Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά Z > Σειρά Z - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 28-07-12, 20:10
paganis Ο χρήστης paganis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-06-2009
Μηνύματα: 2.177
paganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nice
εφοσον μπαινεις σε πιστα 1-2 φορες τον μηνα.,,,δεν εχεις δει που υστερει το z3??
αν λαβω υποψην το αρχικο ποστ σου...μαλλον θεωρεις πως δεν χρειαζεται.... Αν λοιπον μπαινεις πιστα και δεν εχεις θεμα στησιματος με εργοστασιακες ρυθμισεις....τοτε ή απλα δεν το στιβεις...ή απλα δεν εχεις ιδεα πως πρεπει να ειναι στημενο το αμαξι...
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 28-07-12, 20:20
Το avatar του χρήστη leonidaskal
leonidaskal Ο χρήστης leonidaskal δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 25-02-2012
Μηνύματα: 393
leonidaskal is on a distinguished road
δε μπενω σε πιστα με το ζ3 αν αυτο εννοεις
το αυτοκινητο ειναι ακαταλληλο για πιστα εντελως
με καρτ βγαζω το αχτι μου καμια σχεση με το ζετακι μου
εχω παρει με ενα φιλαρακι ενα παει σφαιρα το ατιμο και ολο απο βαλτιωση σε βελτιωση παει
αλλα εκει υπαρχει λογος
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 28-07-12, 20:23
Το avatar του χρήστη leonidaskal
leonidaskal Ο χρήστης leonidaskal δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 25-02-2012
Μηνύματα: 393
leonidaskal is on a distinguished road
δεν ξερω δεν εχω ψαχτει για το ζετακι μου
αυτο κανω τωρα αλλα διαβαζω πολλα και ψαχνω γνωμες με βασει τα δικα μου γουστα και τις δικες σασ εμπειριες
δεν ξερεις οτι μια εμπειρη γνωμη βοηθαει καιγλιτωνει χρημα και χρονο
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 28-07-12, 20:26
paganis Ο χρήστης paganis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-06-2009
Μηνύματα: 2.177
paganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nice
ετσι οπως το εγραψες...φανηκε πως μπαινεις με το ζ3!
προσωπικα το λυπαμαι στην πιστα...αλλα ενα σωστα στημενο ζ3...μπορει ανετα να γυριζει την πιστα με το πλαι!
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 28-07-12, 20:36
Το avatar του χρήστη leonidaskal
leonidaskal Ο χρήστης leonidaskal δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 25-02-2012
Μηνύματα: 393
leonidaskal is on a distinguished road
ρε συ φιλε paganis αφου δε διαφωνουμε τι να στριψω απο το z3 αφου το λες και συ δε στριβει να βρεθω σε κανα χωραφι θες χαχαχαχα και απο roadster λεει αγροτικο
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 28-07-12, 20:44
paganis Ο χρήστης paganis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-06-2009
Μηνύματα: 2.177
paganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από leonidaskal Εμφάνιση μηνυμάτων
ρε συ φιλε paganis αφου δε διαφωνουμε τι να στριψω απο το z3 αφου το λες και συ δε στριβει να βρεθω σε κανα χωραφι θες χαχαχαχα και απο roadster λεει αγροτικο
διαβασε προσεκτικα τι εγραψα πριν...και θα δεις οτι τελικα διαφωνουμε! το δικο μου ζ3 δεν το εχω στησει για πιστα..και το λυπαμαι.και δεν ειπα οτι δεν στριβει,..απλα ταλαιπωρητε με στρεβλωσεις! υπαρχουν ομως ζ3 με ελαχιστα πραγματα για στησιμο..που οργωνουν τις πιστες...
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 28-07-12, 20:45
Το avatar του χρήστη leonidaskal
leonidaskal Ο χρήστης leonidaskal δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 25-02-2012
Μηνύματα: 393
leonidaskal is on a distinguished road
ξανα λεω και φευγω για βολτιτσα με το ζετακι μου
μοτερακι δεν αλλαζω προς το παρων απο εκει και περα τι κανουμε ρε παιδια
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 28-07-12, 20:46
Το avatar του χρήστη leonidaskal
leonidaskal Ο χρήστης leonidaskal δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 25-02-2012
Μηνύματα: 393
leonidaskal is on a distinguished road
δηλαδη φιλε τι κανω με βαση την αποψη σου
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 29-07-12, 12:03
Το avatar του χρήστη P.kwstas E36
P.kwstas E36 Ο χρήστης P.kwstas E36 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-06-2011
Μηνύματα: 227
P.kwstas E36 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από leonidaskal Εμφάνιση μηνυμάτων
διαβαζω στα διαφορα θεματα κατα καιρους πολλα και διαφορα για τα z3
παλιωσε λεει το ζ3 και θελει αναβαθμισεις καλα παλιωνουν τα ζ3 σε στυλ εννοω
ενα ζ3 θα ειναι παντα ενα ζ3 οτι και να το κανεις
εχω λοιπον τις εξης αποριες
1.γιατι πρεπει να πεταξω ενα σορο χρηματα για ενα μπλοκε διαφορικο οταν δεν εχω το μοτερ για να το απολαυσω και λεω για μοτερ με αλογακια καλα
2.γιατι για τον ιδιο λογο θα πρεπει να δεσω θολους να αλλαξω συνεμπλοκ,,ακρομπαρα,σωληνακια και καθε ειδους π@π@ρι@ αφου δεν κατεχω 200 φοραδουλες γιατι και 150 να ειχα τετοια πραγματα δεν τα χρειαζομαι
3.γιατι πρεπει να δεσω το γαιδαρο μου με καραβισια αλυσιδα αφου μια χαρα δεμενος ειναι και με το σχοινι που εχω .
4.γιατι καθε φορα που σκεφτομαι τετοια πραγματα και μετατροπες αισθανομαι τον καγκουρα τον saxorallo να προσπαθει να παρει μια θεση στην ζωη μου που ποτε δεν ειχε
5.γιατι ο ελληναρας πρεπει να κανει ολα αυτα που δεν εκανε ο γερμανος κατασκευαστης του μηπως ξερει την δουλεια πιο καλα απο μια τεραστια εταιρεια σαν την bmw
6.γιατι δεν ξεκιναει σχεδον κανεις απο ενα ωραιο μοτερακι και μετα ολα τα αλλα.και ακομη και αν κανει τα παντα παλι εν ζ3 δεν θα εχει.
7.γιατι να κανω το ζετακι μου ενα ζετακι που δεν θα ειναι ζετακι με χρηματα που θα επερνα ενα πιο καλο καλο αοτοκινητο απο το ζετακι και να εχω το ζετακι ενα πραγματικο original ζετακι και να το απολαυμβανω για το λογο που φταχτηκε απο ανθρωπους που ξερουν την δουλεια τους καλητερα απο τον καθε ελληναρα
δεν θα βαλω μεσα στις αποριες μου αισθητικες επεμβασεις μεχρι ενα οριο φυσικα
ο ''Γερμανος'' σου εχει προσφερει χιλιαδες σειρες και κατηγοριες για να επιλεξεις με τα δικα σου κριτιρια (αλογα,κυβικα,μπλοκε η οχι κτλ) αν θες το top BMW σε παραπεμπει πχ στο Μ coupe Ζ (στην περιπτωση σου) το οποιο τα εχει ολα...το θεμα ειναι αν εχει ο καθενας μας την ευκολια να το αγορασει....γι'αυτο βλεπεις τους Ελληναρες (και οχι μονο) να καταφευγουν στην μετατροπη....Ο ''Γερμανος'' κοιταει να πουλισει και ειμαι σιγουρος οτι παιδια απο εδω μεσα εχουν τις μπεμπες τους (ποσο μαλλον οταν μιλαμε για παλιες σειρες) καλητερα συντιρημενες απο καποιους ''Γερμανους''.τελος μπορεις να κανεις μετατροπη που θα την ζηλευαν γνησια αυτοκινητα,ειδικα αν προκειτε για εναν μερακλι Ελληναρα....γνωμη μου παντα..
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 01-08-12, 17:03
Το avatar του χρήστη leonidaskal
leonidaskal Ο χρήστης leonidaskal δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 25-02-2012
Μηνύματα: 393
leonidaskal is on a distinguished road
ναι δε λεω μπορεις να αναβαθμησεις ενα αυτοκινητο αλλα μια αναβαθμιση πρεπει να εχει και ενα σκοπο.
τι εννοω........τι να τα κανω τα φρενα απο Μ οταν εχω ενα κινητηρα 1.8 και την σουπερ αναρτηση αφου λειπει η καρδια και ξαναρωτω
εγω τι κανω??????? απλες προτασεις γιατι μοτερ δεν αλλαζω
θελω να αναβαθμησω το ζετακι μου αλλα οχι και να κανω ασκοπες υπερβολες
μηπως να κλεισω το θεμα και να ανοιξω ενα αλλο με τιτλο ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΑΒΑΘΜΗΣΗ Ζ3 ΕΚΤΟΣ ΚΙΝΗΤΗΡΑ
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 08:01.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.