Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #121  
Παλιά 07-08-05, 17:35
Το avatar του χρήστη TheCondor
TheCondor Ο χρήστης TheCondor δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-04-2005
Μηνύματα: 404
TheCondor is an unknown quantity at this point
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από manosm3
Στελιο, επειδη ειμαι bmwδακιας πρεπει οπωσδηποτε να μου αρεσει τοσο πολυ το Μ3 Ε30?????? Πηγαινε αλλη μια εβδομαδα διακοπες αν εισαι αυτης της αποψης!
Προτιμω το Μ3 Ε36! Που υπαρχει το προβλημα; Το Ε30 ρε παιδι μου δεν ικανοποιει καποιες απο τις απαιτησεις μου! Ετσι με το ζορι πρεπει να μου αρεσει? Δε με νοιαζει ποσα αυτοκινητα εχει πουλησει, δεν με νοιαζει ποσα πρωταθληματα εχει παρει!
Βασιλη, δεν το αποκαλω "γιαγια" το αυτοκινητο! Εισαι ακυρος! Ξαναδιαβασε το ποστ μου. Δεν το αποκαλω "τουβλο". Λεω οτι το σχεδιο του μοιαζει με τουβλο!!!!!!!! Δες ποιο αυτοκινητο ειναι πιο κυκλικο!
Επππππ δεν εχω τιποτα με το Μ3 Ε30 απλα προτιμω το Ε36 γι αυτους τους λογους και δεν προκειται ποτε να το θεοποιησω!
Παω να κανω μια βουτια στην πισινα τωρα που ιδρωσα!
Ειμαι ακυρος?? Σωστοοοοςς.

Τελος παντων εγω σε καμια πενταρα χρονια που θα εχω τα λεφτα για μια Μ3 Ε30, οσο και να προτιμω την Ε36 συνολικα σαν αμαξι δεν προκειται να την αγορασω. Μονο και μονο επειδη απο τα ματια της Ε30 βγαινει αυτη η τσαντιλα, αυτα τα μουτρα που σου κραταει καθε φορα που την κοιτας, αυτο εμενα μου φτανει, δεν πα να με περναει και η γιαγια, λες και το μονο κριτηριο για ενα αμαξι ειναι η ταχυτητα. Αμα ειναι ετσι παρε ενα ραλακι, τουρμπισε το και μετα θα σου πω εγω τι θα λες για τις Μ3.
Απάντηση με παράθεση
  #122  
Παλιά 07-08-05, 17:52
Το avatar του χρήστη Fanatic
Fanatic Ο χρήστης Fanatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2004
Μηνύματα: 3.592
Fanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από geo_2_2003
Λιγο ακυρο αυτο κατα τη γνωμη μου,γιατι με αυτη τη λογικη,δεν φαινεται να σεβεστε και εσεις την 36αρα.Πεταμενη σε καποια ακρη του μυαλου σας μου δειχνετε οτι ειναι

Και στην τελικη η Μ3 Ε30 δεν εχει κατι περισσοτερο απο μια Μ3 Ε36,και ουτε μια Μ3 Ε36 εχει κατι περισσοτερο απο μια Μ3 Ε46.

Ας μεινει ο καθενας απο εμας στην κ@υλα του (ειτε λεγεται Ε30,ειτε Ε36,ειτε Ε46) και αμα θελει και να την "θεοποιησει",ας το κανει για τον εαυτο του μονο.Δεν χρειαζεται να προσπαθησει να πεισει και τους αλλους

Και στη τελικη,ΑΝΕΞΗΘΡΗΣΚΕΙΑ εχουμε.Εγω πιστευω σε αλλη θεα.....
Aκυρο Γιωργο αυτο που λες γιατι πρωτον δεν εγινε πουθενα συγκρηση Μ3 Ε30 εναντιον Μ3 Ε36 και θα επρεπε να ξερεις οτι δεν εχω το Μ3 Ε36 καπου στην ακρη του μυαλου μου αφου αν μπορουσα να παρω ενα απο τα δυο σιγουρα θα επαιρνα το 36 γιατι ειναι ποιο ευκολο να βρει κανεις και ποιο συγχρονη κατασκευη(συγχρονως δεν ξεχνω ομως τι εστι Ε30 Μ3)...αλλα οχι επειδη ειναι ποιο γρηγορο σε μια κοντρα....αλλωστε εγω κανενα απο τα δυο δεν θεοποιω αφου θελω Z3 M Coupe!!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Fanatic : 07-08-05 στις 18:08
Απάντηση με παράθεση
  #123  
Παλιά 08-08-05, 10:15
Το avatar του χρήστη Action Man
Action Man Ο χρήστης Action Man δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 17-09-2004
Μηνύματα: 4.576
Action Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to behold
Cool ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΦΤΩΧΙΑ....

ΜΠΛΑ...ΜΠΛΑ....ΜΠΛΑ.....ΜΠΛΑ...ΜΠΛΑ......ΜΠΛΑ...ΜΠ ΛΑ.....
Προσκυνηστε την θεα τωρα.................
ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΘΕΑ.-
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpg ΘΕΑ!!!.JPG (57,3 KB, 72 εμφανίσεις)
__________________


"Treat all tires like they deserve to die"
Απάντηση με παράθεση
  #124  
Παλιά 08-08-05, 13:15
Το avatar του χρήστη alexk
alexk Ο χρήστης alexk δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 16-09-2004
Μηνύματα: 2.065
alexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Action Man
ΜΠΛΑ...ΜΠΛΑ....ΜΠΛΑ.....ΜΠΛΑ...ΜΠΛΑ......ΜΠΛΑ...ΜΠ ΛΑ.....
Προσκυνηστε την θεα τωρα.................
ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΘΕΑ.-
Παντελή, και εσύ compact έχεις... Δεν σε είδα με Μ3 Ε30
Απάντηση με παράθεση
  #125  
Παλιά 08-08-05, 13:28
Το avatar του χρήστη Action Man
Action Man Ο χρήστης Action Man δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 17-09-2004
Μηνύματα: 4.576
Action Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από manosm3
το Ε30, που εμοιαζε με τουβλο
EΙΣΑΙ...ΤΟΥΒΛΟ!
__________________


"Treat all tires like they deserve to die"
Απάντηση με παράθεση
  #126  
Παλιά 08-08-05, 13:29
Το avatar του χρήστη Action Man
Action Man Ο χρήστης Action Man δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 17-09-2004
Μηνύματα: 4.576
Action Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από alexk
Παντελή, και εσύ compact έχεις... Δεν σε είδα με Μ3 Ε30
Δεν θα αργησει να 'ρθει....
__________________


"Treat all tires like they deserve to die"
Απάντηση με παράθεση
  #127  
Παλιά 08-08-05, 23:50
Το avatar του χρήστη melodic
melodic Ο χρήστης melodic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-11-2004
Μηνύματα: 630
melodic is on a distinguished road
αυτη η κουβεντα δεν εχει τελος...Αλλα σε 2-3 σημεια οι fan της ε30Μ3 εχασαν...

συμπερασμα 1ον... οποιος εχει πχ ε30 γουσταρει μ3 ε30 και οχι 36 και παει λεγοντας..... καποιος που εχει μ3 ε46 θελει μ5 ε60 και οχι ε39...ο ε36μ3 θελει μ5 ε39...
συμπερασμα 2ον βγαλατε το ε30 μ3 οτι δεν κανει για κοντρες ευθειες κτλ... οσοι το επερναν οταν βγηκε το πηραν για την ιστορια του??????
συμπερασμα 3ον για να αποκτησει καποιος ενα Μ3 ε30 πρεπει να ειναι συλλεκτης αυτοκινητων αρα τρελο χρημα και οτι κανει μονο για 2 αμαξι η τριτο... χαιρω πολλη αν ειχα τρελλα φραγκα εννοητε θα το ειχα σαν 3-4 αμαξι στο γκαραζ μου...αλλα για πρωτο αμαξι δεν κανει τωρα λετε...
συμπερασμα 4ον εχουν βγει λιγα κοματια ε30 μ... τι ειναι ρε παιδια τηλεκαρτες οσο πιο λιγες τοσο πιο πολλα αξιζουν...
μη μου πειτε οτι αν καποιος θελει τωρα Μ3ε30 δεν μπορει να βρει...ΕΛΕΟΣ
ΑΡΑ ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ Μ3 Ε46 δεν σεβονται την ιστορια της bmw ουτε ειναι bmwkides αφου εδωσαν 80.000e τι ειναι αλλα 15.000 για ενα μ3ε30 να εχουν στο γκαραζ τους...

εγω ειμαι ΜΕΓΑΛΟΣ Μ@Λ@Κ@Σ που δεν πηρα ε30μ3 και πηρα 318ιs e36-ιδια λεφτα ισως και πιο λιγα....
καλα οσοι εχουν 316ci-compact ε46,κτλ δεν μπορω να φανταστω τι ειναι.


εγω απο οσα διαβασα παραπανο αυτα καταλαβα....

(παω να πουλησω το bmw μου να παρω xoara citroen γιατι ο loeb τωρα γραφει ιστορια και σε 20 χρονια θα μετραει το αμαξι ακομα...)

φιλικα Melodic

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη melodic : 09-08-05 στις 00:09
Απάντηση με παράθεση
  #128  
Παλιά 09-08-05, 00:12
Το avatar του χρήστη Fanatic
Fanatic Ο χρήστης Fanatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2004
Μηνύματα: 3.592
Fanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από melodic

συμπερασμα 2ον βγαλατε το ε30 μ3 οτι δεν κανει για κοντρες ευθειες κτλ... οσοι το επερναν οταν βγηκε το πηραν για την ιστορια του??????

(παω να πουλησω το bmw μου να παρω xoara citroen γιατι ο loeb τωρα γραφει ιστορια και σε 20 χρονια θα μετραει το αμαξι ακομα...)

φιλικα Melodic
Toτε που πρωτοβγηκε το Μ3 Ε30 τα αυτοκινητα που μπορουσαν να το κοντραρουν στα ισα και που κυκλοφορουσαν (δεν μιλαμε για ferrari κτλ δλδ) ηταν μετρημενα στα δαχτυλα του ενος χεριου......αλλα ετσι και αλλιως μιλαμε για σημερινα δεδομενα και αν ΣΗΜΕΡΑ το επαιρνε κανεις ΔΕΝ θα το επαιρνε για κοντρες αλλα για συναισθηματικους λογους και θα ειχε και αλλο ενα αμαξι να κανει τις καθημερινες του μετακινησεις.....

Τελος αν βρεις ενα xsara wrc homologation παρτο αμεσως......!!!!Σε 20 χρονια αν δεν εχει απειρη χρηματικη αξια μπορει να εχει συναισθηματικη για παρα πολλους ρομαντικους..

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Fanatic : 09-08-05 στις 00:15
Απάντηση με παράθεση
  #129  
Παλιά 09-08-05, 00:19
Το avatar του χρήστη Fanatic
Fanatic Ο χρήστης Fanatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2004
Μηνύματα: 3.592
Fanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really nice
Τελος παντων για να μην συνεχιζεται το θεμα και καταντησουμε κουραστικοι αν δεν εχει γινει ηδη να πω οτι προσωπικα δεν προσπαθω να πεισω κανεναν να γουσταρει το Μ3 Ε30....αμα δεν αρεσει,δεν αρεσει, πως να το κανουμε.....απλα το θεμα ειναι να μην σνομπαρουμε κατι που εχει αποδειξει την αξια του και ειναι ενας θρυλος με κριτηριο οτι πλεον ειναι ποιο αργο απο ενα civic type-r
Απάντηση με παράθεση
  #130  
Παλιά 09-08-05, 00:35
Το avatar του χρήστη melodic
melodic Ο χρήστης melodic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-11-2004
Μηνύματα: 630
melodic is on a distinguished road
Τελος αν βρεις ενα xsara wrc homologation παρτο αμεσως......!!!!Σε 20 χρονια αν δεν εχει απειρη χρηματικη αξια μπορει να εχει συναισθηματικη για παρα πολλους ρομαντικους


τα μ3 ε30 που κυκλοφορουν στους δρομους ειναι ιδια με αυτα στις φωτο μου μας πασαρετε τα αγωνιστικα?...

ετσι και εγω δεν εννοω wrc αλλα ενα xoara vts...αλλα εσυ ποσταρεις απλα για να ποσταρεις....
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Tags
m3 30

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 12:10.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.