Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 5 > Σειρά 5 - Τεχνικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 02-02-11, 16:28
Το avatar του χρήστη stelmaniac
stelmaniac Ο χρήστης stelmaniac δεν είναι συνδεδεμένος
Μίλαν-Κούντερα 3-0
 
Εγγραφή: 19-03-2007
Μηνύματα: 3.479
stelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud of
Καμμενα πιξελ ΤΕΛΟΣ...

Για να ειμαι ειλικρινης δεν αισιοδοξουσα να ανεβασω το συγκεκριμενο νημα
αλλα ο μεγαλος μεντορ, γατος και μερακλης rapid fast Παναγιωτης κατορθωσε
και εκανε το ονειρο πραγματικοτητα. Και εξηγουμαι:
Εδω και 3 περιπου χρονια ασχολουμαι με το αιωνιο προβλημα των Ε34(και οχι μονο) στο καντραν,
δηλαδη να καταραμενα καμμενα πιξελς. Δοκιμασα τα παντα(αλλα δε λουστηκα), εφαγα ολο το ιντερνετ, αλλαξα τα παντα, ξοδεψα ωρες μα το προβλημα παρεμενε.
Το μονο που απεμενε ηταν να σηκωθει η πλακετα για να ελεγχθει ολο το κυκλωμα, κατι ομως που απαιτουσε σπασιμο της πλακετας αφου ειναι εργοστασιακα πριτσινομενη.
Και να ο Παναγιωτης ως deus ex maquina ηρθε στο μυαλο μου ως τελευταια λυση.
Ο τρελος επιστημων δεν αρνηθηκε οποτε και γω εκανα την πλακετα πακετο και την εστειλα
Θεσ/νικη. ''Δασκαλε-του λεω-το κρεας δικο σου τα κοκκαλα δικα μου, ξεσκισε τη και μπορει να φτιαχτει''...Το αποτελεσμα μας δικαιωσε επιτελους...

Να σημειωθει οτι στο ιντερνετ υπαρχουν οδηγιες επισκευης καντραν για Ε34 ΑΛΛΑ ολα αφορουν τετραπριζα καντραν(525,530 κτλ) και οχι 2πριζα οπως το δικο μου και οι πλακετες ειναι τελειως διαφορετικες, επομενως ο Μεγας Γατος ξεκινησε στα τυφλα...Παγκοσμια πατεντα..!!!!!!
Μονο ο Παναγος απο Σαλονικη φτιαχνει πιξελ ρε παιδια αλλα τα πιανει χοντρα..!!!!!!




Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη stelmaniac : 02-02-11 στις 16:31
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 02-02-11, 16:53
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
εγω παντα το ελεγα...οτι αυτο το παιδι ειναι διαολος μεταμορφωμενος...μπαβο παναγιωτηηηηηηη....
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 02-02-11, 17:12
Το avatar του χρήστη Leonidas_Thess
Leonidas_Thess Ο χρήστης Leonidas_Thess δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-02-2008
Μηνύματα: 558
Leonidas_Thess will become famous soon enough
Μπράβο στον παναγο. Αντε να μπει να χωσουμε καμια θετικη.
__________________

Οι βλάκες και οι ηλίθιοι είναι ανίκητοι
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 02-02-11, 17:21
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Cool Κάτι κάνει ο rapid_fast



Voodoo magic....f&#%ng voodoo magic man....
Και τα φτιάχνει
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 02-02-11, 18:41
Το avatar του χρήστη mitsos_chania
mitsos_chania Ο χρήστης mitsos_chania δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 15-10-2007
Μηνύματα: 1.308
mitsos_chania has a spectacular aura aboutmitsos_chania has a spectacular aura about
Στις ενδειξεις του board computer κατω απο το ταχυμετρο σε Χ5 που ειναι καμμενα πιξελ μπορει να γινει τπτ?
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 02-02-11, 19:08
Το avatar του χρήστη stelmaniac
stelmaniac Ο χρήστης stelmaniac δεν είναι συνδεδεμένος
Μίλαν-Κούντερα 3-0
 
Εγγραφή: 19-03-2007
Μηνύματα: 3.479
stelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud of
rapid-ούτε ένα καμμένο πίξελ-fast...
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 04-06-11, 11:44
MGD Ο χρήστης MGD δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 08-02-2008
Μηνύματα: 10
MGD is on a distinguished road
Ποιός είναι ο Παναγιώτης ρε παιδιά ; Πού μπορεί να τον βρεί κάποιος ; Εχω και εγώ πρόβλημα με καμμένα pixels σε Ε34
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 04-06-11, 14:29
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Παναγιώτης, rapid_fast
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 06-06-11, 10:04
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Α, χα χα χα
Τι μου κάνεις ρε admin..!!!
Μονο του Στέλιου δοκίμασα να φτιάξω, δεν αναλαμβάνω άλλα!!
Δεν έχω χρόνο...
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 06-06-11, 10:17
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Σε έδωσα στεγνά!!!

Εγώ απλά απάντησα στην ερώτηση

Πλάκα πλάκα 1 DIY θα ήταν πολύ χρήσιμο μιας και εκτός από τα Ε34 και τα Ε39 (οπότε και τα Ε53) έχουν το ίδιο θέμα.

Θα σώσεις πολύ κόσμο Παναγιώτη
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 20:58.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.