Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #71  
Παλιά 24-04-09, 23:25
gkoukou Ο χρήστης gkoukou δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 23-02-2008
Μηνύματα: 102
gkoukou is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ximikos Εμφάνιση μηνυμάτων
Γεία σας παιδιά.Όπως θα δείτε είμαι νέος στο φόρουμ μιάς και μόλις πρίν 4 μέρες απέκτησα μία Ζ4 3.0i του 2004.Σαν σύστημα πλοήγησης έχει το proffesional και στο DVD με τους χάρτες δεν περιλαμβάνει την Ελλάδα μιας και το αμάξι είναι εισαγωγής.Που μπορώ να βρω κάποιο link μιας και είμαι από επαρχία για το 2009-1 high DVD για να το κατεβ... ?Υπάρχει κάτι έγγυρο γιατι σε παλιά ποστ που κοίταξα τα λινκ δεν ισχύουν πλέον.Εποικοινωνείσστε και με pm μαζί μου.Παιδιά ευχαριστώ προκαταβολικά και θα τα λεμε από εδώ και πέρα.
ααα....Αν γνωριζετε και καμια πληροφορία σχετικα με την ενσωμάτωση POIS-κάμερες-μπλόκα ευπρόσδεκτη...γιατί κάποτε πρέπει η αστυνομία να μάθει πως η δουλειά της δεν είναι να κόβει κλήσεις για εισπρακτικούς λόγους....Γι αυτό έχουμε και την εφορεία εξάλλου....

Εχεις pm ..
Απάντηση με παράθεση
  #72  
Παλιά 24-04-09, 23:36
Το avatar του χρήστη stratos
stratos Ο χρήστης stratos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-02-2008
Μηνύματα: 1.673
stratos is a jewel in the roughstratos is a jewel in the roughstratos is a jewel in the rough
Παιδιά δεν ξέρω αν βαίνω λίγο off topic αλλά έχω μια απορία.

Παράγγηλα το καινούργιο μου Ε92 με navi professional και ο πολητής λέει οτι έχει προεγκατεστημένα 80 Gb και οτι δέν υπάρχει DVD drive πάνω στο αυτοκίνητο.

Θέλω να ρωτήσω αν θα δουλεύουν κανονικά οι χάρτες ή θέλουν ξεκλείδωμα (και συνεπώς λεφτά)? Ποιοά έκδοση είναι?
__________________
E36 3.16i.... 1993 - 2009.... R.I.P.
Απάντηση με παράθεση
  #73  
Παλιά 25-04-09, 22:42
παναγιώτης Ο χρήστης παναγιώτης δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 24-04-2009
Μηνύματα: 13
παναγιώτης is on a distinguished road
να απαντήσω στο φίλο με το x3, αν παρακολουθεί, εγώ παρέλαβα το γνήσιο μόνιτορ από ebay με 150 ευρώ και επειδή η λύση του navi box με adaptror για video-in και unlock είναι παν-άκριβη και στο τέλος ο χειρισμός θα είναι από το τηλεχειριστήριο του navi-box θα λύσω την γνήσια οθόνη και θα προσαρμόσω με λίγη χειροτεχνία ένα gps αφής 6-7 ίντσες, ότι μου χωρέσει. Δεν δείχνει και τόσο δύσκολο αλλά και τίποτα δεν είναι εύκολο.. προσεχώς θα ξέρω
Απάντηση με παράθεση
  #74  
Παλιά 25-04-09, 23:05
Το avatar του χρήστη individual
individual Ο χρήστης individual δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 12-04-2009
Μηνύματα: 251
individual will become famous soon enough
οσοι φιλοι εχουν το PROFESIONAL,το οποιο το εχω εγω υπαρχει το DVD της ελλαδας στην BMW αλλα ειναι αλμηρο(400+ αν θυμαμαι καλα).τελικα μου το εφερε ενας φιλος ,απο καποιον που εχει "μαυρη ζωνη στα κομπιουτερ"και ειναι ακριβως το ιδιο με το μαμα με 100ευ.φανταζομαι οτι δεν παιζει μονο στο profesional.εχω το ε39 4/03 ντιζελ.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #75  
Παλιά 27-07-09, 00:18
themis04 Ο χρήστης themis04 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 18-10-2007
Μηνύματα: 18
themis04 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ximikos Εμφάνιση μηνυμάτων
Γεία σας παιδιά.Όπως θα δείτε είμαι νέος στο φόρουμ μιάς και μόλις πρίν 4 μέρες απέκτησα μία Ζ4 3.0i του 2004.Σαν σύστημα πλοήγησης έχει το proffesional και στο DVD με τους χάρτες δεν περιλαμβάνει την Ελλάδα μιας και το αμάξι είναι εισαγωγής.Που μπορώ να βρω κάποιο link μιας και είμαι από επαρχία για το 2009-1 high DVD για να το κατεβ... ?Υπάρχει κάτι έγγυρο γιατι σε παλιά ποστ που κοίταξα τα λινκ δεν ισχύουν πλέον.Εποικοινωνείσστε και με pm μαζί μου.Παιδιά ευχαριστώ προκαταβολικά και θα τα λεμε από εδώ και πέρα.
ααα....Αν γνωριζετε και καμια πληροφορία σχετικα με την ενσωμάτωση POIS-κάμερες-μπλόκα ευπρόσδεκτη...γιατί κάποτε πρέπει η αστυνομία να μάθει πως η δουλειά της δεν είναι να κόβει κλήσεις για εισπρακτικούς λόγους....Γι αυτό έχουμε και την εφορεία εξάλλου....
http://www.gamato.info/details.php?i...91a3628cf2b13a

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη themis04 : 27-07-09 στις 00:20
Απάντηση με παράθεση
  #76  
Παλιά 27-07-09, 00:31
Το avatar του χρήστη strof
strof Ο χρήστης strof δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-08-2007
Μηνύματα: 309
strof will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από themis04 Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτό ειναι το cd για τα mk3,4 και όχι το dvd για το professional
Απάντηση με παράθεση
  #77  
Παλιά 12-08-09, 01:00
Το avatar του χρήστη VANGELAS
VANGELAS Ο χρήστης VANGELAS δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 05-08-2009
Μηνύματα: 7
VANGELAS is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από strof Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτό ειναι το cd για τα mk3,4 και όχι το dvd για το professional

Και απο πού μπορούμε να κατεβάσουμε το προγραμμα για το professional navi ?
για αυτοκίνητο M3 Ε46 του 08.2005 με το Navi Pro.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 11:10.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.