Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 17-11-05, 15:01
Το avatar του χρήστη Baggelis Mpower
Baggelis Mpower Ο χρήστης Baggelis Mpower δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-10-2005
Μηνύματα: 167
Baggelis Mpower is on a distinguished road
Question Περι "Luft".....

Σκοπευω να αγορασω εναν αγραφο εγγεφαλο DTA για (Μ3 2.3 EVO II) κ παραλληλα θα καταργηθει κ το LUFT ......k ερωτω θα εχω προβληματα απο την καταργηση του....αν υποθεσουμε οτι ο αγγραφος δουλευει ρολοι..??????????????
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 18-11-05, 01:09
Το avatar του χρήστη TheCondor
TheCondor Ο χρήστης TheCondor δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-04-2005
Μηνύματα: 404
TheCondor is an unknown quantity at this point
Εγω ερωτω κατι διαφορετικο... το luft αυτο θα κανει για τον Μ20 τον κινητηρα?
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 18-11-05, 01:39
Το avatar του χρήστη Baggelis Mpower
Baggelis Mpower Ο χρήστης Baggelis Mpower δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-10-2005
Μηνύματα: 167
Baggelis Mpower is on a distinguished road
Αααα νατος ο κονδορ ηξερα οτι θεσ λυφτ κ σε περιμενα εδω δεν ξερω να σου πω αλλα παρε ενα τηλ ενα εξουσιοδοτημενο κ ρωτησε κονδορακο μου!! Κ αν κανει τα Χριστουγεννα το εχεις μαζι με το φιλτρακι μου... Παιδια ξερει κανεις να μου απαντησει εμενα η να αρχιζω κ γω τα τηλεφωνα....???????
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 18-11-05, 01:50
Το avatar του χρήστη TheCondor
TheCondor Ο χρήστης TheCondor δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-04-2005
Μηνύματα: 404
TheCondor is an unknown quantity at this point
Θα ρωτησω αυριο αν ειναι. Ποσο τα δινεις για ναχουμε και καλο ρωτημα???

Εγω παντως για τον Μ20 οτι χωρις luft δεν δουλευει, τωρα για το τερας σου δεν ξερω :P
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 18-11-05, 02:29
Το avatar του χρήστη God
God Ο χρήστης God δεν είναι συνδεδεμένος
Divine Moderator
 
Εγγραφή: 14-08-2005
Μηνύματα: 3.706
God is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to behold
Kανενα luft δεν ταιριαζει για καμια αλλη μηχανη πλην της 'δικιας' του....ο πονος μου, ο πατερας μου εχει 4 luft για Ε28 518 που ειναι το δικο του και μαλλον το δικο μου που δεν εχουμε ουτε βιδα κανει νουμερα!!

Βαγγελη, σορρυ απο μενα αλλα το δικο σου προβλημα ειναι ΠΟΛΥ εκτος των γνωσεων μου!
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 18-11-05, 12:23
Το avatar του χρήστη Baggelis Mpower
Baggelis Mpower Ο χρήστης Baggelis Mpower δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-10-2005
Μηνύματα: 167
Baggelis Mpower is on a distinguished road
Eνταξει τελικα την βρηκα την ακρη λυτηκε το προβλημα μου.... λοιπον οσον αφορα το λυφτ ναι βασικα το περιμενα οτι δεν κανει....εεε κονδορα οταν λεω να το καταργησω δεν ενοω να το βγαλω κ να το αφησω ετσι κατι αλλο θα μπει στη τεση του με το οποιο συνεργαζεται ο αγγραφος (αλφα Ν η κατι παρομοιο) .....εεε κονδορα για το φιλτρακι συναντιωμαστε Χριστουγεννα γκαραζ μου κ τα βρισκουμε...εκτος κ αν το θες τωρα...
γ

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Baggelis Mpower : 18-11-05 στις 12:26
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 18-11-05, 12:28
Το avatar του χρήστη TheCondor
TheCondor Ο χρήστης TheCondor δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-04-2005
Μηνύματα: 404
TheCondor is an unknown quantity at this point
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Baggelis Mpower
Eνταξει τελικα την βρηκα την ακρη λυτηκε το προβλημα μου.... λοιπον οσον αφορα το λυφτ ναι βασικα το περιμενα οτι δεν κανει....εεε κονδορα οταν λεω να το καταργησω δεν ενοω να το βγαλω κ να το αφησω ετσι κατι αλλο θα μπει στη τεση του με το οποιο συνεργαζεται ο αγγραφος (αλφα Ν η κατι παρομοιο) .....εεε κονδορα για το φιλτρακι συναντιωμαστε Χριστουγεννα γκαραζ μου κ τα βρισκουμε...εκτος κ αν το θες τωρα...
γ
Καλα βασικα τωρα δεν θελω τιποτα γιατι παλι εμεινα με το μπο*ρδελο. Τρομπα βενζινης, τριτη φορα! Πηρα στον Κουλουρη και ρωτησα, 232 ευρω, με προκαταβολη τα μισα λεφτα και παραδοση σε δεκα μερες γιατι ειναι απο Γερμανια!! Ακομα και για τα λαστιχακια των φαναριων πισω θελουν παραγγελια!! Και μπαζει ολο το αμαξι μιλαμε.

Γ@μω την τυχη μου
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 18-11-05, 16:44
Το avatar του χρήστη Baggelis Mpower
Baggelis Mpower Ο χρήστης Baggelis Mpower δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-10-2005
Μηνύματα: 167
Baggelis Mpower is on a distinguished road
Steile ena e mail sto e30m3@hotmail.co.uk me to psebdonhmo sou apo katw k tha sou susthsw ena kalo eksousiodothmeno na phgaineis pou einai filos k oi times tha nai kaluteres mias k tha pame mazi alla k gia th monwsh tou aftokinhtou tha ginei olo new me liga....alla ola afta Xristougenna pou tha mai katw k tha ta pome k apo konta ama thes na pame k gia kana krasaki..
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 18-11-05, 19:19
Το avatar του χρήστη M535 E28
M535 E28 Ο χρήστης M535 E28 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-05-2004
Μηνύματα: 899
M535 E28 has a spectacular aura aboutM535 E28 has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από God
Kανενα luft δεν ταιριαζει για καμια αλλη μηχανη πλην της 'δικιας' του....ο πονος μου, ο πατερας μου εχει 4 luft για Ε28 518 που ειναι το δικο του και μαλλον το δικο μου που δεν εχουμε ουτε βιδα κανει νουμερα!!

Βαγγελη, σορρυ απο μενα αλλα το δικο σου προβλημα ειναι ΠΟΛΥ εκτος των γνωσεων μου!
αυτό δεν είναι ακριβές...
πχ πολλά 2,5 Μ20 φοράνε λουφτ από 3,5 Μ30
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 18-11-05, 23:40
Το avatar του χρήστη melodic
melodic Ο χρήστης melodic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-11-2004
Μηνύματα: 630
melodic is on a distinguished road
το δικο μου λουφτ σε σχεση με ενα 405 4WD εxει μονο ενα νουμερο διαφορα στο κωδικο του...οποτε μεταξι των bmw πρεπει να παιζουν κοινα Luft ψαχτετο...


οσο για αυτο που λες Baggeli Mpower οτι θα καταργησεις το luft και θα βαλεις κατι αλλο τι εννοεις μάπα????

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη melodic : 18-11-05 στις 23:43
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 20:47.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.