Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 29-01-09, 20:47
konas Ο χρήστης konas δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 08-09-2006
Μηνύματα: 2.707
konas is just really nicekonas is just really nicekonas is just really nicekonas is just really nicekonas is just really nice
Καλως ηρθες στη παρεα μας.

Για αρχη θα σου προτεινα να ψαξεις τι αντιστοιχο εχει γραφτει στο παρελθον εδω μεσα.
Ειναι λιγο κουραστικο, αλλα ολο και κατι σχετικο θα βρεις
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 29-01-09, 21:04
Το avatar του χρήστη KATSAMPOXAKIS
KATSAMPOXAKIS Ο χρήστης KATSAMPOXAKIS δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-12-2007
Μηνύματα: 514
KATSAMPOXAKIS is on a distinguished road
κυκλοφοραει dvd και μπενει πισω στη μοναδα σου, τα εχει ολα. το εχω βαλει στα βγαζει και 3d!!! αν θελεις αλλη πληρ. ρωτα
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 30-01-09, 20:23
elizabeth7 Ο χρήστης elizabeth7 δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 29-01-2009
Μηνύματα: 9
elizabeth7 is on a distinguished road
σας ευχαριστώ όλους παιδιά που προσπαθήστε να με βοηθήσετε...
πάντως κάπου είχα ακούσει ότι υπάρχει στο εμπόριο dvd που να περιέχει τους ελληνικούς χάρτες αλλά όχι το αυθεντικό σπασμένο...ισχύει κάτι τέτοιο?
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 30-01-09, 20:36
Το avatar του χρήστη KATSAMPOXAKIS
KATSAMPOXAKIS Ο χρήστης KATSAMPOXAKIS δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-12-2007
Μηνύματα: 514
KATSAMPOXAKIS is on a distinguished road
εχεις π.μυνημα
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 30-01-09, 20:41
Το avatar του χρήστη nino x3
nino x3 Ο χρήστης nino x3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-11-2008
Μηνύματα: 998
nino x3 is just really nicenino x3 is just really nicenino x3 is just really nicenino x3 is just really nicenino x3 is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από elizabeth7 Εμφάνιση μηνυμάτων
σας ευχαριστώ όλους παιδιά που προσπαθήστε να με βοηθήσετε...
πάντως κάπου είχα ακούσει ότι υπάρχει στο εμπόριο dvd που να περιέχει τους ελληνικούς χάρτες αλλά όχι το αυθεντικό σπασμένο...ισχύει κάτι τέτοιο?
η γνωμη μου ειναι να μην μπλεξεις με σπασμενα ,copy κλπ. υπαρχει σοβαρο ενδεχομενο να σου κλειδωσει και μετα αστα.. μπορεις μεσω νετ να παρεις ειδικα απο γερμανια τις νεες εκδοσεις σε παρα πολυ χαμηλη τιμη (30-50 ευρω) αλλα θα ειναι στα αγγλικα.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 31-01-09, 04:32
snoopjohn Ο χρήστης snoopjohn δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 24-05-2008
Μηνύματα: 72
snoopjohn is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nino x3 Εμφάνιση μηνυμάτων
η γνωμη μου ειναι να μην μπλεξεις με σπασμενα ,copy κλπ. υπαρχει σοβαρο ενδεχομενο να σου κλειδωσει και μετα αστα.. μπορεις μεσω νετ να παρεις ειδικα απο γερμανια τις νεες εκδοσεις σε παρα πολυ χαμηλη τιμη (30-50 ευρω) αλλα θα ειναι στα αγγλικα.
τι λες βρε στην κοπελα?
σου κλείδωσε εσένα κανένα?
ποπό!!!
τι είναι αυτά που λέτε????
για σοβαρευτείτε λίγο!
__________________
http://www.imageshack.gr/files/gscmbqi70fj7wng2vww6.jpg
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 31-01-09, 08:05
Το avatar του χρήστη nino x3
nino x3 Ο χρήστης nino x3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-11-2008
Μηνύματα: 998
nino x3 is just really nicenino x3 is just really nicenino x3 is just really nicenino x3 is just really nicenino x3 is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από snoopjohn Εμφάνιση μηνυμάτων
τι λες βρε στην κοπελα?
σου κλείδωσε εσένα κανένα?
ποπό!!!
τι είναι αυτά που λέτε????
για σοβαρευτείτε λίγο!
σε μενα οχι γιατι δεν εχω navi στου φιλου μου ομως το χ3 2.0d του το κρατησε μεσα το dvd (δεν ειναι αυτο κλειδωμα?) και δεν εβγαινε. τελικα καταφεραμε και το βγαλαμε αλλα δεν το ξαναχρησιμοποιησε. Στο nissan που ειχα οταν απο μαλλον κακης ποιοτητας cd το ¨εφαγε" και δεν εβγαινε αφου το βγαλαμε ειχε κλειδωσει ο μηχανισμος και δεν μπορουσες να βαλεις αλλο.Κοστος επισκευης στην αντιπροσωπεια 250 ευρω. Το πιθανοτερο ολα αυτα να ειναι σεναρια και να μην ισχυουν σε αλλα αυτοκινητα ή ακομα μπορει και να κανω λαθος αυτο ομως εσενα δεν σου δινει κανενα δικαιωμα να με αποκαλεις μη σοβαρο ουτε με ξερεις ουτε ξερεις ποσο ετων ειμαι ,ουτε ποιος ειμαι γιαυτο λοιπον οταν απαντας στα thread μπορεις να πεις φιλε κανεις λαθος δεν ειναι ετσι τα πραγματα ή ετσι ειναι ,λοιπον το να εκφρασει την γνωμη ή την απορια του ο καθεις αυτο ειναι και το νοημα αυτου του forum αλλα παντα με ευγενεια ή οποια χαρακτηριζει και την σοβαροτητα του καθενος. Νομιζω παντως οτι γενικως ολοι μας θα πρεπει να προσεχουμε περισσοτερο οταν γραφουμε κατι γιατι ο γραπτος λογος ειναι αχρωμος και ψυχρος και πολλες φορες δεν μεταδιδει και το πραγματικο νοημα 'η το υφος του "ομιλητη".
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nino x3 : 31-01-09 στις 08:09
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 01-02-09, 15:11
snoopjohn Ο χρήστης snoopjohn δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 24-05-2008
Μηνύματα: 72
snoopjohn is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nino x3 Εμφάνιση μηνυμάτων
σε μενα οχι γιατι δεν εχω navi στου φιλου μου ομως το χ3 2.0d του το κρατησε μεσα το dvd (δεν ειναι αυτο κλειδωμα?) και δεν εβγαινε. τελικα καταφεραμε και το βγαλαμε αλλα δεν το ξαναχρησιμοποιησε. Στο nissan που ειχα οταν απο μαλλον κακης ποιοτητας cd το ¨εφαγε" και δεν εβγαινε αφου το βγαλαμε ειχε κλειδωσει ο μηχανισμος και δεν μπορουσες να βαλεις αλλο.Κοστος επισκευης στην αντιπροσωπεια 250 ευρω. Το πιθανοτερο ολα αυτα να ειναι σεναρια και να μην ισχυουν σε αλλα αυτοκινητα ή ακομα μπορει και να κανω λαθος αυτο ομως εσενα δεν σου δινει κανενα δικαιωμα να με αποκαλεις μη σοβαρο ουτε με ξερεις ουτε ξερεις ποσο ετων ειμαι ,ουτε ποιος ειμαι γιαυτο λοιπον οταν απαντας στα thread μπορεις να πεις φιλε κανεις λαθος δεν ειναι ετσι τα πραγματα ή ετσι ειναι ,λοιπον το να εκφρασει την γνωμη ή την απορια του ο καθεις αυτο ειναι και το νοημα αυτου του forum αλλα παντα με ευγενεια ή οποια χαρακτηριζει και την σοβαροτητα του καθενος. Νομιζω παντως οτι γενικως ολοι μας θα πρεπει να προσεχουμε περισσοτερο οταν γραφουμε κατι γιατι ο γραπτος λογος ειναι αχρωμος και ψυχρος και πολλες φορες δεν μεταδιδει και το πραγματικο νοημα 'η το υφος του "ομιλητη".
εγώ το έθεσα χιουμοριστικά!απλός διαβάστηκε και κατανοήθηκε διαφορετικά!
όσο για τα κλειδώματα,το να στο κρατήσει μέσα το δισκάκι δεν είναι κλείδωμα,αλλά είναι κακογραμμένο και δεν το αφήνει διότι προσπαθεί να το διαβάσει.
υπάρχει σχετικό θέμα για το πως βγάζουμε έξω ένα δισκάκι.
όσο για το Νισαν δεν γνωρίζω και δεν απαντώ.
σε ορισμένα πάντως νέα μοντέλα ,ακομα και στα bmw Professional κλειδώνουν
με κωδικό ασφαλείας ,αν θέλει ο χρήστης ,έτσι ώστε να μην τα κλέβουν.αυτό ναι είναι κλείδωμα.
__________________
http://www.imageshack.gr/files/gscmbqi70fj7wng2vww6.jpg
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 02-02-09, 07:29
Το avatar του χρήστη nikos_E34
nikos_E34 Ο χρήστης nikos_E34 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 28-07-2004
Μηνύματα: 613
nikos_E34 will become famous soon enough
κατι αλλο επαιξε φιλε..του φιλου σου το νισσαν αν βγαζατε τους πολους της μπαταριας για κανα μισαωρο θα επανερχονταν οπως σε ενα γνωστο του βουλγαρικου φορουμ με Ε60 550 που εβαλε σπασμενο χαρτη και ολη η μοναδα βγηκε οφφ...πανικοβληθηκε φυσικα παει στην αντιπροσωπεια και του εβγαλαν τη μπαταρια για καμια ωρα και επανηλθε...μετα αλλαξε τα settings στο Νερο και το δισκακι δουλευει σφαιρα τωρα....μαλλον εδωσε 250 ευρω για "αερα" ο φιλος σου....
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 02-02-09, 09:17
Το avatar του χρήστη nino x3
nino x3 Ο χρήστης nino x3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-11-2008
Μηνύματα: 998
nino x3 is just really nicenino x3 is just really nicenino x3 is just really nicenino x3 is just really nicenino x3 is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από snoopjohn Εμφάνιση μηνυμάτων
εγώ το έθεσα χιουμοριστικά!απλός διαβάστηκε και κατανοήθηκε διαφορετικά!
όσο για τα κλειδώματα,το να στο κρατήσει μέσα το δισκάκι δεν είναι κλείδωμα,αλλά είναι κακογραμμένο και δεν το αφήνει διότι προσπαθεί να το διαβάσει.
υπάρχει σχετικό θέμα για το πως βγάζουμε έξω ένα δισκάκι.
όσο για το Νισαν δεν γνωρίζω και δεν απαντώ.
σε ορισμένα πάντως νέα μοντέλα ,ακομα και στα bmw Professional κλειδώνουν
με κωδικό ασφαλείας ,αν θέλει ο χρήστης ,έτσι ώστε να μην τα κλέβουν.αυτό ναι είναι κλείδωμα.
κανενα προβλημα φιλε μου και εγω μαλλον λαθος λεξη χρησιμοποιησα(κλειδωμα),ενοουσα οτι μπλοκαρει ο μηχανισμος εξαγωγης του δισκου. Το thread που αναφερεις το εχω δει οσο για το δισκακι το βγαλαμε αλλα δεν μπορουσες να βαλεις αλλο κατι ειχε γινει και ειχε μπλοκαρει. Στο δε service της nissan αν γραψω αναλυτικα τι παιχτηκε θα φριξουν ολοι εδω μετα λαμογια των "συνεργειων"αλλα θα βγουμε
__________________
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 05:48.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.