Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικά Θέματα BMW > Συντήρηση

Συντήρηση Εδώ συζητάμε όλα τα θέματα που έχουν σχέση με τη συντήρηση του αυτοκινήτου μας (service, επισκευές, φανοποιία)

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 27-04-13, 19:58
Το avatar του χρήστη Dermatis
Dermatis Ο χρήστης Dermatis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-04-2010
Μηνύματα: 286
Dermatis will become famous soon enough
Ψαχνω συνεργειο στα Νοτια Προαστια....

Λοιπον με αφορμη καποια προβληματακια που εχω στο αμαξι, που μερικοι ισως γνωριζεται και με βοηθησατε να τα εντοπισω.......ψαχνω να βρω ενα συνεργειο για να πηγαινω για τα σερβις αλλα και οτι αλλο προκυψει ( να το εχω σαν μονιμο) .....λογω του οτι ο μαστορας που πηγαινα δεν ασχολειται πλεον επαγγελματικα!
Αν εχετε να προτεινετε κατι καλο και συναμα οικονομικο σε σχετικη κοντινη αποσταση απο εμενα θα με βοηθουσατε πολυ γιατι εχω μερικα υποψην αλλα δεν εχω εμπεριστατωμενη αποψη περι ποιοτητας δουλειας αλλα και κοστους!
Υποψην εχω ειτε απο φημη ειτε απο τις προσφορες του φορουμ τα εξης
Βουδουρης ( Νεος Κοσμος) - Φλασκης/Σιττας (Καλλιθεα) - Alimos Motors (Αλιμος)
Μια γνωμη θα βοηθουσε αρκετα!
Βεβαια και καθε αλλη προταση!
Εγω μενω Νοτια Προαστια και πιο συγκεκριμενα Αγιο Δημητριο!
Γνωμες ειτε εδω ειτε με πμ δεν εχω προβλημα.
__________________
Η Μπεμπα μου............!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 28-04-13, 01:37
Το avatar του χρήστη GIANNHS M
GIANNHS M Ο χρήστης GIANNHS M δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 28-08-2010
Μηνύματα: 539
GIANNHS M is on a distinguished road
εγω το μονο που εχω να πω με τα συνεργεια ειναι οτι πρεπει να προσεχουμε κ να διευκρινιζουμε τι θελουμε κ τι εχει το αμαξι?στο περιπου δε γινεται διοτι οι εποχες αλλαξανε κ τα πειραματα δεν χωρανε πλεον στην τσεπη των περισσοτερων πιστευω!εγω οταν ειχα προβλημα με την τηλεοραση το gps κτλ πηγα σε ενα απο τα συνεργεια που αναφερατε κ ενω ο υπευθυνος ηταν πολυ καλος κ εξυπηρετικος κ δεν με χρεωσε μια μερα που ειδε το αμαξι η διαγνωση της ζημιας ητανε να ξεκινησω να αλλαξω το πρωτο ανταλλακτικο το οποιο ξεκιναγε απο 300 ευρω κ θα βλεπαμε τι αλλο μπορει να ητανε.αυτο εμενα στις μερες μας δε μου λεει κατι....καπως ετσι μπορω να βρω κ εγω τι φταιει αν τα αλλαξω ολα!!!εν ολιγεις η ουσιαστικη ζημια ηταν στην καλωδιωση πραγμα που σημαινει,αν εγω ξεκιναγα να αλλαζω οτι υποτιθεται δεν θα δουλευε θα ειχα φτασει ποιος ξερει ποσα ευρω.ετσι λοιπον λεω οτι λεω διοτι τα εχω πληρωσει.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 28-04-13, 10:05
pritaniss Ο χρήστης pritaniss δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 04-07-2012
Μηνύματα: 19
pritaniss is on a distinguished road
καλημερα οταν εμενα καλαμακι πηγαινα alimos motors με ε 46 318 του 2004 και παντα με προσεχαν. νομιζω οτι ειναι ενα καλο συνεργειο . παντως εγω δεν ειχα παραπονο. περνα και κουβεντιασε μαζι τους !
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 28-04-13, 10:22
paganis Ο χρήστης paganis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-06-2009
Μηνύματα: 2.177
paganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nice
προσωπικα δεν εχω εμπειρια απο το αλιμος μοτορς...
απο τους υπολοιπους 2...
-εχω να πω καλα λογια για την εξυπηρετηση και το ενδιαφερων του Βουδουρη..ασχετως αποτελεσματος
-τα χειροτερα, για την απροσεκτη δουλεια...σε σημειο επικυνδινοτητας και την τσεκουροτιμολογηση για τον Σιττα
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 28-04-13, 11:06
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Εγώ πηγαίνω στον Άλιμο μοτορς.

Είμαι τόσο ευχαριστημένος από τα παιδιά εκεί, από τη συμπεριφορά τους και τη δουλειά τους, που δεν έχω συναντήσει αλλού (καλά όσον αφορά τη BMW δεν το συζητώ και έχω περάσει από άλλα 5 συνεργεία και αντιπροσωπείες).

Δεν έχω BMW πλέον, αλλά θα συνεχίσω να πηγαίνω για όποιες δουλειές μπορώ και τα άλλα αυτοκίνητα μου, γιατί τα παιδιά εκεί το αξίζουν.


Μπορεί να υπάρχουν καλύτερα συνεργεία και πιο ''σωστοί'' άνθρωποι. Εγώ δεν τους πέτυχα πάντως (για συνεργεία BMW τουλάχιστον).
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 28-04-13, 14:00
Το avatar του χρήστη Dermatis
Dermatis Ο χρήστης Dermatis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-04-2010
Μηνύματα: 286
Dermatis will become famous soon enough
Καλησπερα και ευχαριστω ολους για το ενδιαφερον και τις απαντησεις σας!
Την Δευτερα θα κανω μια ερευνα σε τιμες κυριως και θα λαβω υποψην και τις γνωμες σας για να επισκευτω καποιο απο αυτα τα συνεργεια!
__________________
Η Μπεμπα μου............!!!!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 10:21.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.