Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά X > Σειρά X - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 29-12-09, 17:55
Το avatar του χρήστη 745power
745power Ο χρήστης 745power δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 05-05-2006
Μηνύματα: 59
745power is on a distinguished road
Konstanda υποθέτω πως αν ο άνθρωπος πάει σε παραγγελία ή το αμάξι είναι ετοιμοπαράδοτο και παραγωγής απο τον 9/09 τότε θα έχει το νεο Idrive!! Οπωσδήποτε φίλε μου να προσθέσεις την κάμερα οπισθοπορείας και το περιπετρικό σύστημα με τις κάμερες!! Αλλιώς θα θες το ΟΑΚΑ για παρκάρισμα.

"Φίλε μου Κonstanda άστα ήδη μετά απο 33000 σκέφτομαι το ενδεχόμενο της τράμπας με το 50i καθώς ψάχνω το κάτι παραπάνω" (Σόρρυ για το Offtopic) :P
__________________
There are two kinds of people: Those who like me, and those who can go to Hell
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 29-12-09, 19:42
Το avatar του χρήστη konstadas
konstadas Ο χρήστης konstadas δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 29-08-2008
Μηνύματα: 60
konstadas is an unknown quantity at this point
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από 745power Εμφάνιση μηνυμάτων
Konstanda υποθέτω πως αν ο άνθρωπος πάει σε παραγγελία ή το αμάξι είναι ετοιμοπαράδοτο και παραγωγής απο τον 9/09 τότε θα έχει το νεο Idrive!! Οπωσδήποτε φίλε μου να προσθέσεις την κάμερα οπισθοπορείας και το περιπετρικό σύστημα με τις κάμερες!! Αλλιώς θα θες το ΟΑΚΑ για παρκάρισμα.

"Φίλε μου Κonstanda άστα ήδη μετά απο 33000 σκέφτομαι το ενδεχόμενο της τράμπας με το 50i καθώς ψάχνω το κάτι παραπάνω" (Σόρρυ για το Offtopic) :P
Εγώ είμαι για το X6 M αλλά θα περιμένω να κυκλοφορήσει λίγο να λυθούν τυχών προβλήματα και θα μου το κάνω δώρο το Πάσχα.
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 29-12-09, 22:18
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από konstadas Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ είμαι για το X6 M αλλά θα περιμένω να κυκλοφορήσει λίγο να λυθούν τυχών προβλήματα και θα μου το κάνω δώρο το Πάσχα.
Αυτα ειναι!
Αντε με το καλο!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BMW Power : 30-12-09 στις 11:28
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 29-12-09, 22:25
Το avatar του χρήστη NICK BMW LOVER
NICK BMW LOVER Ο χρήστης NICK BMW LOVER δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-01-2008
Μηνύματα: 767
NICK BMW LOVER will become famous soon enoughNICK BMW LOVER will become famous soon enough
Παρα πολυ καλο δωρο θα κανεις στον εαυτο σου,με το καλο!!!
__________________
Οποιος ειναι αλαζονας
οδευει παντα κατα μονας...
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 30-12-09, 12:00
Το avatar του χρήστη MAD-13
MAD-13 Ο χρήστης MAD-13 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 23-09-2005
Μηνύματα: 54
MAD-13 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από konstadas Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ είμαι για το X6 M αλλά θα περιμένω να κυκλοφορήσει λίγο να λυθούν τυχών προβλήματα και θα μου το κάνω δώρο το Πάσχα.
Εγω παλι προτιμω το υβριδικο και ελπιζω να βγαλουν και τη νεα Χ3 σε υβριδικη για να το παρω!

Οχι τοσο για το περιβαλλον αλλα γιατι να τα σκαω χοντρα στον Λατση και τον Βαρδηνογιαννη για κακης ποιοτητας βενζινη???

Στην ακινησια της πολης το 35i ρουφαει 15 λ/100χμ... το 50i κασταπινει 18 λ/100 και το Μ οικονομικοτατο 20λ/100χμ ... τη στιγμη που το υβριδικο μεχρι τα 60 km/h καιει ΜΗΔΕΝ λιτρα!!!
Και μάλιστα χωρις εκπτωσεις στις αποδοσεις.. επιταχυνση 0-100 σε 5.6 δευτερα!!!! Πολυ καλο για ενα κτηνωδες υβριδικο αμαξι!!

Σε 2-3 χρονια που οι τιμες τις βενζινης ακομα και εδω στην Αττική θα ειναι κοντα στα 2 ευρω/λιτρο και η ακινησια στο λεκανοπεδιο θα ειναι καθολικη τα υβριδικα θα ειναι μονοδρομος για οποιον θελει να εχει μεγαλο αυτοκινητο!!!!

Μην ξεφευγουμε ομως απο το θεμα... καλη επιλογη στον φιλο που ανοιξε το thread!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MAD-13 : 30-12-09 στις 12:07
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 30-12-09, 12:11
Το avatar του χρήστη alexk
alexk Ο χρήστης alexk δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 16-09-2004
Μηνύματα: 2.065
alexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sotiris_1 Εμφάνιση μηνυμάτων
Επισης διαβασα οτι λογω του σχεδιασμου στο πισω μερος , ενας ανθρωπος 1,80 ακουμπαει ταβανι, ισχυει? Και αμα ειναι πανω απο 1,80 και καθεται στο πισω μερος του βγαζω το κεφαλι απο το παραθυρο?
Είμαι 1.90 και κάθισα πίσω. Με βεβαιότητα ακουμπάω στο ταβάνι (το νέο Ζ4 έχει πολύ περισσότερο χώρο στο ύψος, από ότι οι πίσω θέσεις του Χ6).
Δεν ξέρω γιατί κάποιος να πάρει το Χ6 και όχι το Χ5, εκτός του να έχει ένα αμάξι που δεν το έχουν άλλοι. Προσωπική μου άποψη αυτό, γιατί ο konstadas θα με φάει πάλι...
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 30-12-09, 12:50
Πατσίκας Βασίλειος Ο χρήστης Πατσίκας Βασίλειος δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-08-2009
Μηνύματα: 438
Πατσίκας Βασίλειος is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MAD-13 Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγω παλι προτιμω το υβριδικο και ελπιζω να βγαλουν και τη νεα Χ3 σε υβριδικη για να το παρω!

Οχι τοσο για το περιβαλλον αλλα γιατι να τα σκαω χοντρα στον Λατση και τον Βαρδηνογιαννη για κακης ποιοτητας βενζινη???

Στην ακινησια της πολης το 35i ρουφαει 15 λ/100χμ... το 50i κασταπινει 18 λ/100 και το Μ οικονομικοτατο 20λ/100χμ ... τη στιγμη που το υβριδικο μεχρι τα 60 km/h καιει ΜΗΔΕΝ λιτρα!!!
Και μάλιστα χωρις εκπτωσεις στις αποδοσεις.. επιταχυνση 0-100 σε 5.6 δευτερα!!!! Πολυ καλο για ενα κτηνωδες υβριδικο αμαξι!!

Σε 2-3 χρονια που οι τιμες τις βενζινης ακομα και εδω στην Αττική θα ειναι κοντα στα 2 ευρω/λιτρο και η ακινησια στο λεκανοπεδιο θα ειναι καθολικη τα υβριδικα θα ειναι μονοδρομος για οποιον θελει να εχει μεγαλο αυτοκινητο!!!!

Μην ξεφευγουμε ομως απο το θεμα... καλη επιλογη στον φιλο που ανοιξε το thread!
http://www.bmwblog.com/2009/12/29/ro...-activehybrid/

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BMW Power : 30-12-09 στις 13:07
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 02-01-10, 19:35
Το avatar του χρήστη themis78
themis78 Ο χρήστης themis78 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 17-12-2007
Μηνύματα: 258
themis78 is on a distinguished road
Δες και το Χ5.Το θεωρώ πιο ολοκληρωμένο σαν αυτοκίνητο.Ιδίως το Μ
__________________
There is no exception to the rule that everyone thinks they are an exception to the rule!
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 03-01-10, 12:17
Το avatar του χρήστη konstadas
konstadas Ο χρήστης konstadas δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 29-08-2008
Μηνύματα: 60
konstadas is an unknown quantity at this point
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από alexk Εμφάνιση μηνυμάτων
Είμαι 1.90 και κάθισα πίσω. Με βεβαιότητα ακουμπάω στο ταβάνι (το νέο Ζ4 έχει πολύ περισσότερο χώρο στο ύψος, από ότι οι πίσω θέσεις του Χ6).
Δεν ξέρω γιατί κάποιος να πάρει το Χ6 και όχι το Χ5, εκτός του να έχει ένα αμάξι που δεν το έχουν άλλοι. Προσωπική μου άποψη αυτό, γιατί ο konstadas θα με φάει πάλι...
Καλή χρονιά.

Αν μπεις μέσα και στα δυο και πας μια βόλτα δεν νομίζω ότι θα θέλεις να αγοράσεις το Χ5 εκτός αν προτιμάς του ποιο άνετους πίσω χώρους.
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 14-07-10, 13:48
jabar Ο χρήστης jabar δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 15-09-2006
Μηνύματα: 40
jabar is on a distinguished road
http://translate.google.com/translat...fans%26hl%3Del
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 18:56.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.