Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικά Θέματα BMW > Περιποίηση

Περιποίηση Όλα τα θέματα που έχουν σχέση με την περιποίηση του αυτοκινήτου (πλύσιμο, γυάλισμα, κέρωμα, αλοιφές κλπ)

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #121  
Παλιά 11-05-11, 08:25
Το avatar του χρήστη ttjohn
ttjohn Ο χρήστης ttjohn δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 26-02-2011
Μηνύματα: 300
ttjohn will become famous soon enough
Να διευκρινίσω γιατί ο rapid fast καταλαβε λάθος την γνωμάτευση την έκανε ένα μήνα πριν τεχνικός της εταιρίας και όχι ο κύριος ασπρουλακης όπου Πήγα για πρώτη φορά το περασμένο Σάββατο ύστερα απο υποδηξη της εταιρίας και ειδε δοκιμασε και τελικα μου έβγαλε την σταμπα σε 3 λεπτά . Ο ρεζουμε της υπόθεσης είναι ότι αν δεν είχα το cc πάνω δεν θα έφευγε η κοτσυλια με τίποτε παρα μόνο με επέμβαση στο χρώμα.Το μόνο θέμα που υπάρχει είναι γιατί το cc δεν εμπόδισε να χρειαστεί αλοιφη για να φύγει η κοτσυλια.
Κώστα σε ευχαριστω για τα καλασου λόγια λόγω πολλών τρεχαματατων δεν ήρθα απο κει αλλα θα έρθω μόλις ξεμπλεξω .

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ttjohn : 11-05-11 στις 08:31
  #122  
Παλιά 11-05-11, 11:15
Το avatar του χρήστη P.S
P.S Ο χρήστης P.S δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-11-2010
Μηνύματα: 224
P.S is on a distinguished road
Φιλε Γιαννη χαιρομαι που βρηκες λυση στο προβλημα σου....οσο για την ερωτηση σου ως προς το γιατι χρειαστηκε να βγει η σταμπα με πολυ ψιλη αλοιφη δεν γνωριζω να σου απαντησω γιατι δεν εχω δει το αυτ/το σου και το προβλημα που ειχε... παντως το σιγουρο ειναι οτι γλυτωσες τα χειροτερα αν και κατεμε δεν θα επρεπε να εχει γινει καθολου σταμπα και δεν θα χαιρομουνα αν δεν ειχε γινει μονιμη ζημια ισα ισα το αντιθετο.... και μιλαω απο αυτα που εχω διαπιστωση εγω μεχρι τωρα.!!

Οσο για αυτα που εχω διαπιστωση εγω με τα ματια μου αλλα και μελη του φορουμ μας που ετυχε να ειναι στο καταστημα μου το Σαββατο θα σου αναφερω αυτο που ειδαμε και ακουσαμε ολοι μας απο το στομα του πελατη.!!!

Ηρθε λοιπον να πλυνη το Porsche του που του το ειχα Γυαλιση και εφαρμοση το C.c πριν 3 μηνες και εκτοτε δεν ειχε ερθει,ερχομενος λοιπον ειχε επανω στο καπω μια κουτσουλια πολυ μεγαλη σχεδον 10 ποντους και μου ειπε οτι την ειχε αφηση επανω απο το περασμενο Σαββατο,δηλαδη μια εβδομαδα,επιτηδες για να δει πως θα συμεριφερθει το υλικο.

Παιρνω λοιπον ενα despenser με νερο και ψεκαζω την κουτσουλια για να φυγη να δουμε το αποτελεσμα και τι εχει γινει στο συγκεκριμενο σημειο.

Διαπιστωσαμε λοιπον οτι η κουτσουλια εφυγε χωρις να εχει αφηση ιχνος σταμπας πανω στο χρωμα,το οποιο ηταν και μαυρο,και το ειδαμε με τα ματια μας εγω,ο πελατης αλλα και τα μελη του φορουμ μας που ηταν εκεινη την ωρα στο καταστημα μου και μπορουν να το επιβεβαιωσουν.!!

Τελος επειδη δεν εχω μαθει να ειμαι επιπολαιος στης κρισης μου μπορει να μπει οποιωσδηποτε φιλος θελει απο το φορουμ μας σε αλλα φορουμ,δεν αναφερω ποια για ευννοητους λογους,και να διαβαση τι εχουν γραψει τα μελη τους για τα συμερασματα και τα αποτελεσματα που εχουν δει απο το συγκεκριμενο υλικο που τους εχω εφαρμοση τα οποια και ειναι παρα πολλα και αν κανενας απο ολους αυτους εχει αντιμετωπιση το παραμικρο προβλημα.!!

Και επειδη εγω εχω αρχιση να μεγαλωνω λεω να δειξω στη κορη μου που ειναι 14 χρονων να το εφαρμοζη μιας και ειναι τοσο απλο.....

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη P.S : 11-05-11 στις 11:29
  #123  
Παλιά 11-05-11, 11:31
Το avatar του χρήστη P.S
P.S Ο χρήστης P.S δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-11-2010
Μηνύματα: 224
P.S is on a distinguished road
Το μελος μας Νikos120i..
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...t=25345&page=5

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη P.S : 11-05-11 στις 11:34
  #124  
Παλιά 11-05-11, 13:19
Το avatar του χρήστη S38B38 Monsta
S38B38 Monsta Ο χρήστης S38B38 Monsta δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 12-08-2004
Μηνύματα: 704
S38B38 Monsta has a spectacular aura aboutS38B38 Monsta has a spectacular aura about
Είδες ρε Γιάννη πόσο εύκολα κάνεις νέους φίλους μέσα από ένα ιντερνετικό φόρουμ ?
__________________

E46 M3 Άλφα-Νι
  #125  
Παλιά 11-05-11, 13:41
Το avatar του χρήστη e60///M
e60///M Ο χρήστης e60///M δεν είναι συνδεδεμένος
UN-naturally aspirateD
 
Εγγραφή: 28-12-2006
Μηνύματα: 518
e60///M has a spectacular aura aboute60///M has a spectacular aura aboute60///M has a spectacular aura about
χαχαχαχα

Δε παμε καλα. Ειστε και μεγαλοι ανθρωποι ορισμενοι αλλα απ' οτι φαινεται δε λετε να καταλαβετε.Εμ μαθαινεις σε γερικο γαιδουρι νεα κολπα.....

Αν κλειδωνοταν μια και καλη το θεμα πιστευω θα ησυχαζαμε. Οποιος ειχε αποψη στο θεμα εχει βγαλει τα δικα του συμπερασματα.
__________________
2007 BMW 530i M-pack
Κλειστό Θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 12:43.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.