Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - DIY

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιά 25-01-12, 12:34
Το avatar του χρήστη bmw_318
bmw_318 Ο χρήστης bmw_318 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 19-09-2010
Μηνύματα: 77
bmw_318 is on a distinguished road
παιδιά καλημέρα αν και είμαι αρκετό καιρό εδώ μπορώ να πω ότι έχω μάθει παρά πολλά απο διαδορα που εχω διαβάσει κατά καιρούς
έχω μια απορία - ερώτηση έχω μια e36 2/95 θα ήθελα να ρωτήσω ενάν μπορώ να αλλάξω το αναλογικό κοντρόλ του καλοριφέρ-a/c με το ηλεκτρονικό odc ευχαριστώ εκ τον προτέρων
Απάντηση με παράθεση
  #32  
Παλιά 25-01-12, 15:29
Το avatar του χρήστη bmwdakias85
bmwdakias85 Ο χρήστης bmwdakias85 δεν είναι συνδεδεμένος
george
 
Εγγραφή: 09-10-2010
Μηνύματα: 1.390
bmwdakias85 will become famous soon enoughbmwdakias85 will become famous soon enough
α ρε αδερφε κ γω το ιδιο εχω κ θελω να βαλω ψιφιακο για να βαλω μια οθονη 2ντιν κ η διαδικασια που θελει κ τα λεφτα ειναι πολλα αστο καλυτερα!
Θα σ πουνε κ οι αλλοι α ιδια
__________________

BMW-Motorsport
Απάντηση με παράθεση
  #33  
Παλιά 26-01-12, 01:47
Το avatar του χρήστη graphe36
graphe36 Ο χρήστης graphe36 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 17-09-2008
Μηνύματα: 371
graphe36 will become famous soon enoughgraphe36 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bmw_318 Εμφάνιση μηνυμάτων
παιδιά καλημέρα αν και είμαι αρκετό καιρό εδώ μπορώ να πω ότι έχω μάθει παρά πολλά απο διαδορα που εχω διαβάσει κατά καιρούς
έχω μια απορία - ερώτηση έχω μια e36 2/95 θα ήθελα να ρωτήσω ενάν μπορώ να αλλάξω το αναλογικό κοντρόλ του καλοριφέρ-a/c με το ηλεκτρονικό odc ευχαριστώ εκ τον προτέρων
Φιλε αλλο το OBC αλλο το panel για τον κλιματισμο.
Εαν αναφέρεσαι για τον κλιματισμο θες την οθονη και αλλη βαπορετα. Αυτο συνεπάγεται ξυλωμα του ταμπλο και αγορα βαπορετας. Περιπου 500 με 600 ευρω.
__________________
BMW E36 318i
(Ηλεκτρονικός) Εγκαταστάσεις - Μελέτες Hi-Fi, TV, Home Cinema. Professional Audio
Απάντηση με παράθεση
  #34  
Παλιά 26-01-12, 15:17
teo21 Ο χρήστης teo21 δεν είναι συνδεδεμένος
driftloveR
 
Εγγραφή: 03-10-2010
Μηνύματα: 504
teo21 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bmw_318 Εμφάνιση μηνυμάτων
παιδιά καλημέρα αν και είμαι αρκετό καιρό εδώ μπορώ να πω ότι έχω μάθει παρά πολλά απο διαδορα που εχω διαβάσει κατά καιρούς
έχω μια απορία - ερώτηση έχω μια e36 2/95 θα ήθελα να ρωτήσω ενάν μπορώ να αλλάξω το αναλογικό κοντρόλ του καλοριφέρ-a/c με το ηλεκτρονικό odc ευχαριστώ εκ τον προτέρων
Πλάκα κάνεις??? Άφησε το αναλογικό να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο!! Ούτε καμμένα πυκνωτάκια ούτε τίποτα!
Απάντηση με παράθεση
  #35  
Παλιά 02-02-12, 18:26
Το avatar του χρήστη BXTRM
BXTRM Ο χρήστης BXTRM δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 26-01-2012
Μηνύματα: 14
BXTRM is on a distinguished road
Κι εγω που δεν εχω καθολου OBC μπορω να βαλω ? υπαρχουν οι αναμονες ετοιμες η οχι? μπορω να βαλω και το μεγαλο ?
Απάντηση με παράθεση
  #36  
Παλιά 02-02-12, 18:29
Το avatar του χρήστη bmwdakias85
bmwdakias85 Ο χρήστης bmwdakias85 δεν είναι συνδεδεμένος
george
 
Εγγραφή: 09-10-2010
Μηνύματα: 1.390
bmwdakias85 will become famous soon enoughbmwdakias85 will become famous soon enough
αν εχεις το αναλογικο ρολογακι ειναι λιγο δυσκολα δεν εχεις καμια αναμονη θες ολοκληρη πλεξουδα
__________________

BMW-Motorsport
Απάντηση με παράθεση
  #37  
Παλιά 02-02-12, 18:41
Το avatar του χρήστη BXTRM
BXTRM Ο χρήστης BXTRM δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 26-01-2012
Μηνύματα: 14
BXTRM is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bmwdakias85 Εμφάνιση μηνυμάτων
αν εχεις το αναλογικο ρολογακι ειναι λιγο δυσκολα δεν εχεις καμια αναμονη θες ολοκληρη πλεξουδα
αυτο εχω το αναλογικο . εχει βεβαια ψηφιακο διζωνικο κλιματισμο αλλα καθολου obc. ειχα δει καπου στο ebay να πουλαει καποιος ενα obc με τα πολλα κουμπια και με ενα σωρο καλωδια και οδηγιες αλλα φοβηθηκα να το παρω μηπως δεν καταφερουν να μου το τοποθετησουν ..
Απάντηση με παράθεση
  #38  
Παλιά 03-02-12, 00:25
Το avatar του χρήστη gearboxer
gearboxer Ο χρήστης gearboxer δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-04-2010
Μηνύματα: 869
gearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of light
Το αναλογικό ρολόι είναι πραγματικά ρεζιλίκι για το 36άρι και θυμίζει εποχές 1980..Είναι ένα ξεκάρφωτο στοιχείο στο κατα τα άλλα σύγχρονο ταμπλό που έχει το αυτοκίνητο..Το ξήλωσα με χαρά και ικανοποίηση...

Βάλτε ένα οποιoδήποτε OBC έστω και το 7άρι που μπαίνει για πλάκα..

Εγώ προσωπικά έβαλα μόνος μου, χωρίς προϋπηρεσία στα ηλεκτρολογικά, το μεγάλο με τα 18 κουμπιά. Θέλει υπομονή, διάβασμα και μεράκι. Τίποτα το ακατόρθωτο όμως. Και αξίζει πραγματικά.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #39  
Παλιά 03-02-12, 00:38
Το avatar του χρήστη bmwdakias85
bmwdakias85 Ο χρήστης bmwdakias85 δεν είναι συνδεδεμένος
george
 
Εγγραφή: 09-10-2010
Μηνύματα: 1.390
bmwdakias85 will become famous soon enoughbmwdakias85 will become famous soon enough
σε αυτο εχεις δικιο το εχεις πετιχει καμια φορα οταν αλλαζει λεπτο κανει αυτο το κλακ πολυ σπαστικο κ σκετο ρεζιλι για μπεμπα κ γω θελω να το βγαλω αλλα αμα ειναι να μπει να μπει το μεγαλο μια κ καλη
__________________

BMW-Motorsport
Απάντηση με παράθεση
  #40  
Παλιά 08-02-12, 22:59
giannis kalamata Ο χρήστης giannis kalamata δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 08-02-2012
Μηνύματα: 34
giannis kalamata is on a distinguished road
φιλε μου εγω δε μπορωνα φτιαξω την ωρα με τπτ κ η θερμοκαρισια διχνει σθνεχεια -37
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 15:57.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.