Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #91  
Παλιά 15-01-10, 00:55
Το avatar του χρήστη EVERGET
EVERGET Ο χρήστης EVERGET δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-08-2004
Μηνύματα: 414
EVERGET has a spectacular aura aboutEVERGET has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
Eπειδη θεωρω οτι αναφερεσαι σε εμενα-πες το ρε εσυ επωνυμα κουβεντα κανουμε δεν εχουμε να χωρισουμε τιποτα-για εμενα με την Α εμπειρια που εχω δικια μου,κολλητων,γνωστων,φορουμ κτλ η Μ3 Ε46 δεν ειναι αξιοπιστη.- Ενταξει μπορει να ειμαι καυστικος οταν την αποκαλω χαρβαλο αλλα το κανω γιατι ειναι μεγαλο πληγμα για την εταιρεια μας και το συγκεκεριμενο brand αν θες που ειναι και η σημαια της BMW....το αποφθευγμα τεχνογνωσιας και αγωνιστικης εμπειριας που μεταφραζεται σε 82.000 ευρω+ καινουργιο το πιο φθηνο να σου θυμισω.ΕΓΩ εχω απαιτησεις οταν χωνω 50+χιλιαρικα και δεν εννοω να γυρναω ολη μερα το RING τερμα....Αυτο με τα πατωματα δηλαδη πως το βλεπετε δηλαδη????Ξαναλεω δεν εχω αλλαξει ουτε βιδα στην Μ3 Ε46 μου απο τοτε που την πηρα αλλα η χρηση της δεν εχει σχεση με εκεινη που εκανα παλαιοτερα.
Φίλε Lunatic δεν σε κατονόμασα γιατί γενικά και από ξένα forum βλέπω πολλούς να κράζουν τα αμαξάκια μας! Δεν βρίσκω περίεργη την αντιμετώπισή σου γιατί και γω ακούω περιπτώσεις που με πιάνει απελπισία αλλά να σου πω την αλήθεια ότι και να ακούω δεν με έχει βάλει ούτε μια στιγμή σε σκέψη να το δώσω μήπως και τα φαντάσματα στοιχειώσουν και το δικό μου. Καλά το θέμα πάτωμα δεν το συζητώ είναι αίσχος για το M division. Αυτό που σκέφτομαι είναι μήπως δεν είναι το e46 m3 τόσο πιο αναξιόπιστο από παλαιότερα m, αλλά η διεύρυνση της επικοινωνίας μέσω internet όλων των ιδιοκτητών έχει διαδώσει όλα τα θέματα που παλαιότερα δεν μπορούσαν να διαδωθούν. Μην ξεχνάμε ότι είναι και πολύ Hot σαν μοντέλο και όλοι θέλουν να σκαλίζουν τα θέματά του και να το συζητούν!
__________________
You live only once. Be ///M -Powered.
Απάντηση με παράθεση
  #92  
Παλιά 15-01-10, 08:03
Το avatar του χρήστη alexk
alexk Ο χρήστης alexk δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 16-09-2004
Μηνύματα: 2.065
alexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVERGET Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτό που σκέφτομαι είναι μήπως δεν είναι το e46 m3 τόσο πιο αναξιόπιστο από παλαιότερα m, αλλά η διεύρυνση της επικοινωνίας μέσω internet όλων των ιδιοκτητών έχει διαδώσει όλα τα θέματα που παλαιότερα δεν μπορούσαν να διαδωθούν.
Ακριβώς !
Είναι πολύ εύκολο από την εποχή Ε46 και μετά (με την εποχή ίντερνετ) να ανταλλάξουμε απόψεις !
Όλα τα Μ (και κάθε σπορ αυτοκίνητο) είχαν προβλήματα. Πόσο εύκολο ήταν να το μάθουμε ?
Απάντηση με παράθεση
  #93  
Παλιά 15-01-10, 08:18
Το avatar του χρήστη litsos69
litsos69 Ο χρήστης litsos69 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 31-08-2006
Μηνύματα: 47
litsos69 is an unknown quantity at this point
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από STR Εμφάνιση μηνυμάτων
Πολυ τουμπανο σχεδιαση...συμφωνω
Τρομερα κρατηματα....συμφωνω
Φοβερος ελεγχος στην οδηγηση...συμφωνω
Αντρικο οπως λες....συμφωνω.
ΑΛΛΑ ειναι πολλα τα παραδειγματα αυτοκιβητων που εκαναν την ανακληση και αργοτερα εσπασαν.
Δεν επεσα εγω στην περιπτωση πιστευω...
Σε ποια χλμ το εδωσες αν επιτρεπεται;
Μετα τα 90,000 ειναι κρισιμη η κατασταση απ'οσο εχω καταλαβει
To αγωρασα με 39000 και το εδωσα στα 85000. Παντα 1 αμαξι τετοιου ειδους ειναι σκισμενο αμα το παρεις με καποια χλμ. Ποσο μαλλον με 90000 και πανω...
Απάντηση με παράθεση
  #94  
Παλιά 15-01-10, 08:31
Το avatar του χρήστη stef
stef Ο χρήστης stef δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-05-2004
Μηνύματα: 3.953
stef is just really nicestef is just really nicestef is just really nicestef is just really nice
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/sh...n&pageNumber=2

Ένα καλό αμάξι..................??????????
Απλά κοιτάξτε τιμή στη Γερμανία και συγκρίνετε με τα δικά μας μπαρτάλια που πουλάει ο κάθε μαντράς...
__________________
BMW-SHEER DRIVING PLEASURE

Καλοκαιρινές διακοπές για πάααντα...!
Απάντηση με παράθεση
  #95  
Παλιά 15-01-10, 08:32
Το avatar του χρήστη STR
STR Ο χρήστης STR δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-08-2004
Μηνύματα: 1.171
STR has a spectacular aura aboutSTR has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από litsos69 Εμφάνιση μηνυμάτων
To αγωρασα με 39000 και το εδωσα στα 85000. Παντα 1 αμαξι τετοιου ειδους ειναι σκισμενο αμα το παρεις με καποια χλμ. Ποσο μαλλον με 90000 και πανω...
Το πηραμε με 34,000χλμ ελληνικο δεν το σκισαμε καθολου μα καθολου και στα 93,000 εσπασε!!!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #96  
Παλιά 15-01-10, 08:34
Το avatar του χρήστη STR
STR Ο χρήστης STR δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-08-2004
Μηνύματα: 1.171
STR has a spectacular aura aboutSTR has a spectacular aura about
Οσο αφορα τα παλαιοτερα Μ3 ,μπορει να μην ειχαμε τοτε ιντερνετ ωστε να δημισιευονται τα προβληματα, τωρα ομως που εχουμε και τα Ε36 ζουν ακομα στα χερια καποιων ιδιοκτητων , τα σχολια δεν ειναι τοσο επικρητικα
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #97  
Παλιά 01-02-10, 13:21
Nikos-bmw m3 competition Ο χρήστης Nikos-bmw m3 competition δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 26-10-2009
Μηνύματα: 70
Nikos-bmw m3 competition is on a distinguished road
δεν υπαρχει λόγος να μπεις στην διαδικασία. υπαρχουν πάνω κάτω στα ιδια λεφτα γνήσια 100% χωρίς να εχεις καμία ανησυχία όπως έχεις τώρα. αν το παρεις και κάποια στιγμή αποφασίσεις να το πουλήσεις θα έχεις το ίδιο αγχος να πείσεις τους υποψήφιους αγοραστές ότι και καλα είναι γνήσιο
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 23:24.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.