Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 24-07-17, 13:27
mixalhs Ο χρήστης mixalhs δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 07-03-2005
Μηνύματα: 1.263
mixalhs is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stef Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν βρεις Μ3 Ε46 οπως το θες και τον ρωτήσεις τον ιδιοκτήτη αν έχει αλλάξει μέταλλα και σε κοιτάζει σαν ufo απλά καταλαβαίνεις και πολλά για την συντήρηση του αυτοκινήττου τόσα χρόνια....
Εχεις δίκιο στεφ !
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 24-07-17, 15:25
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mixalhs Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν νομιζω οτι θα βρω καλο αυτοκίνητο , ευελπιστώ να βρω ενα να θελει τα λιγότερα μαζέματα ! Ελπίζω να μην το εχω λαθος στο μυαλό μου
Μπράβο, πολύ σωστά το έχεις στο μυαλό σου
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 26-07-17, 13:44
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Εχεις παει να δεις απο κοντα καποιο απο αυτα στο car.gr???Μερικα απο αυτα αξιζουνε μια πρωτη ματια και κατοπιν συζητησης το σκεφτεσαι.Παντως για να δωσεις αυτη την στιγμη για Μ3 Ε46 γυρω στα 20χιλιαρικα+ οσο καλο και να ειναι (εκτος και αν ειναι κανενα ξεχασμενο με ελαχιστα χλμ) θεωρω οτι ειναι λαθος.Ειναι πολυ ψηλα αυτη η τιμη για την Ελλαδα και την αγορα της και θεωρω οτι για τα κουσουρια του που μπορει να σου ξημερωσουνε αν πασα στιγμη (πατωματα κτλ) πρεπει να εισαι πολυ αποφασισμενος και αν προβεις σε πωληση μικροτερη των 5 ετων χρονικα θα εισαι και αρκετα χαμενος οικονομοτρεχνικα ειδικα αν αγορασεις τοσο ακριβα.
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη m_power_lunatic : 26-07-17 στις 13:47
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 26-07-17, 14:17
mixalhs Ο χρήστης mixalhs δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 07-03-2005
Μηνύματα: 1.263
mixalhs is on a distinguished road
Δεν εχω παει να δω κανενα γιατι εχω απορρίψει απο το τηλέφωνο όσα με ενδιέφεραν . Θεωρώ οτι κάποια πράγματα πληρώνονται και κάποια αλλα οχι ! Ολα σχετικά βεβαια ! Ενα αμαξι με 70-80κ χιλιόμετρα πρέπει να πληρωθεί το 20Κ+αν ολα τα αλλα ειναι καλα βεβαια ! Τωρα Μ3 με 180Κ-195Κ χιλιόμετρα δεν μπαίνω καν στην διαδικασία να τα δω .
Εχω βαλει ενα όριο στα χιλιόμετρα στα 140K οχι παραπάνω.
Δωσε λινκ απο κανενα που θεωρείς οτι αξίζει να παω να δω !
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 26-07-17, 14:45
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Όταν πρόκειται για τέτοια αυτοκίνητα τα οποία έχουν βιαστεί ασύστολα από 10+ ιδιοκτήτες, μιας και τα περισσότερα είναι εισαγωγές από Ευρώπη, καλύτερα να πας σε φτηνή λύση και να αλλάξεις περισσότερα πράγματα ο ίδιος παρά σε πολύ ακριβή και να σου βγάλει βλάβες. Μιλάμε πάντα για αγορά από αγγελία γιατί αυτά δεν ισχύουν όταν αγοράζεις αυτοκίνητο από γνωστό.

Μιχάλη το 99% των αυτοκινήτων στο car έχουν γυρισμένα χλμ
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 26-07-17, 15:18
mixalhs Ο χρήστης mixalhs δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 07-03-2005
Μηνύματα: 1.263
mixalhs is on a distinguished road
Εμείς παμε πάντα καλοπροαίρετα οτι μας λένε την αλήθεια ! Αυτο ψάχνω ουσιαστικά το αμαξι απο γνωστό και ρίχνω και μικρές ματιές στο car. Αν δεν βγάλω άκρη θα καταφύγω στην λύση που λες ! Το φθηνότερο να το φτιάξω εγω και ας μου βγει ακριβά ... Να ξερω που πατάω !
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 27-07-17, 01:02
Το avatar του χρήστη Fanatic
Fanatic Ο χρήστης Fanatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2004
Μηνύματα: 3.592
Fanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really nice
Πιστεύω αν αγοράσεις με 15.000 και ρίξεις αλλα 5κ ότι θα έχεις ένα ΠΟΛΥ καλύτερο αμάξι από οποιοδήποτε αγοράσεις "έτοιμο". Εμενα ο φόβος μου είναι πιο πολύ ότι ακόμα και τα 5κ μπορεί να είναι λίγα για να γινει σωστό.

Ακόμα και αναλώσιμα να χρειαστείς, όπως δισκόφρενα, λάστιχα, δίσκο πλατο, αμορτισέρ ήδη έχεις φτάσει καπου το 3αρι σχεδόν. Αν σκοπεύεις να το παντρευτείς σίγουρα αξίζει. Θα έχεις στο τέλος την δεύτερη καλύτερη Μ3 που βγήκε ποτε.
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 27-07-17, 23:21
Το avatar του χρήστη stef
stef Ο χρήστης stef δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-05-2004
Μηνύματα: 3.953
stef is just really nicestef is just really nicestef is just really nicestef is just really nice
Λίγα λες 5Κ Στέλιο....
__________________
BMW-SHEER DRIVING PLEASURE

Καλοκαιρινές διακοπές για πάααντα...!
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 28-07-17, 09:50
mixalhs Ο χρήστης mixalhs δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 07-03-2005
Μηνύματα: 1.263
mixalhs is on a distinguished road
5k δεν ειναι λιγα χρηματα αλλα και παλι ειναι αναλογα γιατι πραγμα μιλαμε.
Αν μιλαμε να θελει αντλιες αναρτησεις δισκοφρενα δισκο τα 5κ θα φυγουν χωρις να το καταλαβεις.
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 29-07-17, 12:13
mixalhs Ο χρήστης mixalhs δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 07-03-2005
Μηνύματα: 1.263
mixalhs is on a distinguished road
Καλημερα !!! Ο Ιούλιος φεύγει με τον καλύτερο τροπο ! Βρέθηκε αμαξι μέσω γνωστού !! Ευχαριστώ ολους για την συμμετοχή τους στο θεμα μου !!! ����
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 23:11.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.