Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Τεχνικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 21-01-11, 23:02
Το avatar του χρήστη montoya
montoya Ο χρήστης montoya δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-01-2007
Μηνύματα: 1.910
montoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to all
"Κενή" θέση σε rcd business E90

Μιας και το κινητό μου έχει πομπό fm και θέλω να το συντονίσω με το ράδιο του αυτοκινήτου, θα πρέπει να βρω μία ελεύθερη συχνότητα. Πως γίνεται αυτό? Ο μόνος συντονισμός που γίνεται είναι αυτόματος και σταματάει την αναζήτηση μόνο σε σταθμούς.
Υ.Γ. Νομίζω πως το ρώτησα και παλιότερα.....
__________________
Από τη θέση του οδηγού.....
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 21-01-11, 23:13
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Γιατί θές να το κάνεις αυτό???
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 21-01-11, 23:19
Το avatar του χρήστη E36 RULES!!
E36 RULES!! Ο χρήστης E36 RULES!! δεν είναι συνδεδεμένος
JDM as ファック
 
Εγγραφή: 01-06-2005
Μηνύματα: 5.490
E36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από rapid_fast Εμφάνιση μηνυμάτων
Γιατί θές να το κάνεις αυτό???
Το εχει κανει ενας φιλος μου εδω, βαζει ενα πραγματακι στο iphone του το οποιο μεταδίδει στα fm, του δινει μια συχνότητα, συντονίζει αυτος το radiocd του εκει και παιζει απο το ηχοσύστημα του αυτοκινήτου τα mp3 που εχει στο κινητό..

Φαντάζομαι κατι τετοιο θέλει να κάνει και ο montoya..
__________________
There are two kinds of people: those who like me, and those who can go to hell...
Some day, we're gonna break free from the chains, and keep on, keep on, keep on, keep on, keep on FLYING...
Straights are for fast cars. Corners are for fast drivers...
I don't mean to be mean but it's all I can be, that's just me..
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 21-01-11, 23:22
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
παναγιώτη για να ακούει τα τραγούδια που έχει στο κινητό του...
φίλε μοντόγια...πρέπει να ρυθμήσεις μιά συχνότητα στο κινητό σου πχ.88.00 εκεί που δέν υπαρχει κανένας σταθμος και την ίδια συχνότητα να ρυθμήσεις και στό ραδιόφωνο του αυτοκινήτου σου... εδά καλαμάτα το κάνω στους 88.00. έχω πάρει ένα mp3 που το συνδέω στον αναπτήρα του ρυθμίζω την συχνότητα και παίζει τα τραγούδια του στικ μου ή της sd που το έχω βάλει ...το θέμα όμως είναι οτι κάνει λίγα παρασιτα.. και είναι σχεδόν απίθανο να ακούς τέλεια χωρίς παράσιτα....
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 21-01-11, 23:30
Το avatar του χρήστη montoya
montoya Ο χρήστης montoya δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-01-2007
Μηνύματα: 1.910
montoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to all
Ξέρω την διαδικασία. Το έχω κάνει σε άλλα αυτοκίνητα. Το θέμα είναι πως θα συντονίσω το ράδιο του αυτοκινήτου σε μία "κενή" συχνότητα (π.χ.στο 88.00 που λες κι εσύ). Σταματάει μόνο σε σταθμούς.
__________________
Από τη θέση του οδηγού.....

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη montoya : 21-01-11 στις 23:33
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 21-01-11, 23:33
Το avatar του χρήστη E36 RULES!!
E36 RULES!! Ο χρήστης E36 RULES!! δεν είναι συνδεδεμένος
JDM as ファック
 
Εγγραφή: 01-06-2005
Μηνύματα: 5.490
E36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από montoya Εμφάνιση μηνυμάτων
Ξέρω την διαδικασία. Το θέμα είναι πως θα συντονίσω το ράδιο του αυτοκινήτου σε μία "κενή" συχνότητα. Σταματάει μόνο σε σταθμούς.
Αν βάλεις το κινητό πρώτα να παιζει στην κενή συχνότητα, δεν θα το αναγνωρίσει το ραδιο σαν σταθμό?
__________________
There are two kinds of people: those who like me, and those who can go to hell...
Some day, we're gonna break free from the chains, and keep on, keep on, keep on, keep on, keep on FLYING...
Straights are for fast cars. Corners are for fast drivers...
I don't mean to be mean but it's all I can be, that's just me..
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 21-01-11, 23:35
Το avatar του χρήστη montoya
montoya Ο χρήστης montoya δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-01-2007
Μηνύματα: 1.910
montoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to all
Ουάου. Τέλειο ακούγετε. Το πρωί θα το δοκιμάσω. Γιατί δεν το είπες νωρίτερα???
Υ.Γ. Χρωστάω θετική. Δεν με αφήνει τώρα..... Κοιτάζοντας βέβαια και την "πρασινάδα" που έχεις, λέω "που να πάει? Θα βγει στην οθόνη του διπλανού υπολογιστή....."
__________________
Από τη θέση του οδηγού.....

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη montoya : 21-01-11 στις 23:38
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 21-01-11, 23:38
Το avatar του χρήστη E36 RULES!!
E36 RULES!! Ο χρήστης E36 RULES!! δεν είναι συνδεδεμένος
JDM as ファック
 
Εγγραφή: 01-06-2005
Μηνύματα: 5.490
E36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από montoya Εμφάνιση μηνυμάτων
Ουάου. Τέλειο ακούγετε. Το πρωί θα το δοκιμάσω. Γιατί δεν το είπες νωρίτερα???
Υ.Γ. Χρωστάω θετική. Δεν με αφήνει τώρα.....
Τιποτα δεν χρωστας... Καλα ακουσματα
__________________
There are two kinds of people: those who like me, and those who can go to hell...
Some day, we're gonna break free from the chains, and keep on, keep on, keep on, keep on, keep on FLYING...
Straights are for fast cars. Corners are for fast drivers...
I don't mean to be mean but it's all I can be, that's just me..
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 21-01-11, 23:41
Το avatar του χρήστη montoya
montoya Ο χρήστης montoya δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-01-2007
Μηνύματα: 1.910
montoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to all
Αν δεν δουλέψει ετοιμάσου για αρνητική (λόγω φρούδων ελπίδων)....
__________________
Από τη θέση του οδηγού.....
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 21-01-11, 23:46
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από montoya Εμφάνιση μηνυμάτων
Ξέρω την διαδικασία. Το έχω κάνει σε άλλα αυτοκίνητα. Το θέμα είναι πως θα συντονίσω το ράδιο του αυτοκινήτου σε μία "κενή" συχνότητα (π.χ.στο 88.00 που λες κι εσύ). Σταματάει μόνο σε σταθμούς.
δέν έχει manual? εμένα έχει...μπορώ να το ρυθμίσω να μήν ψάχνει αυτόματα για σταθμούς...και μπορώ να το βάλω όπου θέλω εγώ...έχω το buisness σε ε46...
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 04:25.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.