Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά Z > Σειρά Z - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 26-03-12, 19:56
Το avatar του χρήστη leonidaskal
leonidaskal Ο χρήστης leonidaskal δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 25-02-2012
Μηνύματα: 393
leonidaskal is on a distinguished road
Ρε παιδια μια ερωτηση εκανε ο ανθρωπος .τα γουστα διαφερουν σιγουρα και ο καθενας ιτι θελει κανει
φιλε το link που σου δωσανε πολυ σωστο και η τιμη super
κοιταξε αν σε συμφερει και πραξε αναλογως αλλιως αυτολλητο φυλλο αλουμινιου και εισαι ο.κ
το εκανε φιλος σε ζ3 και βγηκε ο.κ(του ειδε απο το δικο μου )
βεβαια αν θες τι γνωμη μου επειδη το εχω δει το συγκεκριμενο σε πολλα χρωματα ζ3 μονο στο μαυρο και μλε χρωμα μου αρεσει αλλα παλι περι ορεξεος .......
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 26-03-12, 21:35
paganis Ο χρήστης paganis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-06-2009
Μηνύματα: 2.177
paganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από leonidaskal Εμφάνιση μηνυμάτων
Ρε παιδια μια ερωτηση εκανε ο ανθρωπος .τα γουστα διαφερουν σιγουρα και ο καθενας ιτι θελει κανει
φιλε το link που σου δωσανε πολυ σωστο και η τιμη super
κοιταξε αν σε συμφερει και πραξε αναλογως αλλιως αυτολλητο φυλλο αλουμινιου και εισαι ο.κ
το εκανε φιλος σε ζ3 και βγηκε ο.κ(του ειδε απο το δικο μου )

βεβαια αν θες τι γνωμη μου επειδη το εχω δει το συγκεκριμενο σε πολλα χρωματα ζ3 μονο στο μαυρο και μλε χρωμα μου αρεσει αλλα παλι περι ορεξεος .......
απο αυτα ακριβως ..προσπαθουμε να τον αποτρεψουμε...αλλα οπως ειπες..''γουστα ειναι αυτα'''
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 26-03-12, 22:12
Το avatar του χρήστη zografias
zografias Ο χρήστης zografias δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 11-03-2012
Μηνύματα: 173
zografias is on a distinguished road
Το Ζ3 μου είναι σκούρο πράσινο...
Το σκεφτόμουν ότι θα ταίριαζε με την μπάρα από πίσω...
Αλλά...!!! Μπορώ να δεχτώ τις γνώμες σας, μιας και είστε πιο παλιοί στο τομέα Ζ3 και θα έχουν δει τα μάτια σας πολλά για να μου τα λέτε όλα αυτά..
Ευχαριστώ πολύ τον admin που μου είχε την λύση στο τσεπάκι, αλλά δεν το κόβω τελικά...
(Nikolas_s2k με τη κούκλα Ζ3, κι εγώ μικρός είμαι σε ηλικία αλλά δεν βρίσκω κακό που εκτιμάω το ωραίο και μου δόθηκε η ευκαιρία να το αποκτήσω πλέον...)

Ευχαριστώ όσους ασχολήθηκαν!!!
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 26-03-12, 22:48
Το avatar του χρήστη Nickolas_s2k
Nickolas_s2k Ο χρήστης Nickolas_s2k δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-07-2009
Μηνύματα: 254
Nickolas_s2k is on a distinguished road
Φιλαρακι και εγω δεν ειμαι μεγαλος σε ηλικια και παντα ειχα ονειρο μια ζ3 απο πολυ μικρος οταν ειχε πρωτοβγει και οταν την απεκτησα πριν απο καποια χρονια χαρηκα πολυ που μπορεσα να εχω αυτη τη δυνατοτητα !απο τοτε φυσικα εχουν αλλαξει πολλα πανω στο αμαξι συμφωνα με το προσωπικο μου γουστο και αναγκες οδηγησης.. και ολα αυτα που λεμε εδω περι γουστου κλπ, τα λεμε επειδη για μερικους απο μας η ζ3 ειναι ερωτας και εγω γουσταρω πολυ να τις βλεπω περιποιημενες και ομορφες χωρις καβουριλικια επανω..μου αρεσει να εχει το γουστο του καθενος το αμαξι του γιατι αυτος ειναι που το χαιρεται πραγματικα απλα οταν βλεπω καγκουριες σε ζ3 στενοχωριεμαι... υπαρχουν πολλα πραγματα που μπορει να βελτιωσει κανεις στο ζ και εμφανισιακα και απο θεμα στησιμο ορεξη να υπαρχει υπομονη και φυσικα χρηματα που ειναι το βασικοτερο!σιγα σιγα ομως και ενα ενα πραγμα το φερνεις στα μετρα σου.. καλα χιλιομετρα να εχεις να το ευχαριστηθεις και για οτι απορια εχεις εδω ειμαστε να βοηθαμε!! βλεπε ρωτα μαθαινε και οπως ειπες συνεχισε να εκτιμας το ωραιο!! καλοταξιδη και παλι!!
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 26-03-12, 23:16
Το avatar του χρήστη leonidaskal
leonidaskal Ο χρήστης leonidaskal δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 25-02-2012
Μηνύματα: 393
leonidaskal is on a distinguished road
φιλε νικολα (αν μου επιτρεπεις να σε αποκαλω φιλο)με βρισκεις απολυτα συμφωνο με οσα λες,εκτος απο το χρωμε φιλετακι,εμενα μου αρεσει πολυ στο δικο μου.
φιλε zografia καλοταξιδο και καλως ορισες ,βαλε καμια φωτο να το καμαρωσουμε,παντως μην το κανεις με το χρωμα που εχεις δε θα λεει
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 26-03-12, 23:43
Το avatar του χρήστη Nickolas_s2k
Nickolas_s2k Ο χρήστης Nickolas_s2k δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-07-2009
Μηνύματα: 254
Nickolas_s2k is on a distinguished road
τι ερωτησεις ειναι αυτες..? ολοι εδω ειμαστε μια παρεα και ''μοιραζομαστε'' αυτο το χωρο για να λυνουμε οποια απορια μπορει να εχουμε και να μαθαινουμε καινουργια πραγματα..
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 26-03-12, 23:56
Το avatar του χρήστη zografias
zografias Ο χρήστης zografias δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 11-03-2012
Μηνύματα: 173
zografias is on a distinguished road
Νικόλα σε πήραμε από φόβο..
Ευχαριστώ παιδιά για τις ευχές!
Το θέμα αυτό έκλεισε, δεν θα το επιχειρήσω.. Οι συμβουλές σας με βοήθησαν πολύ!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 07:16.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.