Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 19-05-11, 08:39
Το avatar του χρήστη ttjohn
ttjohn Ο χρήστης ttjohn δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 26-02-2011
Μηνύματα: 300
ttjohn will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bmwdakias85 Εμφάνιση μηνυμάτων
κ μετα πως να εισαι ανθρωπος αφου οι περησσοτεροι ειναι ζωα ρε παιδια...να δουλευεις σαν τν π@@στη τωρα να παρεις κατι καλο να το ευχαριστηθεις κ ερχεται τ καθε μουτρο τωρα κ στο εξαφανιζει,βεβαια ειναι δυσκολο ν τους βρεις αλλα οταν τον βρεις τ τον κανεις/,,,,ζητω συγνωμη γιαυτο στους moderators αλλα εγω θα τους εδενα απο πισω κ θα τους τραβουσα για παραδειγματισμο...κριμα για το φιλο μας ευχομαι να του πανε ολα καλα
Έτσι είναι φιλεμου. Πολλοί νομίζουν ότι οποίος έχει αμάξι πολυ ακριβό είναι πλούσιος και έχει φράγκα αλλα δεν είναι έτσι . Πολλοί απο μας ταχουμε πάρει με δάνειο η έχουμε κάνει 2 δουλειές για να το πάρουμε . Το αμάξι για μας είναι αγάπη μεράκι χόμπι . Εγώ προσωπικά σκωτωνω άνθρωπο αυτόν που θα παει να πάρει αυτο που αγαπάω φροντιζω και ασχολούμαι . Φαντάζομαι την θλίψη του φίλου που του κλεψανε αυτο που αγαπούσε και με τόσο κόπο απόκτησε . Εύχομαι να το βρει . Πριν 7 χρόνια φιλουμου του είχαν κλέψει ένα m3 απο το γκαράζ και το βρήκε η αστυνομία μετα απο 1 μήνα κουκουλομενο σε έναν δρόμο στο Μαρούσι . Το λέω αυτο για να δώσω κουράγιο και ελπίδα .
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 19-05-11, 08:45
Το avatar του χρήστη bmwdakias85
bmwdakias85 Ο χρήστης bmwdakias85 δεν είναι συνδεδεμένος
george
 
Εγγραφή: 09-10-2010
Μηνύματα: 1.390
bmwdakias85 will become famous soon enoughbmwdakias85 will become famous soon enough
οτι θα βρεθει υπαρχει ελπιδα ετσι πιστευω γιατι στην τελικη δεν χανονται τοσο ευκολα αμαξια εκατομ$ αλλα μακαρι να ειναι λιγες οι απολειες του κ αν θελει να με ακουσει το παιδη καλα θα ειναι να κανει κινηση κ να παρατησει οτι κανει τωρα που ειναι νωρις κ να αφειση τους μπατους γιατι δεν κουραστικαν αυτη για να το παρουν ας βγει στους δρομους κ ας κινησει γη κ ουρανο,,,,εγω παντος ειμαι μαζη του αν χρειαστει βοηθεια στο ψαξημο
__________________

BMW-Motorsport
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 19-05-11, 14:01
Το avatar του χρήστη stelmaniac
stelmaniac Ο χρήστης stelmaniac δεν είναι συνδεδεμένος
Μίλαν-Κούντερα 3-0
 
Εγγραφή: 19-03-2007
Μηνύματα: 3.479
stelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud of
Αντε, με την αποζημιωση της ασφαλειας συν καμια 15αρια χιλιαρικα ετοιμο το Πορσε....
Τα Μ3 ειναι μαπα....βρεχονται και σβηνουν....!!!!
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από oldcarskickass Εμφάνιση μηνυμάτων
μετατροπές με ΛΙΓΟΤΕΡΗ ιπποδύναμη κάνει μόνο η alpina
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 19-05-11, 18:12
Το avatar του χρήστη InsaneDriver
InsaneDriver Ο χρήστης InsaneDriver δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-06-2004
Μηνύματα: 2.889
InsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to behold
Όχι ρε πούστη...Του Παναγιώτη ρε γμτ;;;


Πω...στεναχωρήθηκα τώρα γιατί είμαι παθών με το το παλιό μου όχημα και ξέρω το συναίσθημα.
__________________

"Exhaust gases go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster..." - Jeremy Clarkson
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 19-05-11, 20:09
Το avatar του χρήστη panose30
panose30 Ο χρήστης panose30 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 28-11-2006
Μηνύματα: 437
panose30 is on a distinguished road
ξερει κανεις αν εχει μικτη το παλικαρι?λογικα θα εχει,,αλλα δεν ειναι αυτο το θεμα!μακαρι να το βρει στην κατασταση που το ειχε,πραγμαα απιθανο!οσο για αυτα τα ζωα που τα κλεβουν τι να πω,τα λογια ειναι περιττα.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 19-05-11, 20:16
Το avatar του χρήστη ttjohn
ttjohn Ο χρήστης ttjohn δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 26-02-2011
Μηνύματα: 300
ttjohn will become famous soon enough
Δεν κανει τιποτε η μικτη παραμονο η μερικη/ολικη κλοπη
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 19-05-11, 20:18
Το avatar του χρήστη panose30
panose30 Ο χρήστης panose30 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 28-11-2006
Μηνύματα: 437
panose30 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ttjohn Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν κανει τιποτε η μικτη παραμονο η μερικη/ολικη κλοπη
σωστος!!αυτο εννοουσα ,μικτη εγραψα!λογικα θα εχει φουλ ασφαλεια κλοπης για αμαξι 100 000 ευρω
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 19-05-11, 20:20
Το avatar του χρήστη ttjohn
ttjohn Ο χρήστης ttjohn δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 26-02-2011
Μηνύματα: 300
ttjohn will become famous soon enough
Το λογικο ειναι να εχει ασφαλεια κλοπης.Ελα ομως που οι περισσοτεροι δεν εχουν.Ελπιζω να ειναι στους λιγοτερους που εχουν
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 19-05-11, 20:34
Το avatar του χρήστη ttjohn
ttjohn Ο χρήστης ttjohn δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 26-02-2011
Μηνύματα: 300
ttjohn will become famous soon enough
H μ@@@@@α της υποθεσης ειναι οτι η ασφαλιστικη αν εχεις κανει κλοπη σου δινει την αξια που πουλιεται σαν μεταχειρο στην αγορα αυτην την στιγμη.και λογο της κρισης πουλιεται πολυυυυυυ κατω.Εκτος αν εχει ασφαλιστει σε ασφαλιστηκη που καλυπτει ολο το ποσο σε περιπτωση κλοπης.Αυτο το κανει η allianz που εχω εγω και μονο σε καινουρια αμαξια και για τα 3 πρωτα χρονια.
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 19-05-11, 22:47
Το avatar του χρήστη Driver M
Driver M Ο χρήστης Driver M δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-04-2009
Μηνύματα: 1.423
Driver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to all
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ttjohn Εμφάνιση μηνυμάτων
Το λογικο ειναι να εχει ασφαλεια κλοπης.Ελα ομως που οι περισσοτεροι δεν εχουν.Ελπιζω να ειναι στους λιγοτερους που εχουν
Δεν συμφωνώ.
Ασφάλεια κλοπής έχει η συντριπτική πλειοψηφία, πόσο μάλλον σε αυτοκίνητα πολλών χιλιάδων ευρώ.

Όπως και να'χει, το παιδί όπως ανέφερε αλλού είχε το αυτοκίνητό του φουλ ασφαλισμένο (μέχρι και μικτή είχε), οπότε θα αποζημιωθεί.
Το θέμα είναι να μην μπαίνει κανείς σε αυτή τη διαδικασία, αλλά αν κάτσει η στραβή...
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ttjohn Εμφάνιση μηνυμάτων
H μ@@@@@α της υποθεσης ειναι οτι η ασφαλιστικη αν εχεις κανει κλοπη σου δινει την αξια που πουλιεται σαν μεταχειρο στην αγορα αυτην την στιγμη.και λογο της κρισης πουλιεται πολυυυυυυ κατω.Εκτος αν εχει ασφαλιστει σε ασφαλιστηκη που καλυπτει ολο το ποσο σε περιπτωση κλοπης.Αυτο το κανει η allianz που εχω εγω και μονο σε καινουρια αμαξια και για τα 3 πρωτα χρονια.
Όντως το κάνουν αυτό οι ασφαλιστικές, αλλά άμα πας στο δικαστήριο είναι 90% ότι θα αποζημιωθείς στο σύνολο του ποσού που είχες υπογράψει και όχι το πετσοκομμένο που δίνει η ασφαλιστική.
Τις περισσότερες φορές μάλιστα οι ασφαλιστικές αποφασίζουν να δώσουν το πλήρες ποσό πριν καν πας στο δικαστήριο, αρκεί να τις ενημερώσεις πως σε αντίθετη περίπτωση θα κινηθείς νομικά.
Και ο άγιος (λέμε τώρα) φοβέρα θέλει...
__________________
the more people agree with me
the more I think i'm wrong
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 08:20.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.