Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά Z > Σειρά Z - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 15-04-09, 08:16
Το avatar του χρήστη gnx
gnx Ο χρήστης gnx δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 06-01-2007
Μηνύματα: 683
gnx will become famous soon enoughgnx will become famous soon enough
Μαλλον μιλας για το μαυρο στον οροφο του Σφακιανακη στην Κηφισιας...Αυτο εχει κανονικη 86 εαν δεν κανω λαθος. Λοιπον, ολα ειναι συναρτηση της τιμης ποσο το δινει 62-63;
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 15-04-09, 08:20
Το avatar του χρήστη ΓΙΑΝΝΗΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ Ο χρήστης ΓΙΑΝΝΗΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-01-2008
Μηνύματα: 860
ΓΙΑΝΝΗΣ will become famous soon enoughΓΙΑΝΝΗΣ will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από zed Εμφάνιση μηνυμάτων
Μαλλον μιλας για το μαυρο στον οροφο του Σφακιανακη στην Κηφισιας...Αυτο εχει κανονικη 86 εαν δεν κανω λαθος. Λοιπον, ολα ειναι συναρτηση της τιμης ποσο το δινει 62-63;
αν εχει κανονικη 86 τοτε και με τις δυο εκπτωσεις θα παει κανα 58αρι και αν θελει να το διωξει, μπορει και πιο κατω!
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 15-04-09, 08:28
Το avatar του χρήστη 745power
745power Ο χρήστης 745power δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 05-05-2006
Μηνύματα: 59
745power is on a distinguished road
Φίλε μου Zed μέσα έπεσες, δεν θέλω να αναφέρω τιμή καθώς μέσω και κάποιων γνωστών έχει διαμορφωθεί σε πολύ καλά επιπέδα! Πάντως ναι αυτό είναι, και όταν το είδα ήταν έρωτας με την πρώτη ματιά! Τελικά ήμουν που ήμουν κατά 70% αποφασισμένος, μετά τις απαντήσεις σας νομίζω ότι τέλειωσε το δίλημμα!!
__________________
There are two kinds of people: Those who like me, and those who can go to Hell
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 15-04-09, 08:45
Το avatar του χρήστη gnx
gnx Ο χρήστης gnx δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 06-01-2007
Μηνύματα: 683
gnx will become famous soon enoughgnx will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από 745power Εμφάνιση μηνυμάτων
Φίλε μου Zed μέσα έπεσες, δεν θέλω να αναφέρω τιμή καθώς μέσω και κάποιων γνωστών έχει διαμορφωθεί σε πολύ καλά επιπέδα! Πάντως ναι αυτό είναι, και όταν το είδα ήταν έρωτας με την πρώτη ματιά! Τελικά ήμουν που ήμουν κατά 70% αποφασισμένος, μετά τις απαντήσεις σας νομίζω ότι τέλειωσε το δίλημμα!!
Απο αυτα που γραφεις, συμπεραινω οτι μιλαμε για κατω απο 60

Ευχομαι να αποκτησεις τη δικη σου πολεμιστρα γρηγορα. Εαν δεν με απατα η μνημη μου ο αριθμος πλαισιου ειναι lk55454, παραγωγη Απριλιου του 2007. Συνολικα εχουν παραχθει 4275 αυτοκινητα. Οταν το παρεις με το καλο συζηταμε τα χουγια του!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη gnx : 15-04-09 στις 08:46 Αιτία: .
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 15-04-09, 11:48
Το avatar του χρήστη stef
stef Ο χρήστης stef δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-05-2004
Μηνύματα: 3.953
stef is just really nicestef is just really nicestef is just really nicestef is just really nice
Πολύ καλή τιμή 58 για κούτα Ζ4 Μ , μην το σκέφτεσαι καν....
__________________
BMW-SHEER DRIVING PLEASURE

Καλοκαιρινές διακοπές για πάααντα...!
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 15-04-09, 12:24
Το avatar του χρήστη M_dolce
M_dolce Ο χρήστης M_dolce δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-07-2005
Μηνύματα: 465
M_dolce will become famous soon enough
Φιλε μου απ'οτι βλεπω βαση ερωτηματος προσανατολιζεσαι σε διθεσιο οχημα και πολυ καλα κανεις. Εγω προσωπικα βεβαια θεωρω την συγκριση των 2 οχηματων λιγο αστοχη...Αν και τα 2 φερουν το γραμμα Ζ, πρακτικα μιλαμε για 2 εντελως διαφορετικα αυτοκινητα, με αλλη κουλτουρα, αλλη φιλοσοφια και σιγουρα με διαφορα 8 ετων σε τεχολογικο υποβαθρο...

Αν μιλησουμε για το Ζ4Μ Κουπε ειναι ενα εξαιρετικο αυτοκινητο με ενα εξισου εξαιρετικο μοτερ (λεγε με s54) που δεν η φιλοσοφια του ειναι κυριως για track days και οχι για να πας διακοπες, εκδρομη η για καφεδακι στο moorings (αν και οι περισσοτεροι κατοχοι γι'αυτο τα αγορασαν). Το συγκεκριμενο οχημα απαιτει συναιση στο τιμονι, γνωση του αντικειμενου και οπωσπηποτε κτηση και ενος δευτερου μικρου καθημερινου αυτοκινητου. Ειναι απο αυτα που ακομα και σταματημενα πανε με το πλαι....

Απο την αλλη μερια αναφερεσαι σε ενα ολοφρεσκο roadster, με σκληρη οροφη, γρηγορο με ενα μοτερ με αστειρευτη ροπη αλλα βολταδικο... Τα κανει ολα, (η σχεδον ολα) και συμφερει... Δεν κανει για πιστα, (και δεν μιλαω για μπουζουκια - εκει ειναι το στοιχειο του-), δεν κανει καλη εντυπωση στα πεθερικα, δεν κανει γενικα τα πραγματα που κανει το αλλο τουλαχιστον σε τοσο απολυτο βαθμο... Για βολτα, καφε, εκδρομη, παγιδα ειναι ομως εκπληκτικο και μερικα χρονια μπροστα απο το αλλο!!

Εγω προσωπικα θα διαλεγα το κουπε, γνωριζοντας ομωσ γιατι ακριβως το θελω. Θα προτεινα να σκεφτεις τις αναγκες σου, τα θελω σου και να αφησεις την καρδια σου να σε οδηγησει και οχι το (κατω) κεφαλι.

Φιλικα
Ανδρεας
__________________
Μια γυναίκα ποτέ δεν ξεχνά τον άντρα που είχε . Ο άντρας ποτέ δεν ξεχνά την γυναίκα που δεν είχε .
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 15-04-09, 14:00
dim3 Ο χρήστης dim3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-06-2007
Μηνύματα: 188
dim3 is on a distinguished road
δεν παει το Μ στις ευθειες?

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
Θα συμφωνησω απολυτα με τον φιλο πιο πανω, το θεμα ειναι για τι λογο θελεις το αμαξι, γιατι αν θελεις ενα γρηγορο αμαξι για να το ανοιγεις που και που στην αθηνα, τοτε το 35ι ειναι μονοδρομος, αλλα αν θελεις ας πουμε να πας στην βορειο ευβοια μεσο χαλκιδας και σου αρεσει να οδηγεις στα 70/100 ε τοτε το m ειναι μονοδρομος.
Πολυ απλοικο το παραδειγμα μου αλλα χωρις καμια διαθεση να θιξει κανεναν, απλα τα δυο αμαξια ειναι καθαρα θεμα προτεραιοτητων.
Γιατι το Μ δεν παει καλα στις ευθειες?
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 15-04-09, 14:09
Το avatar του χρήστη ΓΙΑΝΝΗΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ Ο χρήστης ΓΙΑΝΝΗΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-01-2008
Μηνύματα: 860
ΓΙΑΝΝΗΣ will become famous soon enoughΓΙΑΝΝΗΣ will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dim3 Εμφάνιση μηνυμάτων
Γιατι το Μ δεν παει καλα στις ευθειες?
μια χαρα παει, αλλα δεν εχει τοσο ενιαφερον οσο στις στροφες, συμφωνα παντα με τα δικα μου στανταρ και οχι σε m, γιατι ποτε δεν ειχα.
Απλα νομιζω οτι αυτα τα εργαλεια τα χαιρεσαι πιο πολυ στους φιδισιους δρομους παρα στις ευθειες.
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 15-04-09, 14:10
Το avatar του χρήστη bmw/E81/tii
bmw/E81/tii Ο χρήστης bmw/E81/tii δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 12-12-2008
Μηνύματα: 167
bmw/E81/tii is an unknown quantity at this point
για μενα φιλε μου λεω το Ζ4Μ γιατι οτι ειναι Μ ειναι "Μ"..τορα το καινουριο μου φενετε πως ειναι πιο "κιριλε" ενο το αλλο το βλεπεις και φοβασαι να μην σε φαει
__________________
2 μαρκες υπάρχουν σε όλο τον κόσμο μία ειναι η BMW και η άλλη όλες οι υπόλοιπες
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 15-04-09, 14:16
Το avatar του χρήστη john
john Ο χρήστης john δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-01-2008
Μηνύματα: 235
john is on a distinguished road
σκεψου ακομα οτι ειναι λιγο παρακινδυνευμενο να αγορασεις αμαξι που μολις εχει βγει στην παραγωγη λογω ψιλοπροβληματων που μπορει να βγαλει
__________________
πηγαινω αργα κ αριστερα. σιγουρα ειμαι καλος οδηγος
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 01:42.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.