Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Τεχνικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #121  
Παλιά 26-04-09, 21:04
bmw330vasilis Ο χρήστης bmw330vasilis δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 01-10-2007
Μηνύματα: 2.452
bmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nice
καθε εμποδιο για καλο φιλαρακι....να το χαιρεσαι....!
και ετσι και γω για χαρη σου χαιρομαι το 330 μου!!!!






Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ntiospo Εμφάνιση μηνυμάτων
δεν πηραζει ισως καλυτερα που εγινε ετσι !!!!
γιατι τελικα αγορασα Μ3 μοτερακι σε τιμη ουαου!!!!!
Δημητρη τελικα οχι smg αλλα manual!
Απάντηση με παράθεση
  #122  
Παλιά 26-04-09, 21:07
Το avatar του χρήστη ΔημητρηςΜ3
ΔημητρηςΜ3 Ο χρήστης ΔημητρηςΜ3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-11-2006
Μηνύματα: 1.088
ΔημητρηςΜ3 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bmw330vasilis Εμφάνιση μηνυμάτων
καθε εμποδιο για καλο φιλαρακι....να το χαιρεσαι....!
και ετσι και γω για χαρη σου χαιρομαι το 330 μου!!!!
σωστος!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #123  
Παλιά 27-04-09, 01:48
Το avatar του χρήστη pitbull
pitbull Ο χρήστης pitbull δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-01-2007
Μηνύματα: 208
pitbull can only hope to improve
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ntiospo Εμφάνιση μηνυμάτων
λοιπον οταν εκλεισα για αγορα του μοτερ σαζμαν 6αρι του εδωσα 1000 προκαταβολα!!
μετα απο λιγο καιρο ακυρωνουμε το μοτερ για δικους μου λογους προσωπικους που ξερουν καποιοι !!! τ.π οταν του ειπα να μου δωσει τα λεφτα οχι εγινε τουρκος με απειλουσε με εβριζε και και και πολλεσ καγκουριες που σα μεγαλυτερος μου δεν επρεπε να μου πει!!!!!
οκ το καταλαβαινω εν μερη! στο τελος μου ελεγε κατι παπαριες οτι αγορασε και καλα κατι ακρα και παπαριες και πως θα του εμεναν το μοτερ και τα περετερο τα ειχε ιδει αγορασει ο βασιλης330 πλεον!!
στο τελος αφου επεσε το μπινελικι της αρκουδας καταφεραμε να παρουμε 500 ευρο σε ανταλακτικα ! και τα αλλα 500 μου τα κρατησε επειδη ηταν μαγκας ο κυριος π...........!!!!
επειδη θα βρεθουν καποιοι να μου πουν επειδη το ακυρωσα,, δεν ειχε κανενα λογο να μου κρατησει τα 500!! ρωτησα πανω απο 5 δικηγορους για το θεμα μου!!
και ολοι μου ειπαν πως πρεπει να σου δωσει ολα τα λεφτα πισω!!!
αυτα ειχα να πω!
p.s υπαρχουν πανω απο 5 ατομα που μπορουν να τα επιβαιβεωσουν αυτα που ειπα!
Αδερφέ για μενα ΟΛΟΙ θέλουν να τ' αρπάξουν! Μπορεί οπως λες και μαζί σου ειμαι, να μην ειναι καλός επιχειρηματίας. Ωστόσο ελπίζω -αποτι λενε και ολοι εδω- να είναι καλός μάστορας! Γιατί αλλιώς.. θα κλαίω το δάνειο που ετοιμάζομαι να πάρω
__________________
ΟΟΟ..... ΕΕΕ.. ΠΕΤΑΞΤΕ ΤΑ ΣΑΡΑΒΑΛΑ ΚΑΙ ΠΑΡΤΕ ΜΙΑ B M W!
Απάντηση με παράθεση
  #124  
Παλιά 27-04-09, 02:00
Το avatar του χρήστη pitbull
pitbull Ο χρήστης pitbull δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-01-2007
Μηνύματα: 208
pitbull can only hope to improve
Τελικά ρε παιδιά να κάνω το ταξίδι Θεσσαλονίκη ή να πάω σε κάποιον εδώ Αθήνα, που και ο ίδιος ο Γιώργος Παπαδόπουλος μου συνέστησε αφού συνεργάζεται; Κανένας δεν έχει να πει κάτι 'αρνητικό' για τη δουλειά του Γιώργου (Παπαδόπουλου); Επειδή όλα τέλεια και ωραία μου φαίνονται... Και μακάρι να είναι έτσι.. Στο τηλ μου είπε πως μου δίνει εγγύηση 5.000χλμ.. Βασίλη εσύ ανέβηκες Σαλόνικα με μηχανικό να δει το μοτέρ ή οχι; (BMW330Billy)
__________________
ΟΟΟ..... ΕΕΕ.. ΠΕΤΑΞΤΕ ΤΑ ΣΑΡΑΒΑΛΑ ΚΑΙ ΠΑΡΤΕ ΜΙΑ B M W!
Απάντηση με παράθεση
  #125  
Παλιά 27-04-09, 05:36
Το avatar του χρήστη KATSARAIOS
KATSARAIOS Ο χρήστης KATSARAIOS δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-10-2007
Μηνύματα: 1.934
KATSARAIOS is just really niceKATSARAIOS is just really niceKATSARAIOS is just really niceKATSARAIOS is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από pitbull Εμφάνιση μηνυμάτων
Τελικά ρε παιδιά να κάνω το ταξίδι Θεσσαλονίκη ή να πάω σε κάποιον εδώ Αθήνα, που και ο ίδιος ο Γιώργος Παπαδόπουλος μου συνέστησε αφού συνεργάζεται; Κανένας δεν έχει να πει κάτι 'αρνητικό' για τη δουλειά του Γιώργου (Παπαδόπουλου); Επειδή όλα τέλεια και ωραία μου φαίνονται... Και μακάρι να είναι έτσι.. Στο τηλ μου είπε πως μου δίνει εγγύηση 5.000χλμ.. Βασίλη εσύ ανέβηκες Σαλόνικα με μηχανικό να δει το μοτέρ ή οχι; (BMW330Billy)
να μην παρεις δανειο καταρχην....
και δευτερον φιλε κανεις δεν ειναι μεσα στο μοτερ για να σου πει εκ των προτερων τι εχει η δεν εχει ενα μοτερ.
να ξερεις πως οταν κανεις μια μετατροπη αφηνεις την περιουσια σου στα χερια του και παρακαλας να πανε ολα καλα.Σαν εγχειρηση και μαλιστα καρδιας.
Αν θελει καποιος να ειναι πιο "σιγουρος" παει απο το συνεργειο και βλεπει πρωτα αν υπαρχουν ολα τα μηχανικα που χρειαζονται και ρωταει απο κοντα για καθε απορια.
Επειδη βλεπω τον φιλο τον Βασιλη ευχαριστημενο και ακουγοντας και αλλα ατομα απο το φορουμ να εκθειαζουν την δουλεια και το αποτελεσμα του συγκεκριμενου σε προδιαθετουν για καλη λυση .
φιλικα και ελπιζοντας να σε βοηθησα.
Απάντηση με παράθεση
  #126  
Παλιά 27-04-09, 06:42
Το avatar του χρήστη YAziDis
YAziDis Ο χρήστης YAziDis δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 14-12-2007
Μηνύματα: 1.197
YAziDis has a spectacular aura aboutYAziDis has a spectacular aura about
Να μην την κάνεις την μετατροπή αν είανι να πάρεις δάνειο.
Απάντηση με παράθεση
  #127  
Παλιά 27-04-09, 07:08
bmw330vasilis Ο χρήστης bmw330vasilis δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 01-10-2007
Μηνύματα: 2.452
bmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nice
οχι φιλε Ηλια....εγω ανεβηκα μια και καλη και το ειδα και το φορεσα και το φχαριστηθηκα και συνεχιζω να το φχαριστιεμαι......ωστοσο την γνωμη μου στην εχω πει....και αν ηταν να το ξανακανω θα το εκανα με τον ιδιο τροπο και στον ιδιο τοπο!!



Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από pitbull Εμφάνιση μηνυμάτων
Τελικά ρε παιδιά να κάνω το ταξίδι Θεσσαλονίκη ή να πάω σε κάποιον εδώ Αθήνα, που και ο ίδιος ο Γιώργος Παπαδόπουλος μου συνέστησε αφού συνεργάζεται; Κανένας δεν έχει να πει κάτι 'αρνητικό' για τη δουλειά του Γιώργου (Παπαδόπουλου); Επειδή όλα τέλεια και ωραία μου φαίνονται... Και μακάρι να είναι έτσι.. Στο τηλ μου είπε πως μου δίνει εγγύηση 5.000χλμ.. Βασίλη εσύ ανέβηκες Σαλόνικα με μηχανικό να δει το μοτέρ ή οχι; (BMW330Billy)
Απάντηση με παράθεση
  #128  
Παλιά 27-04-09, 07:10
bmw330vasilis Ο χρήστης bmw330vasilis δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 01-10-2007
Μηνύματα: 2.452
bmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nice
μια ζωη την εχουμε ρε Γιαννακη....μη το ενα μη το αλλο.....να πανε να πηδηχτουνε ολοι και ολα.....και σιγα το δανειο.....(αναλογα τις δυνατοτητες του καθενος μας βεβαια)!




Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων
Να μην την κάνεις την μετατροπή αν είανι να πάρεις δάνειο.
Απάντηση με παράθεση
  #129  
Παλιά 27-04-09, 08:47
Το avatar του χρήστη pitbull
pitbull Ο χρήστης pitbull δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-01-2007
Μηνύματα: 208
pitbull can only hope to improve
Παιδια ευχαριστω για τις συμβουλές ωστόσο άλλα έξοδα δεν εχω (παιδια, φως,, νερο, τηλ κτλ) κ θα ναι η πρωτη φορα που θα παρω δανειο. Δε γουσταρω τις τραπεζες αλλα τι να κανω, και οπως λεει κ ο βασιλης μια ζωη την εχουμε χε,χε
__________________
ΟΟΟ..... ΕΕΕ.. ΠΕΤΑΞΤΕ ΤΑ ΣΑΡΑΒΑΛΑ ΚΑΙ ΠΑΡΤΕ ΜΙΑ B M W!
Απάντηση με παράθεση
  #130  
Παλιά 27-04-09, 08:50
Το avatar του χρήστη KATSARAIOS
KATSARAIOS Ο χρήστης KATSARAIOS δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-10-2007
Μηνύματα: 1.934
KATSARAIOS is just really niceKATSARAIOS is just really niceKATSARAIOS is just really niceKATSARAIOS is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από pitbull Εμφάνιση μηνυμάτων
Παιδια ευχαριστω για τις συμβουλές ωστόσο άλλα έξοδα δεν εχω (παιδια, φως,, νερο, τηλ κτλ) κ θα ναι η πρωτη φορα που θα παρω δανειο. Δε γουσταρω τις τραπεζες αλλα τι να κανω, και οπως λεει κ ο βασιλης μια ζωη την εχουμε χε,χε
τοτε φιλε βουρ...
για 3λιτρο θα πας??
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 16:53.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.