Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 18-02-10, 18:56
Το avatar του χρήστη bimmer-corfu
bimmer-corfu Ο χρήστης bimmer-corfu δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 15-11-2004
Μηνύματα: 3.021
bimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to all
είμαι υπέρ των καλως μτχσμένων αλλά ο ανθρωπος δεν ανέφερε για τέτοια αγορά.
Αν θες κάτω απο 30.000 Αουντι Α4 με 122 άλογα, αν θες πάνω απο 30.000 πάλι Α4 με τα 160 άλογα
__________________
Αν δεν μπορείς να πας γρήγορα με 100 ίππους, τότε, δεν θα πας ούτε με 500
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 18-02-10, 19:53
Το avatar του χρήστη montoya
montoya Ο χρήστης montoya δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-01-2007
Μηνύματα: 1.910
montoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to all
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bimmer-corfu Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν θες κάτω απο 30.000 Αουντι Α4 με 122 άλογα, αν θες πάνω απο 30.000 πάλι Α4 με τα 160 άλογα
+1
Όσο για τα μεταχειρισμένα, δεν διαφωνώ. Το Ε46 το πήρα μεταχειρισμένο και δεν το μετάνιωσα καθόλου. Είπα πως δεν θα ξαναπάρω καινούριο. Μετά ήρθαν οι προσφορές στα καινούρια (320 με καλό εξοπλισμό 31.000€) κι άλλαξα πάλι γνώμη.......
Γενικά, δεν πρέπει να είμαστε απόλυτοι. Πρέπει να ζυγίζουμε τα πράγματα με καθαρό μυαλό.
__________________
Από τη θέση του οδηγού.....
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 18-02-10, 21:06
Το avatar του χρήστη kloukakis
kloukakis Ο χρήστης kloukakis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 01-05-2009
Μηνύματα: 796
kloukakis has a spectacular aura aboutkloukakis has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από montoya Εμφάνιση μηνυμάτων
+1
Γενικά, δεν πρέπει να είμαστε απόλυτοι. Πρέπει να ζυγίζουμε τα πράγματα με καθαρό μυαλό.
Ακριβώς!
Εγω απλά το ανέφερα για να δει ο φίλος μας και την επιλογή του καλού μεταχειρισμένου!
Πολλές φορές ο νους μας δεν πάει αμέσως(ή και ποτέ) σε αυτό που όντως είναι το καλήτερο για αυτό που ξάχνουμε! Σίγουρα το έχουμε πάθει όλοι μας έστω και μία φορα!
__________________
Όποιος βιάζεται... φτάνει πιο γρήγορα...
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 20-02-10, 20:58
Το avatar του χρήστη bill_2
bill_2 Ο χρήστης bill_2 δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 16-02-2010
Μηνύματα: 5
bill_2 is on a distinguished road
λοιπον !! για να εχω την επιλογη μεταχηρησμενου δεν μπορω γιατι ο μοναδικος που μου κραταει το παλιο σε καλα χρηματα ειναι ο εμπορος την bmw της περιοχησ μου (servin bmw)
,εαν παω σε 320 ανεβενω στα 34.000 ενω 316 με την προσφορα που εχει μιλαω παντα για καινουργιο βγαινει στα 29500 ,
αφηνω της οθονες και τα υπολοιπα ,
η αλλη λυση ειναι να παω σε μεταχεχιρημενη 320 αλλα σκεφτομαι να δωσω 30.000 χιλιαρικα για μεταχεερισμεενο ?

εννοειτε πως μονο bmw σκεφτομαι και οχι αλλη μαρκα ,
η χρηματοδοτηση εγγριθηκε και αυτη την στιγμη κολαω μονο στο χρωμα,
ειναι το καινουργιο ανθρακι η γκρι μαλλον αυτο που δειχνει και στη επισημη σελιδα,
εχει ακομα λευκο και μαυρο ,ολα αυτα μου ειπανε ειναι στο τελωνιο (το θελω με μαυροο σαλλονι γιαυτο)και αυτη την στιγμη εχουνε και απεργια μαλλον πεμπτη παρασκευη θα το παρω,
γερνω περρισοτερο στο γκρι το καινουργιο !
εσεις τι λετε για χρωμα ,μ αρεσει και το λευκο το δειχνει ποιο χοντροκομενο και το τονιζει καλυτερα !! πρεπει να αποφασισω μεχρι δευτερα ...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη bill_2 : 20-02-10 στις 21:04
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 20-02-10, 21:56
Το avatar του χρήστη montoya
montoya Ο χρήστης montoya δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-01-2007
Μηνύματα: 1.910
montoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to all
Για μένα προσωπικά ένα είναι το χρώμα. Μαύρο (κατάμαυρο)
Πριν λίγες μέρες που πήγα στην αντιπροσωπία, έπεσα πάνω σε κάποιον υποψήφιο αγοραστή που μιλούσε με τον πωλητή. Άκουσα τον δεύτερο να λέει πως τις προάλλες, πήγε κάποιος να του αφήσει το αυτοκίνητό του (ανταλλαγή) και όταν έφτασαν στο ερώτημα "πόσο το κρατάς" του απάντησε "αν ήταν μαύρο θα σου έδινα κάτι παραπάνω"! Εντάξει, μπορεί να είναι βλακεία αλλά κάτι δηλώνει κι αυτό.
Κάθε εποχή, έχει κάποιο χρώμα να είναι της "μόδας" αλλά και το μαύρο....
Υ.Γ. Όποιος σου κρατάει το αυτοκίνητό σου σε καλή τιμή, σημαίνει πως βγάζει πάρα πολλά από αυτό που σου πουλάει. Θα σε συμβούλευα να μην βιαστείς και να το παλέψεις να το δώσεις μόνος σου...
__________________
Από τη θέση του οδηγού.....
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 20-02-10, 22:19
Το avatar του χρήστη SpyrosK
SpyrosK Ο χρήστης SpyrosK δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 21-02-2009
Μηνύματα: 78
SpyrosK is on a distinguished road
Wink

[QUOTE=bill_2;367956]λοιπον !! για να εχω την επιλογη μεταχηρησμενου δεν μπορω γιατι ο μοναδικος που μου κραταει το παλιο σε καλα χρηματα ειναι ο εμπορος την bmw της περιοχησ μου (servin bmw)
,εαν παω σε 320 ανεβενω στα 34.000 ενω 316 με την προσφορα που εχει μιλαω παντα για καινουργιο βγαινει στα 29500 ,
αφηνω της οθονες και τα υπολοιπα ,
η αλλη λυση ειναι να παω σε μεταχεχιρημενη 320 αλλα σκεφτομαι να δωσω 30.000 χιλιαρικα για μεταχεερισμεενο ?

εννοειτε πως μονο bmw σκεφτομαι και οχι αλλη μαρκα ,
η χρηματοδοτηση εγγριθηκε και αυτη την στιγμη κολαω μονο στο χρωμα,
ειναι το καινουργιο ανθρακι η γκρι μαλλον αυτο που δειχνει και στη επισημη σελιδα,
εχει ακομα λευκο και μαυρο ,ολα αυτα μου ειπανε ειναι στο τελωνιο (το θελω με μαυροο σαλλονι γιαυτο)και αυτη την στιγμη εχουνε και απεργια μαλλον πεμπτη παρασκευη θα το παρω,
γερνω περρισοτερο στο γκρι το καινουργιο !

για μενα παρε το γκρι,ταιριαζει καλυτερα με σκουρο σαλονι.Πες μας με τι εξοπλισμο το περνεις.τελικα ισχυουν οι προσφορες της ΒΜW και ποση ειναι η εκπτωση?επισης ακουσα για αντιπροσωπεια που κανει επεκταση εγγυησης αλλα 2 χρονια αντι αλλων δωρων
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 21-02-10, 08:00
Το avatar του χρήστη Iliasmat
Iliasmat Ο χρήστης Iliasmat δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 24-06-2009
Μηνύματα: 3
Iliasmat is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bill_2 Εμφάνιση μηνυμάτων
καλημερα και ενα μεγαλο γεια σε ολους στο φορουμ εδω
1ον . πριν ειχα 105 ιπους τωρα το καινουργιο το 316 βγαζει 122 αν δεν κανω λαθος ,θα δω διαφορα η θα σερνεται παλι ?
ευχαριστω εκ τον προτερον .
Θα σέρνεται.
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 21-02-10, 10:01
SOTKOUL Ο χρήστης SOTKOUL δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 06-12-2009
Μηνύματα: 17
SOTKOUL is on a distinguished road
+100000 στο λευκο !!! απαικτο...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 17:05.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.