Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Τα Video μας

Τα Video μας Το forum αυτό φιλοξενεί links με video που εχουν δημιουργήσει τα μέλη μας!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιά 16-04-10, 15:22
Το avatar του χρήστη saikoE39
saikoE39 Ο χρήστης saikoE39 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 05-02-2005
Μηνύματα: 1.715
saikoE39 is just really nicesaikoE39 is just really nicesaikoE39 is just really nicesaikoE39 is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSOLIAS. Εμφάνιση μηνυμάτων
και να κανω τωρα εγω εδω την ερωτηση κρισεως. αυτο το βιντεο δεν το βλεπουν εδω τα παιδια καποιων που εχουν προβληματα για αλλα πραγματα που απεικονιζονταν εδω στο φορουμ τυπου υπογραφες και ολα τα σχετικα?δεν εχω να κανω καποιο σχολιο. σας πειραζε η φωτογραφια ενω το συννουσιαζεστε(δεν ακουγετε ετσι ακριβως....) που ακουγεται καθαρα στην αρχη του βιντεο δεν σας προβληματιζει αν θα το ακουσουν τα παιδια σας.δηλαδη οι ορχεις που στην τελικη τους εχουν και καλα θα κανουν να τους τιμουν σας πειραξαν επειδη ηταν σε φωτογραφια ενω η εκφραση συννουσιαζεσαι φροντιζει για την σωστη διαπαιδαγωγηση των παιδιων?το συννουσιαζεσαι να υποθεσω οτι ειναι πιο υψηλου επιπεδου εκφραση απο την φωτογραφια της υπογραφης ετσι?ειδα οτι μερικοι απο εδω δωσατε και τα συγχαρηκια σας για το ωραιο αυτο βιντεο.. απο μεριας επεξεργασιας μανο σου δινω και εγω μπραβο απο μεριας περιεχομενου απλα σας αφηνω να προβληματιστειτε..Α και που ειστε μην το σβησετε κατευθειαν το μηνυμα. κριμα ειναι. τα υπολοιπα μετα το ban τα εχετε αφησει ολα ασχετα αν παρακαλεσα να σβηστουν τα παντα και τοτε μου ειπε καποιος να μην το συνεχισω(επειδη ζητησα να σβηστουν τα ποστ και τα thread μου) γιατι αν ζητησω να σβηστουν παλι θα μου κανει μηνυση........

φιλικα ο κολλητουλης σας (ξερετε ποιος......)

Υ.Γ user(ξερεις εσυ ποιον εννοω) μπορεις να μπαναρεις και αυτον τον λογαριασμο.και θα σου πω και ενα μικρο μυστικο. εχω κανα 8αρι με 9 λογαριασμους ακομη αλλα δεν θα σου πω ποιοι ειναι.θα σε αφησω να βασανιστεις οπως λεει και ο ΛΕΠΑ. το μονο στοιχειο που θα σου δωσω ειναι οτι απο εδω και περα δεν εχω σκοπο να ξαναμπω εδω με κανεναν. κανατε πολλα λαθη σαν διαχειριστες και χασατε το παρεΐστικο που υπηρχε παλιοτερα εδω και το ειδατε πιο εγωιστικα μερικοι και προσωπικα ισως(οταν νιωθεις οτι εχεις δυναμη ξεχνας τι ειναι σωστο και τι λαθος.. πιστευεις οτι αφου εχω δυναμη κανω παντα το σωστο και ασε τι θα πει ο αλλος).αυτος ειναι και ο λογος που εχεται 30 ατομα πλεον εδω.δεν ειχα σκοπο να μπω αλλα μου το εδειξε καποιος αυτο το βιντεο και με κοροιδεψε οτι κοιτα ρε εσενα σου τα καναν τσουρεκια για την φωτο και οι ιδιοι ειναι πιο χυδαιοι(δεν το ειπε ακριβως ετσι απλα επειδη απειληθηκα και με μηνυση απο καποιον και δεν εχω ορεξη να τρεχω σε δικαστηρια για τετοια πραγματα που πιστευω οτι ειναι λιγο τραβηγμενο να πας καποιον στο δικαστηριο γιατι σε μπινελικωσε απο το ιντερνετ σε καποιο φορουμ...).αυτα απο εμενα.σας δινω τα φιλια μου και δεν κραταω κακιες.

Υ.Γ lil και fairy να ξερατε οτι ειστε παντα ευπροσδεκτοι απο εμενα και οτι το σπιτι μου ειναι ανοικτο για εσας.
περσινα ξινα σταφυλια.....

νεκροφιλο ποστ εντελως....

οσο την ερωτηση κρισεως......Το παιδακι εχει μπαμπακα....που πρεπει να προσεχει τι βλεπει το παιδακι του στο νετ...!!!!!....

για ολα τα αλλα απλα αφορμη για μια ακομα ενταση....ελεος.....
Απάντηση με παράθεση
  #32  
Παλιά 16-04-10, 15:25
Το avatar του χρήστη STR
STR Ο χρήστης STR δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-08-2004
Μηνύματα: 1.171
STR has a spectacular aura aboutSTR has a spectacular aura about
Γι'αυτο και θα πρεπει αυτο να ειναι το τελευταιο off-topic στο thread ..... Εχουμε κι αλλα προβληματα στο κεφαλι μας , απο αυτα....
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #33  
Παλιά 16-04-10, 15:32
TSOLIAS. Ο χρήστης TSOLIAS. δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-01-2010
Μηνύματα: 6
TSOLIAS. is an unknown quantity at this point
Talking

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από NICK_M3 Εμφάνιση μηνυμάτων
ουτε ξέρω ποιος είσαι ή γιατί έχεις χολή να ρίξεις και δεν με ενδιαφέρει άλλωστε

ΑΛΛΑ επειδή η αρχική δήλωση είναι δικιά μου στο βίντεο δεν καταλαβαίνω τι ζόρι τραβάς με μια έκφραση που λέω σε κάποιο δικό μου άτομο..πραγματικά δεν σε αφορά...τόσα κ τόσα ακούγονται κάθε μέρα στην tv και αλλα τόσα στην ζωή έξω που δεν νομίζω οτι υπάρχει κάποιο θέμα...
αν υπάρχει τι να κάνω...μην με κανεις παρέα αγορί μου γιατί έτσι μιλάω...
και αν πεις για σπίτια ανατροφές κτλ...τι να κάνουμε δεν είμαστε όλοι απόφοιτοι πανεπιστημίου...στην οικοδομή έτσι μιλάνε πάντως...και ενας καθηγητης μου στην αγγλία έτσι μίλαγε...τι περίεργο...
αν κατάλαβα απο τα γραφόμενα σου λές για μια εικόνα που είχες βάλει? δεν το ξέρω το σκηνικό αλλά μάλλον ειναι άλλο πράγμα να βλέπεις κάποια εικόνα και αλλο να ακούς κάτι...νομίζω βέβαια γιατί δεν είμαι κ πολύ μορφωμένος φυσικά..

αυτάαα...
δεν τραβαω κανενα ζορι μαζι σου και προφανως παρεξηγησες... δεν εχω κανενα προβλημα φιλε μου με αυτο που ειπες. εντελως.. ισα ισα που και εγω θα το ελεγα.δεν ειμαι απο αυτους που βγαζουν κομπλεξ σε τετοιου ειδους εκφρασεις. και εγω οταν ειμαι στον χαβαλε μου ετσι μιλαω..

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από saikoE39 Εμφάνιση μηνυμάτων
περσινα ξινα σταφυλια.....

νεκροφιλο ποστ εντελως....

οσο την ερωτηση κρισεως......Το παιδακι εχει μπαμπακα....που πρεπει να προσεχει τι βλεπει το παιδακι του στο νετ...!!!!!....

για ολα τα αλλα απλα αφορμη για μια ακομα ενταση....ελεος.....

α τα παιδια εδω εχουν μπαμπα ενω στην δικη μου υπογραφη που πεσανε οι περισσοτεροι να με φανε γιατι καποιος πονηρος δεν του καθοταν καλα επειδη ηταν πιο εξυπνη απο την δικη του, δεν ειχαν.
δεν ειναι περσινα νεκρα σταφυλια φιλε μου. ειναι φετινα...


φιλικα παντα ο ακατανομαστος......

υ.γ προφανως αυτοι που δεν καταλαβαινουν ποιος ειμαι και τι εννοω δεν απευθυνεται σε αυτους το σχολιο μου.. αυτοι που αναφερομαι θα το καταλαβουν και μετα οταν μπαναρουν και αυτον τον λογαριασμο ρωτηστε τους τι πως και γιατι...
οπως ειπα δεν κραταω κακιες πουθενα....

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη TSOLIAS. : 16-04-10 στις 15:36
Απάντηση με παράθεση
  #34  
Παλιά 16-04-10, 16:20
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Ρε πατρινε...γιατι τωρα σκαλιζεις ζητηματα του παρελθοντος και που δεν υπαρχει λογος να επανελθουν στο προσκηνιο???
Τελος παντων,το μηνυμα το πιασαμε και σε ποιον απευθυνεται,αλλά δεν χρειαζεται να συνεχιστει αλλο νομιζω...Θεωρω οτι και ο αλλος που τα εχεις μαζι του,την ιδια γνωμη με την δικια μου θα εχει..αν οχι,καλο θα ηταν να μην το συνεχισει δημοσια και αυτος
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
  #35  
Παλιά 16-04-10, 18:22
Atsa linos Ο χρήστης Atsa linos δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 03-02-2010
Μηνύματα: 213
Atsa linos is on a distinguished road
καλησπερα σε ολους σας γιατι καταφερε να σας βαλει στο τρυπακι ,,,εξεφρασε την αποψη του και τελος ,,,,,,αν ηθελε να προκαλεσει σχολια το καταφερε παντος ,παμε για αλλα
Απάντηση με παράθεση
  #36  
Παλιά 16-04-10, 18:26
Το avatar του χρήστη Lil
Lil Ο χρήστης Lil δεν είναι συνδεδεμένος
Just a Dreamer...
 
Εγγραφή: 18-12-2006
Μηνύματα: 3.885
Lil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to behold
Ευχαριστω για το update
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #37  
Παλιά 16-04-10, 18:29
Atsa linos Ο χρήστης Atsa linos δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 03-02-2010
Μηνύματα: 213
Atsa linos is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Lil Εμφάνιση μηνυμάτων
Ευχαριστω για το update
μικρε εισαι μεγαλη φατσουλα
Απάντηση με παράθεση
  #38  
Παλιά 16-04-10, 20:08
Το avatar του χρήστη saikoE39
saikoE39 Ο χρήστης saikoE39 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 05-02-2005
Μηνύματα: 1.715
saikoE39 is just really nicesaikoE39 is just really nicesaikoE39 is just really nicesaikoE39 is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSOLIAS. Εμφάνιση μηνυμάτων
δεν τραβαω κανενα ζορι μαζι σου και προφανως παρεξηγησες... δεν εχω κανενα προβλημα φιλε μου με αυτο που ειπες. εντελως.. ισα ισα που και εγω θα το ελεγα.δεν ειμαι απο αυτους που βγαζουν κομπλεξ σε τετοιου ειδους εκφρασεις. και εγω οταν ειμαι στον χαβαλε μου ετσι μιλαω..




α τα παιδια εδω εχουν μπαμπα ενω στην δικη μου υπογραφη που πεσανε οι περισσοτεροι να με φανε γιατι καποιος πονηρος δεν του καθοταν καλα επειδη ηταν πιο εξυπνη απο την δικη του, δεν ειχαν.
δεν ειναι περσινα νεκρα σταφυλια φιλε μου. ειναι φετινα...


φιλικα παντα ο ακατανομαστος......

υ.γ προφανως αυτοι που δεν καταλαβαινουν ποιος ειμαι και τι εννοω δεν απευθυνεται σε αυτους το σχολιο μου.. αυτοι που αναφερομαι θα το καταλαβουν και μετα οταν μπαναρουν και αυτον τον λογαριασμο ρωτηστε τους τι πως και γιατι...
οπως ειπα δεν κραταω κακιες πουθενα....
Πατρινε το σχολιο σου και γενικα το ποστ σου...κανει τα φρυδια των αλλων οπως αυτα που ειχες βαλεις στην υπογραφη σου....
Απάντηση με παράθεση
  #39  
Παλιά 17-04-10, 11:46
TSOLIAS. Ο χρήστης TSOLIAS. δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-01-2010
Μηνύματα: 6
TSOLIAS. is an unknown quantity at this point
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από saikoE39 Εμφάνιση μηνυμάτων
Πατρινε το σχολιο σου και γενικα το ποστ σου...κανει τα φρυδια των αλλων οπως αυτα που ειχες βαλεις στην υπογραφη σου....
ελα ρε τρελε για αυτο δεν μπορουσα να κοιμηθω το βραδυ ε? και δεν ηξερα τι να κανω. με τρωγανε με τρωγανε τα επλενα μπας και ειχε κατι το εσωρουχο,αλλαξα εσωρουχο, πηγα στο φαρμακειο να παρω υγρο για μο..ψειρες μπας και κολησα απο καμια καρ.....λα αλλα τελικα ηταν επειδη ειπες και εσυ την αποψη σου... κανε μου σε παρακαλω μια κληση πριν πεις την αποψη σου μην καθομαι και ψαχνομαι γιατι με τρωνε.....
το σχολιο δεν εγινε ουτε για να δημιουργηθουν καταστασεις ουτε τιποτα. ο μονος λογος που το εγραψα ειναι για να καταλαβουν μερικοι οτι ειναι υποκριτες και για να καταλαβουν οι υπολοιποι οτι δεν ηταν θεμα φωτο αλλα απλα επειδη καποιοι δεν με γουσταραν εψαχναν αφορμες για να μου την πουν.ειχα να μπω καποιους μηνες και δεν ειχα σκοπο να μπω(μην φαμε και μηνυση απο το πουθενα.....) απλα επειδη με κραξαν οι φιλοι μου οτι ο αλλος λεει χυμα συννουσιαζεσαι στην καμερα(μαγκακο μου μην παρεξηγηθεις παλι δεν εχει να κανει με εσενα και καλα εκανες που το ειπες και εγω το ιδιο θα ελεγα αν ημουν με την παρεα μου) και εσενα σου τα καναν τσουρεκια επειδη φαινοταν μισος ορχης....αυτα απο εμενα. δεν χρειαζεται να απαντησεται γιατι δεν θα μπω στην διαδικασια να δωσω συνεχεια..
Απάντηση με παράθεση
  #40  
Παλιά 18-04-10, 14:33
Το avatar του χρήστη E36 RULES!!
E36 RULES!! Ο χρήστης E36 RULES!! δεν είναι συνδεδεμένος
JDM as ファック
 
Εγγραφή: 01-06-2005
Μηνύματα: 5.490
E36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud of
Για άάάάλλη μια φορά τα εσπασε το vid μαν... Keep up
__________________
There are two kinds of people: those who like me, and those who can go to hell...
Some day, we're gonna break free from the chains, and keep on, keep on, keep on, keep on, keep on FLYING...
Straights are for fast cars. Corners are for fast drivers...
I don't mean to be mean but it's all I can be, that's just me..
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 21:50.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.