Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά Z > Σειρά Z - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 24-03-12, 20:12
Το avatar του χρήστη zografias
zografias Ο χρήστης zografias δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 11-03-2012
Μηνύματα: 173
zografias is on a distinguished road
BMW Z3 Φιλέτο Νίκελ στο Παρμπριζ (Windshield Chrome)

Καλησπέρα! Γράφω πρώτη φορά εδώ μιας και πρόσφατα απόκτησα ένα Ζ3 1.8 '98!
Ήθελα να με βοηθήσετε σε κάτι..
Έχω τσεκάρει σε ορισμένα Ζ3 ένα νίκελ φιλέτο που είναι γύρω γύρω απ' το εμπρός παρμπρίζ.. Το έχω ζηλέψει, αλλά όσο κι αν έφαγα τον κόσμο, δεν βρήκα τίποτα...

Προσοχή!! Όχι το φιλέτο για τα πλαϊνά πλαστικά στα τζαμάκια, για το παρμπρίζ μπροστά!!!
Είναι κάποιος που ξέρει που θα το βρω, πως εγκαθίσταται και πόσο κοστίζει περίπου???

Θα περιμένω με αγωνία...
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 24-03-12, 20:50
Το avatar του χρήστη leonidaskal
leonidaskal Ο χρήστης leonidaskal δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 25-02-2012
Μηνύματα: 393
leonidaskal is on a distinguished road
Φιλε να σου πω εγω ειμαι τυχερος και το ζετακι μου το εχει απο τη μαμα,τι χρωμα ειναι το δικο σου,που εχεις ψαξει,για να ειμαστε πιο συγκεκριμενοι.
η αληθεια ειναι οτι θα δυσκολευτεις να τα βρεις και μαλλον θα πας σε πατεντα .
πραγμα εφικτο
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 25-03-12, 09:31
paganis Ο χρήστης paganis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-06-2009
Μηνύματα: 2.177
paganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nice
εγω θα πω οτι εισαι τυχερος , που δεν το εχεις επανω! αστο οπως ειναι...και ασε τα χρωμια! μπορει να ειναι εργοστασιακο αξεσουαρ...αλλα παραμενει μια απο τις πιο ακυρες -καγκουρικες επιλογες της bmw στην ζ3!
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 25-03-12, 09:40
gupakos Ο χρήστης gupakos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-07-2008
Μηνύματα: 252
gupakos will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από paganis Εμφάνιση μηνυμάτων
εγω θα πω οτι εισαι τυχερος , που δεν το εχεις επανω! αστο οπως ειναι...και ασε τα χρωμια! μπορει να ειναι εργοστασιακο αξεσουαρ...αλλα παραμενει μια απο τις πιο ακυρες -καγκουρικες επιλογες της bmw στην ζ3!
Γούστα είναι αυτά βέβαια, αλλά θα συμφωνήσω...μου φαίνεται ξένο προς τη Ζ αυτό το αξεσουάρ (όπως και κάτι γρύλιες χρωμίου στο πλάι , ή φρύδια στα φώτα ή αεροτομή κτλ)...αν θες οπωσδήποτε κάτι με χρώμιο, τότε τα χερούλια στις πόρτες και οι γρύλιες μπροστά δίνουν αυτήν τη νότα αλλά και πάλι έχει να κάνει με τα γενικότερα χρώματα της Ζ σου...
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 25-03-12, 11:04
Το avatar του χρήστη Nickolas_s2k
Nickolas_s2k Ο χρήστης Nickolas_s2k δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-07-2009
Μηνύματα: 254
Nickolas_s2k is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από paganis Εμφάνιση μηνυμάτων
εγω θα πω οτι εισαι τυχερος , που δεν το εχεις επανω! αστο οπως ειναι...και ασε τα χρωμια! μπορει να ειναι εργοστασιακο αξεσουαρ...αλλα παραμενει μια απο τις πιο ακυρες -καγκουρικες επιλογες της bmw στην ζ3!
Καγκουρεψτε τα Ζ να γουσταρουμε μην ακουτε τον pagani δεν ξερει !

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nickolas_s2k : 25-03-12 στις 11:08
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 25-03-12, 11:30
paganis Ο χρήστης paganis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-06-2009
Μηνύματα: 2.177
paganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nice
Talking

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nickolas_s2k Εμφάνιση μηνυμάτων
Καγκουρεψτε τα Ζ να γουσταρουμε μην ακουτε τον pagani δεν ξερει !
βρε κομπλεξικε...καημο το χεις, να μην δεις κανενα ζ3 πιο ομορφο απο το δικο σου! αν και δυσκολα να βρεις καποιο(εκτος απο το δικο μου)...
τελοςπαντων...βαλτε οτι θελετε επανω,,,αεροτομες..χαιμαλια, φωτακια-λαμπακια...μαρσπιεδες-προφυλακτηρες πολυεστερικους,, χρωμια,αερογραφιες...και αυτοκολλητα! απλα...εγω θα συλλεγω φωτος...με καγκουρεμενα ζ3...ωστε να τα χρησιμοποιω για παραδειγματισμο των υπολοιπων!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BMW Power : 26-03-12 στις 08:38
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 25-03-12, 13:10
Το avatar του χρήστη Nickolas_s2k
Nickolas_s2k Ο χρήστης Nickolas_s2k δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-07-2009
Μηνύματα: 254
Nickolas_s2k is on a distinguished road
μολις βλεπω ωραιο ζ3 χαιρομαι πραγματικα και καθομαι και το χαζευω και λεω μπραβο στον ιδιοκτητη που ειναι μερακλης ! τοσα μπραβο δε σου χω πει εσενα?? Αντιθετα οταν βλεπω μαιμουδιες επανω λεω πωωωω το κατεστρεψε! χαχαχαχ
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 25-03-12, 21:19
paganis Ο χρήστης paganis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-06-2009
Μηνύματα: 2.177
paganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nickolas_s2k Εμφάνιση μηνυμάτων
μολις βλεπω ωραιο ζ3 χαιρομαι πραγματικα και καθομαι και το χαζευω και λεω μπραβο στον ιδιοκτητη που ειναι μερακλης ! τοσα μπραβο δε σου χω πει εσενα?? Αντιθετα οταν βλεπω μαιμουδιες επανω λεω πωωωω το κατεστρεψε! χαχαχαχ
τοτε βαλε ενα χερακι..να συμμαζεψουμε την κατασταση! γεμισαν οι δρομοι απο ζ3 του ταληρου και ιδιοκτητες που λογω φθηνης τιμης..νομιζουν πως μπορουν να το κανουν καρναβαλι..
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 25-03-12, 21:58
Το avatar του χρήστη Nickolas_s2k
Nickolas_s2k Ο χρήστης Nickolas_s2k δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-07-2009
Μηνύματα: 254
Nickolas_s2k is on a distinguished road
Δικιο εχεις..οι τιμεσ σε ολα τα αυτοκινητα πεσανε απελπιστικα και αν εχεισ παρατηρησει μιασ και μιλαμε για ζ3,τωρα τελευταια οσοι αγοραζουν ειναι 20 το πολυ 22 και παιρνουν μοντελα 96-99 με κανα ταλιρο οπως ειπες και κανουν οτι περναει απο το χερι τους για να γινουν fast and kagkourious .. εμενα προσωπικα με αφηνει αδιαφορο αν ο αλλος θελει να μπαξει σποιλερ φρυδια αεροτομες αερογραφιες ηχοσυστηματα νικελ κλπ γιατι στην τελικη δικο του ειναι του βαζει φωτια και το καιει..αμα αρεσει σ'αυτον τι με νοιαζει εμενα; Εγω τη γνωμη μου λεω μονο και εσυ το ιδιο κανεις και ο καθενας μετα αποφασιζει και κανει αυτο που θα του προσφερει ευχαριστηση! Αλλωστε η εμφανιση ενος αυτοκινητου δειχνει και το γουστο του ιδιοκτητη.οπως υπαρχουν e30 e36 e46 z4 κλπ που τα βλεπεις και τραβας αβερτα,,ετσι υπαρχουν και μεγαλα καρναβαλια και γυφτε ολε... That's life τι να κανουμε.. Οπου μπορουμε και γνωριζουμε να δινουμε καμια συμβουλη σε οποιο φιλο εχει καποιο προβλημα η απορια αλλα απο κει και περα δεν μας πεφτει και λογος για να μη γινομαστε και κακοι
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 26-03-12, 08:43
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Εδώ είναι αυτό που ζητάς #3 :

Retrofit, Chrome Line Exterieur

Και δεν είναι ακριβό.

Βέβαια ούτε εμένα μου αρέσει.
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 02:53.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.