Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: ///Μ3 Ε46...What next????Or not????
Αγορα παλαιοτερων μοντελων Μ5 Ε34/Μ3 Ε30/635csi..κτλ 11 14,67%
Μεγαλη υπομονη και αναμονη και αγορα Μ3 Ε92/335i Ε92 20 26,67%
///Μ3 Ε46 για παντα,στεφανα/βερες/να ζησετε κτλ!!!! 39 52,00%
Αγορα 316 M-Pack ολοκαινουργιο και το γιοφυρι της Αρτας ξεκινα!!Μετατροπη σε 335i...!!! 5 6,67%
Ψήφισαν: 75. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιά 05-01-10, 15:14
Το avatar του χρήστη panos90
panos90 Ο χρήστης panos90 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 15-12-2007
Μηνύματα: 212
panos90 is on a distinguished road
ψησισα το 2ο με την προυποθεση οτι θα κρατησεις το e46.. παρεδωσε πινακιδες και κρατα το... τετοια αμαξια δεν τα δινουν
Απάντηση με παράθεση
  #32  
Παλιά 07-02-10, 13:02
Το avatar του χρήστη volkano
volkano Ο χρήστης volkano δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 05-02-2010
Μηνύματα: 47
volkano is on a distinguished road
για μενα το καλυτερο αυτοκινητο...... Μ3 Ε46

στεφανα βερες κλπ κλπ

μακαρι να μπορουσα και εγω να το ειχα

με το 318 Ε46 το Μ-packet καλα ειμαι για την ωρα
Απάντηση με παράθεση
  #33  
Παλιά 07-02-10, 14:28
Το avatar του χρήστη randombk
randombk Ο χρήστης randombk δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-05-2007
Μηνύματα: 834
randombk is on a distinguished road
Εγω ειμαι υπερ της αποψης οτι αν βαριομαστε κατι τοτε καλο θα ειναι να το αποχωριζομαστε χωρις τυψεις...

Εγω πηρα την Μ3 για τους λογους μου , εσυ lunatic θες να την πουλησεις για τους λογους σου.

μην ακους εμας τι λεμε και κανε αυτο που θα σε κανει να νοιωσεις καλυτερα!
Απάντηση με παράθεση
  #34  
Παλιά 07-02-10, 14:48
Το avatar του χρήστη Fanatic
Fanatic Ο χρήστης Fanatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2004
Μηνύματα: 3.592
Fanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really nice
Γιαννη δυο ειναι τα προβληματα στην περιπτωση σου. Ενα ειναι οτι οτι και να παρεις δεν θα το ευχαριστηθεις οπως γινεται και με το Ε46...αρα το να δωσεις παλι ενα καρο λεφτα για κατι που δεν χρησιμοποιεις στο κατω κατω οσο θελεις ειναι ενα θεμα. Απο την αλλη πολυ πιθανο το 46αρι δεν σε αγγιζει τοσο οσο θα ηθελες ισως. Το θεμα οπως το βλεπω ειναι οτι θελεις ενα αυτοκινητο που δεν σε νοιαζει η χρηση του καθημερινα αλλα θελεις ποτε ποτε να σου βγαζει γουστα. Και γιατι να πρεπει να πεταξεις ενα καρο λεφτα να το εχεις? Απο την μια ψηφισα να κρατησεις το 46αρι αλλα απο την αλλη οικονομοτεχνικα για εσενα η καλυτερη επιλογη ειναι η πρωτη. Και θα σου περισεψουν και λεφτα για ταξιδακια στο ring!
Απάντηση με παράθεση
  #35  
Παλιά 12-02-10, 08:33
george316 Ο χρήστης george316 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-10-2008
Μηνύματα: 803
george316 is a jewel in the roughgeorge316 is a jewel in the roughgeorge316 is a jewel in the rough
και ποιος δε θελει ενα καλο αυτοκινητο?ομως υπαρχουν πολλες αποψεις για το τι ειναι καλο....
εισαι απο τους προνομιουχους που εχουν ενα αυτοκινητο που πολλοι ζηλευουν.ενα ακριβο αυτοκινητο που δεν μπορουν να το εχουν ολοι,οσο και αν ζοριστουν,οσο και αν κοψουν απο διασκεδαση η ενδυση κλπ κλπ.
προφανως για να θες να ανανεωθεις,εχεις και την οικονομικη δυνατοτητα.
απο εκει ξεκιναμε λοιπον.αφου ψαχνεσαι,γιατι δεν κανεις αυτο που θες?
νομιζω πως κακως ζητας τη γνωμη του φορουμ,γιατι μεσα εδω υπαρχουν ανθρωποι οπου καλως η κακως εχουν λυσει το οικονομικο τους προβλημα και δε θα καουν αν δωσουν ενα μ3 για να παρουν ενα αλλο μ3 με ναβι!!!
επισης υπαρχουν ατομα οπου εχουν ενα 316 του 90 και με το ζορι βαζουν τη βενζινη.εννοειτε οτι το Μ3 για αυτους το Μ3 ειναι απισατο ονειρο και αναλογα θα δωσουν την αποψη τους.
εσυ εισαι καλα?γουσταρεις αυτο το αυτοκινητο?δεν το γουσταρεις?δες τι λεει η καρδουλα σου και κανε το.εμας γραψε μας γιατι εχουμε ο καθενας την ιστορια του να σου πει
Απάντηση με παράθεση
  #36  
Παλιά 12-02-10, 10:02
Το avatar του χρήστη TSAF
TSAF Ο χρήστης TSAF δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-06-2006
Μηνύματα: 2.019
TSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the rough
Πιστευω οτι ξερεις την απαντηση. Ε-30 Μ3, Ε34-Μ5. Ασε τα 635 γιατι μονο απο φανοποια θα κλαις.
__________________


WRC is for boys
GROUP B WAS FOR MEN
Απάντηση με παράθεση
  #37  
Παλιά 12-02-10, 10:31
Το avatar του χρήστη STR
STR Ο χρήστης STR δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-08-2004
Μηνύματα: 1.171
STR has a spectacular aura aboutSTR has a spectacular aura about
Εγω να θεσω τον προβληματισμο μου; Ποιος ο λογος να υπαρχει ενα τοσο ειδικο και ακριβο αυτοκινητο στο γκαραζ και να μην χρησιμοποιειται; Και οταν βγαινει δεν νομιζω οτι λιωνεται αλλα παει χαλαρα.
Απο την αλλη αν πας να το πουλησεις , θα απογοητευτεις απο τα λεφτα που θα πιασεις...

2 οι λυσεις για μενα. Η το παιρνεις αποφαση οτι θα χασεις λεφτουδακια (γιατι δεν θα το πουλησεις σε καλα λεφτα ) και θα παρεις ενα παλιοτερο να βγαζεις γουστα.Αλλα να τα βγαζεις αυτα τα γουστα και να μην ειναι μονο βιτρινα το αυτοκινητο.
Η αλλαζεις τροπο ζωης και καβαλας το Μ3 ακομα και για τσιγαρα στη γωνια να το ευχαριστηθεις μεχρι να λιωσει!!!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #38  
Παλιά 12-02-10, 10:52
Το avatar του χρήστη Action Man
Action Man Ο χρήστης Action Man δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 17-09-2004
Μηνύματα: 4.576
Action Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to behold
Smile

Γιάννη στο έχω ξαναπεί φίλε.
Εντελώς φιλικά, διαφωνώ με τη χρήση που κάνεις στα αυτοκίνητα.Δεν σου λέω να το κατεβάζεις κάθε μέρα κέντρο κτλ.....αλλά ούτε και το άλλο άκρο.
Μάλλον θα πρέπει να το πουλήσεις,γιατί είναι κρίμα να χάνεις χρήματα.
Ότι άλλο πάρεις προσπάθησε να το χρησημοποιείς πιο συχνά.
__________________


"Treat all tires like they deserve to die"
Απάντηση με παράθεση
  #39  
Παλιά 12-02-10, 11:30
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Smile !!!

Παντελη και Στρατο και στα υπολοιπα παιδια,δεν το φυλαω το αμαξι με εχετε παρεξηγησει....το πηρα για ταξιδια και για τα σου-κου μου και παντα παιρνω απο αυτο αυτο για το οποιο το πληρωσα,τα ανοιγματακια μου-το στριψιμο μου κτλ.....πολυ απλα ομως εργαζομαι κεντρο--οπου το αμαξι ειναι αδυνατον να κατεβει και να παρκαρει και οι ωρες εργασιας μου/ολων μας ετσι οπως τα κανανε τα λαμογια-πολιτικοι ειναι πολλες.Το αμαξι καθεται γιατι πολυ απλα δεν εχω χρονο να το χαρω οσο θελω οχι επιτηδες και το επιδιωκω.Το οτι ειμαι προσεκτικος στην χρηση του εν λογω αυτοκινητου εχει να κανει με την ευπαθεια του εν λογω μοντελου.Για παραδειγμα με το 286 Μ3 Ε36 ειχα κανει και Μεγαρα και Σερρες,μην ξεχνας οτι τα καφριλικια στο δρομο τα υπερβολικα δεν τα επιδιωκω ελεω karting οποτε ας πουμε οτι λυσσαω περισσοτερο εκει μεχρι προσφατα τουλαχιστον μιας και σκεφτομαι και τις αναβασεις μετεπειτα.Το θεμα ειναι οτι δεν μπορω να το χαρισω με τις τιμες που βλεπω...απλα δεν μπορω.Το θεμα ειναι οτι με την αποπειρα κλοπης προσφατα πρεπει να χρεωθω και θεση parking για κατι το οποιο δεν το χρησιμοποιω συχνα,μπρος γκρεμος και πισω ρεμα που λενε.......
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #40  
Παλιά 12-02-10, 12:15
Το avatar του χρήστη graf-art-7
graf-art-7 Ο χρήστης graf-art-7 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 26-01-2009
Μηνύματα: 87
graf-art-7 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων

Το θεμα ειναι οτι δεν μπορω να το χαρισω με τις τιμες που βλεπω...απλα δεν μπορω.
Τοσο πολυ θα χασεις σε λεφτα ,, απο αυτα που εδωσες για αγορα?>?>
Το λεω γιατι ενταξει,, ολη χανουν λεφτα μολις πουλανε αργοτερα το αυτοκινητο τους,, δυστυχως ετσι ειναι η αγορα...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 13:51.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.