Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 26-01-10, 21:04
Το avatar του χρήστη bmw318i
bmw318i Ο χρήστης bmw318i δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-08-2009
Μηνύματα: 150
bmw318i will become famous soon enoughbmw318i will become famous soon enough
Μήπως ξέρει κανείς που είναι ο δέκτης των σημάτων που εκπέμπει το κλειδί?
__________________
Η γυναίκα θέλει πολλά από έναν άνδρα, ενώ ο άνδρας θέλει μόνο ένα, αλλά από πολλές γυναίκες... ...
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 26-01-10, 21:42
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Cool

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από drum Εμφάνιση μηνυμάτων
δοκιμασε να ακουμπισεις το κλειδι στο μετωπο σου απο αποσταση που δεν ανοιγει το αμαξι.
το σωμα μας κανει την κεραια.
δεν κανω πλακα. καπου το ειχα διαβασει, ισως κ εδω κ το δοκιμασα. ισχυει!
Δεν κάνεις πλάκα...ισχύει.
Παρόλα αυτά, δε χρειάζεται να το ακουμπάς στο μέτωπο...και κάτω από το σαγόνι (πολύ πιο διακριτικό) με το ίδιο αποτέλεσμα.

Nicola Tesla Rules
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 27-01-10, 19:58
Το avatar του χρήστη bmwedakias1600cc
bmwedakias1600cc Ο χρήστης bmwedakias1600cc δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 23-12-2009
Μηνύματα: 63
bmwedakias1600cc is on a distinguished road
καλησπερα επαθα ακριβως το ιδιο και η αιτια του προβληματος συμφωνα με την εταιρια ηταν επειδη δεν ειχα το δευτερο κλειδι.αγορασα και το δευτερο λοιπων πριν τα χριστουγεννα 170Ε απο την bmw φυσικα.χθες το πρωι παω να το παρω και παλι δεν δουλευε.τους περνω τηλ και η απαντηση ηταν οτι δεν δουλευει απο το κρυο.το εβαλα στο γκαραζ και σημερα το πρωι(04:00) παω να το παρω για να παω στη δουλεια μου και κανει παλι τα ιδια.Τους ξαναπερνω τηλ και η απαντηση που πηρα ειναι οτι πρεπει να το παω ταξιδια λεει για να γεμιση η μπαταρια.περνω και σε αλλη εταιρια εκει μου ειπαν κατι να μου συνχρονισουν τα κλειδια και κατι τετοια και οτι πρεπει να δουλευουν και τα δυο τα κλειδια και κατι τετοια.Τελικα ο καθενας και στις εταιριες ειναι το μακρυ του και το κοντο του αυτο καταλαβα.
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 31-01-10, 13:07
Το avatar του χρήστη bmw318i
bmw318i Ο χρήστης bmw318i δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-08-2009
Μηνύματα: 150
bmw318i will become famous soon enoughbmw318i will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bmw318i Εμφάνιση μηνυμάτων
Μήπως ξέρει κανείς που είναι ο δέκτης των σημάτων που εκπέμπει το κλειδί?
__________________
Η γυναίκα θέλει πολλά από έναν άνδρα, ενώ ο άνδρας θέλει μόνο ένα, αλλά από πολλές γυναίκες... ...
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 03-07-16, 14:46
blast Ο χρήστης blast δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 29-06-2016
Μηνύματα: 5
blast is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από papanikos Εμφάνιση μηνυμάτων
μηπως προσφατα εβαλες φιμε τζαμια?? γιατι απο τοτε που εβαλα φιμε τζαμι στο δικο μου εχω παρατηρησει οτι η συμπεριφορα του κλειδιου ειναι περιεργη... ποτε πιανει απο τα 15 μετρα και ποτε απο τα 2...
ακριβώς το ιδιο .Πριν 2 μηνες εβαλα φιμε και πριν 1 εβδομάδα το 1 κλειδί μονο ξεκλειδώνει και το αλλο αρχίζει λιγο και ζοριζεται.Μου ειπαν οτι τα καλα φιμε εχουν μεσα και μεταλλο .Οσοι εχετε φιμε χρησιμοποιείσται τα κλειδια μονο απο μπροστά .
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 04-07-16, 17:48
Το avatar του χρήστη s1fis
s1fis Ο χρήστης s1fis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 12-11-2011
Μηνύματα: 150
s1fis is on a distinguished road
Η μπαταρία αλλάζει αλλά όπως προαναφέρθηκε πρέπει να πιάνουν τα χέρια σου. Νομίζω ότι το πιο σημαντικό είναι το κλείσιμο και η στεγανοποίηση του! Το λέω γιατί εμένα είχε πέσει στη θάλασσα (και από θαύμα) το ξέβρασε το κύμα και το βρήκα (και τελικά συνηδητοποίεισα πως το κλειδί επιπλέει!).

Πάντως εμένα και πριν τα φιμέ πότε έπιανε από μακριά και πότε όχι. Ακόμα έτσι είναι κι ακόμα δεν έχω καταλάβει τις συνθήκες που πιάνει από μακριά!
Κ μετά από ταξίδι δεν έπιανε από μακρυά! Κι όταν έιχα μέρες να το πάρω είχε τύχει κ επιασε κι από μακρυά (5-10 μέτρα)! Μπαταρία πάντως δεν έχει αλλάξει ποτέ εδώ και 14 χρόνια!
__________________
Όταν ένας άντρας ανοίγει την πόρτα του αυτοκινήτου στη σύζυγό του, δύο πράγματα μπορεί να συμβαίνουν: Ή είναι καινούρια σύζυγος ή είναι καινούριο το αυτοκίνητο!
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 04-07-16, 22:01
Το avatar του χρήστη stauros772000
stauros772000 Ο χρήστης stauros772000 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-08-2006
Μηνύματα: 801
stauros772000 has a spectacular aura aboutstauros772000 has a spectacular aura about
η μπαταρια ειναι πονταρισμενη στο κυκλωμα.με λιγο ζορι και αρκετη προσοχη,γινεται η αλλαγη.το ζητημα ειναι πως ανοιγει το περιβλημα αλλα και πως θα κλεισει αεροστεγως.στο e39 2000 μοντελο,σχεδον κατεστρεψα το περιβλημα για να φτασω και να αλλαξω την μπαταρια.ηταν μονοκοματο το ρημαδι.υπαρχει σαν ανταλακτικο;εχει και το κλειδι πανω γμτ........
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 05-07-16, 00:36
Το avatar του χρήστη MZ3
MZ3 Ο χρήστης MZ3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-12-2004
Μηνύματα: 1.999
MZ3 will become famous soon enough
Αμα δεν τα καταφέρεις και χαλάσεις το κλειδί πουλάνε στο η μπει κατι κλειδάκια ημιτασιόν που έρχονται ανοιγμένα για να βάλεις το δικόσου τσιπάκι μέσα περνας και απο έναν κλειδαρά να σου χαράξει το κλειδί και εισαι έτοιμος. Ποιό φτηνο δεν έχω ακούσει κάτι ακόμα.
Και όταν βάζουμε μπαταρία παίρνουμε επαναφορτιζόμενη.
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MZ3 : 05-07-16 στις 00:39
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 03:38.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.