Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #41  
Παλιά 12-06-11, 16:27
Το avatar του χρήστη bmwdakias85
bmwdakias85 Ο χρήστης bmwdakias85 δεν είναι συνδεδεμένος
george
 
Εγγραφή: 09-10-2010
Μηνύματα: 1.390
bmwdakias85 will become famous soon enoughbmwdakias85 will become famous soon enough
φιλε stelmaniac σε καταλαβενω πραγματικα κ γω στης ιδιες σκεψεις ειμαι να το δωσο το δικο μου κ να ξεχρεωσο ενα δανειο που εχω γιατι τα πραγματα δεν πανε καθολου καλα..κ ας ειναι 316...μαλλον κανα seicento θα παρω..δεν μπωρο να καταλαβω τι γινετε με τους αλλους το οτι δινουμε μια μπεμπα κ περνουμε ενα κατοτερο δεν σειμαινει οτι δεν κανει η μπεμπα απλος το θεμα ειναι για λογους οικονομιας κ γω συμφωνο με τον στελιο.κ αυο που λεει ο θανος εχει δικιο σε οτι αμαξη κ να μπεις οταν μπαινεις ξανα στη μπεμπα καταλαβενεις αλλη αισθηση...απλος το θεμα ειναι να μην ξεκοψει ο στελιος τωρα που την εδωσε........ετσι δεν ειναι φιλε????
__________________

BMW-Motorsport
Απάντηση με παράθεση
  #42  
Παλιά 12-06-11, 18:42
Το avatar του χρήστη stelmaniac
stelmaniac Ο χρήστης stelmaniac δεν είναι συνδεδεμένος
Μίλαν-Κούντερα 3-0
 
Εγγραφή: 19-03-2007
Μηνύματα: 3.479
stelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud of
Οχι, δεν προκειται να ξεκοψω απο το φορουμ, αλλωστε πιστευω πως θα ηταν τραγικο σε ενα φορουμ με επιπεδο οπως αυτο να μας ενωνουν μονο τα αυτοκινητα...και ευτυχως τα τοσα ατομα που γνωριζω απο δω, επιβεβαιωνουν αυτα που λεω...Μπεμβε ομως απο δω και περα βλεπω ενα κτηνος ανω των 3,5 με πινακιδιτσα φιλπα και βολτα τα σαβ/κα με μονη προυποθεση ασφαλως να σταθεροποιηθει το χάλι και
να μη επιδεινωνεται συνεχεια,που δεν το ελπιζω...
Απάντηση με παράθεση
  #43  
Παλιά 14-06-11, 15:26
Το avatar του χρήστη thanassis
thanassis Ο χρήστης thanassis δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 24-01-2006
Μηνύματα: 1.974
thanassis is on a distinguished road
Στελάρα πριν 2 χρόνια αποφάσισα να πάρω αυτοκίνητο, πολλοί φίλοι μου έλεγαν θα αφήσεις την πίσω κίνηση? πάρε Ε46 σεντάν/κουπέ/κάμπριο, εγώ όμως ήθελα αυτοκίνητο να με ικανοποιεί και ταυτόχρονα να μην το χρυσώνω αλλά να το πλακώνω και να είναι οικονομικό, γι αυτό με 16.000€ πήρα το Leon σαν φοιτητής (που κατά το ήμισυ ήταν δώρο του πατέρα μου) και δεν το μετάνιωσα ποτέ, κατά καιρούς σκεφτόμουν ότι θα μπορούσα να έχω μια bmw ή mercedes μετάχειρη αλλά δεν θα μπορούσα να το πληρώνω, ίσως επιστρέψω σε bmw όταν αξιωθώ να βρω τα χρήματα με πετρελαιάκι όμως
Στέλιο σημασία έχει εμείς να είμαστε καλά και να κάνουμε σωστές κινήσεις την σωστή στιγμή, καθώς αν δώσεις χρήματα πεταμένα για κάτι και χάσεις κάτι πιο σημαντικό, όπως υγεία ή σπίτι κλπ, δεν θα γυρίσει ποτέ πίσω ο χρόνος για να αλλάξεις το αποτέλεσμα, αντιθέτως αυτοκίνητο οποιαδήποτε στιγμή κρίνεις ότι έχεις το μετρητό και μπορείς να το συντηρήσεις το παίρνεις, και αυτό που λέω σε όλους, δεν έχει σημασία τι οδηγάς και αν αρέσει στους υπόλοιπους, έχει σημασία τι αρέσει σε σένα
ένα μεγάλο κακό επίσης που έχουν τα φόρουμ (δεν το λέω με κακία αλλά είναι πραγματικότητα) είναι ότι βλέποντας συνεχώς κάποιοι να κάνουν βελτιώσεις και αγορές μας πιάνει αγοραμανία και ξόδεμα χρημάτων χωρίς να το θέλουμε, αν το σταματήσουμε αυτό οι περισσότεροι (να ρίχνουμε πεταμένα χρήματα σαν να είναι ζωντανό όπως αναφέρθηκε πριν) τότε καταλαβαίνουμε τι έχουμε χάσει τόσο καιρό! που αντί να τα κάνουμε μια εκδρομή, τα κάνουμε φρένα και αξεσουάρ (δεν θέλω να προσβάλω κάποιον, αν κάποιος τα έχει καλά κάνει και τα ρίχνει και αν αποκτήσω κι εγώ χρήματα που θα μου περισσεύουν θα ρίχνω)
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 08:04.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.