Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά Z > Σειρά Z - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 10-12-09, 10:45
Το avatar του χρήστη gyiama
gyiama Ο χρήστης gyiama δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-01-2007
Μηνύματα: 1.247
gyiama has a spectacular aura aboutgyiama has a spectacular aura about
να δεν κανω λαθος και οι μαμα bosch δεν ειναι?οι δικοι μου τουλαχιστον που δεν εχουν αλαχτει ποτε ειναι!!!!!!!λεω να κανω την κινηση και να τους βαλω και οτι γινει......!!!!!!!!!εχουμε κανενα online καταστημα με καλυτερες τιμες μηπως?
__________________
Το πάθος
Το λάθος
Και οι γυναίκες
Πληρώνονται!!!
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 10-12-09, 19:59
Το avatar του χρήστη gyiama
gyiama Ο χρήστης gyiama δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-01-2007
Μηνύματα: 1.247
gyiama has a spectacular aura aboutgyiama has a spectacular aura about
αν και χαλαω το θρεντ του παιδιου που ανοιξε για υαλοκαθαριστηρες για Ζ και ζητω συγνωμη γι αυτο απλα θεωρω οτι ειναι κριμα να ανοιξω αλλο παρομοιο για Ε46 θελω να ρωτησω το εξης:πηγα πριν λιγο σε καποιο καταστημα και ρωτησα για τους υαλοκαθαριστηρες που ανεφερα πιο πανω ΒOSCH AERO TWIN και εψαξε στον καταλογο της bosch και δεν βρηκε σετ για τα Ε46!!εχει για Ε36 μεχρι το 99 αλλα για Ε46 δεν εχει !!καποια παιδια που ειπατε οτι τους βαλατε πως τους βρηκατε?επισης εψαξα και για τους PIAA που ανεφερε ενας φιλος πιο πανω και ουτε αυτη η εταιρια δινει για Ε46!!1η μονη λυση ειναι δλδ η μαμα εργοστασιακοι η οι ΒOSCH οι απλοι?
__________________
Το πάθος
Το λάθος
Και οι γυναίκες
Πληρώνονται!!!
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 10-12-09, 20:11
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Δε βρισκω την καρτα με τα στοιχεια της αποθηκης που βρηκα εγω τους δικους μου, να σου δωσω καποιο τηλεφωνο ή mail να επικοινωνησεις. Ψαξε λιγο στο ιντερνετ μηπως βρεις κατι να τους ρωτησεις. Θυμαμαι μονο πως ειναι κοντα στα ΤΕΙ Αθηνας στη Λ. Αθηνων.
Ο καταλογος που κοιταξες ηταν ενημερωμενος; Αν ηταν σχετικα φρεσκος καταλογος και δεν ειχε καθαριστηρες για το συγκεκριμενο μοντελο τοτε απλα δεν θα υπαρχουν. Το ιδιο γινεται και με τη σειρα 1 3θυρη και 5θυρη για τον πισω καθαριστηρα, δεν υπαρχει απο καμια εταιρεια εκτος απ τον εργοστασιακο.
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 10-12-09, 22:04
Το avatar του χρήστη infernoz3
infernoz3 Ο χρήστης infernoz3 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 21-09-2008
Μηνύματα: 39
infernoz3 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από gyiama Εμφάνιση μηνυμάτων
αν και χαλαω το θρεντ του παιδιου που ανοιξε για υαλοκαθαριστηρες για Ζ και ζητω συγνωμη γι αυτο απλα θεωρω οτι ειναι κριμα να ανοιξω αλλο παρομοιο για Ε46 θελω να ρωτησω το εξης:πηγα πριν λιγο σε καποιο καταστημα και ρωτησα για τους υαλοκαθαριστηρες που ανεφερα πιο πανω ΒOSCH AERO TWIN και εψαξε στον καταλογο της bosch και δεν βρηκε σετ για τα Ε46!!εχει για Ε36 μεχρι το 99 αλλα για Ε46 δεν εχει !!καποια παιδια που ειπατε οτι τους βαλατε πως τους βρηκατε?επισης εψαξα και για τους PIAA που ανεφερε ενας φιλος πιο πανω και ουτε αυτη η εταιρια δινει για Ε46!!1η μονη λυση ειναι δλδ η μαμα εργοστασιακοι η οι ΒOSCH οι απλοι?
Να μη ζητάς συγνώμη, μια παρέα είμαστε!
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 11-12-09, 02:30
Το avatar του χρήστη E46 POWER
E46 POWER Ο χρήστης E46 POWER δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 24-04-2006
Μηνύματα: 910
E46 POWER is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από giannis 116 Εμφάνιση μηνυμάτων
Δε βρισκω την καρτα με τα στοιχεια της αποθηκης που βρηκα εγω τους δικους μου, να σου δωσω καποιο τηλεφωνο ή mail να επικοινωνησεις. Ψαξε λιγο στο ιντερνετ μηπως βρεις κατι να τους ρωτησεις. Θυμαμαι μονο πως ειναι κοντα στα ΤΕΙ Αθηνας στη Λ. Αθηνων.
Ο καταλογος που κοιταξες ηταν ενημερωμενος; Αν ηταν σχετικα φρεσκος καταλογος και δεν ειχε καθαριστηρες για το συγκεκριμενο μοντελο τοτε απλα δεν θα υπαρχουν. Το ιδιο γινεται και με τη σειρα 1 3θυρη και 5θυρη για τον πισω καθαριστηρα, δεν υπαρχει απο καμια εταιρεια εκτος απ τον εργοστασιακο.
Μηπως εννοεις την aka?
__________________
.all-in-stock.com
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 11-12-09, 08:50
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Να σου πω δε θυμαμαι ακριβως την επωνυμια. Ειναι σε ενα στενακι με το που στριβεις απο Καβαλας για να πας για τα ΤΕΙ.
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 12-12-09, 14:21
Το avatar του χρήστη infernoz3
infernoz3 Ο χρήστης infernoz3 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 21-09-2008
Μηνύματα: 39
infernoz3 is on a distinguished road
να ευχαριστήσω τον φίλο vanvic πράγματι έκανα αυτό που είπε με το κλειδί και η αλλαγή των υαλοκαθαριστήρων έγινε πολύ εύκολα ;-)
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 22-11-11, 23:01
gupakos Ο χρήστης gupakos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-07-2008
Μηνύματα: 252
gupakos will become famous soon enough
Λοιπόν παρέλαβα σήμερα από ebay τους καινούριους υαλοκαθαριστήρες (Aeroflat) για τη Ζ3. Παιδιά τι να πω; Με 10 ευρώ, το πρόβλημα λύθηκε...τέλος.

Εδώ για Ζ3, αλλά υπάρχουν όλων των ειδών τα μοντέλα.

http://www.ebay.co.uk/itm/BMW-Z3-E36...item414cf6b361

Θα αντέξουν; Δεν ξέρω...αλλά πρώτα ο Θεός και υγεία να έχουμε και τους ξαναβάζουμε....απο κριτικές πάντως που διάβασα αντέχουν minimum ένα χειμώνα και η ποιότητα τους (καθάρισμα + 'θόρυβος') είναι απλά καταπληκτική.
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 20-09-12, 16:17
Το avatar του χρήστη jkourkoulis
jkourkoulis Ο χρήστης jkourkoulis δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 19-06-2012
Μηνύματα: 35
jkourkoulis is on a distinguished road
Καλησπέρα παιδιά, ήρθε η ώρα να αλλάξω και εγώ υαλοκαθαριστήρες στη Ζ3. Τι θα μου προτείνατε να πάρω κάτι σε aftermarket ή να πάω στη BMW να μου δώσουν τους "μαμά";
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 20-09-12, 16:49
Το avatar του χρήστη Nickolas_s2k
Nickolas_s2k Ο χρήστης Nickolas_s2k δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-07-2009
Μηνύματα: 254
Nickolas_s2k is on a distinguished road
λοιπον εγω εβαλα περυσι τους αεροφλατ..2 μηνες δεν κρατησανε και τα λαστιχακια τους στις ακρες κοπηκανε..ομως ηταν εντελως αθορυβοι! ετσι λοιπον ξαναγυρισα στα oem μακτρα που ειναι και swf και αλλαζω μονο λαστιχακια με 2.5 ευρω οποτε χρειαστει 2 φορες το χρονο και εχω το κεφαλι μου ησυχο..μαλιστα πριν καμια ωρα αλλαξα τα δικα μου και εβαλα λαστιχακια guard χωρις να με νοιαζει αν ειναι τοπ ποιοτητα
edit : τα μαμα λαστιχακια εχουν 10.5 ευρω το ενα παρακαλω ! ακριβα ....για λαστιχακια
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 10:33.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.