Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 17-11-13, 22:18
AlexVag Ο χρήστης AlexVag δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-03-2009
Μηνύματα: 394
AlexVag is on a distinguished road
Δηλαδη πιστευεις οτι τα 2 αλογα θα φανουν στη δυναμομετρηση? Αν ηταν να πεσεις -20 τοτε πιστεψεμε θα ειχε βγει βρωμα στην αγορα οτι το τελικο δεν δουλευει. Το φτιαχτο προγραμμα ειναι το καλυτερο αρκει να βρεις καποιον που γνωριζει. Και εγω για φτιαχτο πηγαινα αλλα δεν δουλεψε ποτε σωστα και για αυτο εβαλα της superchips.
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 17-11-13, 23:43
Το avatar του χρήστη ΜΙΧΑΛΗΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ Ο χρήστης ΜΙΧΑΛΗΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-01-2005
Μηνύματα: 307
ΜΙΧΑΛΗΣ is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από AlexVag Εμφάνιση μηνυμάτων
Δηλαδη πιστευεις οτι τα 2 αλογα θα φανουν στη δυναμομετρηση? Αν ηταν να πεσεις -20 τοτε πιστεψεμε θα ειχε βγει βρωμα στην αγορα οτι το τελικο δεν δουλευει. Το φτιαχτο προγραμμα ειναι το καλυτερο αρκει να βρεις καποιον που γνωριζει. Και εγω για φτιαχτο πηγαινα αλλα δεν δουλεψε ποτε σωστα και για αυτο εβαλα της superchips.
τα 2 αλογα σιγουρα δεν θα τα δειξει αλλα το -20 θα το δειξει αν πας στο ιδιο δυναμομετρο που πηγες!Εγω ξερω για το μοτερ μου (με επιφυλαξη παντα διοτι δεν την τοποθετησα στο τσακ)συγκεκριμενα οτι δεν δουλευει. π.χ στο 3λιτρο 286 εχω ακουσει οτι δουλευει τι να πω. Σε αλλα δεν γνωριζω καν οποτε δεν μπορω να εκφερω αποψη. Αυτο μου το ειπε ανθρωπος που τις εμπορευεται αυτες και εχει δει δυναμομετρησεις απο το εξωτερικο αυτος ο ιδιος. Εγω powerchips που ειχα δοκιμασει σε αλλο αμαξι στο παρελθον απλα μου το ψοφησε χαμηλα με ξεσπασμα ψηλα και μετακινηση τον κοφτη. Σε δοκιμη με ιδιο αμαξι ειδαμε οτι πηγαιναμε παλι τα ιδια ξεμυτιζοντας διαφορετικα εκεινος και μαζευοντας αναλογα εγω. Βεβαια πολλα χρονια πισω αυτο.Τωρα δεν ξερω τι κανουν.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 22:13.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.