Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικά Θέματα BMW > Περιποίηση

Περιποίηση Όλα τα θέματα που έχουν σχέση με την περιποίηση του αυτοκινήτου (πλύσιμο, γυάλισμα, κέρωμα, αλοιφές κλπ)

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 29-04-11, 17:59
Το avatar του χρήστη EVERGET
EVERGET Ο χρήστης EVERGET δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-08-2004
Μηνύματα: 414
EVERGET has a spectacular aura aboutEVERGET has a spectacular aura about
Όχι στον πάντως στον Π.., και μένα έχανε ζάντα μετά από βαφή...οι άνθρωποι είναι η τσαπατσουλιά προσωποποιημένη!!! Και σε αντιμετωπίζουν σαν να σε πληρώνουν όχι σαν να πληρώνεις!!!
__________________
You live only once. Be ///M -Powered.
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 29-04-11, 20:16
BILL VUZAS Ο χρήστης BILL VUZAS δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-03-2009
Μηνύματα: 371
BILL VUZAS will become famous soon enoughBILL VUZAS will become famous soon enough
Διόρθωσα χθες τις δύο ζάντες που είχαν παρόμοιες γρατζουνιές.Δεν φαίνεται καμιά ατέλια.Λόγω του ότι έβαψα και άλλα μικροκτυπήματα δεν ξέρω ακριβές κόστος,νομίζω 50-70 ευρω η ζάντα.Στην οδό Λαγκαδά,απέναντι από το πρώην στρατόπεδο Παύλου Μελά.Δεν είναι τίποτα δύσκολο,ρουτίνα για αυτούς.
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 29-04-11, 21:53
AlexVag Ο χρήστης AlexVag δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-03-2009
Μηνύματα: 394
AlexVag is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BILL VUZAS Εμφάνιση μηνυμάτων
Διόρθωσα χθες τις δύο ζάντες που είχαν παρόμοιες γρατζουνιές.Δεν φαίνεται καμιά ατέλια.Λόγω του ότι έβαψα και άλλα μικροκτυπήματα δεν ξέρω ακριβές κόστος,νομίζω 50-70 ευρω η ζάντα.Στην οδό Λαγκαδά,απέναντι από το πρώην στρατόπεδο Παύλου Μελά.Δεν είναι τίποτα δύσκολο,ρουτίνα για αυτούς.
ωπ φιλε μου για πες το ονομα του μαγαζιου...γιατι αυριο θα παω να παρω το αμαξι απο το συνεργειο και θα ειμαι εκει κοντα
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 29-04-11, 22:46
Το avatar του χρήστη DJ THEO
DJ THEO Ο χρήστης DJ THEO δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 26-07-2007
Μηνύματα: 21
DJ THEO is on a distinguished road
Μακρια απο τον Π.....μου ισιωσε της ζαντες κ τις εφαγε τοσο πολυ ωστε εχαναν αερα...επισης επειδη η μια ειχε ενα σπασιμο μου την περασε βουρτσα μετα να μην φαινεται το κολλημα.Αναγκαστικα λοιπον μου τις περασε κ τις υπολοιπες(μιλαω για ζαντες μπραμπους στο σμαρτ) κ γυαλιζαν σαν να ειχαν γινει νικελ.Παω λοιπον να το πλυνω κ το νικελ θολωνει!!Με την βουρτσα λοιπον που τις περασε εφυγε το λουστρο απο τις ζαντες κ με τα καθαριστικα που βαζουν στα πληντυρια καθε φορα γινοταν κ χειροτερο.Επισης μου εκανε κ κατι σημαδακια σε μια που φυσικα το αρνηθηκε κ αυτο.ΔΕΝ ασχοληθηκα κ πολυ μαζι του,γτ το αμαξι ηταν leasing και καταφερα κ μου εβαλαν καινουριες καθως εχουν κ ενα τριχιλιαρο...Ουφ το ειπα κ ξελαφρωσα...αν κ λιγο οφφ τοπικ...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 13:41.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.