Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 06-10-08, 23:51
dimitris30 Ο χρήστης dimitris30 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 08-02-2008
Μηνύματα: 38
dimitris30 is on a distinguished road
Παίδες ευχαριστώ. Βλέπω ταύτιση απόψεων. Αλλά ο προβληματισμός είναι προβληματισμός. Μάλλον με αποτρέπετε απο την Ε36. Προβληματίζομαι. Άλλωστε σέβομαι απόλυτα ότι μου λέτε γι αυτό και σας ρωτάω. Σίγουρα ξέρετε όσον αφορά το αυτοκίνητο πολύ περισσότερα απο μένα. Να είστε όλοι καλά.
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 08-10-08, 17:29
Το avatar του χρήστη nikos_E34
nikos_E34 Ο χρήστης nikos_E34 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 28-07-2004
Μηνύματα: 613
nikos_E34 will become famous soon enough
φιλε αμα γουσταρεις Ε46 Μ3 βρες μια να καραγουσταρεις δωσε το δικο σου και βαλε τα υπολοιπα δοσεις..μαξιμουμ σε 5 χρονια θα την εχεις ξεπληρωσει..το σπιτι δεν το ξεχρεωνεις ουτε σε 40!
αλλη λυση βρες τροπετο και χρεωσε τις καρτες σου καποια στιγμη θα τις ξεχρεωσεις (μαξιμουμ 2 χρονια) σπιτι δεν προκειται να ξαναεχεις ευκαιρεια και καλα εκανες που εβγαλες ενα σκασμο λεφτα και το πληρωσες παρα να τραβηξεις δανειο και για τα επομενα 40 χρονια να εισαι δουλος των τραπεζων..
ανεργος να μεινεις,ψωμι να μην εχεις να φας ουτε εσυ ουτε η γυναικα σου το σπιτι ειναι σπιτι.δεν θα εχεις το αγχος να πληρωσεις τη δοση κλπ..που θα μεινεις μετα?στο αμαξι??

γιαυτο οπως σου λενε οι υπολοιποι κατσε στα αυγα σου οδηγα κανα χρονο ακομα και που ξερεις μπορει να πας για το Μ3 sedan που ηδη βγηκε και κυκλοφορει..χεμ γρηγορο χεμ οικογενειακο
και εγω θελω να παρω μπεμπα , βρεθηκαν τα γκαφρα ,αλλα το φιατακι μου με βγαζει ασπροπρωσοπο μεχρι στιγμης και για μενα προηγειται να κανω οικογενεια πρωτα και μετα το αμαξι..και στην ουσια στα @@δια μου αν θα παρω μπεμπα στην τελικη.να εχουμε τι να φαμε και που να βαλουμε το κεφαλι μας ειναι το σημαντικοτερο φιλε!!
συμβουλη μου ειναι
1 ποτηρακι ουζο/ουισκακι/βοντκα και πιες να ξεχαστεις
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 08-10-08, 17:56
Το avatar του χρήστη Z4ever
Z4ever Ο χρήστης Z4ever δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-12-2007
Μηνύματα: 215
Z4ever is on a distinguished road
OFF TOPIC!!!
Παντως φιλε μου πιστευω οτι ισως να επρεπε καθυστερησεις λιγο την αγορα του σπιτιου.Ερχεται μεγαλη οικονομικη κριση και στα επομενα 1-2 χρονια οι τιμες των ακινητων θα εχουν πεσει καθετα.
ON TOPIC!!!
Τωρα εγω να δεν θα εκανα την κινηση για 36αρι.
Γιατι δεν κοιτας κανενα 46αρι 3.0?
Θα δεις πολυ μεγαλη διαφορα σε σχεση με το υπαρχον.(Βεβαια δεν θα ειναι ///Μ αλλα δεν μπορουμε παντα να τα εχουμε ολα...)
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 08-10-08, 18:38
Christos 330i ///M Ο χρήστης Christos 330i ///M δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 12-03-2006
Μηνύματα: 5.426
Christos 330i ///M is a jewel in the roughChristos 330i ///M is a jewel in the roughChristos 330i ///M is a jewel in the rough
Οπως ειπαν και τα αλλα παιδια Ε46 Μ3 . . .

Απο 46 να πας σε 36 για τα αλογα ; ; ;

Δεν κοιτας μονο αυτο να ξερεις . . .

Καθως πουλησα το 330 ειχα βρε διαφορες ευκαιριες για 36 Μ3 αλλα μεχρι εκει . . .

Την ιδια ωρα μου εφευγε καν η σκεψη για να το παρω . . .

Υπομονη και 46 Μ3 αν και εγω θα κοιτουσα να εκανα το ιδιο 330 βεβαια δεν ειναι Μ3 σε τιποτα (μεσα εξω) . . .

Αλλα περπαταει αρκετα καλα πιστευω . . .

Ελπιζω να βοηθησα λιγο . . .
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 08-10-08, 23:19
dimitris30 Ο χρήστης dimitris30 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 08-02-2008
Μηνύματα: 38
dimitris30 is on a distinguished road
Παίδες ευχαριστώ πολύ.Δεν έχω λόγια να σας ευχαριστήσω. Σαφώς και είναι μεγάλη υπόθεση η αγορά ενός σπιτιού. Αλλά και το αυτοκίνητο είναι πάθος. Απλά μου πέρασε η ιδέα του Ε36 σαν ημίμετρο. Όχι πως αυτή είναι η επιθυμία μου. Άλλα αφού εξελίχθηκαν έτσι τα πράγματα τι να κάνω. Ψάχνω την καλύτερη λύση.
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 09-10-08, 00:37
Το avatar του χρήστη blaze ocean
blaze ocean Ο χρήστης blaze ocean δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 16-07-2008
Μηνύματα: 54
blaze ocean is on a distinguished road
περιμενε να μαζεψεις τα λεφτα..οτιδηποτε αλλο απλα θα σου δινει μια "κακη" αισθηση και μια ανολοκληρωτη χαρα...
__________________
Keep you doped with religion and sex and TV
And you think you're so clever and class less and free
But you're still ****ing peasants as far as I can see
A working class hero is something to be
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 09-10-08, 15:29
Το avatar του χρήστη nikos_E34
nikos_E34 Ο χρήστης nikos_E34 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 28-07-2004
Μηνύματα: 613
nikos_E34 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dimitris30 Εμφάνιση μηνυμάτων
Παίδες ευχαριστώ πολύ.Δεν έχω λόγια να σας ευχαριστήσω. Σαφώς και είναι μεγάλη υπόθεση η αγορά ενός σπιτιού. Αλλά και το αυτοκίνητο είναι πάθος. Απλά μου πέρασε η ιδέα του Ε36 σαν ημίμετρο. Όχι πως αυτή είναι η επιθυμία μου. Άλλα αφού εξελίχθηκαν έτσι τα πράγματα τι να κάνω. Ψάχνω την καλύτερη λύση.

αδερφε οχι ημιμετρο αλλα ολη μερα σου περναγε απο το μιαλο επειδη η καρδια θελει αλογα και κρατηματα και ///Μ ενω το μυαλο σου λεει παρε ενα στεισον ,παρε σπιτι,κουρεψε το γκαζον κλπ κλπ και εψαχνες "συνενοχους" στο εγκλημα "να δωσω το 46αρι να παρω μ3 36αρα"
ποσες φορες μας εχει τυχει αυτο και μετα η γαμημενη η πραγματικοτητα μας προσγειωνει ανωμαλα
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 09-10-08, 15:51
BILL_M3 Ο χρήστης BILL_M3 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 10-10-2007
Μηνύματα: 66
BILL_M3 is on a distinguished road
Ετσι είναι τα πράγματα... Αλλοι βέβαια έχουν Μ3 Ε46 αλλά δεν έχουν σπίτι.
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 09-10-08, 16:59
Thronos Ο χρήστης Thronos δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 28-05-2007
Μηνύματα: 673
Thronos will become famous soon enoughThronos will become famous soon enough
Ουτε γκαραζ
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 09-10-08, 18:10
Το avatar του χρήστη STR
STR Ο χρήστης STR δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-08-2004
Μηνύματα: 1.171
STR has a spectacular aura aboutSTR has a spectacular aura about
Δεν θα ελεγα οτι η Ε36 Μ3 ειναι ημιμετρο...Μ3 ειναι...
Δεν ξερω αν μπορω να σε βοηθησω στην αποφαση σου, παντως ελπιζω να εισαι πιο αποφασιστηκος απο μενα. Ειναι πανω απο ενας χρονος που σκεφτομαι να κανω την μεταβαση απο Ε46 320 σαν το δικο σου σε Ε36 Μ3.Η διαφορα μας ειναι οτι εγω δεν θελω την Ε46 Μ3...Εγω ακομα δεν ξερω τι να κανω...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 08:08.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.