Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά Z > Σειρά Z - Τεχνικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 29-10-13, 18:18
Το avatar του χρήστη ducatista
ducatista Ο χρήστης ducatista δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 16-10-2013
Μηνύματα: 92
ducatista is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από rapid_fast Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ έχω μια φιλοσοφική ερώτηση..
Είμαστε στο 2013 και μπαίνουμε στο 2014..
Είναι δυνατόν να αγοράσει κάποιος ένα αυτοκίνητο και να μην το βάλει σε ένα διαγνωστικό
για να δεί τι παρούσες και τι σποραδικές έχει ένα αυτοκίνητο????
επελεξα να πιστςψω στον λογο του και φυσικα στο οτι δεν ειχε προβλημα να παω να το ελεγξω οπου θελω.....
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 29-10-13, 18:52
M8CSI Ο χρήστης M8CSI δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 20-11-2009
Μηνύματα: 133
M8CSI is an unknown quantity at this point
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ducatista Εμφάνιση μηνυμάτων
τελικα εκανα το ταξιδι και πηρα τον πρωτο ισως ερωτα μου...... m-pack ομορφο αλλα με αρκετα σημαδακια απο το πλσιμο και στις ζαντες που εχουν φθαρει (μεγαλο τιμονι αυτος-η που το ειχε) απο σασμαν πολυ γλικο χωρις κενα η μηχανη δουλευει αψογα μια χαρουλα απλα το ψυγειο ψιλοδακριζει αλλα μου το ειπε αυτος.... τωρα εχω ενα προβλημα μονο το καντραν εχει χαλασει και δεν λειτουργει τιποτα εκτος απο τον χλμτριτη και το ταχυμετρο... στροφομετρο δεικτης θερμοκρασιας και βενζινη τιποτα επισεισ ολα τα φωτακια στην οθονιτσα αναβουν... τι κανω τωρα αλλαζω καντραν η το φτιαχνω? και αν αλλαζω υπαρχει κατι αλλο ισως πιο ομορφο σε λογικα χρηματικα πλαισια?
Δεεν Ξερω τα Παραιτερω αλλα μου φαινεσε πανεξυπνος τυπος , κανωντας τελικα την καλυτερη Αγορα στην Καλυτερη τιμη και για αυτο ευχομαι καλοριζικο - καλοταξιδο και να το κρατησης δε ξερω αν κανω λαθος εισαι Ροδο και απο'τι Ξερω εχει και καπιους δρομους καλους για να βγαλης γουστακια.
ΥΣ.
ειχα μιληση στο Παρελθον με καπιον και μου μιλησε για την Αφορολογητη αγορα Προιοντον στη Ροδο ακομη καλυτερη σε Συγκριση με αυτων των Duti free Shop των Συνορων.
Υσχηει και η Απαλαγη απο καθε Τεκμιριωση αυτ/των σαν Κορυφαια Τουριστικη Περιοχη?
η Κανω Λαθος?
Τωρα Καντραν το ενα το αλλο εχεις την ευχερεια χρονου να Ασχοληθης και αυτα ειναι ρουτινα

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη M8CSI : 29-10-13 στις 18:54
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 29-10-13, 20:38
paganis Ο χρήστης paganis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-06-2009
Μηνύματα: 2.177
paganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ducatista Εμφάνιση μηνυμάτων
επελεξα να πιστςψω στον λογο του και φυσικα στο οτι δεν ειχε προβλημα να παω να το ελεγξω οπου θελω.....
οι πλειοψηφια των μαντραδων, δεν εχει λογο . Τους γνωρισα, τους εμαθα και τους σιχαθηκα..
ακομα και στην ζωη τους να ορκιζονται , δεν τους πιστευω...διοτι πολυ απλα, θελουν να πουλησουν ακομα και το χειροτερο αυτοκινητο και να παρουν λεφτα.
κακως δεν το πηγες για ελενχο...και φυσικα ακομα χειροτερο , που αρκεστηκες στον λογο του...
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 29-10-13, 20:48
Το avatar του χρήστη PetrosD
PetrosD Ο χρήστης PetrosD δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-09-2012
Μηνύματα: 1.101
PetrosD will become famous soon enoughPetrosD will become famous soon enough
Κι εγώ που δεν τους γνώρισα, το ίδιο πιστεύω.
__________________
1988 E30 318i.
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 29-10-13, 22:06
Το avatar του χρήστη gearboxer
gearboxer Ο χρήστης gearboxer δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-04-2010
Μηνύματα: 869
gearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of light
Εδω λόγο δεν έχουν πλέον οι γιατροί, θα έχουν οι μαντράδες;...
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 29-10-13, 22:09
Το avatar του χρήστη ducatista
ducatista Ο χρήστης ducatista δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 16-10-2013
Μηνύματα: 92
ducatista is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από M8CSI Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεεν Ξερω τα Παραιτερω αλλα μου φαινεσε πανεξυπνος τυπος , κανωντας τελικα την καλυτερη Αγορα στην Καλυτερη τιμη και για αυτο ευχομαι καλοριζικο - καλοταξιδο και να το κρατησης δε ξερω αν κανω λαθος εισαι Ροδο και απο'τι Ξερω εχει και καπιους δρομους καλους για να βγαλης γουστακια.
ΥΣ.
ειχα μιληση στο Παρελθον με καπιον και μου μιλησε για την Αφορολογητη αγορα Προιοντον στη Ροδο ακομη καλυτερη σε Συγκριση με αυτων των Duti free Shop των Συνορων.
Υσχηει και η Απαλαγη απο καθε Τεκμιριωση αυτ/των σαν Κορυφαια Τουριστικη Περιοχη?
η Κανω Λαθος?
Τωρα Καντραν το ενα το αλλο εχεις την ευχερεια χρονου να Ασχοληθης και αυτα ειναι ρουτινα
δεν ειναι ακριβως ετσι σε ολα αλλα εχεις δικιο εν μερη εχουμε μερικα υπερ το αμαξι το πηρα και ξερω τι αγορασα.. ξερω εννοω οτι δεν περιμενα με 5κ να παρω αμαξι ετοιμο στα μετρα μου.. αφου τα βασικα ειναι κομπλε τα αλλα ερχονται οπως τα θελω........ ετσι κ αλλιως και κουτα να ηταν παλι θα τα εκανα οπως μου αρεσουν
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 29-10-13, 22:13
Το avatar του χρήστη ducatista
ducatista Ο χρήστης ducatista δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 16-10-2013
Μηνύματα: 92
ducatista is on a distinguished road
ρε παιδια να σας πω ρε σεις ενα μυστικο...? κατ αρχην εχετε δικιο οτι δεν το ελεγξα αλλα...... εμενα τα αυτοκινητα δεν μαρεσουν και δεν εννοω τα σουπερ καρς φυσικα μπεντλει φεραρι και τα ρεστα αυτα αρεσουν σε ολους.... αλλα αυτο το αμαξι το εχω εξω και το χαζευω ακομη και μονα να δουλευε εγω θα το ειχα αγορασει για να το φτιαξω..... ευχαριστω για την βοηθεια σας παντως.....
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 29-10-13, 22:31
Το avatar του χρήστη gearboxer
gearboxer Ο χρήστης gearboxer δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-04-2010
Μηνύματα: 869
gearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ducatista Εμφάνιση μηνυμάτων
ρε παιδια να σας πω ρε σεις ενα μυστικο...? κατ αρχην εχετε δικιο οτι δεν το ελεγξα αλλα...... εμενα τα αυτοκινητα δεν μαρεσουν και δεν εννοω τα σουπερ καρς φυσικα μπεντλει φεραρι και τα ρεστα αυτα αρεσουν σε ολους.... αλλα αυτο το αμαξι το εχω εξω και το χαζευω ακομη και μονα να δουλευε εγω θα το ειχα αγορασει για να το φτιαξω..... ευχαριστω για την βοηθεια σας παντως.....
Φιλαράκι μην ξενερώνεις..Τώρα το πήρες το εργαλείο τέλος. Τα προβλήματα που έχουν εμφανιστεί είναι μικρά και θα τα διορθώσεις οικονομικά. Το αν τα συγκεκριμένα προβλήματα μαρτυρούν ή υπονοούν κάτι άλλο είναι φιλοσοφική συζήτηση και από τη στιγμή που έκανες την επιλογή σου, δεν βοηθάει καθόλου.

Εγώ από την πλευρά μου θα σου έλεγα να το πας κάποια στιγμή το αυτοκίνητο για έναν σωστό έλεγχο σε έναν άνθρωπο γνώστη και εμπιστοσύνης για να είσαι κι εσύ σίγουρος το τί χρειάζεται το αμαξάκι σου και να κυκλοφορείς άνετος. Και όταν λέω "χρειάζεται" εννοώ τις σοβαρές βλάβες, ψιλομαζεματάκια και φυσικές φθορές υπάρχουν ΠΑΝΤΟΥ μέχρι και στο αμάξι του ίδιου του Norbert Reithofer...
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 29-10-13, 22:38
Το avatar του χρήστη ducatista
ducatista Ο χρήστης ducatista δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 16-10-2013
Μηνύματα: 92
ducatista is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από gearboxer Εμφάνιση μηνυμάτων
Φιλαράκι μην ξενερώνεις..Τώρα το πήρες το εργαλείο τέλος. Τα προβλήματα που έχουν εμφανιστεί είναι μικρά και θα τα διορθώσεις οικονομικά. Το αν τα συγκεκριμένα προβλήματα μαρτυρούν ή υπονοούν κάτι άλλο είναι φιλοσοφική συζήτηση και από τη στιγμή που έκανες την επιλογή σου, δεν βοηθάει καθόλου.

Εγώ από την πλευρά μου θα σου έλεγα να το πας κάποια στιγμή το αυτοκίνητο για έναν σωστό έλεγχο σε έναν άνθρωπο γνώστη και εμπιστοσύνης για να είσαι κι εσύ σίγουρος το τί χρειάζεται το αμαξάκι σου και να κυκλοφορείς άνετος. Και όταν λέω "χρειάζεται" εννοώ τις σοβαρές βλάβες, ψιλομαζεματάκια και φυσικές φθορές υπάρχουν ΠΑΝΤΟΥ μέχρι και στο αμάξι του ίδιου του Norbert Reithofer...
ευχαριστω φιλε γκιαρμποξ αλλα το αμαξι το πιανω λιγο.. φυσικα και θα παει για ελεγχο σε εναν γνωστη........ ευχαριστω για την υποστηριξη! ελπιζω παντως να ειναι ολα οκ...... προς το παρον εστειλα το καντραν για επιδιορθωση-αλλαγη!
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 30-10-13, 10:45
Το avatar του χρήστη Fanatic
Fanatic Ο χρήστης Fanatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2004
Μηνύματα: 3.592
Fanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really nice
καμια φωτο θα δουμε??
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 17:43.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.