Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 17-01-11, 16:09
Το avatar του χρήστη timos 318i
timos 318i Ο χρήστης timos 318i δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-04-2010
Μηνύματα: 232
timos 318i is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από rapid_fast Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν έχει..
Εβαλαν διζωνικό GPS.. μετράει??
(τα έχω γράψει και στο σχετικό θρεντάκι..Το σύστημα θέμρμανσης/κλιματισμού του
Ε46 όπως ακριβώς είναι, είναι υποδειγματικό κατ'εμέ..)
τι ενοεισ διζωνικο gps rapid ????μπορεισ να μασ το εξηγησεισ με 2 λογια σε παρακαλω????
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 17-01-11, 16:14
Το avatar του χρήστη stelmaniac
stelmaniac Ο χρήστης stelmaniac δεν είναι συνδεδεμένος
Μίλαν-Κούντερα 3-0
 
Εγγραφή: 19-03-2007
Μηνύματα: 3.479
stelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από timos 318i Εμφάνιση μηνυμάτων
ααν δεν ανταποκρινεται οπωσ λεσ φιλε..γτ στην σειρα ε9χ βαλανε ξανα διζωνικο???
Για να εχει ο καθενας ο,τι θερμοκρασια θελει...Μπορει εσυ να θες κρυο και εγω να κρυωνω και να θελω ζεστο και ολα αυτα σε αποσταση 30 εκατοστων....Εγω λεω οτι ειναι για γελια...
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 17-01-11, 17:44
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από timos 318i Εμφάνιση μηνυμάτων
τι ενοεισ διζωνικο gps rapid ????μπορεισ να μασ το εξηγησεισ με 2 λογια σε παρακαλω????
Ναι..
Την ώρα της πλοήγησης, ακούς μουσική..
Και μεσα στο λαλά, ακούς τα μηνύματα του πλοηγού "στρίψε, στρίψεεεεεεεεε"
dual zone gps..
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 17-01-11, 17:47
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Για να εχει ο καθενας ο,τι θερμοκρασια θελει...Μπορει εσυ να θες κρυο και εγω να κρυωνω και να θελω ζεστο και ολα αυτα σε αποσταση 30 εκατοστων....Εγω λεω οτι ειναι για γελια...
Δεν το λές μονο εσύ, και η πραγματικότητα το λέει...
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 17-01-11, 18:00
Το avatar του χρήστη Αντών///is
Αντών///is Ο χρήστης Αντών///is δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-03-2008
Μηνύματα: 1.019
Αντών///is is a splendid one to beholdΑντών///is is a splendid one to beholdΑντών///is is a splendid one to beholdΑντών///is is a splendid one to beholdΑντών///is is a splendid one to beholdΑντών///is is a splendid one to beholdΑντών///is is a splendid one to behold
Έχoυν δίκιο ο Στέλιος και ο Παναγιώτης... στην πράξη δεν λειτουργεί... Δυστυχώς όμως μας έχουν ήδη φορτώσει με ένα - άνευ πραγματικού αντικειμένου - πολύπλοκο σύστημα με ακριβά εξαρτήματα (βλ. διπλή βαλβίδα κυκλοφορίας νερού).
Ας μη γελιόμαστε, ο χώρος είναι ενιαίος και πολύ μικρός για να πετύχεις... απομονωμένες ζώνες διαφορετικής θερμοκρασίας... Ακόμα - ακόμα και στους αεραγωγούς, για να δαπιστώσεις αισθητή διαφορά στη θερμοκρασία του παρεχόμενου αέρα, θα πρέπει η διαφορά να είναι της τάξης των 10 βαθμών (π.χ. 18ο - 28ο C)... όχι 0.5 (!) και 1... Δεν συζητάμε βέβαια τι γίνεται το επόμενο λεπτό που ο αέρας των αριστερών αεραγωγών έχει αναμιχθεί με αυτόν από τους δεξιούς... Γίνεται λοιπόν μέσος όρος... (18+28) : 2 = 23ο C.
Προφανώς ήταν ένα εμπορικό εύρημα της δεκαετίας του '90, το οποίο, αφού εγκαταλείφθηκε στην περίπτωση της Ε46 - άγνωστο για ποιό λόγο - επανήλθε με την Ε9Χ.
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Αντών///is : 17-01-11 στις 18:02
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 17-01-11, 20:10
Το avatar του χρήστη timos 318i
timos 318i Ο χρήστης timos 318i δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-04-2010
Μηνύματα: 232
timos 318i is on a distinguished road
προφανωσ ειναι ψαρωτικο προσ τουσ αγοραστεσ και καλα οπωσ και τα αλλα οχηματα που το εχουν...οσο να ναι ο ασχετοσ αγοραστησ ψαρωνει πιστευω...μεσα σ αυτουσ ειμαι κ εγω ενδεχομενωσ γ αυτο κ εχω αυτη την απορια-παραπονο γιατι δεν εχουν τα 46αρια μασ..!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 18-01-11, 08:03
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Την Κυριακή πήγα βόλτα με το C5..
28 έβαζε ο οδηγός, 16 έβαζα εγώ.. Κάθε 2 λεπτά, μου άλλαζε την δική μου ρύθμιση στους
28..
Μα, έχει ζέστη ρε μπουμπούνα και με χτυπάει ο ήλιος, έβγαλα τη μπέμπελη (του έλεγα..)
Μας πάγωσες (μου έλεγε)
Αφού έχεις διζωνικό ρε.. (του έλεγα)
Δεν απαντούσε.. απλά μου άλλαζε τη ρύθμιση.. Ξανά εγώ τα δικά μου...
Και πήγαινε λέγοντας επι 2 ώρες..
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 18-01-11, 12:23
Το avatar του χρήστη timos 318i
timos 318i Ο χρήστης timos 318i δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-04-2010
Μηνύματα: 232
timos 318i is on a distinguished road
δλδ να φανταστω στο ν κλιματισμο 4 ζωνων που εχει ο ξαδερφοσ μου στο AUDI A8 γινεται τισ κακομοιρασ αν εχει ο καθενασ οτι θελει..!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 18-01-11, 12:51
Το avatar του χρήστη stelmaniac
stelmaniac Ο χρήστης stelmaniac δεν είναι συνδεδεμένος
Μίλαν-Κούντερα 3-0
 
Εγγραφή: 19-03-2007
Μηνύματα: 3.479
stelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από timos 318i Εμφάνιση μηνυμάτων
δλδ να φανταστω στο ν κλιματισμο 4 ζωνων που εχει ο ξαδερφοσ μου στο AUDI A8 γινεται τισ κακομοιρασ αν εχει ο καθενασ οτι θελει..!!!!
Εικαζω οτι μπρος-πισω τα πραγματα θα ειναι διαφορετικα σε σχεση με το δεξια-αριστερα αλλα και παλι δεν ξερω...υποθετω
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 18-01-11, 14:50
Το avatar του χρήστη timos 318i
timos 318i Ο χρήστης timos 318i δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-04-2010
Μηνύματα: 232
timos 318i is on a distinguished road
μπροσ πισω ναι ισωσ ειναι οπωσ τα λεσ φιλε μπορει να γινεται κατι,αλλα σκεψου 4 διαφορετικουσ τυπαδεσ μεσα να ζητανε αλλη θερμοκρασια...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 21:10.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.