Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 18-05-09, 17:22
Το avatar του χρήστη NekridE46
NekridE46 Ο χρήστης NekridE46 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 13-07-2008
Μηνύματα: 47
NekridE46 is on a distinguished road
Thumbs up Aξιζει η Οχι ??? μετατροπη σε 330ci

Καλησπερα σε ολο το Forum κ κυριοτερα σε ολους τους φιλους bmwδακηδες , ειμαι 21 χρονων κ ειμαι κατοχος μιας 316 ci Facelift του 2004, εδω κ λιγο καιρο το εχω ψαξει εχω διαβασε κ σχετικες συζητησεις σας σχετικα με την συγκεκριμενη μετατροπη εχω διαβασει κ το παρα πολυ ωραιο κ κατατοπιστικοτατο thread του Βασιλη αλλα θελω τα φωτα σας . θελω η μετατροπη που θα κανω να ειναι αξιοπιστη κ να σβησει την διψα μου, το αυτοκινητο μ το λατρευω κ δεν σκεφτομαι ουτε καν να το δωσω .. θελω να βαλω ενα 330 μοτερ γιατι απ οτι ξερω κ εχω διαβασει ειναι φοβερα αξιοπιστο κ επιδεχεται κ πολυ βελτιωση σε αντιθεση το Μ3 ειναι πιο δυνατο αλλα εχω ακουσει να κυκλοφορει κ ο ορος του "Γερμανου Ασθενη". θελω να μου πειτε τις γνωμες σας κ που θα ηταν καλυτερα να απευθηνθω για την μετατροπη .τα λεφτα τα εχω εκατσα κ μαζεψα τα λεφτα της μετατροπης αλλα εχω αρκετα στο μυαλο ακομα κ θελω να τα χωσω ολα μαζι . οπως λευκο καντραν οργανων ,M pack κ την πανεμορφη ζαντουλα της Csl σε μεγεθος π να χωραει κ να φαινεται κουκλα με χαμηλο προφιλ κ λοιπα ... οπως θα καταλαβατε ειμαι μικρος κ περιμενω τα φωτα απο τους Ειδημονες του site ... Α.. μην ξεχασω οποιος μπορει να με διαφωτισει με τις σχετικες πληροφοριες σχετικα με τις ζαντες Mpack (απο Bmw η Schnitzer?) και αν μπορω να τοποθετησω τα Μ καθισματα στη μπεμπαρα μου .... Ευχαριστω πολυ κ συγνωμη αν σας κουρασα...http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ies/GrowUp.gif http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ilies/clap.gif
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 18-05-09, 17:26
Το avatar του χρήστη bimmer-corfu
bimmer-corfu Ο χρήστης bimmer-corfu δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 15-11-2004
Μηνύματα: 3.021
bimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to all
Καλώς ήρθες. Αν ψάξεις θα βρεις πολλές πληροφορίες εδώ μέσα για τη μετατροπή που θες να κάνεις. Καλή επιτυχία
__________________
Αν δεν μπορείς να πας γρήγορα με 100 ίππους, τότε, δεν θα πας ούτε με 500
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 18-05-09, 17:30
Το avatar του χρήστη NekridE46
NekridE46 Ο χρήστης NekridE46 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 13-07-2008
Μηνύματα: 47
NekridE46 is on a distinguished road
Πιστευεις οτι αξιζει αδερφε μου ?? πιστευω οτι θα ξετρελαθω με την μετατροπη ..
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 18-05-09, 17:35
Το avatar του χρήστη george kaleas
george kaleas Ο χρήστης george kaleas δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-06-2008
Μηνύματα: 500
george kaleas is on a distinguished road
και εγω το ιδιο σκεφτομε καθε μερα...μηπως παρο κανα ετοιμο και ηρεμησο!!!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 18-05-09, 17:37
Το avatar του χρήστη Sp!ros G
Sp!ros G Ο χρήστης Sp!ros G δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-11-2006
Μηνύματα: 1.153
Sp!ros G is a glorious beacon of lightSp!ros G is a glorious beacon of lightSp!ros G is a glorious beacon of lightSp!ros G is a glorious beacon of lightSp!ros G is a glorious beacon of light
Καλως ηρθες φιλε ,

Προσωπικα δε θα προχωραγα σε μετατροπη ,ειδικα αυτη τη χρονικη περιοδο.Αμα σκεφτεις οτι

θα πρεπει να δωσεις αρκετα χρηματα ωστε να κανεις μια πληρη μετατροπη σε 330 και στη συνεχεια

να κανεις βελτιωσεις και μηχανικες και αισθητικες ,θα μπορουσες δινοντας και το δικο σου να προχωρησεις

σε μια αγορα γνησιας Μ3. Με ιδιαιτερη προσοχη και ψαξιμο μπορεις να βρεις Μ3 με καποιο

παντα ρισκο ,οπως αλλωστε και σε μια μετατροπη. Θελει υπομονη και ψαξιμο για οτι

προτιμησεις να ακολουθησεις!!
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Sp!ros G : 18-05-09 στις 17:40
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 18-05-09, 17:40
Το avatar του χρήστη StratosGR
StratosGR Ο χρήστης StratosGR δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 23-03-2008
Μηνύματα: 88
StratosGR is on a distinguished road
Καλωσόρισες κι εσύ!
Είμαι σίγουρος ότι μετά απο μερικά άρθρα που θα διαβάσεις ,αν έχεις και τα αναγκαία χρήματα θα τρέξεις για τη μετατροπή ,όποια και να είναι αυτή
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 18-05-09, 17:41
Το avatar του χρήστη NekridE46
NekridE46 Ο χρήστης NekridE46 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 13-07-2008
Μηνύματα: 47
NekridE46 is on a distinguished road
Δεν σκεφτομαι να δωσω το αυτοκινητο μου ... ουτως η αλλως μικρος ειμαι κ εχω το μικτροβιο , δυσκολος επισης καιρος κ για πουληματα ... αλλα οι περισσοτεροι μ λενε να προχωρησω ... ευχαριστω για τις γνωμες κ να ξερετε οτι πιανουν τοπο κ τις σκεφτομαι . περιμενω κ αλλες...
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 18-05-09, 17:42
Το avatar του χρήστη manos///3
manos///3 Ο χρήστης manos///3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-10-2008
Μηνύματα: 773
manos///3 has a spectacular aura aboutmanos///3 has a spectacular aura aboutmanos///3 has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Sp!ros G Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλως ηρθες φιλε ,

Προσωπικα δε θα προχωραγα σε μετατροπη ,ειδικα αυτη τη χρονικη περιοδο.Αμα σκεφτεις οτι

θα πρεπει να δωσεις αρκετα χρηματα ωστε να κανεις μια πληρη μετατροπη σε 330 και στη συνεχεια

να κανεις βελτιωσεις και μηχανικες και αισθητικες ,θα μπορουσες δινοντας και το δικο σου να προχωρησεις

σε μια αγορα γνησιας Μ3. Με ιδιαιτερη προσοχη και ψαξιμο μπορεις να βρεις Μ3 με καποιο

παντα ρισκο ,οπως αλλωστε και σε μια μετατροπη. Θελει υπομονη και ψαξιμο για οτι

προτιμησεις να ακολουθησεις!!
Oι μετατροπες ειναι δυσκολες και με πολυ ρισκο!
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 18-05-09, 17:44
Το avatar του χρήστη manos///3
manos///3 Ο χρήστης manos///3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-10-2008
Μηνύματα: 773
manos///3 has a spectacular aura aboutmanos///3 has a spectacular aura aboutmanos///3 has a spectacular aura about
Αλλα απο την αλλη αν ΘΕΣ τοσο πολυ τις μετατροπες , επικοινωνησε με τον bmw330vassilis..Θα σε βοηθησει!
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 18-05-09, 17:47
Το avatar του χρήστη NekridE46
NekridE46 Ο χρήστης NekridE46 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 13-07-2008
Μηνύματα: 47
NekridE46 is on a distinguished road
Redlover εσυ πιστευεις οτι αξιζει ?? ασχετως που εχεις Μ3 η δυναμη κ λοιπα εχουν μεγαλη διαφορα απο το 16αρι μου κ πιστευω οτι θα ξετρελαθω....
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 23:04.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.