Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #161  
Παλιά 18-12-07, 17:46
Το avatar του χρήστη manosm3
manosm3 Ο χρήστης manosm3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-09-2004
Μηνύματα: 2.881
manosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to all
Μηπως ο tilis απο το dragster αλλαξε nickname???
χεχε
__________________
Τουριστας!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sakkunen
Ο Μανος και η αδερφη του με κοροϊδευουν
Απάντηση με παράθεση
  #162  
Παλιά 18-12-07, 17:53
Το avatar του χρήστη greekm3
greekm3 Ο χρήστης greekm3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 17-12-2004
Μηνύματα: 1.062
greekm3 has a spectacular aura aboutgreekm3 has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από 335turbo Εμφάνιση μηνυμάτων
Ωραια...ας διακοψω για λιγο την ωραια συζητηση.......συντομα θα επανελθω με καποιες ρυθμισουλες...για τα 400 τροχο...
ααα πολυ ωραιαααα...θα ηθελα να συναντηθουμε να δω που βρισκεται το δικο μου,αυτο το σ/κ που θα ειμαι αθηνα...τι λες???
Απάντηση με παράθεση
  #163  
Παλιά 18-12-07, 17:54
Christos 330i ///M Ο χρήστης Christos 330i ///M δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 12-03-2006
Μηνύματα: 5.426
Christos 330i ///M is a jewel in the roughChristos 330i ///M is a jewel in the roughChristos 330i ///M is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από greekm3 Εμφάνιση μηνυμάτων
ααα πολυ ωραιαααα...θα ηθελα να συναντηθουμε να δω που βρισκεται το δικο μου,αυτο το σ/κ που θα ειμαι αθηνα...τι λες???

Μετα απο το κολπο κερναω καφε στον νικητη μεσα ; ; ;
Απάντηση με παράθεση
  #164  
Παλιά 18-12-07, 18:34
Το avatar του χρήστη yiannis2002
yiannis2002 Ο χρήστης yiannis2002 δεν είναι συνδεδεμένος
I love scrap
 
Εγγραφή: 30-08-2006
Μηνύματα: 3.202
yiannis2002 is just really niceyiannis2002 is just really niceyiannis2002 is just really niceyiannis2002 is just really niceyiannis2002 is just really nice
και πορτοκαλάδα Χρήστο, έχει στο ψυγείο του scania
__________________
Παντελονίδειος Racing Team

Δεν μετριέται με άλογα η τρέλα.
Απάντηση με παράθεση
  #165  
Παλιά 18-12-07, 19:07
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από yiannis2002 Εμφάνιση μηνυμάτων
....ΟΚ αυτη τη στιγμη Μ3 Ε46 1ο σταδιο αμφισβητίσιμο, πάει κόπια με 335 1ο στάδιο επίσης. ΟΚ και τι έγινε ρε παιδιά? ....

Πολύ κακό για το τίποτα, λες και να θιχθεί το Ε46 κάτι θα γίνει, εδω η μαμά εταιρεία εριξε στα 900 ευρώ το κιτ επισκευής γιατι δεν προλάβαινε να πουλάει στροφαλάκια και τα λοιπά, ....

Περιμένετε να δείτε άλογα τρελά από το 335 από τώρα.
Πότε αντιστοιχα τα ειδατε από τα Ε46? Και τι potential εχει ενα τρίλιτρο διτούρμπινο έναντι ενος ατμοσφαιρικου ταβανιασμένου?

Και εχει πέσει και η ιστορία σε λούκια τύπου Κυριάκου και Κούλας Μούλας Σούλας.

Δηλαδή όλο το θέμα είναι η επικράτηση στην Κερατέα ?
Ωραίο GT το 335, τέλειο, αλλά δεν έχει σφραγίδα της μοτορσπόρτ. Ωραίο ηταν και το Ε46, Ε30 δεν θα είναι ποτέ όμως, και κάποια στιγμή θα ξεπεραστεί ακόμα και για τους σκληροπυρηνικούς του...
Φίλε Γιάννη δύοχιλιάδεςδύο ... κατ'αρχάς ΟΧΙ οκ ... δεν πάνε μαζί... είναι ΠΙΣΩ το 335 ... και όταν άλλο ήταν μαμά ΠΑΛΙ ΠΙΣΩ ήτανε ...

Σόρυ που έριξα το επίπεδο με τη Σούλα ...

Δεύτερον δεν πα να θιχθεί και το GTR ... εγώ μετοχές στην BMW ΔΕΝ έχω ...

Τρίτον το αν είναι ή θα γίνει Ε30 το Ε46 ή Μ3 το 335 ή Miurra το Gallardo ... ποσώς με ενδιαφέρει .... εγώ λέω ότο ΟΣΟ ΜΑ ΟΣΟ και να γουστάρουν μερικοί ... θα βάζουν σκοπό να αποδέιξουν ότι είναι πιό γρήγοροι από Μ3 Ε46 ... γιατί ??? δεν ξέρω ... μάλλον θα τους άρεσε το ΠΑΡΑΜΥΘΙ ... "οκ γ@μούσε το Ε30 ... αλλά το Ε46 είναι τάφος " κτλ κτλ ... δεν πειράζει ... εμείς θα πατάμε και ας έχει 1.30 η 100άρα ....

Όσον αφορά τα μέταλλα στροφάλου ... ΔΕΝ πειράζει ρε Γιαννάκο ... θα μάθει και το division κάποτε ....

Τέταρτον potential έχει και το Rolls Royce ... (ξήλωσε 1000 κιλά και θα γίνει πύραυλος ...) εμένα δε με αφορά το θέμα ... δεν πήρα αμάξι για να πάρω το πρωτάθλημα .... ας βάλει όποιος θέλει ότι θέλει ... και ΑΝ είναι μπροστά θα του πω μπράβο ... ΒΑΣΙΚΑ ΧΕΣΤΗΚ@ ... ούτε περίμενα να δω ούτε να ακούσω πόσα άλογα θα βγάλει το 335 ... ας βγάλει και 1400 να περάσεςι τον Κατάρα ...

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από yiannis2002 Εμφάνιση μηνυμάτων
... και επειδή ακόμα και τώρα που δεν είμαι στην Ελλάδα διατηρώ επαφές κτλ, αυτό το μοτέρ έχει θέματα. ....

....Πάνω στην συζήτηση με ενδιαφέρει αυτό που είπες, πως τα αγωνιστικά ατμοσφαιρικά Μ3 Ε46 φτάνουν 420-430, άλογα, και με ενδιαφέρει να δώ αν τα 335 θα αποδείξουν στην πράξη το θεωρητικό τους Potential....
Ναι όντως ... TO ΜΟΤΕΡ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ .... για αυτό και μας πορώνει ... είναι ΛΙΓΟ ΚΑΛΟ ....


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από manosm3 Εμφάνιση μηνυμάτων
Μηπως ο tilis απο το dragster αλλαξε nickname???
χεχε
ΤΑ ΠΕΝΤΑΡΙΑ Γ@Μ@ΝΕ ... Μάνοοοοοοοοοοοοο ...

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από greekm3 Εμφάνιση μηνυμάτων
ααα πολυ ωραιαααα...θα ηθελα να συναντηθουμε να δω που βρισκεται το δικο μου,αυτο το σ/κ που θα ειμαι αθηνα...τι λες???
Μήτσο ΔΕΝ έχεις Potential ρε ... ατμοσφαιρα ... Πόρσε ΤΑΒΑΝΙΑΣΜΕΝΟ απέναντι σε ΔΙ (2) τούρμπινο 3.0 λιτρο ... που πας ρεεεεεε .... άσε καλύτερα ... θα στενοχωρηθείς ....
Απάντηση με παράθεση
  #166  
Παλιά 18-12-07, 19:10
Το avatar του χρήστη manosm3
manosm3 Ο χρήστης manosm3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-09-2004
Μηνύματα: 2.881
manosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to all
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων




ΤΑ ΠΕΝΤΑΡΙΑ Γ@Μ@ΝΕ ... Μάνοοοοοοοοοοοοο ...



....
Ρε και τα τριαρια Γ@Μ@ΝΕ απλα χτες ειχα κανει εγω μαλ@κια...
__________________
Τουριστας!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sakkunen
Ο Μανος και η αδερφη του με κοροϊδευουν
Απάντηση με παράθεση
  #167  
Παλιά 18-12-07, 19:24
Το avatar του χρήστη yiannis2002
yiannis2002 Ο χρήστης yiannis2002 δεν είναι συνδεδεμένος
I love scrap
 
Εγγραφή: 30-08-2006
Μηνύματα: 3.202
yiannis2002 is just really niceyiannis2002 is just really niceyiannis2002 is just really niceyiannis2002 is just really niceyiannis2002 is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Φίλε Γιάννη δύοχιλιάδεςδύο ... κατ'αρχάς ΟΧΙ οκ ... δεν πάνε μαζί... είναι ΠΙΣΩ το 335 ... και όταν άλλο ήταν μαμά ΠΑΛΙ ΠΙΣΩ ήτανε ...

Σόρυ που έριξα το επίπεδο με τη Σούλα ...

Όσον αφορά τα μέταλλα στροφάλου ... ΔΕΝ πειράζει ρε Γιαννάκο ... θα μάθει και το division κάποτε ....

Τέταρτον potential έχει και το Rolls Royce ... (ξήλωσε 1000 κιλά και θα γίνει πύραυλος ...) εμένα δε με αφορά το θέμα ... δεν πήρα αμάξι για να πάρω το πρωτάθλημα .... ας βάλει όποιος θέλει ότι θέλει ... και ΑΝ είναι μπροστά θα του πω μπράβο ... ΒΑΣΙΚΑ ΧΕΣΤΗΚ@ ... ούτε περίμενα να δω ούτε να ακούσω πόσα άλογα θα βγάλει το 335 ... ας βγάλει και 1400 να περάσεςι τον Κατάρα ...



Μήτσο ΔΕΝ έχεις Potential ρε ... ατμοσφαιρα ... Πόρσε ΤΑΒΑΝΙΑΣΜΕΝΟ απέναντι σε ΔΙ (2) τούρμπινο 3.0 λιτρο ... που πας ρεεεεεε .... άσε καλύτερα ... θα στενοχωρηθείς ....
Προφανώς το δικό σου potential περιορίζεται στο να ειρωνεύεσαι χωρίς λόγο.
Κάθε φορά το κάνεις μπο#ρδέλο με το αν το δικό σου ειναι πιο γρήγορο από κάποιο άλλο.
Tα καλάμια είναι σαν τα πιστόνια στους V8, αμα πέσεις σε καμια λακούβα θα σου μπούνε στον πώλο. Και δεν εχω 335 για να το κάνω 1400 άλογα, λυπάμαι. Γκέγκε?

Σου απαντάω Βαγγελάκη στο ίδιο ύφος με το δικό σου, και ποσώς με ενδιαφέρει πόσο πίσω από το δικό σου Μ3 ειναι τα 335. ΑΝ δεν έχεις κόψει στρόφαλο ποτέ δεν σε αφορά το "εχει θέματα". Εσυ ξέρεις.
__________________
Παντελονίδειος Racing Team

Δεν μετριέται με άλογα η τρέλα.
Απάντηση με παράθεση
  #168  
Παλιά 18-12-07, 19:30
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από yiannis2002 Εμφάνιση μηνυμάτων
... Tα καλάμια είναι σαν τα πιστόνια στους V8, αμα πέσεις σε καμια λακούβα θα σου μπούνε στον πώλο. Και δεν εχω 335 για να το κάνω 1400 άλογα, λυπάμαι. Γκέγκε?

.....ΑΝ δεν έχεις κόψει στρόφαλο ποτέ δεν σε αφορά το "εχει θέματα". Εσυ ξέρεις.
Γιαννάκο στα V10 ισχύει ????

P.s. Δεν κόβει στρόφαλο το Μ3 ... από μέταλλο τον έχουν φτιάξει ... μέταλλα (στα κομβία) χτυπάει ... αλλά τι το ψάχνουμε ???
Απάντηση με παράθεση
  #169  
Παλιά 18-12-07, 19:36
Το avatar του χρήστη yiannis2002
yiannis2002 Ο χρήστης yiannis2002 δεν είναι συνδεδεμένος
I love scrap
 
Εγγραφή: 30-08-2006
Μηνύματα: 3.202
yiannis2002 is just really niceyiannis2002 is just really niceyiannis2002 is just really niceyiannis2002 is just really niceyiannis2002 is just really nice
Σε όλα τα V και σε όλα τα καλάμια...
για τα κομβία, εσύ ξέρεις καλύτερα...
__________________
Παντελονίδειος Racing Team

Δεν μετριέται με άλογα η τρέλα.
Απάντηση με παράθεση
  #170  
Παλιά 18-12-07, 19:48
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Ειρήνη ημείν παιδιά.
Νομίζω το θρεντ δεν έχει λόγο να αντιπαρατίθενται άλλο παλιά μέλη του φόρουμ.

Αν υπάρχει το αυτοκίνητο (του παιδιού που άνοιξε το θρεντ) θα πρέπει να εμφανίσει κάτι άλλο από το περίεργο dyno sheet για να δεχτούμε τα λεγόμενα του.

Δυστυχώς πολλά δεν ταιριάζουν (ft.lbs ροπή σε ελληνικό δυναμόμετρο, κανένα στοιχείο της μέτρησης (θερμοκρασία κλπ, όπως βλέπουμε σε άλλα dyno sheet)....ας μη χαλάμε άλλο τις καρδιές μας.

Αφήστε που το thread αυτό δεν έχει καμμιά σχέση με το E46 ///M3.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 00:21.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.