Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 04-01-11, 00:57
kwstantinos Ο χρήστης kwstantinos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 23-11-2010
Μηνύματα: 219
kwstantinos has a little shameless behaviour in the past
ελαστικα γνωμεσ

ανυγω καινουριο θεμα γιατι ειχα ρωτυσει σε αλα θεματα και δεν μου ειχατε απαντυσει ηταν και οι γιορτεσ φωραω ζαντεσ 17αρεσ τωρα πισω φωραω ελαστικα μισελεν παιλοτ σπορτ 2 225/45/17 σκαυτομαι να αλαξω τετραδα ελαστικα τι μαρκα να βαλω ? θελω καλο ελαστικο επιδη κανω ταρχ=ζανιεσ στο δρομο οχι πολεσ αλα κανω σασ παρακαλω help α κια την διασταση πρωτηνετε πισω φοραω 225 μπρωστα 215 για πειτε γνωμεσ
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 04-01-11, 10:19
Το avatar του χρήστη nekei
nekei Ο χρήστης nekei δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 30-09-2010
Μηνύματα: 95
nekei is on a distinguished road
αγαπητε μου φιλε καλημερα και καλη χρονια να δοκιμασεις τα yokohama s drive πιστευω οτι θα μεινεις πολυ ευχαριστημενος
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 04-01-11, 11:25
Το avatar του χρήστη bmwdakias85
bmwdakias85 Ο χρήστης bmwdakias85 δεν είναι συνδεδεμένος
george
 
Εγγραφή: 09-10-2010
Μηνύματα: 1.390
bmwdakias85 will become famous soon enoughbmwdakias85 will become famous soon enough
αναλογα τι κυβικα εχεισ???π.χ.εγω σου προτεινω να βαλεισ 245 40 17 κ 225 45 17 κ για το καλυτερο κρατημα να βαλεισ πιρελι π ζερο φιλε μου εγω τα πιγενα με λινα εξω κ παλι με κρατουσαν αν μιλαμε για ταρζανιεσ αυτα ειναι αυτο που ψαχνεισ!!!
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 04-01-11, 13:27
kwstantinos Ο χρήστης kwstantinos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 23-11-2010
Μηνύματα: 219
kwstantinos has a little shameless behaviour in the past
κιταχτε τωρα ειναι 318 ισ το αμξι αλα σε καν 5μηνεσ θα γυνει 328 το αμαξι 245 /40 17 ενωεισ πυσω εε?/ τα πιρελη βλεπω τα φωρανε τα αοθντι τα ττσ εχω ακουσει καλα λογια για το λαστιχο αυτο για τα γιοκοχαμα δεν εχω ακουσει τιποτα ουτε καλα ουτε ασχημα οποτε πρωτηνετε πιρελι εε//
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 04-01-11, 14:09
Το avatar του χρήστη Αντών///is
Αντών///is Ο χρήστης Αντών///is δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-03-2008
Μηνύματα: 1.019
Αντών///is is a splendid one to beholdΑντών///is is a splendid one to beholdΑντών///is is a splendid one to beholdΑντών///is is a splendid one to beholdΑντών///is is a splendid one to beholdΑντών///is is a splendid one to beholdΑντών///is is a splendid one to behold
Φίλε Κωνσταντίνε, εγώ έβαλα πρόσφατα (μετά από σύσταση του Νίκου / Fairytaile) Dunlop SP Sport Maxx TT και είμαι πάρα πολύ ικανοποιημένος. Που και που κάνω κι' εγώ ο,τι κάνεις κι' εσύ - δεν λυπάμαι ούτε τα λάστιχα, ούτε το αυτοκίνητο...
Τα αμέσως προηγούμενα ήσαν Michelin Pilot Sport 2. Θεωρώ τα συγκεκριμμένα Dunlop πιο κατάλληλα για τον δικό μου (μας) τρόπο οδήγησης.
Όσον αφορά τις διαστάσεις: Για 318is μη βάλεις πάνω από 225, σε κανένα άξονα. Για 328, βάλε 225 εμπρός - 245 πίσω.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 04-01-11, 14:49
kwstantinos Ο χρήστης kwstantinos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 23-11-2010
Μηνύματα: 219
kwstantinos has a little shameless behaviour in the past
ευχαρυστω πολη παιδια για τησ γνωμεσ σασ ειμαι αναμεσα σε [πιρελη και ντανλοπ τωρα υδωμεν εεχχεχε
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 20:05.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.