Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικά Θέματα BMW > Συντήρηση

Συντήρηση Εδώ συζητάμε όλα τα θέματα που έχουν σχέση με τη συντήρηση του αυτοκινήτου μας (service, επισκευές, φανοποιία)

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 31-03-11, 19:02
Το avatar του χρήστη anemosgr
anemosgr Ο χρήστης anemosgr δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 21-12-2008
Μηνύματα: 65
anemosgr is on a distinguished road
ΕΓΓΥΗΜΕΝΟ ΛΑΣΤΙΧΑΔΙΚΟ ΓΙΑ ΖΥΓΟΣΤΑΘΜΗΣΗ

Καλησπέρα σας!
Σας παρακαλώ θα μπορούσε κάποιος να μου προτείνει εγγυημένο λαστιχάδικο για ζυγοστάθμηση στην Αθήνα - Πειραιά?
Ευχαριστώ
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 31-03-11, 20:50
strofimios Ο χρήστης strofimios δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-04-2007
Μηνύματα: 989
strofimios has a spectacular aura aboutstrofimios has a spectacular aura aboutstrofimios has a spectacular aura about
http://www.wheelpower.gr/
__________________
Υποστροφή έχουμε οταν χτυπάμε στον τοίχο με τη μούρη...
Υπερστροφή έχουμε οταν χτυπαμε στον τοίχο με τον κώλο...
Ισχύς είναι το ποσο γρηγορα θα πέσουμε πάνω στον τοίχο...
Ροπή είναι το πόσο μακριά θα πάρουμε σβάρνα τον τοίχο μαζί μας...
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 02-04-11, 20:25
gupakos Ο χρήστης gupakos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-07-2008
Μηνύματα: 252
gupakos will become famous soon enough
Καταρχήν δε δυμφωνώ με την επιλογή της wheelpower...από προσωπική εμπειρία και πολύ πρόσφατη μάλιστα, αυτά που μου είπαν ήταν 'άλλα λόγια ν'αγαπιομαστε'...

επειδή ταλαιπωρήθηκα αρκετά με ένα θέμα που είχα στη Ζ3 έψαξα αρκετά την αγορά ζυγοστάθμισης και ευθυγράμμισης και τελικά βρήκα και πολύ καλή εξυπηρέτηση και πολύ καλές τιμές στον:

http://www.dionysopoulos.gr/

αν το ψάξεις λίγο (σε αλλα φόρουμ κτλ) θα δεις ότι είναι από τους καλύτερους...

Πες μας πάντως ότι και να κάνεις για την εμπειρία σου για να μαθαίνουμε...

ευχαριστώ,

κωνσταντίνος
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 02-04-11, 20:34
Το avatar του χρήστη Driver M
Driver M Ο χρήστης Driver M δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-04-2009
Μηνύματα: 1.423
Driver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to all
Kι εγώ για τη wheelpower, παρότι έχει τα πλέον σύγχρονα μηχανήματα, έχω ακούσει τα χειρότερα.
__________________
the more people agree with me
the more I think i'm wrong
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 02-04-11, 20:38
Το avatar του χρήστη anemosgr
anemosgr Ο χρήστης anemosgr δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 21-12-2008
Μηνύματα: 65
anemosgr is on a distinguished road
Κύριοι σας ευχαριστώ πολύ.Θα πάω και θα σας ενημερώσω.
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 04-05-11, 11:27
Το avatar του χρήστη anemosgr
anemosgr Ο χρήστης anemosgr δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 21-12-2008
Μηνύματα: 65
anemosgr is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από gupakos Εμφάνιση μηνυμάτων
Καταρχήν δε δυμφωνώ με την επιλογή της wheelpower...από προσωπική εμπειρία και πολύ πρόσφατη μάλιστα, αυτά που μου είπαν ήταν 'άλλα λόγια ν'αγαπιομαστε'...

επειδή ταλαιπωρήθηκα αρκετά με ένα θέμα που είχα στη Ζ3 έψαξα αρκετά την αγορά ζυγοστάθμισης και ευθυγράμμισης και τελικά βρήκα και πολύ καλή εξυπηρέτηση και πολύ καλές τιμές στον:

http://www.dionysopoulos.gr/

αν το ψάξεις λίγο (σε αλλα φόρουμ κτλ) θα δεις ότι είναι από τους καλύτερους...

Πες μας πάντως ότι και να κάνεις για την εμπειρία σου για να μαθαίνουμε...

ευχαριστώ,

κωνσταντίνος
Καλημέρα σας,
Τελικά πήγα στον Διονυσόπουλο όπως μου προτείνετε και μόνο πολύ καλά λόγια μπορώ να πώ.Η ζυγοστάθμιση "έπιασε" , ευγενέστατοι και εγώ ευχαριστημένος.
Σας ευχαριστώ για την σύσταση!
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 04-05-11, 15:11
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Driver M Εμφάνιση μηνυμάτων
Kι εγώ για τη wheelpower, παρότι έχει τα πλέον σύγχρονα μηχανήματα, έχω ακούσει τα χειρότερα.
Τωρα 'πηρα χαμπαρι' το θεμα, ισως λιγο αργα. Για το εν λογω συνεργειο εχω κι εγω προσωπικη κακη εμπειρια, δε θα επεκταθω αλλο δημοσια να μη φανει δυσφημιση, οποιος θελει πληροφοριες με πμ.
Για μενα απο οσα εχω παει το καλυτερο ειναι πολυ γνωστο στη Θηβων στο Περιστερι, δεν αναφερω επωνυμια για να μη φανει διαφημιση. Επισης οποιος θελει πληροφοριες με πμ!
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 05-05-11, 23:10
gupakos Ο χρήστης gupakos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-07-2008
Μηνύματα: 252
gupakos will become famous soon enough
Anemosgr, καταρχήν χαίρομαι που έμεινες ικανοποιημένος και επιβεβαιώνεται έτσι ότι και η καλή εξυπηρέτηση αλλά και η κακή δεν 'κρύβονται'...μάλιστα για όποιον διαβάσει το post μελλοντικά να πω πως είχα συναντήσει εκεί κάποιον κ. Παναγιώτη (είναι ξάδερφος του Διονυσόπουλου) ο οποίος και ασχολήθηκε με το θέμα μου και έμεινα πολύ ικανοποιημένος (ας τον ζητήσει αν θέλει για πιο προσωπική εξυπηρέτηση)...μάλιστα, επειδή θα κάνω κάποιες μικρές επεμβάσεις στο μέλλον φυσικά θα πάω εκεί ξανά...

Γιάννη, σχετικά με το μαγαζί στη θηβών, δεν νομίζω ότι είναι θέμα διαφήμισης...δηλαδή πως θα μιλάμε στο φόρουμ...συνθηματικά? Το φόρουμ υπάρχει και για ανταλλαγή συγκεκριμένων προτάσεων κτλ...προφανώς ο καθένας κρίνει αλλά και κρίνεται για αυτά που προτείνει και προφανώς όλοι μας μπορούμε να βγάλουμε τα συμπερασμάτα μας...
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 06-05-11, 13:38
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από gupakos Εμφάνιση μηνυμάτων
Anemosgr, καταρχήν χαίρομαι που έμεινες ικανοποιημένος και επιβεβαιώνεται έτσι ότι και η καλή εξυπηρέτηση αλλά και η κακή δεν 'κρύβονται'...μάλιστα για όποιον διαβάσει το post μελλοντικά να πω πως είχα συναντήσει εκεί κάποιον κ. Παναγιώτη (είναι ξάδερφος του Διονυσόπουλου) ο οποίος και ασχολήθηκε με το θέμα μου και έμεινα πολύ ικανοποιημένος (ας τον ζητήσει αν θέλει για πιο προσωπική εξυπηρέτηση)...μάλιστα, επειδή θα κάνω κάποιες μικρές επεμβάσεις στο μέλλον φυσικά θα πάω εκεί ξανά...

Γιάννη, σχετικά με το μαγαζί στη θηβών, δεν νομίζω ότι είναι θέμα διαφήμισης...δηλαδή πως θα μιλάμε στο φόρουμ...συνθηματικά? Το φόρουμ υπάρχει και για ανταλλαγή συγκεκριμένων προτάσεων κτλ...προφανώς ο καθένας κρίνει αλλά και κρίνεται για αυτά που προτείνει και προφανώς όλοι μας μπορούμε να βγάλουμε τα συμπερασμάτα μας...
Κι εγω συμφωνω μαζι σου και θα ηθελα να γραφονται ανοιχτα επωνυμιες επαγγελματιων για καλυτερη πληροφορηση των μελων του φορουμ, απλα πολλες φορες ξεπερνιουνται καποιες λεπτες γραμμες διαφημισης, δυσφημισης, παραπληροφορησης κλπ που ειναι εναντια κανονων. Γι αυτο το λογο υπαρχουν και τα προσωπικα μυνηματα οπου μπορουμε να γραφουμε ελευθερα.
Αν δεν υπαρχει θεμα απο mods και admins, εγω δεν εχω προβλημα να γραψω δημοσια στοιχεια για συνεργεια.
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 06-05-11, 17:16
gupakos Ο χρήστης gupakos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-07-2008
Μηνύματα: 252
gupakos will become famous soon enough
Είμαι παλιό (σχετικά) μέλος, αλλά έχω συνεισφέρει ελάχιστα posts, οπότε δεν έχω εμπειρία σχετικα με τους κανόνες κτλ....αλλά πέρα από τους όποιους κανόνες (που έτσι και αλλιώς από τη φύση τους είναι γενικοί και δεν μπορούν να απαντούν στις ιδιαιτερότητες όλων των περιπτώσεων) υπάρχει και η κοινή λογική...

Και σε ένα παλιότερο post σχετικά με φανοποιείο, έχω ξαναπροτείνει σχετικό μαγαζί για το οποίο έχω πολύ συγκεκριμένη (θετική) άποψη...εφόσον οι προτάσεις που κάνει κάποιος είναι συγκεκριμένες και τεκμηριωμένες δε βλέπω το λόγο γιατί να μη γίνονται δημόσια...Τέλος το προσωπικό μηνύμα είναι χρήσιμο μόνο για εκείνον που το λαμβάνει οπότε αναιρείται αν θες και η χρησιμότητα του ίδιου του φόρουμ...για αυτό συνοπτικά και τεκμηριωμένα νομίζω ότι το κάθε μέλος μπορεί όταν οι περιστάσεις το απαιτούν να κάνει συγκεκριμένες προτάσεις....
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 06:08.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.