Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικά Θέματα BMW > Φωτογραφίες & Video BMW

Φωτογραφίες & Video BMW Φωτογραφίες & Video BMW

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #491  
Παλιά 07-04-12, 20:51
Το avatar του χρήστη zaharias
zaharias Ο χρήστης zaharias δεν είναι συνδεδεμένος
... is dreaming of a CSL
 
Εγγραφή: 26-08-2005
Μηνύματα: 4.302
zaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to behold
Talking

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Geo_3D Εμφάνιση μηνυμάτων
Τραβαει πολυ τα βλεμματα τωρα και δεν ξερω αν μου αρεσει αυτο...αλλά η αληθεια ειναι οτι μ'αρεσει πολυ το οπτικο αποτελεσμα!!!!Aλητεια στο full!!!!

Thanks guys!!!!
Μια χαρα badass ειναι..!! Μεγεια φιλε..!! Δεν θα φαινεται και η μπιχλα..!!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #492  
Παλιά 21-04-12, 23:36
Το avatar του χρήστη E36 RULES!!
E36 RULES!! Ο χρήστης E36 RULES!! δεν είναι συνδεδεμένος
JDM as ファック
 
Εγγραφή: 01-06-2005
Μηνύματα: 5.490
E36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud of






__________________
There are two kinds of people: those who like me, and those who can go to hell...
Some day, we're gonna break free from the chains, and keep on, keep on, keep on, keep on, keep on FLYING...
Straights are for fast cars. Corners are for fast drivers...
I don't mean to be mean but it's all I can be, that's just me..
Απάντηση με παράθεση
  #493  
Παλιά 22-04-12, 04:21
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Διαβασα καλα?! Εχεις 376καιβαλε χιλιαδες χιλιομετρα στο κοντερ?! Ή μηπως ειδα λαθος?!
Απάντηση με παράθεση
  #494  
Παλιά 22-04-12, 10:35
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 15-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από giannis 116 Εμφάνιση μηνυμάτων
Διαβασα καλα?! Εχεις 376καιβαλε χιλιαδες χιλιομετρα στο κοντερ?! Ή μηπως ειδα λαθος?!
Oh yea!χεχε και σκαβει ακομα!

e36rules old time classic!ποσα χρονια αμαξι και φαινεται σαν καινουργιο....respect!
θελω και αλλες φωτο μαριε!τουμπανο!
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση
  #495  
Παλιά 22-04-12, 12:58
Το avatar του χρήστη E36 RULES!!
E36 RULES!! Ο χρήστης E36 RULES!! δεν είναι συνδεδεμένος
JDM as ファック
 
Εγγραφή: 01-06-2005
Μηνύματα: 5.490
E36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud of
Nα'στε καλα παιδιά! Ευχαριστώ Λεωνιδάκο! Mου'φτιαξες τη μερα!!!
Σαν το δικο σου δεν ειναι βέβαια, τα'δα μαζεμενα χτες τα μπαξιματα σου ρε και μου πεσαν τα μαλλια!

Ναι, τα'χει τα χιλιομετράκια του! Και ο μερικος χιλιομετριτής διπλα που λεει 600κατι, μηδένισε μονος του εκεινη την ημερα, και τον ειχα μηδενίσει και εγω την προηγουμενη! (Η φωτο ειναι στο Εurotunnel απο Calais-Folkestone, και η τελευταια ειναι στο σπιτι στην Αγγλια )
__________________
There are two kinds of people: those who like me, and those who can go to hell...
Some day, we're gonna break free from the chains, and keep on, keep on, keep on, keep on, keep on FLYING...
Straights are for fast cars. Corners are for fast drivers...
I don't mean to be mean but it's all I can be, that's just me..
Απάντηση με παράθεση
  #496  
Παλιά 22-04-12, 13:39
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από E36 RULES!! Εμφάνιση μηνυμάτων
Nα'στε καλα παιδιά! Ευχαριστώ Λεωνιδάκο! Mου'φτιαξες τη μερα!!!
Σαν το δικο σου δεν ειναι βέβαια, τα'δα μαζεμενα χτες τα μπαξιματα σου ρε και μου πεσαν τα μαλλια!

Ναι, τα'χει τα χιλιομετράκια του! Και ο μερικος χιλιομετριτής διπλα που λεει 600κατι, μηδένισε μονος του εκεινη την ημερα, και τον ειχα μηδενίσει και εγω την προηγουμενη! (Η φωτο ειναι στο Εurotunnel απο Calais-Folkestone, και η τελευταια ειναι στο σπιτι στην Αγγλια )
ΩΡΑΙΟΣ!!!
Μακαρι να φτασω κι εγω τα χιλιομετρα σου αλλα τωρα με το ΔΝΤ... ΔΝΤ (Δε Νομιζω Τακη!)

Κι εγω καποτε εγραφα τα χιλιομετρα ετσι, αλλα τωρα...τα κεφαλια μεσα και τ αμαξι στην πυλωτη most of the time!

Να σαι καλα να το χαιρεσαι κι αυτο να σου κανει ολα τα χατηρια χωρις προβληματα.

Η φωτο που λες στο τουνελ, κι αναρωτιομουν οτι ετσι, τοσο καθαρα και με ταξη να ειναι γκαραζ Ελληνικου πλοιου δεν παιζει κι ελεγα που ειναι εκει μεσα τ αμαξια αν δεν ειναι σε φερυ Πατρα-Ιταλια...

Και παλι δε πιστευω αυτα τα χιλιομετρα ειναι τρελλα! Με το ιδιο μοτερ ε?..
Απάντηση με παράθεση
  #497  
Παλιά 22-04-12, 13:59
Το avatar του χρήστη E36 RULES!!
E36 RULES!! Ο χρήστης E36 RULES!! δεν είναι συνδεδεμένος
JDM as ファック
 
Εγγραφή: 01-06-2005
Μηνύματα: 5.490
E36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από giannis 116 Εμφάνιση μηνυμάτων
ΩΡΑΙΟΣ!!!
Μακαρι να φτασω κι εγω τα χιλιομετρα σου αλλα τωρα με το ΔΝΤ... ΔΝΤ (Δε Νομιζω Τακη!)

Κι εγω καποτε εγραφα τα χιλιομετρα ετσι, αλλα τωρα...τα κεφαλια μεσα και τ αμαξι στην πυλωτη most of the time!

Να σαι καλα να το χαιρεσαι κι αυτο να σου κανει ολα τα χατηρια χωρις προβληματα.

Η φωτο που λες στο τουνελ, κι αναρωτιομουν οτι ετσι, τοσο καθαρα και με ταξη να ειναι γκαραζ Ελληνικου πλοιου δεν παιζει κι ελεγα που ειναι εκει μεσα τ αμαξια αν δεν ειναι σε φερυ Πατρα-Ιταλια...

Και παλι δε πιστευω αυτα τα χιλιομετρα ειναι τρελλα! Με το ιδιο μοτερ ε?..
Nα'σαι καλά!! Κοιτα, ειναι και 20 χρονών αυτοκίνητο, μεχρι το 2024 εχεις καιρο!

Mεχρι το 2008 κυριως εκανε χιλιομετρα ταξιδιών, καθως μεσα στην πολη σπανια εμπαινε, βόλευε/βολεύει το λεωφορείο!

Δυστυχως δεν ειναι με το ιδιο μοτερ, λόγω ξερολιάς μηχανικών μας αφησε χρονους υστερα απο 4 μηνες με χαλασμενη τρομπα λαδιού ("Δεν εχει τιποτα, δεν χρειαζεται αλλαγη, να μαρσαρετε για να ανεβαζει πιεση να στελνει λαδια"). Αυτό, σε συνδιασμό με την ασχετοσύνη μας τοτε οτι για να το λενε στην αντιπροσωπεια κατι ξερουν, οδηγησε σε ασχημα Χριστούγεννα το 2006.. Μετά μπηκε το ιδιο μοτερ, M40B16, του κουτιού με 0 χλμ. Αναγνωρισαν το λαθος τους και μας εκαναν εκπτωση, τα is ηταν ακριβα τοτε, χωρια τα δηλωματα, φρενα, θα'ναι καλο το μοτερ? συνεφερε.

ΟΛΟΙ οι συγγενεις ελεγαν "πουληστε το αμαξι τωρα που σκετο το κουφαρι πιανει κατι ακομα",ο πατερας μου φωναζε ''θα γερασω μαζι του'', εγώ εκλαιγα, δεν ήταν ωραία..

Δεν εχω γνωρίσει αλλο αμαξι... Ενός ήμουν οταν το πήραμε..

Συγγνώμη για το κατεβατό, μ'επιασε..

Να'σαι και πάλι καλα για τις ευχές! Μακαρι να'χεις κι εσυ τον Άσσο σου χρόνια, χωρίς τα στραβά!!
__________________
There are two kinds of people: those who like me, and those who can go to hell...
Some day, we're gonna break free from the chains, and keep on, keep on, keep on, keep on, keep on FLYING...
Straights are for fast cars. Corners are for fast drivers...
I don't mean to be mean but it's all I can be, that's just me..
Απάντηση με παράθεση
  #498  
Παλιά 22-04-12, 15:21
Το avatar του χρήστη zaharias
zaharias Ο χρήστης zaharias δεν είναι συνδεδεμένος
... is dreaming of a CSL
 
Εγγραφή: 26-08-2005
Μηνύματα: 4.302
zaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to behold
Ελα ρε θηριο, το ειχες παρει μαζι..?? Respect σε ολα ρε..!!! πρεπει να κανουμε μια φωτογραφιση παρεα!!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #499  
Παλιά 22-04-12, 15:32
Το avatar του χρήστη E36 RULES!!
E36 RULES!! Ο χρήστης E36 RULES!! δεν είναι συνδεδεμένος
JDM as ファック
 
Εγγραφή: 01-06-2005
Μηνύματα: 5.490
E36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud of
Την Τετάρτη ανέβηκα!!

Ευχαριστώ Ζάχο!! Να γινει το photoshoot! Με τιμας, με τιμάς!!
__________________
There are two kinds of people: those who like me, and those who can go to hell...
Some day, we're gonna break free from the chains, and keep on, keep on, keep on, keep on, keep on FLYING...
Straights are for fast cars. Corners are for fast drivers...
I don't mean to be mean but it's all I can be, that's just me..
Απάντηση με παράθεση
  #500  
Παλιά 22-04-12, 15:55
Το avatar του χρήστη petroscf
petroscf Ο χρήστης petroscf δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-06-2009
Μηνύματα: 619
petroscf will become famous soon enoughpetroscf will become famous soon enough
Ιδού και η δικιά μου μπουμπού, σε μια πρόσφατη "σέξυ" πόζα της :-))
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpg Φωτογραφία0117.jpg (244,9 KB, 44 εμφανίσεις)
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Tags
αρρώστια, η bmw μου

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 03:50.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.