Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γεωγραφικές Κοινότητες > Βόρεια Ελλάδα > Γενικές συζητήσεις - Τοπικά Νέα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 08-12-08, 14:47
Το avatar του χρήστη jdozohchr
jdozohchr Ο χρήστης jdozohchr δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-09-2008
Μηνύματα: 200
jdozohchr is on a distinguished road
Όχι φίλε από έναν Χρήστο
__________________
Χωρίς τσαμπουκά, θα σου θυμίσω απλά,
πως μπαίνω με τις πόρτες γι' αυτό τσέκα λακά!!
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 08-12-08, 14:47
Το avatar του χρήστη InsaneDriver
InsaneDriver Ο χρήστης InsaneDriver δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-06-2004
Μηνύματα: 2.889
InsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to behold
Kαλά το κατάλαβα. Καλοτάξιδη!
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 08-12-08, 14:49
Το avatar του χρήστη jdozohchr
jdozohchr Ο χρήστης jdozohchr δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-09-2008
Μηνύματα: 200
jdozohchr is on a distinguished road
Ρε λέμε δεν το πήρα από Παύλο! Ποιος είναι αυτός που λέτε; Το αμάξι όταν το πήρα δεν είχε καμία σχέση με το πως είναι τώρα. Εξάτμιση φώτα carbon σήματα και καρδιές εγώ τα πέρασα.
__________________
Χωρίς τσαμπουκά, θα σου θυμίσω απλά,
πως μπαίνω με τις πόρτες γι' αυτό τσέκα λακά!!
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 08-12-08, 14:52
Το avatar του χρήστη DaywalkeR
DaywalkeR Ο χρήστης DaywalkeR δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-12-2006
Μηνύματα: 605
DaywalkeR will become famous soon enoughDaywalkeR will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από jdozohchr Εμφάνιση μηνυμάτων
Ρε λέμε δεν το πήρα από Παύλο! Ποιος είναι αυτός που λέτε; Το αμάξι όταν το πήρα δεν είχε καμία σχέση με το πως είναι τώρα. Εξάτμιση φώτα carbon σήματα και καρδιές εγώ τα πέρασα.
Ο πρωτος ιδιοκτητης του εν λογω αυτοκινητου

Πινακιδα speaking
__________________
Opinions are like assholes, everybody has one...
Arrogance and Ignorance are cousins of stupidity...
318 I (AΪ) S (ΣΙΧΤΙΡ)
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 08-12-08, 14:55
Το avatar του χρήστη jdozohchr
jdozohchr Ο χρήστης jdozohchr δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-09-2008
Μηνύματα: 200
jdozohchr is on a distinguished road
Εγώ από Χρήστο το πήρα, μηχανικός στο επάγγελμα. Δεν ξέρω αν εννοείτε τον αδερφό του, του οποίου το όνομα δεν θυμάμαι. Και τα δύο αδέρφια που σας λέω έχουν τώρα από ένα E92 coupe
__________________
Χωρίς τσαμπουκά, θα σου θυμίσω απλά,
πως μπαίνω με τις πόρτες γι' αυτό τσέκα λακά!!
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 08-12-08, 16:04
Nemerkon Ο χρήστης Nemerkon δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 30-06-2004
Μηνύματα: 95
Nemerkon is on a distinguished road
ισως να ειμαι εγω εκτος θεματος...

ολα οκ αλλα μου κανει λιγο καπως να κανονιζοντε "ψυχαγωγικες" βολτες εν μεσω ολων οσων διαδραματιζοντε.....δικιο εχετε απλα ειπα να το πω!

και παλι και παλι βενζινη και μπουκαλι.....

καλο σας απογευμα...
φιλικα
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 08-12-08, 16:18
Το avatar του χρήστη jdozohchr
jdozohchr Ο χρήστης jdozohchr δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-09-2008
Μηνύματα: 200
jdozohchr is on a distinguished road



Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nemerkon Εμφάνιση μηνυμάτων
ολα οκ αλλα μου κανει λιγο καπως να κανονιζοντε "ψυχαγωγικες" βολτες εν μεσω ολων οσων διαδραματιζοντε.....δικιο εχετε απλα ειπα να το πω!

και παλι και παλι βενζινη και μπουκαλι.....

καλο σας απογευμα...
φιλικα
Και εμένα μου κάνει "κάπως" να μην μπορώ να παρκάρω το αμάξι μου στο πανεπιστήμιο αυτές τις μέρες αλλά τι να κάνουμε όπως μου έκανε "κάπως" όταν μου έσπασαν το δεξί παράθυρο "κάποιοι" μέσα στο πανεπιστήμιο επειδή ο άμοιρος έτυχε να έχω μάθημα αφού σκοτεινιάσει και ΤΟΛΜΗΣΑ να πάω με το αμάξι! Όπως μου κάνει "κάπως" το γεγονός οτι η κοπέλλα μου αύριο δίνει κατατακτήριες μέσα στο ΑΠΘ (θα έχει πάλι σουρουπώσει) και κινδυνεύει η σωματική της ακεραιότητα από..... αυτούς που λυπούνται και θρηνούν για τον άδικο χαμό ενός αγοριού.
Και για να μην παρεξηγούμε, κανέναν δεν αφήνει αδιάφορο ο θάνατος ενός 15χρονου αλλά αυτοί που κάνανε τις ζημιές στρατιωτικό νόμο χρειάζονται και τίποτα άλλο.Σπάνε και καταστρέφουν γενικά περιουσίες των άλλων !!!ΑΛΛΑ δεν μόχθησε για να τα βγάλει γιαυτο τα καταστρέφει αν ήταν δικά του θα τα έκαιγε; (λέω εγώ τώρα)ΟΧΙ φυσικά γιατί τα δικά του τα πονάει. Έχουμε χάσει νομίζω την έννοια της λέξης δημοκρατία.Νομίζω ότι είναι (από αυτά τα λίγα που ξέρω)ελευθερία έκφρασης και κινήσεων μέχρι εκεί που αρχίζει η ελευθερία του ΑΛΛΟΥ. ΑΥΤΟ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΕ αυτά..

Φιλικά επίσης!
__________________
Χωρίς τσαμπουκά, θα σου θυμίσω απλά,
πως μπαίνω με τις πόρτες γι' αυτό τσέκα λακά!!
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 08-12-08, 16:31
Nemerkon Ο χρήστης Nemerkon δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 30-06-2004
Μηνύματα: 95
Nemerkon is on a distinguished road
lol

αθηνα...λεωφορος αλεξανδρας...κατα την διαρκεια "επιθεσης" σε τραπεζα καποιοι ξεκινουν να σπανε ασχετο μικρο μαγαζι προφανως καποιου "ανθρωπακου¨που το ειχε γιανα ζησει.εννοειτε οτι οι εμπλεκομενοι στην τραπεζα τους περνουν στο κηνυγι...μαντεψε που κρυφτικαν...πισω απο μια διμοιρια...κλασσικα.( μην ακουσω τπτ αηδιες.....γνωστοι μου τους καταδιωξαν ως τα ματ... )!πορεια γιαννενα....σπασιμο στο 90% των τραπεζων του κεντρου...ΚΑΝΕΝΑ ΜΑ ΚΑΝΕΝΑ αυτοκινιτο η μαγαζι...( απλα αναφερω τα γιαννενα...) τα συμπερασματα δικα σου.
και αν εσυ φοβασε για την κοπελα σου απλα να μου αναφερεις ενα γεγονος που καποιος την επεσε σε καποια κοπελιτσα η καποιον ασχετο!πιο συχνα νομιζω ακους στην τβ για την αστυνομια...και αν εχεις και εδω αντιρησση τι να πω....και αν οου εσπασαν το παραθυρο ναι οκ...το εκαναν για να ενισχυσουν τον αγωνα με το στερεοφωνικο σου....την περιπτωση να ειναι απλοι κλεφτες δεν την σκεφτικες δλδ??παλι καλα δεν ηταν τπτ μεταναστες.....
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 08-12-08, 16:33
Nemerkon Ο χρήστης Nemerkon δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 30-06-2004
Μηνύματα: 95
Nemerkon is on a distinguished road
επ!

για να μην εχουμε αντιδικιες!!!να υπενθυμησω οτι ολα αυτα δεν ειναι προσωπικα!κανουμε κουβεντα και αν ειναι λιγο πιο εντονη ισως ( που δεν νομιζω! ) απλα την κανει πιο ενδιαφερουσα!δεν εχω σκοπο την αντιπαραθεση βεβαιως!
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 08-12-08, 16:55
Το avatar του χρήστη jdozohchr
jdozohchr Ο χρήστης jdozohchr δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-09-2008
Μηνύματα: 200
jdozohchr is on a distinguished road
Φυσικά και δεν υπάρχει περίπτωση παρεξήγησης φίλε, και εννοείται πως δεν μιλάμε προσωπικά αφού ούτε σε ξέρω ούτε με ξέρεις! Επίσης για να τελιώσει το καλύτερα να τα λέμε όλα αυτά στο κατάλληλο thread .. δηλαδή εδώ
__________________
Χωρίς τσαμπουκά, θα σου θυμίσω απλά,
πως μπαίνω με τις πόρτες γι' αυτό τσέκα λακά!!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 16:07.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.