Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά Z > Σειρά Z - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιά 26-10-11, 01:00
Το avatar του χρήστη Dimitris ///M
Dimitris ///M Ο χρήστης Dimitris ///M δεν είναι συνδεδεμένος
Τρελός Επιστήμονας
 
Εγγραφή: 10-07-2011
Μηνύματα: 880
Dimitris ///M has a spectacular aura aboutDimitris ///M has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ifigenia Εμφάνιση μηνυμάτων
Υπάρχει ένα site με καλές κριτικές και καλά προϊόντα, από όσα διάβασα...
Αν διαβάσεις τις κριτικές όλοι λένε ότι ταιριάζει στο αυτοκίνητο!
http://www.carid.com/2005-bmw-z4-spo...it-296242.html
Μην κοιτάς τι λένε οι κριτικές.
Να κοιτάς αυτό που βλέπεις με τα μάτια σου αν σου αρέσει η όχι... Αν εσένα σου αρέσει δεν πέφτει σε κανέναν λόγος!
Απάντηση με παράθεση
  #32  
Παλιά 26-10-11, 11:22
djkostas20 Ο χρήστης djkostas20 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-01-2008
Μηνύματα: 368
djkostas20 is on a distinguished road
Προσωπικά και εμένα θεωρώ ότι δεν πάνε σε αυτό το αυτοκίνητο ούτε η αεροτομή αλλά πολύ χειρότερα είναι τα βράγχια... Το χαλάει πάρα πολύ και το έχω δεί από κοντά και πραγματικά στα μάτια μου έχανε πάρα πολύ το αυτοκίνητο.
Τώρα οι κριτικές λένε, αλλά ακόμα και εκεί δεν παύει να εισέρχεται ο υποκειμενικός παράγοντας!!!
Θεωρώ τη Ζ4 ολοκληρωμένο εμφανισιακά αυτοκίνητο από το εργοστάσιο και το μόνο που χρειάζεται είναι ένα καλό σετ ζάντες!!!
Απάντηση με παράθεση
  #33  
Παλιά 26-10-11, 12:46
Το avatar του χρήστη ifigenia
ifigenia Ο χρήστης ifigenia δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 20-03-2009
Μηνύματα: 12
ifigenia is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από djkostas20 Εμφάνιση μηνυμάτων
Προσωπικά και εμένα θεωρώ ότι δεν πάνε σε αυτό το αυτοκίνητο ούτε η αεροτομή αλλά πολύ χειρότερα είναι τα βράγχια... Το χαλάει πάρα πολύ και το έχω δεί από κοντά και πραγματικά στα μάτια μου έχανε πάρα πολύ το αυτοκίνητο.
Τώρα οι κριτικές λένε, αλλά ακόμα και εκεί δεν παύει να εισέρχεται ο υποκειμενικός παράγοντας!!!
Θεωρώ τη Ζ4 ολοκληρωμένο εμφανισιακά αυτοκίνητο από το εργοστάσιο και το μόνο που χρειάζεται είναι ένα καλό σετ ζάντες!!!
Ζάντες και μαρσπιέδες schnitzer είναι αυτά που έχω βάλει μέχρι τώρα. Και εξάτμιση που δεν είναι schnitzer. Τα βράγχια που τα έχω δει από κοντά θεωρώ ότι είναι κάτι πολύ ξεχωριστό που της ταιριάζει και ξεφεύγει από το στρογγυλό φλας που το θεωρώ αδιάφορο...
Απάντηση με παράθεση
  #34  
Παλιά 01-11-11, 10:28
djkostas20 Ο χρήστης djkostas20 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-01-2008
Μηνύματα: 368
djkostas20 is on a distinguished road
Όλες οι προτάσεις της schnitzer για το συγκεκριμένο αυτοκίνητο μου φαίνονται προσωπικά πολύ κακές... Ειδικά τις ζάντες δεν θα τις έβαζα ποτέ γιατί και δε μου αρέσουν σαν σχέδιο και τις φοράνε και όλοι.
Όσο για τα φλάς, δεν βλέπω καν που ταιριάζει στο αυτοκίνητο!!! Ίσα ίσα το κάνουνε και πιο "καγκούρικο"... Ειδικά όταν το είδα από κοντά!
Από την άλλη το γούστο είναι καθαρά υποκειμενικό και σε άλλους αρέσει και άλλους πάλι όχι!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 20:54.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.