Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 01-05-09, 17:06
Το avatar του χρήστη TakisE36
TakisE36 Ο χρήστης TakisE36 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 01-12-2006
Μηνύματα: 203
TakisE36 is on a distinguished road
Καταρχίν ένα μπράβο στον Σπύρο για το αφιέρωμα στο μ3 ε36...Εγώ που έχω στην κατοχή μου μ3 ε36 με έχει ικανοποιησει απόλυτα..
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 01-05-09, 18:18
Το avatar του χρήστη TAZ118!
TAZ118! Ο χρήστης TAZ118! δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 25-11-2008
Μηνύματα: 684
TAZ118! has a spectacular aura aboutTAZ118! has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από gbuster Εμφάνιση μηνυμάτων
O TAZ119! το λέει προφανώς επειδή η Μ3 Ε36 ήταν η πρώτη με πιο πολιτισμένη συμπεριφορά και σοφοστικέ αναρτήσεις. Αλλά με αυτή την λογική, η τελευταία πραγματική Μ ήταν η Ε30 επειδή είναι πιο brutal και απόλυτη απο τις μεταγενέστερες. Δεν ήταν όμως. Τόσο η Ε36 όσο και η Ε46 και η Ε92 ήταν και είναι Μ με όλη την σημασία. Κατα κοινή παραδοχή........................


Οι Ε30/46/90/92 στο οριο ειναι φιλικες ενω οι Ε36 εχουν την ταση σπανε αποτομα την προσφυση...
Δεν εχω και δεν ειχα-δυστυχως...-μια Ε36 αλλα αυτο εχουν γραψει στα περιοδικα του Ειδικου Τυπου οσοι τα εχουν δοκιμασει...
Το οτι δεν εχει ιδιαιτερο bodykit και φουσκωματα δεν με χαλαει καθολου....
Νομιζεις οτι βλεπεις μια απλη Ε36 μα M-Pack αλλα απο κατω υπαρχει ενας λυκος....
__________________
SIX TURNING,FOUR BURNING...
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 01-05-09, 18:49
Το avatar του χρήστη E36 RULES!!
E36 RULES!! Ο χρήστης E36 RULES!! δεν είναι συνδεδεμένος
JDM as ファック
 
Εγγραφή: 01-06-2005
Μηνύματα: 5.490
E36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TAZ118! Εμφάνιση μηνυμάτων

Οι Ε30/46/90/92 στο οριο ειναι φιλικες ενω οι Ε36 εχουν την ταση σπανε αποτομα την προσφυση...
Δεν εχω και δεν ειχα-δυστυχως...-μια Ε36 αλλα αυτο εχουν γραψει στα περιοδικα του Ειδικου Τυπου οσοι τα εχουν δοκιμασει...
Το οτι δεν εχει ιδιαιτερο bodykit και φουσκωματα δεν με χαλαει καθολου....
Νομιζεις οτι βλεπεις μια απλη Ε36 μα M-Pack αλλα απο κατω υπαρχει ενας λυκος....
Δηλαδη η Μ3 Ε36 ΔΕΝ ειναι καθαροαιμη επειδη "δεν ειναι τοσο φιλικη στο οριο"

μαλιστα...
__________________
There are two kinds of people: those who like me, and those who can go to hell...
Some day, we're gonna break free from the chains, and keep on, keep on, keep on, keep on, keep on FLYING...
Straights are for fast cars. Corners are for fast drivers...
I don't mean to be mean but it's all I can be, that's just me..
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 01-05-09, 19:21
Το avatar του χρήστη jkarpas
jkarpas Ο χρήστης jkarpas δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-02-2006
Μηνύματα: 277
jkarpas is on a distinguished road
Προσωπικά σαν κάτοχος Μ ε36 μπορω να πω οτι είναι μια καθαρόαιμη σπορ κατασκευή που συγχωρεί λάθη και δεν δαγκώνει.. Δεν με έχει ξαφνιάσει ποτέ εκτός απο βρεγμένο οδόστρομα οπου λόγω της κατάστασης των ελαστικών μου έφυγε με 4η και τα χρειάστικα. Πάλι όμως μαζεύτηκε γρήγορα και αντέδρασε προοδευτικά.

Για μένα είναι το αυτοκίνητο που τα κάνει όλα, σε πάει ταξίδι, κόντρα, παντηλίκι , καφέ , χωράει γατιά σκυλιά παιδιά και είναι και απαράμιλα αξιόπιστο. Ξέρεις πως αν το έχεις προσέξει και συντηρήσει σωστά κάθε φορά που γυρίζεις το κλειδί και μπαίνεις μέσα, θα σε παει στην άκρη του κόσμου με οποιοδήποτε ρυθμό θες εσύ με 5η και απο 80 εως 250 χαω ανάλογα τα κέφια, χωρίς να κάνει κιχ ! Όρεξη να χεις να καις βενζίνη και λάστιχο..

Ο ένας χρόνος που θα περάσω στον ελληνικό στρατό με υποχρεώνει να πουλήσω το καμάρι μου..
Μετά όμως θα φύγω για μια χώρα του εξωτερικού οπου τα πράγματα είναι πιο λογικά στην αγορά αυτοκινήτου και τότε θα ξαναείμαστε και πάλι μαζί με το 36αρι , καθώς και άλλο ένα αλλα μεταγενέστερο μέλος της οικογένιας M.
__________________


σνίτσελ πάουερ
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 01-05-09, 20:26
Το avatar του χρήστη Κωνσταντίνος
Κωνσταντίνος Ο χρήστης Κωνσταντίνος δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-02-2009
Μηνύματα: 900
Κωνσταντίνος is a glorious beacon of lightΚωνσταντίνος is a glorious beacon of lightΚωνσταντίνος is a glorious beacon of lightΚωνσταντίνος is a glorious beacon of lightΚωνσταντίνος is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από jkarpas Εμφάνιση μηνυμάτων
Προσωπικά σαν κάτοχος Μ ε36 μπορω να πω οτι είναι μια καθαρόαιμη σπορ κατασκευή που συγχωρεί λάθη και δεν δαγκώνει.. Δεν με έχει ξαφνιάσει ποτέ εκτός απο βρεγμένο οδόστρομα οπου λόγω της κατάστασης των ελαστικών μου έφυγε με 4η και τα χρειάστικα. Πάλι όμως μαζεύτηκε γρήγορα και αντέδρασε προοδευτικά.

Για μένα είναι το αυτοκίνητο που τα κάνει όλα, σε πάει ταξίδι, κόντρα, παντηλίκι , καφέ , χωράει γατιά σκυλιά παιδιά και είναι και απαράμιλα αξιόπιστο. Ξέρεις πως αν το έχεις προσέξει και συντηρήσει σωστά κάθε φορά που γυρίζεις το κλειδί και μπαίνεις μέσα, θα σε παει στην άκρη του κόσμου με οποιοδήποτε ρυθμό θες εσύ με 5η και απο 80 εως 250 χαω ανάλογα τα κέφια, χωρίς να κάνει κιχ ! Όρεξη να χεις να καις βενζίνη και λάστιχο..

Ο ένας χρόνος που θα περάσω στον ελληνικό στρατό με υποχρεώνει να πουλήσω το καμάρι μου..
Μετά όμως θα φύγω για μια χώρα του εξωτερικού οπου τα πράγματα είναι πιο λογικά στην αγορά αυτοκινήτου και τότε θα ξαναείμαστε και πάλι μαζί με το 36αρι , καθώς και άλλο ένα αλλα μεταγενέστερο μέλος της οικογένιας M.

Κατόχου ομιλούντος, πάσας αδαής παυσάτω.
Και για να μη παρεξηγηθώ, όταν λέω "αδαής" πρώτα απ΄όλους εννοώ ΕΜΕΝΑ..........
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 02-05-09, 01:35
Το avatar του χρήστη manosm3
manosm3 Ο χρήστης manosm3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-09-2004
Μηνύματα: 2.881
manosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to all
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TAZ118! Εμφάνιση μηνυμάτων

Οι Ε30/46/90/92 στο οριο ειναι φιλικες ενω οι Ε36 εχουν την ταση σπανε αποτομα την προσφυση...
Δεν εχω και δεν ειχα-δυστυχως...-μια Ε36 αλλα αυτο εχουν γραψει στα περιοδικα του Ειδικου Τυπου οσοι τα εχουν δοκιμασει...
Το οτι δεν εχει ιδιαιτερο bodykit και φουσκωματα δεν με χαλαει καθολου....
Νομιζεις οτι βλεπεις μια απλη Ε36 μα M-Pack αλλα απο κατω υπαρχει ενας λυκος....
Χμμμμ... εχω ακουσει οτι το ματιζ ειναι πολυ φιλικο στο οριο... Λες να ειναι ///Μ; Ματιζ - ///Μ αρα ///Ματιζ!
__________________
Τουριστας!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sakkunen
Ο Μανος και η αδερφη του με κοροϊδευουν
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 02-05-09, 03:57
Το avatar του χρήστη Sp!ros G
Sp!ros G Ο χρήστης Sp!ros G δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-11-2006
Μηνύματα: 1.153
Sp!ros G is a glorious beacon of lightSp!ros G is a glorious beacon of lightSp!ros G is a glorious beacon of lightSp!ros G is a glorious beacon of lightSp!ros G is a glorious beacon of light
Ευχαριστω πολυ παιδια...

Τωρα για την Ε36 Μ3 οτι και να πουμε ειναι λιγο!!!

Σχεδον ολοι πιστευω απο εδω μεσα καποτε βρεθηκαμε ερωτευμενοι με αυτο το αυτοκινητο!!

Αλλοι ακομα και μετα απο τοσα χρονια!!Ακρως διαχρονικο!!!Μακαρι καποτε να αποκτησω μια

και ας μην ειναι το κυριο αυτοκινητο!!!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 02-05-09, 14:50
Το avatar του χρήστη Enema
Enema Ο χρήστης Enema δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-07-2007
Μηνύματα: 1.080
Enema is a jewel in the roughEnema is a jewel in the roughEnema is a jewel in the roughEnema is a jewel in the rough
Οι τιμες δεν ειναι και τοσο τραγικες παντως, οποτε....
__________________

Καγκουριά δεν είναι η αεροτομή, καγκουριά είναι η υποκρισία και το ψεύτικο.
Το ευχαριστώ σε όσους μου έχουν αφήσει θετική ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ. -
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 02-05-09, 23:02
Το avatar του χρήστη E36-Hartge
E36-Hartge Ο χρήστης E36-Hartge δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-04-2009
Μηνύματα: 521
E36-Hartge will become famous soon enough
Εγώ που έχω το E36 και μου λείπει το M3 τι να πω?
Πάντως πέραν της πλάκας το E36 μου άρεσε απο την πρώτη στιγμή που το είδα το 1992.
Τότε 13 ετών και τώρα στα 30 το βλέπω και το γουστάρω όπως και τότε.
Πέρασαν απο τα χέρια μου αρκετά καινούρια αυτοκίνητα και αυτό είναι το πρώτο μεταχειρισμένο κι'όμως είναι το μόνο που χαίρομαι να οδηγώ χωρίς να το βαριέμαι...
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 02-05-09, 23:11
Το avatar του χρήστη Nick_compact
Nick_compact Ο χρήστης Nick_compact δεν είναι συνδεδεμένος
MINIaddict user
 
Εγγραφή: 25-06-2004
Μηνύματα: 5.249
Nick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Enema Εμφάνιση μηνυμάτων
Οι τιμες δεν ειναι και τοσο τραγικες παντως, οποτε....
Το θέμα δεν είναι τόσο οι τιμές, αλλά το ότι δεν υπάρχουν γνήσια.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 13:49.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.