Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Τεχνικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 19-08-07, 17:29
Το avatar του χρήστη sot
sot Ο χρήστης sot δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 18-08-2006
Μηνύματα: 76
sot is an unknown quantity at this point
Εμενα μου εκανε εναν ηχο στο πισω μερος και τελικα κατι ειχε φυγει απο τη θηκη με τα εργαλεια
__________________
-
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 19-08-07, 17:40
Το avatar του χρήστη God
God Ο χρήστης God δεν είναι συνδεδεμένος
Divine Moderator
 
Εγγραφή: 14-08-2005
Μηνύματα: 3.706
God is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to behold
Παιδια εργαλεια, αναρτηση, σινεμπλοκ κτλ ειναι ακυρα πραγματα απο την στιγμη που το αμαξι το κανει ακινητο μαρσαροντας. Αμα δεν κουνιεται πως να χτυπανε?

Αμα ειναι βουητο, καποιο ρουλεμαν πρεπει να ειναι η το γραναζι του εκκεντροφορου η και οι βασεις της μηχανης ισως.
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 19-08-07, 17:41
Το avatar του χρήστη ni19852003
ni19852003 Ο χρήστης ni19852003 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 25-07-2007
Μηνύματα: 413
ni19852003 is on a distinguished road
και μενα εκανε ενα θορυβο και τλκ ητανε ο χαρος που μου χτυπαγε τη πορτα
__________________
Θέλω....
Τιμόνι ....
Όταν Νυχτώνει....
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 19-08-07, 18:10
Το avatar του χρήστη Lil
Lil Ο χρήστης Lil δεν είναι συνδεδεμένος
Just a Dreamer...
 
Εγγραφή: 18-12-2006
Μηνύματα: 3.885
Lil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to behold
εβαλα καποιον μεσα να μαρσαρει και εγω ειχα πεσει απο κατω να ακουσω... τον ηχο τον κανει καπου απο το κεντρο και πισω.... υποψιαζομαι εξατμηση αλλα πριν μια βδομαδα το χα εξατμησα!!!!
διαβολεχαγιατε
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 19-08-07, 18:16
Το avatar του χρήστη God
God Ο χρήστης God δεν είναι συνδεδεμένος
Divine Moderator
 
Εγγραφή: 14-08-2005
Μηνύματα: 3.706
God is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Lil_Mike Εμφάνιση μηνυμάτων
εβαλα καποιον μεσα να μαρσαρει και εγω ειχα πεσει απο κατω να ακουσω... τον ηχο τον κανει καπου απο το κεντρο και πισω.... υποψιαζομαι εξατμηση αλλα πριν μια βδομαδα το χα εξατμησα!!!!
διαβολεχαγιατε
Συντονισμος τοτε πρεπει να ειναι, η ρουλεμαν του δισκου.

Αμα ειναι εξατμιση και συντονιζει θα το καταλαβεις ευκολα. Βαλε τον αλλο να μαρσαρει και πατα στην ακρη του τελικου με το ποδι σου (μην σταθεις και πανω της ομως). Αμα σταματησει καμια βαση θα θελει η θα σου την κολλησε καπου που δεν επρεπε να το κανει.

Τωρα που το ειχες πριν μια εβδομαδα στον εξατμισα, και εγω την εξατμιση υποψιαζομαι!
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 19-08-07, 20:10
Το avatar του χρήστη konc
konc Ο χρήστης konc δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-10-2005
Μηνύματα: 1.587
konc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από God Εμφάνιση μηνυμάτων
Συντονισμος τοτε πρεπει να ειναι, η ρουλεμαν του δισκου.

Τωρα που το ειχες πριν μια εβδομαδα στον εξατμισα, και εγω την εξατμιση υποψιαζομαι!
Ακριβώς, Νο1 πιθανότητα.
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 19-08-07, 20:32
Το avatar του χρήστη Lil
Lil Ο χρήστης Lil δεν είναι συνδεδεμένος
Just a Dreamer...
 
Εγγραφή: 18-12-2006
Μηνύματα: 3.885
Lil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to behold
το ακουσε και ο orome_e21 αλλα και μετα απο τηλ του Τheo36 βγηκε στο προσκηνιο και η πιθανοτητα του καταλυτη που εχει αρχισει το final countdown.......
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Lil : 20-08-07 στις 00:15
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 20-08-07, 00:00
Το avatar του χρήστη InsaneDriver
InsaneDriver Ο χρήστης InsaneDriver δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-06-2004
Μηνύματα: 2.889
InsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to behold
Kαταλύτης 99%
__________________

"Exhaust gases go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster..." - Jeremy Clarkson
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 20-08-07, 03:20
Το avatar του χρήστη n3xuz
n3xuz Ο χρήστης n3xuz δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-03-2007
Μηνύματα: 197
n3xuz is on a distinguished road
ΤΟ ΠΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑ???? ΑΑΑΧΧΧ...........................???
__________________

myNextTrip
Τα ταξίδια, η ζωή μας...
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 20-08-07, 07:13
Cabriolakias Ο χρήστης Cabriolakias δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 05-05-2005
Μηνύματα: 1.321
Cabriolakias will become famous soon enough
Arrow

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Lil_Mike Εμφάνιση μηνυμάτων
Λεπον.....
Κατ' αρχας καλησπερα....
Στο ψητο τωρα.....

ακουω εναν παραξενο ηχο απο το πισω μερος του αυτοκινητου... σαν τριξημο....
αρχικα πιστευα οτι ειναι το πλαισιο το οποιο συντονιζει με τον ηχο του τελικου και τριζει.... ΑΛΛΑ.... εβγαλα το πλαισιο και ο ηχος συνεχιζει.....

μου το κανει πανω απο τις 2500 σ.α.λ. φοβαμαι για διαφορικο αλλα μου το κανει και σε ακινησια σε μαρσαρισμα......

ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!!!!!!!!!!
Βρε μπας και κουδουνιζει τιποτα μεσα στο κεφαλι σου το τσεκαρες αν θα σταματησει ο θορυβος? ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΧΕΧΕΧΕΧΕΧΕΧΕ πως τα λεω ετσι ρε παιδι μου παλι ?

Ρε μαν φερτο απο το σπιτι να το ακουσω και γω να δουμε τι ειναι... τωρα που δεν εχω και διπλωμα!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 20:07.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.