Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικά Θέματα BMW > Συντήρηση > Λάδια

Λάδια Εδώ συζητάμε όλα τα θέματα που έχουν σχέση με τα λάδια.

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιά 27-01-12, 22:25
Το avatar του χρήστη God
God Ο χρήστης God δεν είναι συνδεδεμένος
Divine Moderator
 
Εγγραφή: 14-08-2005
Μηνύματα: 3.706
God is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από KAZA Εμφάνιση μηνυμάτων
Σε συνεργείο μόνο για BMW μου είπαν 70 ευρώ χωρίς εργασία (λάδια και φίλτρο λαδιού) δεν είναι κατά 20 ευρώ πάνω η τιμή;
Και εγώ θέλω 22.35€ το λίτρο. Ο καθένας ότι θέλει ζητάει. Εναλλακτικά, από Γερμανία είναι 4€ το λίτρο:

http://www.ebay.co.uk/itm/BMW-Motoro...ht_3739wt_1139

40.5€ και 5 λίτρα έρχονται σπίτι σου. Σημειωτέον ότι μεταφορικά πληρώνεις 20.5€ ως και για 25 λίτρα αγορά ανεξαρτήτως ποσότητας.
Απάντηση με παράθεση
  #32  
Παλιά 27-01-12, 22:53
KAZA Ο χρήστης KAZA δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-07-2010
Μηνύματα: 652
KAZA will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από God Εμφάνιση μηνυμάτων
Και εγώ θέλω 22.35€ το λίτρο. Ο καθένας ότι θέλει ζητάει. Εναλλακτικά, από Γερμανία είναι 4€ το λίτρο:

http://www.ebay.co.uk/itm/BMW-Motoro...ht_3739wt_1139

40.5€ και 5 λίτρα έρχονται σπίτι σου. Σημειωτέον ότι μεταφορικά πληρώνεις 20.5€ ως και για 25 λίτρα αγορά ανεξαρτήτως ποσότητας.
Αυτό ξαναπέστο ….. πάρα πολύ δελεαστική η πρόταση σου ….. Θα πω φίλο που πάει Γερμανία αν τα βρει σε τέτοια τιμή να τα πάρει ειδάλλως θα τα γίνει παραγγελία από eBay ……
Ευχαριστώ .......
__________________
Έλεγε , λοιπόν , κλαίων ο Ισοκράτης ......
<<Η Δημοκρατία αυτοκαταστρέφεται , διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητος , διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα , την παρανομία ως ελευθερία , την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία ...>>
Απάντηση με παράθεση
  #33  
Παλιά 27-01-12, 23:31
Το avatar του χρήστη topmar
topmar Ο χρήστης topmar δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-04-2008
Μηνύματα: 981
topmar has a spectacular aura abouttopmar has a spectacular aura abouttopmar has a spectacular aura about
Κανένας για Group Buy λαδιών από ebay???
__________________
Πρώην κάτοχος BMW E90 320d Stage 1 (217HP).... Νυν κάτοχος VW Tiguan Allspace 2.0 BiTDi 300HP (Stage 1) R-Line DSG7 7seater
Απάντηση με παράθεση
  #34  
Παλιά 29-01-12, 18:18
KAZA Ο χρήστης KAZA δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-07-2010
Μηνύματα: 652
KAZA will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από topmar Εμφάνιση μηνυμάτων
Κανένας για Group Buy λαδιών από ebay???
Εγώ είμαι μέσα ….. γιατί αυτό που έδωσε ο God συμφέρει τρελά ……
__________________
Έλεγε , λοιπόν , κλαίων ο Ισοκράτης ......
<<Η Δημοκρατία αυτοκαταστρέφεται , διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητος , διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα , την παρανομία ως ελευθερία , την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία ...>>
Απάντηση με παράθεση
  #35  
Παλιά 29-01-12, 20:14
Το avatar του χρήστη topmar
topmar Ο χρήστης topmar δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-04-2008
Μηνύματα: 981
topmar has a spectacular aura abouttopmar has a spectacular aura abouttopmar has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από KAZA Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ είμαι μέσα ….. γιατί αυτό που έδωσε ο God συμφέρει τρελά ……
Καλησπέρα,

ωραία λοιπόν, τότε είμαστε ήδη 3 άτομα (εσύ, εγώ και ο κουμπάρος μου) με σύνολο κιλών 15 (5 εσύ, 6 εγώ και 4 ο κουμπάρος).......απομένουν άλλα 10 κιλά (για να φτάσουμε το όριο των 25) για κόστος μεταφορικών 20,5 ευρώ.......

Εάν ενδιαφέρεται κανένας άλλος ας το δηλώσει......την παραγγελία θα την κάνω εγώ με το λογαριασμό μου στο Ebay & Paypal....

......λοιπές λεπτομέρειες με pm...
__________________
Πρώην κάτοχος BMW E90 320d Stage 1 (217HP).... Νυν κάτοχος VW Tiguan Allspace 2.0 BiTDi 300HP (Stage 1) R-Line DSG7 7seater
Απάντηση με παράθεση
  #36  
Παλιά 29-01-12, 20:55
Το avatar του χρήστη God
God Ο χρήστης God δεν είναι συνδεδεμένος
Divine Moderator
 
Εγγραφή: 14-08-2005
Μηνύματα: 3.706
God is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to behold
Όσοι είστε κοντά σαφώς και συμφέρει να κάνετε την παραγγελία μαζί. Και εδώ στην Αθήνα με φίλους και γνωστούς έτσι κάνω.
Απάντηση με παράθεση
  #37  
Παλιά 29-01-12, 22:00
intasg Ο χρήστης intasg δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 26-11-2007
Μηνύματα: 231
intasg will become famous soon enough
Εγώ θέλω 300 χλμ για oil service, δηλαδή 10-12 ημέρες ακόμη. Έχω Ε46 1.9 νομίζω κινητήρα Ν43. Αν δεν κάνω λάθος τελευταία φορά σε επίσημη αντιπροσωπεία μου έβαλαν Castrol 10-40. Πάντως με ενδιαφέρει και εμένα να η αγορά είναι άμεση.
Απάντηση με παράθεση
  #38  
Παλιά 29-01-12, 22:44
Το avatar του χρήστη God
God Ο χρήστης God δεν είναι συνδεδεμένος
Divine Moderator
 
Εγγραφή: 14-08-2005
Μηνύματα: 3.706
God is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από intasg Εμφάνιση μηνυμάτων
κινητήρα Ν43. Αν δεν κάνω λάθος τελευταία φορά σε επίσημη αντιπροσωπεία μου έβαλαν Castrol 10-40.
...ελπίζω να κάνεις λάθος. Ειλικρινά. 10W40 δεν εγκρίνεται για ΚΑΝΕΝΑ Ε46.
Απάντηση με παράθεση
  #39  
Παλιά 29-01-12, 22:53
intasg Ο χρήστης intasg δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 26-11-2007
Μηνύματα: 231
intasg will become famous soon enough
Μόλις κοίταξα ένα μονόλιτρο που έχει περισσέψει. 5-40 είναι Castrol magnatic
Απάντηση με παράθεση
  #40  
Παλιά 30-01-12, 19:37
Το avatar του χρήστη topmar
topmar Ο χρήστης topmar δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-04-2008
Μηνύματα: 981
topmar has a spectacular aura abouttopmar has a spectacular aura abouttopmar has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από intasg Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ θέλω 300 χλμ για oil service, δηλαδή 10-12 ημέρες ακόμη. Έχω Ε46 1.9 νομίζω κινητήρα Ν43. Αν δεν κάνω λάθος τελευταία φορά σε επίσημη αντιπροσωπεία μου έβαλαν Castrol 10-40. Πάντως με ενδιαφέρει και εμένα να η αγορά είναι άμεση.
Με εμένα και τον ΚΑΖΑ δεν συμφέρει να αγοράσεις, είσαι μακριά φίλε μου......

ΥΓ: ΚΑΖΑ έχεις πμ
__________________
Πρώην κάτοχος BMW E90 320d Stage 1 (217HP).... Νυν κάτοχος VW Tiguan Allspace 2.0 BiTDi 300HP (Stage 1) R-Line DSG7 7seater
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 14:38.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.