Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #111  
Παλιά 10-11-09, 17:48
Το avatar του χρήστη bill987
bill987 Ο χρήστης bill987 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-05-2007
Μηνύματα: 1.573
bill987 will become famous soon enoughbill987 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από giannis_E-46 Εμφάνιση μηνυμάτων
εγω την μυριστικα την δουλεια απο την αρχη και αν κανετε ενα κοπο να διαβασετε τα μυνηματα απο την αρχη θα καταλαβετε. ο φιλος mc laren που μπορει να ναι και ο αντιπροσωπος του εν λογω προιοντος στην τελικη η να σχετιζετε με αυτον ειτε φιλικα ειτε συγγενικα ριχνει την ιδεα για ενα προιον που τυχαια ανακαλυψε. στην συνεχεια προσπαθει να πεισει για το ποσο καλο ειναι το προιον κανοντας επισκεψη στο καταστημα αποκτωντας ιδια αποψη. και στη συνεχεια αφου εχει πεισθει απο την αντιπροσωπια και το προιον το παραγγελνει οπως λεει χωρις να κανει τον κοπο να περιμενει για καποιο group buy η εστω να ριξει την ιδεα να δει ποσοι ενδιαφερονται. δεν νομιζω να ναι και τοσο τυχαια η βιασυνη του. στην συνεχεια εξαφανιζεται και δεν ξαναποσταρει. και μενουμε ολοι εμεις οι υπολοιποι που εχουμε ψηθει να γραφουμε καθε μερα και να ψαχνουμε πληροφοριες για το εν λογω προιον. η γνωμη μου ειναι πως η δουλια στηθηκε απο την αρχη απο την εταιρια ωστε να βρει πελατες για το προιον της και που καλητερος τοπος για αλιευση πελατων απο ενα forum σα το δικο μας με ατομα εθισμενα στο μπαξιμο? και φυσικα μολις ειδαν πως αρχιζει να χαλαει η δουλεια επεσε το αναλογο συρμα στην εταιρια ωστε να μπλοκαρει τυχον παραγγελιες απο ελλαδα αφου το προιον αντιπροσωπευεται απο εγχωρια εταιρι. αυτη ειναι η αισθηση μου οποιος διαφωνει η συμφωνει ας γραψει την αποψη του.............


Νόμιζε ότι θα ορμούσαμε για 900€ και κινα σαν τρελοί!!

Υπομονή! Θα το πάρουμε απ΄εξω.......
Απάντηση με παράθεση
  #112  
Παλιά 10-11-09, 17:58
Το avatar του χρήστη eddy_e46
eddy_e46 Ο χρήστης eddy_e46 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-04-2006
Μηνύματα: 267
eddy_e46 is an unknown quantity at this point
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από giannis_E-46 Εμφάνιση μηνυμάτων
φιλε δεν λεω για σενα μην δημιουργεις παρεξηγησεις χωρις λογο. λεω για την επισκεψη του mc laren την οποια εχει ποσταρει στην πρωτη σελιδα και μπορεις να ανατρεξεις και να την διαβασεις. δεν θεωρω απιθανο ο mc laren να ναι ο ιδιος ο αντιπροσωπος λιγο τραβηγμενο βεβαια αλλα διολου απιθανο..........
Το κατάλαβα ότι δεν πηγαινε σε μένα. Αλλά νιώθω άσχημα που πιάστηκα πρώτος στη φάκα!!!
__________________
Οι απόψεις είναι σαν τις απολήξεις του ορθού. Ο καθένας έχει από μία!
Απάντηση με παράθεση
  #113  
Παλιά 10-11-09, 19:05
Το avatar του χρήστη tmilatos
tmilatos Ο χρήστης tmilatos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 26-09-2008
Μηνύματα: 351
tmilatos will become famous soon enoughtmilatos will become famous soon enough
''Good things come to those who wait'' Eddy... To Chop Suey δεν ειναι και τοσο " Special". Παιδια πειτε σημερα οτι κερδισατε 900 ευρω.


-Θεοφιλος-
Απάντηση με παράθεση
  #114  
Παλιά 10-11-09, 19:57
konas Ο χρήστης konas δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 08-09-2006
Μηνύματα: 2.707
konas is just really nicekonas is just really nicekonas is just really nicekonas is just really nicekonas is just really nice
Καλυτερα που εγινε ετσι και βγηκε στην επιφανεια το παιχνιδι.

Δεν χρειαζεσαι mod για να δεις αν μπαινει καποιος.
Πας στο προφιλ του και βλεπεις την τελευταια δραστηριοτητα του:
πχ:

" Mclaren
Junior User
Τελευταία Δραστηριότητα: 10-11-09 17:39"

Και μη σκατε, ειναι θεμα χρονου ποτε θα βγει στο ebay με τα μισα λεφτα.

Ασε που μαλλον θα συμφωνησω με τον Θεοφιλο.
Ειναι καιρος που ψαχνω το αντιστοιχο για το αλλο μου αυτοκινητο. Αν ξερατε τι εχω διαβασει στο tiguan forum αλλα και σε πολλα αλλα του εξωτερικου για τα κινεζακια, θα ειχατε φριξει.
Απάντηση με παράθεση
  #115  
Παλιά 10-11-09, 19:58
Το avatar του χρήστη Dathanaso
Dathanaso Ο χρήστης Dathanaso δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 01-10-2008
Μηνύματα: 381
Dathanaso will become famous soon enough
Ε46

Είναι κρίμα που κάποιοι εκμεταλεύονται την αγάπη και το μικροβιο της βελτίωσης που έχουμε για τα αυτοκινητα μας.Εμπρος λοιπόν αδελφια απο μία αρνητικη αξιολόγηση αρχομένης απο εμένα.Μήπως να βάλουμε και ενα κουμπάκι πανω δεξιά ωστε να βαφτίζουμε αναξιόπιστο εναν κακοπροαίρετο χρήστη?
Απάντηση με παράθεση
  #116  
Παλιά 10-11-09, 20:04
Το avatar του χρήστη bill987
bill987 Ο χρήστης bill987 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-05-2007
Μηνύματα: 1.573
bill987 will become famous soon enoughbill987 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από DATHANASO Εμφάνιση μηνυμάτων
Είναι κρίμα που κάποιοι εκμεταλεύονται την αγάπη και το μικροβιο της βελτίωσης που έχουμε για τα αυτοκινητα μας.Εμπρος λοιπόν αδελφια απο μία αρνητικη αξιολόγηση αρχομένης απο εμένα.Μήπως να βάλουμε και ενα κουμπάκι πανω δεξιά ωστε να βαφτίζουμε αναξιόπιστο εναν κακοπροαίρετο χρήστη?
Φίλε μου, δεν χρειάζεται αρνητική (είμαι κατά της αρνητικής για τον οποιοδήποτε)..

Γι΄αυτό υπάρχει το φορουμ μας, για να ρωτάμε και να μαθαίνουμε και όσοι ξέρουν να απαντάνε!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #117  
Παλιά 10-11-09, 20:49
Το avatar του χρήστη sierra
sierra Ο χρήστης sierra δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-02-2009
Μηνύματα: 699
sierra will become famous soon enough
Στς 21.34 παρακολουθούσε το θέμα.
__________________
Ο χειρότερος αντρας η καλύτερη γυναίκα...
Απάντηση με παράθεση
  #118  
Παλιά 10-11-09, 21:01
Το avatar του χρήστη REDNECK
REDNECK Ο χρήστης REDNECK δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-06-2005
Μηνύματα: 326
REDNECK will become famous soon enough
Εχω απορεια ρε σεις με δαυτο.
Θα παιζει το ιδιο καλα σαν ποιοτητα με το μαμα ? Εμενα εχει Harman Kardon , λετε να παιζει ρολο στην συνδεση η' στην αποδοση?
Απάντηση με παράθεση
  #119  
Παλιά 10-11-09, 21:05
Το avatar του χρήστη Mclaren
Mclaren Ο χρήστης Mclaren δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-06-2009
Μηνύματα: 26
Mclaren is an unknown quantity at this point
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από giannis_E-46 Εμφάνιση μηνυμάτων
εγω την μυριστικα την δουλεια απο την αρχη και αν κανετε ενα κοπο να διαβασετε τα μυνηματα απο την αρχη θα καταλαβετε. ο φιλος mc laren που μπορει να ναι και ο αντιπροσωπος του εν λογω προιοντος στην τελικη η να σχετιζετε με αυτον ειτε φιλικα ειτε συγγενικα ριχνει την ιδεα για ενα προιον που τυχαια ανακαλυψε. στην συνεχεια προσπαθει να πεισει για το ποσο καλο ειναι το προιον κανοντας επισκεψη στο καταστημα αποκτωντας ιδια αποψη. και στη συνεχεια αφου εχει πεισθει απο την αντιπροσωπια και το προιον το παραγγελνει οπως λεει χωρις να κανει τον κοπο να περιμενει για καποιο group buy η εστω να ριξει την ιδεα να δει ποσοι ενδιαφερονται. δεν νομιζω να ναι και τοσο τυχαια η βιασυνη του. στην συνεχεια εξαφανιζεται και δεν ξαναποσταρει. και μενουμε ολοι εμεις οι υπολοιποι που εχουμε ψηθει να γραφουμε καθε μερα και να ψαχνουμε πληροφοριες για το εν λογω προιον. η γνωμη μου ειναι πως η δουλια στηθηκε απο την αρχη απο την εταιρια ωστε να βρει πελατες για το προιον της και που καλητερος τοπος για αλιευση πελατων απο ενα forum σα το δικο μας με ατομα εθισμενα στο μπαξιμο? και φυσικα μολις ειδαν πως αρχιζει να χαλαει η δουλεια επεσε το αναλογο συρμα στην εταιρια ωστε να μπλοκαρει τυχον παραγγελιες απο ελλαδα αφου το προιον αντιπροσωπευεται απο εγχωρια εταιρι. αυτη ειναι η αισθηση μου οποιος διαφωνει η συμφωνει ας γραψει την αποψη του.............
Φίλε μου καλησπέρα! Τα όσα γραφεις ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ και δε με αγγίζουν γιατι με το συγκεκριμένο κατάστημα που επισκέφθηκα δεν εχω καμμία σχέση, ούτε συγγενική αλλα ούτε και φιλική. Απλα όπως όλοι ψάχνουμε το καλύτερο προιον για τις μπέμπες μας, ετσι και εγω, βρίσκοντας το προιον αυτό, το ανακοίνωσα στο φόρουμ με όλη μου την καλή καρδιά για το καλό των μελων του φόρουμ και των αυτ/των τους. Δε νομίζω λοιπόν οτι πρεπει να αισθάνομαι τύψεις και ενοχές για αυτό και δεν με ενδιαφερουν τα όσα μου καταλογίζεις!! Πάντως σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια, απο εδω και πέρα αφου το θέλεις ετσι, καλο θα είναι ο καθενας μας να ασχολειται μονο για το αυτ/το του και να μην ανακοινωνει τιποτα σε οτι καλο βρίσκει ψάχνοντας. Αυτη την εντύπωση μου δίνεις. Το γεγονός οτι δεν ξαναπόσταρα λογω διαφορων οικογενειακων προβλημάτων δε νομίζω ότι πρέπει να θίξεις την απουσία μου. Αλλωστε δεν είναι υποχρεωτική η εμφανιση μας κάθε μερα στο φόρουμ, νομίζω.....
Απάντηση με παράθεση
  #120  
Παλιά 10-11-09, 21:31
Το avatar του χρήστη Mclaren
Mclaren Ο χρήστης Mclaren δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-06-2009
Μηνύματα: 26
Mclaren is an unknown quantity at this point
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από christar Εμφάνιση μηνυμάτων
Και για να δειτε οτι επιβεβαιωθηκα (αφου ζητησα επιμονα να μου απαντησουν):

Hello, Chris,
I am sorry that for my late reply, as I was on business on today.
For the model for BMW E46, now we are talking with a dealer in your country, they can import all the models together, I think this is better for you , then you won't worry about the taxes problems, especially the service, the local service should be more better for you .
Please kindly advise and thanks so much !
Best Regards
Venus

Hello, Chris,
You can contact with the following company for purchasing it :
GPSCom Technologies Co.
Telematic & Informations Systems
7, Korinthou str,
Postcode: 54453
City: Thessaloniki
Country: Greece
Ô: +302310944433
F: +302310951689
e-mail: sales@gps-com.gr
web : www.gps-com.gr
Attn: Mr.Thanasis
Thanks so much and please kindly let me know if there have any questions.
Best Regards
Venus

Οσοι δεν καταλαβαν ο ανθρωπος που μιλαγαμε για να στειλει τα μηχανηματα (ενω ειχε συνεργασια με την gps-com) τωρα μας στελνει ξαφνικα εκει με την διπλη τιμη.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ το μελος που μας στερησε (προς το παρον βεβαια) τη χαρα να αγορασουμε κατι πολυ φθηνοτερα απο οτι το πουλαει ο αδερφος του, φιλος του ή οτιδηποτε αλλο του ειναι. Απλα να του υπενθυμισω οτι το forum αυτο φτιαχτηκε και λειτουργει απο ανθρωπος που εχουν μια αγαπη και μοιραζονται γνωσεις και τον χρονο τους με τα υπολοιπα μελη ΧΩΡΙΣ κερδοσκοπικους σκοπους!
Φίλε μου αν, όπως το μέλος giannis_E-46 κατηγορείς εμένα, σου απαντώ και εσένα και σου υπενθυμίζω τα λόγια σου ότι την συσκευή την βρήκα και την παρουσίασα στο φόρουμ (που είμαι αρκετό καιρό μέλος και όχι φωτοβολίδα) με όλη μου την καλή καρδιά θέλοντας να μοιραστώ αυτό που ανακάλυψα εδω μέσα (γνώσεις) ξοδευοντας αρκετό χρόνο για ψάξιμο και πιστευοντας ότι θα αναγνωριζατε "πιο θετικά" την ανακάλυψη μου. Η εντύπωση που μου δίνεις και εσυ είναι ότι Ο,ΤΙ ανακαλύπτει ο καθένας δεν πρέπει να το παρουσιάζει στο φόρουμ γιατί κάποιοι κακοπροαίρετοι μπορουν εύκολα να τον κατηγορησουν για οτιδηποτε θέλουν (κερδοσκοπικους σκοπους) ξεχνοντας βεβαια οτι ολα ειναι μεχρι αποδείξεως του εναντίου. Επίσης, θα ήθελα πολύ όταν εγκαταστήσω το σύστημα στο αυτ/το μου να ανέβαζα φωτογραφίες και βίντεο, αλλα τωρα θα το ξανασκεφτω πολύ σοβαρά για ότι κανω και γράφω μέσα στο φόρουμ. Ο λόγος που δεν περίμενα για ομαδική αγορά, και για οσους είναι πολύ περίεργοι, είναι ότι πριν προλάβω να αποφασίσω αν θα την παραγγείλω ή όχι, την είχε παραγγείλει ο πατέρας μου ως δώρο λόγω των γενεθλιων μου.

Μετα και απο τις "απαιτούμενες" εξηγήσεις που σας έδωσα, η μοναδική απάντηση που περιμένω απο κάποιους για την προβλητική και ελεγκτική στάση τους απεναντι μου νομίζω ότι τουλάχιστον είναι μία συγνώμη αν θέλουν να κρατηθούν στο ύψος τους ως κύριοι.

Υ.Γ Παντως βλεποντας το ενδιαφέρον σου (μη κερδοσκοπικούς σκοπούς) για την μαζική αγορά συσκευών απο το εργοστάσιο , δεν ενημερώνεις το φόρουμ ότι σε περίπτωση βλάβης που θα απευθυνθουν για service και εγγύηση? Παρτο και σαν απάντηση για την μεμονωμενη μου παραγγελία ασχετως που το απόκτησα σαν δώρο.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mclaren : 10-11-09 στις 21:44
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 04:03.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.