Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικά Θέματα BMW > Φωτογραφίες & Video BMW

Φωτογραφίες & Video BMW Φωτογραφίες & Video BMW

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #401  
Παλιά 01-11-11, 11:48
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από spou_e36 Εμφάνιση μηνυμάτων
Να και το δικο μου καμαρι η 36αρα κουπε μου... Βεβαια τωρα πια εχουν γινει αλλαγες (ζαντες , αεροτομη οροφης αεροτομη πορτ παγκαζ κτλ) θα φροντισω να ανεβασω κ καμια πιο προσφατη φωτο...

http://imageshack.us/photo/my-images...108103018.jpg/
Κουκλα την εχεις να τη χαιρεσαι...

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Vassilis E46 Cabrio Εμφάνιση μηνυμάτων
Έβαλες τον προφυλακτήρα Μ3 ρε τρελοκομείο,είδες που σου λέγαμε ότι θα γίνει μ@@νάρα!!!!!!Μιλάμε έδειξε πολύ,τώρα το μόνο που σου λείπει είναι και ένα καπώ Μ3 (κάθεται τέλεια).Προσωπική πάντα άποψη βάλε φλασάκια smoked δεξιά-αριστερά,να μαυρίσει λίγο η μούρη περισσότερο
Αστα ν α πανε βασιλλλλ...τωρα ειναι αυτοκινητο ρε φιλε...αχαχαχα
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sierra Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλορίζικος Θάνο. Τέλειος είναι. Να είσαι καλά να το χαίρεσαι...
ευχαριστω τακη... Να σαι καλα ρε πατριδα....

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Spyros E81 Εμφάνιση μηνυμάτων
Οριστε και μια καινουργια απο εμενα
Εσυ την επομενη φορα που θα δεις θαλασσι φιατ πουντο να πηγαινει σαν κοτα κατα τις 10 το βραδυ εξω απ το μεσινιαν μπευ να κολας προφυλακτηρα..... Και κατεβασε αυτη την αθλια φωτο με το σαπιοκαραβο απ το λιμανι της καλαματας....αχαχα... Σπυρακο, τελειο ρε φιλε...θαλω και εγω φωτοσοπ...
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
  #402  
Παλιά 01-11-11, 13:48
Το avatar του χρήστη E36 RULES!!
E36 RULES!! Ο χρήστης E36 RULES!! δεν είναι συνδεδεμένος
JDM as ファック
 
Εγγραφή: 01-06-2005
Μηνύματα: 5.490
E36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από spou_e36 Εμφάνιση μηνυμάτων
Να και το δικο μου καμαρι η 36αρα κουπε μου... Βεβαια τωρα πια εχουν γινει αλλαγες (ζαντες , αεροτομη οροφης αεροτομη πορτ παγκαζ κτλ) θα φροντισω να ανεβασω κ καμια πιο προσφατη φωτο...

http://imageshack.us/photo/my-images...108103018.jpg/
τούμπανο!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Spyros E81 Εμφάνιση μηνυμάτων
Οριστε και μια καινουργια απο εμενα
Tα σπάει!!! Χαχαχαχα ολα τα λεφτά η αεροτομουλα πισω!
__________________
There are two kinds of people: those who like me, and those who can go to hell...
Some day, we're gonna break free from the chains, and keep on, keep on, keep on, keep on, keep on FLYING...
Straights are for fast cars. Corners are for fast drivers...
I don't mean to be mean but it's all I can be, that's just me..
Απάντηση με παράθεση
  #403  
Παλιά 01-11-11, 18:25
Το avatar του χρήστη Spyros E81
Spyros E81 Ο χρήστης Spyros E81 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-11-2008
Μηνύματα: 182
Spyros E81 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ThaNOS E46coupe Εμφάνιση μηνυμάτων
Κουκλα την εχεις να τη χαιρεσαι...


Αστα ν α πανε βασιλλλλ...τωρα ειναι αυτοκινητο ρε φιλε...αχαχαχα
ευχαριστω τακη... Να σαι καλα ρε πατριδα....


Εσυ την επομενη φορα που θα δεις θαλασσι φιατ πουντο να πηγαινει σαν κοτα κατα τις 10 το βραδυ εξω απ το μεσινιαν μπευ να κολας προφυλακτηρα..... Και κατεβασε αυτη την αθλια φωτο με το σαπιοκαραβο απ το λιμανι της καλαματας....αχαχα... Σπυρακο, τελειο ρε φιλε...θαλω και εγω φωτοσοπ...
xaxaxaxa.Τι δικο σου εδειξε τελειο με αυτον τον προφυλακτηρα.Μεγειές!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #404  
Παλιά 01-11-11, 19:42
Το avatar του χρήστη ni19852003
ni19852003 Ο χρήστης ni19852003 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 25-07-2007
Μηνύματα: 413
ni19852003 is on a distinguished road
Εδώ και η δικιά μου Μπουμπού!
Ελπίζω να σας αρέσει

http://img714.imageshack.us/img714/7...1029163951.jpg
http://img696.imageshack.us/img696/6...1029163731.jpg
http://img810.imageshack.us/img810/9...1029163915.jpg
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpg 2011-10-29 16.39.51.jpg (302,4 KB, 28 εμφανίσεις)
__________________
Θέλω....
Τιμόνι ....
Όταν Νυχτώνει....
Απάντηση με παράθεση
  #405  
Παλιά 01-11-11, 19:57
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ni19852003 Εμφάνιση μηνυμάτων
Πολύ όμορφη και απέριττη.

Μια ένσταση έχω για τα φρυδάκια που κατά τη γνώμη μου δεν ταιριάζουν καθόλου ειδικά σε BMW (και γενικά δεν ταιριάζουν σε κανένα αμάξι).
Απάντηση με παράθεση
  #406  
Παλιά 01-11-11, 20:08
Το avatar του χρήστη ni19852003
ni19852003 Ο χρήστης ni19852003 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 25-07-2007
Μηνύματα: 413
ni19852003 is on a distinguished road
Ευχαριστώ πάρα πολύ! Τα φρυδάκια τα είχε όταν την πήρα και έτσι την γνώρισα αν τα βγάλω πιστεύω θα μου κάτσει κάπως.. Είχα και γω κάποτε αεροτομή που μπαίνει στο πίσω τζάμι σαν τον φίλο παραπάνω και ομολογώ να πω πως άλλαζε όλο το αμάξι. Δυστυχώς κάποιος καλοθελητης την έκλεψε... Οι ζάντες που βλέπετε είναι καινούργιες και την παρασκευή εκλεισα ραντεβού για μεμβράνες Lumar. Τα επόμενα εμφανισιακά σχέδια που έχω είναι προστά προφυλακτήρας τύπου M3 η κάποιο spoiler αντί για ολοκληρο προφυλακτήρα και ο πίσω διαχυτής τύπου M3
__________________
Θέλω....
Τιμόνι ....
Όταν Νυχτώνει....
Απάντηση με παράθεση
  #407  
Παλιά 01-11-11, 20:31
spou_e36 Ο χρήστης spou_e36 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-04-2009
Μηνύματα: 103
spou_e36 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ni19852003 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ευχαριστώ πάρα πολύ! Τα φρυδάκια τα είχε όταν την πήρα και έτσι την γνώρισα αν τα βγάλω πιστεύω θα μου κάτσει κάπως.. Είχα και γω κάποτε αεροτομή που μπαίνει στο πίσω τζάμι σαν τον φίλο παραπάνω και ομολογώ να πω πως άλλαζε όλο το αμάξι. Δυστυχώς κάποιος καλοθελητης την έκλεψε... Οι ζάντες που βλέπετε είναι καινούργιες και την παρασκευή εκλεισα ραντεβού για μεμβράνες Lumar. Τα επόμενα εμφανισιακά σχέδια που έχω είναι προστά προφυλακτήρας τύπου M3 η κάποιο spoiler αντί για ολοκληρο προφυλακτήρα και ο πίσω διαχυτής τύπου M3
Καλες Βολτες !!!
Παντος καλυτερα να δωσεις τα λεφτα σου για προφυλακτηρα Μ3 πραγματικα καμια σχεση ο απλος με νυχια η οτιδηποτε απο τον Μ ... Ο πισω προφυλακτηρας παντος δεν ειναι μονο το τριμ που λες εχει διαφορα και στα κοψηματα να ξερεις ...!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #408  
Παλιά 01-11-11, 23:24
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από spou_e36 Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλες Βολτες !!!
... Ο πισω προφυλακτηρας παντος δεν ειναι μονο το τριμ που λες εχει διαφορα και στα κοψηματα να ξερεις ...!
δέν διαφωνώ. αλλα είναι τσάμπα λεφτά για τόσες μικρές ουσιαστικά διαφορές που έχουν...
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
  #409  
Παλιά 01-11-11, 23:57
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ni19852003 Εμφάνιση μηνυμάτων
Είχα και γω κάποτε αεροτομή που μπαίνει στο πίσω τζάμι σαν τον φίλο παραπάνω και ομολογώ να πω πως άλλαζε όλο το αμάξι. Δυστυχώς κάποιος καλοθελητης την έκλεψε... Οι ζάντες που βλέπετε είναι καινούργιες και την παρασκευή εκλεισα ραντεβού για μεμβράνες Lumar. Τα επόμενα εμφανισιακά σχέδια που έχω είναι προστά προφυλακτήρας τύπου M3 η κάποιο spoiler αντί για ολοκληρο προφυλακτήρα και ο πίσω διαχυτής τύπου M3
Χάρη σου έκανε για την αεροτομή οροφής (αν και η κλεψιά είναι απαράδεκτη ενέργεια αλλά καταλαβαίνεις τι εννοώ ). Είναι κάτι που δεν ταιριάζει σε κανένα sedan 4θυρο ή 2θυρο (σαν την coupe 3). Ταιριάζει μόνο σε κάποια hatchback και πάλι πρέπει να είναι κομψή και όχι σαν απλώστρα.

Και οι m-pack είναι πολύ ωραίοι στο Ε36 (νομίζω δεν έχουν πολύ μεγάλη διαφορά από τους Μ3).


Υ.Γ. Παιδιά συγνώμη αν φαίνεται παράξενη η γνώμη μου για φρυδάκια, αεροτομές οροφής κλπ. αλλά τη λέω για καλό. Στο κάτω κάτω ο καθένας κάνει ότι του αρέσει.

Απλά είναι πράγματα της ''μόδας'' κάποιων μικρών hatchback και παλαιότερης εποχής και έχουν καταντήσει ''must'' βελτίωσης ενώ στην πραγματικότητα το μόνο που καταφέρνουν είναι να ασχημαίνουν όμορφα και κομψά οχήματα που είναι οι μπερλίνες (2θυρες-4θυρες).
Δεν έχουν καμιά απολύτως πρακτικότητα (πχ. αεροτομές οροφής) ούτε αεροδυναμική ούτε αισθητική.

Υ.Γ. 2 Το γεγονός ότι οι Γερμανοί βελτιωτές (και ειδικά αυτοί που φτιάχνουν βοδυ-κιτς) έχουν από παλιά τετοια προιόντα δε σημαίνει ότι έχουν καμιά αξία στην πράξη. Η λέξη kitsch άλλωστε είναι Γερμανικής προέλευσης... (edit: και στο Ελληνικό wikipedia εδώ)

Συμπέρασμα. Μην παρασύρεστε και ξοδεύεστε και άδικα. Τα BMW και ειδικά τα προ 2004 είναι όμορφα και απλά...χωρίς πολλά πολλά.
Απάντηση με παράθεση
  #410  
Παλιά 02-11-11, 00:07
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Πολύ όμορφη και απέριττη.

Μια ένσταση έχω για τα φρυδάκια που κατά τη γνώμη μου δεν ταιριάζουν καθόλου ειδικά σε BMW (και γενικά δεν ταιριάζουν σε κανένα αμάξι).
Mr Moderator με πληγώνεις αφάνταστα...και φρυδάκια έχω και αεροτομή στο πίσω τζάμι... ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕΣ ΑΥΤΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΙΔΕΣ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ????
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Tags
αρρώστια, η bmw μου


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 16:26.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.