Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 05-08-07, 22:43
Το avatar του χρήστη Nick_compact
Nick_compact Ο χρήστης Nick_compact δεν είναι συνδεδεμένος
MINIaddict user
 
Εγγραφή: 25-06-2004
Μηνύματα: 5.249
Nick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Babis_Compact Εμφάνιση μηνυμάτων
Ευχαριστώ για την γρήγορη απάντηση, λογικά δεν θα γίνεται τίποτα και θα πρέπει να προγραμματίσω στο budget και μια αλλαγή πολλαπλασιαστών. Πληροφοριακά θα πάρω ένα τηλέφωνο αύριο σε ένα συνεργείο να μάθω όμως.
Δεν είναι σίγουρο οτί οι πολλαπλασιαστές σου θα θέλουν άλλαγμα, ίσως να μην ήταν όλες οι παρτίδες έτσι, ή και να στους άλλαξαν σε κάποιο service! Ψάξε το πρώτα!
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 06-08-07, 00:42
Το avatar του χρήστη Babis_Compact
Babis_Compact Ο χρήστης Babis_Compact δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-10-2006
Μηνύματα: 827
Babis_Compact is on a distinguished road
Thanks again, θα μιλήσω με τον μηχανικό στο επόμενο service για να δούμε αν χρειάζεται.
__________________
-- BMW 316ti E46 Compact --
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 06-08-07, 12:34
Το avatar του χρήστη georggge46
georggge46 Ο χρήστης georggge46 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-11-2005
Μηνύματα: 548
georggge46 has a spectacular aura aboutgeorggge46 has a spectacular aura about
Τελικα ειχατε δικιο! Ηταν ο 4ος πολλαπλασιαστης. Πηγα στον Νταγκουνακη σημερα και τον αλλαξα.Ηταν εκει αλλα 2 ,46αρια, για την ιδια δουλεια.Μαλιστα του ενος ηθελαν 2 αλλαγμα!Τιμη μαζι με την διαγνωση και τα εργατικα 60 e.Απο οτι μου ειπανε αυτο γινεται καθημερινα!
__________________
οτι δεν σε σκοτωνει σε κανει πιο δυνατο...
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 06-08-07, 16:56
BMW-Racing Ο χρήστης BMW-Racing δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-09-2004
Μηνύματα: 373
BMW-Racing is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick_compact Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν ξέρω τι γίνεται αν βρίσκεσαι εκτός εγγύησης!
Νομιζω οτι οταν γινεται ανακληση ειναι ανεξαρτητα απ το αν ειναι το αμαξι εντος εγγυησης.Επισης θα επρεπε να ενημερωθουν ολοι οι ιδιοκτητες της παρτιδας αυτης με τους προβληματικους πολλ/στες,δεν συμφωνεις...?
__________________
Thomas BMW Racing Car
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 06-08-07, 17:08
Το avatar του χρήστη Nick_compact
Nick_compact Ο χρήστης Nick_compact δεν είναι συνδεδεμένος
MINIaddict user
 
Εγγραφή: 25-06-2004
Μηνύματα: 5.249
Nick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW-Racing Εμφάνιση μηνυμάτων
Νομιζω οτι οταν γινεται ανακληση ειναι ανεξαρτητα απ το αν ειναι το αμαξι εντος εγγυησης.Επισης θα επρεπε να ενημερωθουν ολοι οι ιδιοκτητες της παρτιδας αυτης με τους προβληματικους πολλ/στες,δεν συμφωνεις...?
Εγώ συμφωνώ και με το παραπάνω, και εαν ήμουν κάτοχος Ε46 θα το έκανα μεγάλο ζήτημα. Δεν είναι δυνατόν να πληρώνουμε τέτοια πατάτα της BMW.
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 06-08-07, 17:29
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick_compact Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ συμφωνώ και με το παραπάνω, και εαν ήμουν κάτοχος Ε46 θα το έκανα μεγάλο ζήτημα. Δεν είναι δυνατόν να πληρώνουμε τέτοια πατάτα της BMW.
Νικο τους πολλαπλασιαστες και καθε λογης τεχνικο λαθος για το οποιο γινεται ανακληση αλλαζεται δωρεαν.Τουλαχιστον την πρωτη φορα.Και μενα πηγαν να μου τους αλλαξουν στον Σφακ δωρεαν....,αλλά μετά αλλαξαν γνωμη
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 06-08-07, 17:41
Το avatar του χρήστη Nick_compact
Nick_compact Ο χρήστης Nick_compact δεν είναι συνδεδεμένος
MINIaddict user
 
Εγγραφή: 25-06-2004
Μηνύματα: 5.249
Nick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to behold
Άλλο εσύ.... Δυστυχώς από ότι βλέπω όμως κάποιοι πληρώνουν, οι κύριοι στα συνεργεία κάνουν τους κινέζους εις βάρος μας... και ανθρώπων που δεν το ξέρουν, και πώς να το ξέρουν άλλωστε, δεν είναι όλοι σαν εμάς. Είναι κοροιδία, γι'αυτό με ενοχλεί αφάνταστα, σαν να μη φτάνει που το αυτοκίνητο σ'αφήνει.
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 06-08-07, 21:44
BMW-Racing Ο χρήστης BMW-Racing δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-09-2004
Μηνύματα: 373
BMW-Racing is on a distinguished road
Συγνωμη δηλαδη δεν μπορει καποιος να το διεκδικησει να αντικατασταθει κατι για το οποιο εχει παραδεχτει η μαμα εταιρια...?
__________________
Thomas BMW Racing Car
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 07-08-07, 10:45
Το avatar του χρήστη georggge46
georggge46 Ο χρήστης georggge46 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-11-2005
Μηνύματα: 548
georggge46 has a spectacular aura aboutgeorggge46 has a spectacular aura about
Εγω παντως, που το ρωτησα δεν εβγαλα ακρη!Μου ειπαν εν ολιγης οτι εκτος εγγυησης δεν τους αλλαζουν δωρεαν..!Ε...δεν θα το κανω και ζητημα στα κεντρικα για 32 ευρω το τεμαχιο!
__________________
οτι δεν σε σκοτωνει σε κανει πιο δυνατο...
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 07-08-07, 11:20
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Μισό λεπτάκι...Το ότι στον Νταγκουνάκη στο χρέωσαν δε σημαίνει ότι μπορεί να γινόταν το ίδιο παντού.
Το νέο ανταλλακτικό νομίζω ότι λύνει το πρόβλημα.
Η ανάκληση είναι ανάκληση...Κανονικά ΔΕΝ πληρώνεις.
Θα το ρωτήσω όταν μπορέσω και στο εξουσιοδοτημένο συνεργείο που επισκέπτομαι.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 15:24.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.