Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γεωγραφικές Κοινότητες > Βόρεια Ελλάδα > Γενικές συζητήσεις - Τοπικά Νέα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 27-01-08, 23:33
Το avatar του χρήστη m_sak
m_sak Ο χρήστης m_sak δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-06-2005
Μηνύματα: 267
m_sak is on a distinguished road
Καλησπέρα.μιας και το δικό μου μωρό μετα απο 14 χρονια ζωής το σαλόνι άρχισε να παραδίνει πνεύμα θα ήθελα βοήθεια.

Έψαξα και βρήκα κανα δυο μαστόρια.

1)Στον ένα μαλιστα είχα αλλάξει την οροφη.ευχαριστημενος ειμαι.Αυτος μου λεει να αλλάξω τα δυο υφασματα στα καθίσματα με ένα παρόμοιο σχέδιο που εχουν τα πισω μου(πάλι ύφασμα)(τα πισω δεν θελουν καλη κατασταση) και τα πλαινα απο της πόρτες μιας και ξεκόλλησαν και αυτα.Ολα μαζι 400 ευρο.

2)Ψάχνοντας βρήκα έναν ο οποίος βάζει καλλύματα αφου ξεκοθμπώσει αυτα και τα περναει απο κάτω.δεν τα ραβει δηλαδη αλλα κουμπώνουν απο κάτω.Με το σχήμα της bmw και δίχωμα αμα θέλεις.Ο τύπος βάζει και δερμα και δερματίνη που μάλλον για εκει πάω.220 ευρο μπρος μπίσω χωρις πόρτες.αυτες λεω να τις κάνω στον άλλο

Για πείτε μου την γνώμη σας ρε παιδια.?να σημειώσω οτι είμαι απο θεσσαλονικη και ψάχνω για εδώ και όχι εκτός.
το αμάξι ε36 τετράπορτο μπλε μοντελο 94.φωτος στο γκαραζ.
ο ενας ειναι στα κορνερ στην δελφων και ο αλλος μποτσαρη στην οδο χειμμαρας αν τους ξερει κανεις.
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 31-01-08, 16:04
Το avatar του χρήστη m_sak
m_sak Ο χρήστης m_sak δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-06-2005
Μηνύματα: 267
m_sak is on a distinguished road
Έχω και ακόμα μια ερώτηση.το πάτωμα αλλάζει?δηλαδη η μοκέτα που ειναι κάτω απο τα πατακια?
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 12:50.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.