Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 1 > Σειρά 1 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιά 28-07-09, 01:09
Το avatar του χρήστη oldcarskickass
oldcarskickass Ο χρήστης oldcarskickass δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 17-02-2006
Μηνύματα: 4.553
oldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick_compact Εμφάνιση μηνυμάτων
Να ξέρεις ότι επειδή είναι premium selection, δεν σημαίνει ότι το παίρνεις με κλειστά τα ματιά, be carefull. Επίσης, και premium selection να είναι, κατά την γνώμη μου δεν έχει να λέει αν δεν φέρει και έναν χρόνο Europlus εγγύηση!
Για την εγγύηση κατά 99% έχει (να σου πω την αλήθεια όλα έγιναν μπαμ μπαμ και τα μόνα που δε θυμάμαι είναι για την εγγύηση καθώς και για το αν έχει clima ή air condition).

Νικ ψάξαμε καμιά 15αριά αυτοκίνητα σε άμεση τηλεφωνική επικοινωνία με έμπιστα άτομα με Γερμανία και το <<κύκλωμα>> δούλεψε άριστα.

Δεν είναι το θέμα τα κλειστά μάτια αλλά είναι ένα συν πιστεύω σε σχέση με ιδιωτικά ή σε μάντρες αυτοκίνητα ίδιας τιμής και εξοπλισμού(τι εξοπλισμού δλδ, κλάιν, μόνο την οροφή έχει, αλλά δεν ήθελα τπτ άλλο).

Edit :να σκεφτείς ότι 120d Ελλάδα πάνε πάνω από 20.000 (με αρκετά έξτρα όμως) και είναι ένα εδώ και ένα στο καστελόριζο (τα περισσότερα που είχα βρει ήταν 5), και σήμερα αν θυμάμαι καλά είναι μόνο 2
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
το καθηκον μου εκανα μονο.
Out for all that I can get
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Σ αυτό το χώρο που είναι αδιαφιλονίκητα πλέον, ο χειρότερος του κόσμου και το γεγονός πως δεχόμαστε να ζούμε εδώ, σημαίνει αυτόματα πως στερούμεθα αξιοπρέπειας, όλα γίνονται αντίθετα από το σωστό. Αυτό όμως ανάγεται στη σφαίρα της φιλοοσφίας.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη oldcarskickass : 28-07-09 στις 01:14
Απάντηση με παράθεση
  #32  
Παλιά 28-07-09, 14:03
Το avatar του χρήστη alexk
alexk Ο χρήστης alexk δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 16-09-2004
Μηνύματα: 2.065
alexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of light
Thumbs up

Καλορίζικο το εργαλείο και να το χαρείς με υγεία !
Καλά χιλιόμετρα και ασφαλή.


Θα σε πειράξω τώρα.
Καλά, τι μοτορσπορτ είσαι ? Η οροφή και το κλίμα έχουν βάρος.

Είναι πολύ καλό αυτοκίνητο. Είμαι σίγουρος ότι θα σου αρέσει.
Απάντηση με παράθεση
  #33  
Παλιά 28-07-09, 14:12
Το avatar του χρήστη oldcarskickass
oldcarskickass Ο χρήστης oldcarskickass δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 17-02-2006
Μηνύματα: 4.553
oldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από alexk Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλορίζικο το εργαλείο και να το χαρείς με υγεία !
Καλά χιλιόμετρα και ασφαλή.


Θα σε πειράξω τώρα.
Καλά, τι μοτορσπορτ είσαι ? Η οροφή και το κλίμα έχουν βάρος.

Είναι πολύ καλό αυτοκίνητο. Είμαι σίγουρος ότι θα σου αρέσει.
Η οροφή με έχει στοιχειώσει από το Ε30!! Ξέρω ξέρω θα μου πεις αν έπαιρνα 6κύλινδρ βενζίνη ΕΠΡΕΠΕ να πάρω και οροφή, αλλά τώρα με 30kg ροπή δε νομίζω να έχει πρόβλημα!!!

Απέρριψα αρκετά φτηνότερα και πλουσιότερα εξοπλισμένα οχήματα με το σκεπτικό του βάρους εν μέρει!

και από ότι φαίνεται το μοτέρ είναι πού tunable και μάλιστα φτηνα και αξιόπιστα!!

Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
το καθηκον μου εκανα μονο.
Out for all that I can get
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Σ αυτό το χώρο που είναι αδιαφιλονίκητα πλέον, ο χειρότερος του κόσμου και το γεγονός πως δεχόμαστε να ζούμε εδώ, σημαίνει αυτόματα πως στερούμεθα αξιοπρέπειας, όλα γίνονται αντίθετα από το σωστό. Αυτό όμως ανάγεται στη σφαίρα της φιλοοσφίας.
Απάντηση με παράθεση
  #34  
Παλιά 28-07-09, 14:15
Το avatar του χρήστη asot
asot Ο χρήστης asot δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-06-2007
Μηνύματα: 501
asot will become famous soon enough
Εδώ είσαι http://gebrauchtwagen.bmw-muenchen.d...9/default.aspx

είναι BMW Premium Selection και έχει και EuroPlus Garantie και Klimaautomatik (επειδή δεν ήσουν σίγουρος...)

Δες το και σε 360ο Panorama!

To οριστικοποίησες?
Θα προλάβεις εκτελωνισμό πριν τις 07 Αυγούστου?
Hurry !!!!
__________________
X5 3.0d (2004)

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη asot : 28-07-09 στις 14:19
Απάντηση με παράθεση
  #35  
Παλιά 28-07-09, 15:40
Το avatar του χρήστη BMW523i
BMW523i Ο χρήστης BMW523i δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-09-2004
Μηνύματα: 928
BMW523i is on a distinguished road
Απαιτώ άμεση αλλαγή του ονόματος σου! Π.χ “newcarskickass” ή “1seriesaddict”
__________________
M5 Ε39 το απόλυτο μηχάνημα,και αμέσως μετά το 523i!
Απάντηση με παράθεση
  #36  
Παλιά 28-07-09, 20:31
Το avatar του χρήστη oldcarskickass
oldcarskickass Ο χρήστης oldcarskickass δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 17-02-2006
Μηνύματα: 4.553
oldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από asot Εμφάνιση μηνυμάτων
Εδώ είσαι http://gebrauchtwagen.bmw-muenchen.d...9/default.aspx

είναι BMW Premium Selection και έχει και EuroPlus Garantie και Klimaautomatik (επειδή δεν ήσουν σίγουρος...)

Δες το και σε 360ο Panorama!

To οριστικοποίησες?
Θα προλάβεις εκτελωνισμό πριν τις 07 Αυγούστου?
Hurry !!!!

Όχι φίλε μου δεν είναι αυτό, έκανα λάθος στο αρχικό μου λινκ!(ενθουσιασμός γαρ)

Αυτό είναι το αμάξι μου:
http://gebrauchtwagen.bmw-muenchen.d...1/default.aspx

Και ναι έχει όντως Europlus εγγύηση. Είναι ΠΟΛΥ συν αυτό.

Ναι το οριστικοποιήσα πλήρωσα μετρητά βέβαια ώστε να μεταφερθούν όσο το δυνατόν συντομότερα Γερμανία.

Ο μεσάζοντας ήταν στο 50-50 να προλάβουμε αν έδινα επιταγή, οπότε πήρα εσωτερικό δάνειο (βλέπε οικογένεια) και βρέθηκαν τα μετρητά, κατατέθηκαν και οι διαδικασίες να έρθει έχουν ξεκινήσει, από ότι μου είπε μέσα με τέλος της άλλης εβδομάδας θα είναι εδώ.

Το καλό είναι ότι είναι δεν είναι εδώ δε θα πληρώσω το έξτρα τέλος ταξινόμησης, αυτή ήταν η συμφωνία
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW523i Εμφάνιση μηνυμάτων
Απαιτώ άμεση αλλαγή του ονόματος σου! Π.χ “newcarskickass” ή “1seriesaddict”
Άσε ρεζίλι έγινα...

Ρε συ μήπως μπορείς εσύ ή οποιος ξέρει αγγλικά (εκτός από το google) να μεταφράσει τον εξοπλισμό;
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
το καθηκον μου εκανα μονο.
Out for all that I can get
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Σ αυτό το χώρο που είναι αδιαφιλονίκητα πλέον, ο χειρότερος του κόσμου και το γεγονός πως δεχόμαστε να ζούμε εδώ, σημαίνει αυτόματα πως στερούμεθα αξιοπρέπειας, όλα γίνονται αντίθετα από το σωστό. Αυτό όμως ανάγεται στη σφαίρα της φιλοοσφίας.
Απάντηση με παράθεση
  #37  
Παλιά 28-07-09, 20:46
Το avatar του χρήστη gnx
gnx Ο χρήστης gnx δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 06-01-2007
Μηνύματα: 683
gnx will become famous soon enoughgnx will become famous soon enough
Μπορεις να τον ποσταρεις εδώ;
Απάντηση με παράθεση
  #38  
Παλιά 28-07-09, 20:48
Το avatar του χρήστη oldcarskickass
oldcarskickass Ο χρήστης oldcarskickass δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 17-02-2006
Μηνύματα: 4.553
oldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από zed Εμφάνιση μηνυμάτων
Μπορεις να τον ποσταρεις εδώ;
Βεβαίως.

Ausstattung

Abgasnorm EU4, ABS, Airbag Fahrer und Beifahrer , Bordcomputer, Dynamische Stabilitäts Control (DSC), Fahrerairbag, Fensterheber, elektrisch vorn, Getränkehalter, Glasdach, elektrisch, HiFi Lautsprechersystem, Interieurleisten, Klimaanlage, Kopfairbag, Leder, Nebelscheinwerfer, Radio BMW Business CD, Schaltgetriebe, Seitenairbag, Servolenkung, Umweltplakette grün, Wegfahrsperre, Zentralverriegelung, Seitenairbags vorne, ITS-Kopfairbags vorne, ITS-Kopfairbags hinten

Δεν έχει πολλά το ξέρω, αλλά όσο ναναι κάτι παραπάνω θα έχει σαν στάνταρ από το Ε30 λολ.
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
το καθηκον μου εκανα μονο.
Out for all that I can get
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Σ αυτό το χώρο που είναι αδιαφιλονίκητα πλέον, ο χειρότερος του κόσμου και το γεγονός πως δεχόμαστε να ζούμε εδώ, σημαίνει αυτόματα πως στερούμεθα αξιοπρέπειας, όλα γίνονται αντίθετα από το σωστό. Αυτό όμως ανάγεται στη σφαίρα της φιλοοσφίας.
Απάντηση με παράθεση
  #39  
Παλιά 28-07-09, 20:57
konas Ο χρήστης konas δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 08-09-2006
Μηνύματα: 2.707
konas is just really nicekonas is just really nicekonas is just really nicekonas is just really nicekonas is just really nice
Και Αγγλικα:
http://gebrauchtwagen.bmw-muenchen.d...1/default.aspx

ABS, Air condition, Airbag for driver and front passenger , Central locking, Cupholder, Driver's airbag, Dynamic Stability Control (DSC), environmental badge green, EU4 exhaust emissions standard , Fog lights, Glass roof, electrical, Head airbag, HiFi loudspeaker system, Immobiliser, Interior trim finishers, Leather, Manual transmission, On-board computer, Power steering, Radio BMW Business CD, Side airbags, Window lifts, electrict front,Additional equipment (available in German only) Seitenairbags vorne, ITS-Kopfairbags vorne, ITS-Kopfairbags hinten
Απάντηση με παράθεση
  #40  
Παλιά 28-07-09, 20:57
Το avatar του χρήστη BMW523i
BMW523i Ο χρήστης BMW523i δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-09-2004
Μηνύματα: 928
BMW523i is on a distinguished road
Καυσαέρια EU4, ABS, αερόσακος οδηγού συνοδηγού, υπολογιστής, δυναμικό σύστημα ευστάθειας(DSC), αερόσακος οδηγού, ηλεκτρικά παράθυρα εμπρός, ποτηροθήκες, γυάλινη οροφή, ηλεκτρική, HiFi στερεοφωνικό, φιλετάκια(εσωτερικά), κλιματισμός, αερόσακος οροφής, δέρμα, προβολείς ομίχλης, ραδιόφωνο BMW Business CD, χειροκίνητο σασμάν, πλαϊνοί αερόσακοι, υδραυλικό τιμόνι, περιβαλλοντολογικό πακέτο πράσινο, immobilizer, κεντρικό κλείδωμα, πλαϊνοί αερόσακοι εμπρός, ITS κέφαλο αερόσακοι, εμπρός ITS κέφαλο αερόσακοι πίσω!!
Αυτά όπως τα έχει!
__________________
M5 Ε39 το απόλυτο μηχάνημα,και αμέσως μετά το 523i!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Tags
120d


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 05:45.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.