Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 22-07-10, 23:30
Το avatar του χρήστη ziaba
ziaba Ο χρήστης ziaba δεν είναι συνδεδεμένος
ɹƃ˙ʇɹodsɹoʇoɯ-ʍɯq˙ʍʍʍ
 
Εγγραφή: 27-04-2010
Μηνύματα: 1.348
ziaba will become famous soon enoughziaba will become famous soon enough
Καλο ειναι θα δουμε ακομα πως θα ναι σε 2 πορτο
__________________
B M W - M o t o r s p o r t . g r

__________________

عشق دریفت
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 23-07-10, 08:10
Το avatar του χρήστη individual
individual Ο χρήστης individual δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 12-04-2009
Μηνύματα: 251
individual will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από montoya Εμφάνιση μηνυμάτων


Έχοντας περάσει σχεδόν με άριστα όλα τα… διαγωνίσματα της πέμπτης (γενιάς), η BMW Σειρά 3 ετοιμάζεται να προχωρήσει στην επόμενη τάξη, διαθέτοντας ως εφόδια τους νέους, πιο οικονομικούς και ισχυρούς κινητήρες, αλλά και τα περισσότερο premium χαρακτηριστικά σε εμφάνιση και εσωτερικό.
http://www.autotriti.gr/data/news/pr...news/95957.asp




μου θυμιζει την καινουρια 5αρα απο μπροστα........η κανω λαθος?????
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 23-07-10, 10:08
Το avatar του χρήστη Nikos120i
Nikos120i Ο χρήστης Nikos120i δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-05-2007
Μηνύματα: 1.157
Nikos120i has a spectacular aura aboutNikos120i has a spectacular aura about
Μην βιάζεστε να κρίνετε ένα σχέδιο από τις ικανότητες photoshop ενός καλλιτέχνη.

Ας περιμένουμε να πέσει λίγο καμουφλάζ ακόμα.
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 23-07-10, 15:13
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από montoya Εμφάνιση μηνυμάτων
Ούτε εμένα μου αρέσει αλλά πολλές φορές το νέο μας φαίνεται άσχημο (ίσως μάλιστα οι φωτογραφίες να απέχουν από την πραγματικότητα). Όταν είδα την Ε90 είπα πως δεν θα αλλάξω το 46άρι με τίποτα αλλά τώρα λέω ακριβώς το αντίθετο. Γούστα είναι αυτά και κολλήματα....
Μπά, εμένα το 2005-2006 μου άρεσε το Ε90...όσο πέρναγε ο καιρός τόσο μου φαινόταν ασχημότερο (με εξαίρεση το mpack που μου άρεσε λίγο)
Το ίδιο και με το Ε92...μια μου φαίνεται καλούτσικο, μια....ανούσιο (δε ξέρω πως να το χαρακτηρίσω, πάντως δεν είναι άσχημο).
Σημειωτέον ότι είμαι από αυτούς που πιστεύουν στη συνήθεια του σχήματος όσο το βλέπεις. Δε ξέρω κάτι πάει στραβά με τα νέα (μετά το 2003) μοντέλα της BMW.
Γιατί μια Ε39 ΠΑΝΤΑ φαινόταν και φαίνεται υπέροχη? Μια Ε38...ακόμα πιο πολύ...μια Ε34, μια Ε36, μια Ε30 κλπ κλπ....
Κάτι κάνουν λάθος.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από thomelef Εμφάνιση μηνυμάτων
αισχροαηδιαστικά κακάσχημο.
εεε είπαν οι άνθρωποι...αφού θα τα κάνουμε σκατά με τα τούρμπο, ας του μαμήσουμε και του
σκάφους λίγο τη μανούλα.
χαχαχα φοβερό!!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
χαχαχαχα!! μπα...πιστευω οτι θα βγει ακομα πιο...αμερικανικο,δηλαδη ασχημοτερο..!!!
και μετα απο 50 χρονια ο εγγονος σου αφισες Ε46 θα εχει στο δωματιο του Δημητρη...
Αν βγεί και σειρά 3 GT θα γίνει δημοψήφισμα για το ασχημότερο αυτοκίνητο όλων των εποχών (θα μοιραστεί στο τέλος το βραβείο με τη σειρά 5 GT και 3ο θα βγεί το ssangyong kyron ή κάπως έτσι).
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 23-07-10, 15:15
Το avatar του χρήστη drmdtsap
drmdtsap Ο χρήστης drmdtsap δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-04-2009
Μηνύματα: 188
drmdtsap is on a distinguished road
εγω δεν καταλαβαινω το ασχημο με τι κριτηρια το λετε και οτι η e46 ειναι η ομορφοτερη bmw ολων των εποχων....δηλαδη τοσοι ανθρωποι που δουλευουν στο τμημα σχεδιασης δεν ξερουν τι τους γινεται και ξερετε εσεις που τα λετε αυτα καλυτερα...δε λεω η e46 ειναι ομορφη, αλλα μη τα ισοπεδωνουμε ολα. αλλο να λες την αποψη σου λεγοντας μ αρεσει η οχι και αλλο να τα ισοπεδωνουμε ολα με μια απολυτη εκφραση.
Επι του θεματος... η δικη μου αποψη για το μοντελο ειναι οτι εμενα μου αρεσει...
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 23-07-10, 15:20
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Δεν το λένε όλοι.
Οι πιο όμορφες κατά τη γνώμη μου είναι οι : Ε38 (σειρά 7 1994-2001) και Ε39 (σειρά 5 1995-2003).

Η Ε46 είναι πολύ όμορφη και ακολουθεί βασικές γραμμές της Ε39. Είναι και πιο προσιτή και έχει κυκλοφορήσει πολύ, είναι και όμορφη και γιαυτό την έχουν αγαπήσει αρκετοί.
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 23-07-10, 15:26
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν το λένε όλοι.
Οι πιο όμορφες κατά τη γνώμη μου είναι οι : Ε38 (σειρά 7 1994-2001) και Ε39 (σειρά 5 1995-2003).

Η Ε46 είναι πολύ όμορφη και ακολουθεί βασικές γραμμές της Ε39. Είναι και πιο προσιτή και έχει κυκλοφορήσει πολύ, είναι και όμορφη και γιαυτό την έχουν αγαπήσει αρκετοί.
θα συμφωνήσωμε το δημήτρη....!!!!!
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 23-07-10, 15:29
Το avatar του χρήστη stelmaniac
stelmaniac Ο χρήστης stelmaniac δεν είναι συνδεδεμένος
Μίλαν-Κούντερα 3-0
 
Εγγραφή: 19-03-2007
Μηνύματα: 3.479
stelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από drmdtsap Εμφάνιση μηνυμάτων
εγω δεν καταλαβαινω το ασχημο με τι κριτηρια το λετε και οτι η e46 ειναι η ομορφοτερη bmw ολων των εποχων....δηλαδη τοσοι ανθρωποι που δουλευουν στο τμημα σχεδιασης δεν ξερουν τι τους γινεται και ξερετε εσεις που τα λετε αυτα καλυτερα...δε λεω η e46 ειναι ομορφη, αλλα μη τα ισοπεδωνουμε ολα. αλλο να λες την αποψη σου λεγοντας μ αρεσει η οχι και αλλο να τα ισοπεδωνουμε ολα με μια απολυτη εκφραση.
Επι του θεματος... η δικη μου αποψη για το μοντελο ειναι οτι εμενα μου αρεσει...
κοιταξε φιλε, υπαρχει μια ειδοποιος διαφορα στο θεμα περα απ'το γουστο: Η μπεμβε δεν ξεκινησε με τις Ε46 (οπως εθελοτυφλουν οι αγνοουν οι πιτσιρικαδες) αλλα ΤΕΛΕΙΩΣΕ με αυτες. Το ξαναειπα...δυστυχως το γουστο πλεον παρασερνει τους σχεδιαστες και οχι το αντιθετο...και το γουστο των σημερινων (αμερικανων) ανθρωπων εχει τα χαλια του...Παντως οποιος προτιμα αισθητικα μια 5αρα GT αντι μιας Ε39 πρεπει να επισκεφθει εναν καλο οφθαλμιατρο...
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 23-07-10, 15:32
Το avatar του χρήστη Action Man
Action Man Ο χρήστης Action Man δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 17-09-2004
Μηνύματα: 4.576
Action Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν το λένε όλοι.
Οι πιο όμορφες κατά τη γνώμη μου είναι οι : Ε38 (σειρά 7 1994-2001) και Ε39 (σειρά 5 1995-2003).

Η Ε46 είναι πολύ όμορφη και ακολουθεί βασικές γραμμές της Ε39. Είναι και πιο προσιτή και έχει κυκλοφορήσει πολύ, είναι και όμορφη και γιαυτό την έχουν αγαπήσει αρκετοί.
+1

Αυτό ακριβώς.


(βέβαια,η πιο όμορφη είναι η Ε30....αλλά εγώ είμαι κολλημένος και δεν μπορώ να την κρίνω αντικειμενικά....μην το ψάχνετε!)
__________________


"Treat all tires like they deserve to die"
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 23-07-10, 15:33
Το avatar του χρήστη stelmaniac
stelmaniac Ο χρήστης stelmaniac δεν είναι συνδεδεμένος
Μίλαν-Κούντερα 3-0
 
Εγγραφή: 19-03-2007
Μηνύματα: 3.479
stelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Οι πιο όμορφες κατά τη γνώμη μου είναι οι : Ε38 (σειρά 7 1994-2001) και Ε39 (σειρά 5 1995-2003).
.
Ξερω εγω γιατι γουσταρεις Ε39 να πουμε, καθοσον τη σχεδιασε Ιαπων ριζοφαγος κιτρινιαρης, νομιζω?? χαχαχα...!!!!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 22:13.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.