Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Prev Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Next
  #1  
Παλιά 15-09-08, 13:26
Το avatar του χρήστη Fraist
Fraist Ο χρήστης Fraist δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 14-11-2007
Μηνύματα: 89
Fraist is on a distinguished road
Question Ψαλίδια - Σινεμπλόκ κ.λπ. e46

Καλημέρα παιδιά το αυτοκίνητο μου e46 compact μετά από 20.000 km επί Ελληνικού λακουβοπεδίου έχει αρχίσει να χτυπά στα σαμαράκια στις μικρές ανωμαλίες του δρόμου και γενικά δείχνει να μην είναι δεμένο. Σκέφτομαι λοιπών να πάω για αλλαγή
1. ψαλιδιών
2. σινεμπλόκ
Τι προτείνετε να βάλω μαμά απλά ψαλίδια? M-pack ή να πάω σε Μeyle (που βγαίνουν φτηνότερα και άκουσα ότι είναι πιο ανθεκτικά και επισκευάσιμα).
Το αυτοκίνητο μου αρέσει να είναι στιβαρό, δεμένο και όχι σκόρπιο αλλά να μη κοπανάει τρελά.
Επίσης τι άλλο προτείνετε να αλλάξω για να δεθεί καλύτερα το αμάξι? Θα μπω που θα μπω στα έξοδα να το κάνω μια και καλή. Σήμερα έχει 65000 km. Τέλος φοράω 225/45/17 και δεν ξέρω εάν η συγκεκριμένη διάσταση επηρεάζει τη ζωή των ψαλιδιών κ.λπ. εξαρτημάτων.
Απάντηση με παράθεση
 

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 01:58.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.