Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #41  
Παλιά 31-10-09, 12:29
Το avatar του χρήστη MiSSLiTTleDeVil
MiSSLiTTleDeVil Ο χρήστης MiSSLiTTleDeVil δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-06-2007
Μηνύματα: 223
MiSSLiTTleDeVil is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nikos120i Εμφάνιση μηνυμάτων
Τη πήραααααα
Καλοτάξιδη. Σωστή επιλογή στο χρώμα.
__________________
Σ' αυτόν τον κόσμο που μόνη μου ζω
δεν υπάρχουν κανόνες, μα μόνο εξαιρέσεις..
♪♪♪
Απάντηση με παράθεση
  #42  
Παλιά 02-11-09, 15:01
Το avatar του χρήστη nik200
nik200 Ο χρήστης nik200 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-08-2009
Μηνύματα: 1.081
nik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of light
ρε παιδια..ειμαστε σοβαροι??47 χιλ για ενα διλιτρο αμαξι με 180 αλογα και βαρος 1350-1400κιλα??προς θεου δεν ειμαι κοντρακιας...καμια σχεση..αλλα μηπως παιρνουμε λιγο αυτοκινητο για τα 16 εκ δραχμες???με 47 χιλ παιρνεις μ3 46αρι με 30χιλ χιλιομετρα...δεν αντιλεγω οτι το αμαξι περα απο πολυ καλο, ειναι και πολυ ομορφο...αλλα πολλα τα λεφτα..συμφωνω με τον evangelo οσο δεν παιρνει..και αν θυμαμαι καλα..το αμαξι ειναι ηδη εκκεντροφορατο..πως θα παρεις τα 20 αλογα ακομα αν δεν βαλεις κομπρεσσορα..που κανει ποσο??αλλα 3-4χιλ..δηλαδη με απλα λογια πρεπει να ριξεις 50χινες για να χεις 210-220 αλογα??????εγω προσωπικα το εκανα με 22χιλιαρικα στο α3 μου..ξερω αστοχο παραδειμα αλλα...πιστευω παρα πολλα τα λεφταααααα....
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #43  
Παλιά 03-11-09, 01:40
Το avatar του χρήστη MiSSLiTTleDeVil
MiSSLiTTleDeVil Ο χρήστης MiSSLiTTleDeVil δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-06-2007
Μηνύματα: 223
MiSSLiTTleDeVil is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nik200 Εμφάνιση μηνυμάτων
ρε παιδια..ειμαστε σοβαροι??47 χιλ για ενα διλιτρο αμαξι με 180 αλογα και βαρος 1350-1400κιλα??προς θεου δεν ειμαι κοντρακιας...καμια σχεση..αλλα μηπως παιρνουμε λιγο αυτοκινητο για τα 16 εκ δραχμες???με 47 χιλ παιρνεις μ3 46αρι με 30χιλ χιλιομετρα...δεν αντιλεγω οτι το αμαξι περα απο πολυ καλο, ειναι και πολυ ομορφο...αλλα πολλα τα λεφτα..συμφωνω με τον evangelo οσο δεν παιρνει..και αν θυμαμαι καλα..το αμαξι ειναι ηδη εκκεντροφορατο..πως θα παρεις τα 20 αλογα ακομα αν δεν βαλεις κομπρεσσορα..που κανει ποσο??αλλα 3-4χιλ..δηλαδη με απλα λογια πρεπει να ριξεις 50χινες για να χεις 210-220 αλογα??????εγω προσωπικα το εκανα με 22χιλιαρικα στο α3 μου..ξερω αστοχο παραδειμα αλλα...πιστευω παρα πολλα τα λεφταααααα....
Οπως το βλεπεις ο καθενας.
Και δεν αρεσουν σε ολους τα Μ3 Ε46. Χαλαρωστε λιγακι.
__________________
Σ' αυτόν τον κόσμο που μόνη μου ζω
δεν υπάρχουν κανόνες, μα μόνο εξαιρέσεις..
♪♪♪
Απάντηση με παράθεση
  #44  
Παλιά 03-11-09, 10:22
Το avatar του χρήστη nik200
nik200 Ο χρήστης nik200 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-08-2009
Μηνύματα: 1.081
nik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MiSSLiTTleDeVil Εμφάνιση μηνυμάτων
Οπως το βλεπεις ο καθενας.
Και δεν αρεσουν σε ολους τα Μ3 Ε46. Χαλαρωστε λιγακι.
φυσικα και οπως το βλεπει ο καθενας..δεν αντιλεγω...απλα για μενα..με 47χηνες το αμαξι επρεπε να ειναι φονιας...σε γκαζι, κρατημα, παιχνιδι... τι απο τα 3 ειναι??γκαζι..σε σχεση με ενα turbo..1.8 η 2.0λτ του γκρουπ vag (να σε προλαβω..και ας εχω audi ειμαι ο πρωτος που τους κραζω σε θεματα μονοδιαστατης οδικης συμπεριφορας και τιμονιου!!) η ενα 2.0λτ honda δεν παει βημα...απο παιχνιδι τωρα...νομιζεις οτι με 20 κιλα ροπης θα νιωσεις πισω κινηση και με 18αρες???επισης επειδη δεν ξερω, το αμαξι εχει μπλοκε???γιατι αν οχι θα ηταν απαραδεκτο...παντες χωρις μπλοκε απλα δεν υπαρχουν..και πιστεψε με απο παντες ξερω...αρα απο bmw θα επαιρνα...ειτε 135 (καινουργιο) και ενα μπλοκε, 335 (μεταχειρα) και ενα μπλοκε, μ3 46 (μεταχειρα)..

μην παρεξηγηθω..δεν σχολιαζω την επιλογη σου,οπως προειπα ειναι ενα πολυ καλο αμαξι..απλα λεω τι θα εκανα εγω με αυτα τα χρηματα...
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #45  
Παλιά 07-11-09, 16:54
Το avatar του χρήστη Nikos120i
Nikos120i Ο χρήστης Nikos120i δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-05-2007
Μηνύματα: 1.157
Nikos120i has a spectacular aura aboutNikos120i has a spectacular aura about
ΠΡΟΣ MODS: Μπορούμε να μεταφέρουμε αυτό το τόπικ στα "Γενικά" της Σειράς 3? Νομίζω δεν έχει νόημα να είναι εδώ. Ευχαριστώ.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MiSSLiTTleDeVil Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλοτάξιδη. Σωστή επιλογή στο χρώμα.
Ευχαριστώ! Το αυτοκίνητο είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ! Κορυφαίο από κάθε άποψη.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nik200 Εμφάνιση μηνυμάτων
ρε παιδια..ειμαστε σοβαροι??47 χιλ για ενα διλιτρο αμαξι με 180 αλογα και βαρος 1350-1400κιλα??προς θεου δεν ειμαι κοντρακιας...καμια σχεση..αλλα μηπως παιρνουμε λιγο αυτοκινητο για τα 16 εκ δραχμες???με 47 χιλ παιρνεις μ3 46αρι με 30χιλ χιλιομετρα...δεν αντιλεγω οτι το αμαξι περα απο πολυ καλο, ειναι και πολυ ομορφο...αλλα πολλα τα λεφτα..συμφωνω με τον evangelo οσο δεν παιρνει..και αν θυμαμαι καλα..το αμαξι ειναι ηδη εκκεντροφορατο..πως θα παρεις τα 20 αλογα ακομα αν δεν βαλεις κομπρεσσορα..που κανει ποσο??αλλα 3-4χιλ..δηλαδη με απλα λογια πρεπει να ριξεις 50χινες για να χεις 210-220 αλογα??????εγω προσωπικα το εκανα με 22χιλιαρικα στο α3 μου..ξερω αστοχο παραδειμα αλλα...πιστευω παρα πολλα τα λεφταααααα....
Κατ'αρχάς μη συγκρίνεις το Α3 με την 320si...είναι όχι διαφορετικά πράγματα...διαφορετικοί κόσμοι!!!

Το αυτοκίνητο πλέον δεν υπάρχει, άρα 47.000 δεν κάνει τώρα. Δεν υπάρχει λοιπόν νόημα να συζητάμε για τη τιμή. Πάντως 48.000 κάνει μια 320i με M-Pack και διάφορα έξτρα...στο λέω γιατί τη κοιτούσα, αυτήν ήμουν έτοιμος να πάρω, όσπου βρήκα το si και δε το πίστευα.

Τώρα, σχετικά με τη τιμή του ΤΟΤΕ (το 2006 δηλαδή) ΣΑΦΩΣ και τα άξιζε, γιατί μιλάμε για:
-Συλλεκτικό αυτοκίνητο με περιορισμένη παραγωγή
-Homologation με το 320si του WTCC
-Μοτέρ ΔΙΑΜΑΝΤΙ
-Πιο ελαφρύ κατά 40 κιλά από την ΤΟΤΕ 320i και 100κιλά από την 320i τώρα (με τα 170ΗΡ).
-Ανάρτηση και στήσιμο Μ
-Χαμηλότερο κέντρο βάρους, άρα πιο ουδέτερη συμπεριφορά και καλύτερο κράτημα από οποιαδήποτε 3άρα (και με Μ-ανάρτηση) λόγω carbon καπακιού μοτέρ και τοποθέτηση κινητήρα (χαμηλά-κάτω)
-Ουδέτερο ζύγισμα 50/50
-Μοτέρ που στροφάρει μέχρι τις 7.300 στροφές
-ΚΟΡΥΦΑΙΟ ήχο μοτέρ (δείτε τα βιντεάκια μου εδώ: , και ΧΑΝΕΙ ΠΑΡΑ πολύ από τη πραγματικότητα γιατί η κάμερα δεν είναι πολύ καλή)
-Βαρύ υδραυλικό τιμόνι
-Ελαφρύτερες ζάντες, κατασκευασμένες από κράμα τιτανίου και αλουμινίου
-Exclusivity, καθώς είχες ΕΝΑ από 60 αυτοκίνητα που ήρθαν Ελλάδα

Όλα αυτά ΤΟΤΕ έκαναν 42.000 ευρώ, συν τα έξτρα πήγαινε ένα 48.000άρι πες, όσο δηλαδή κάνει ΤΩΡΑ ένα 320i με M-Pack και έξτρα (xenon κλπ).

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nik200 Εμφάνιση μηνυμάτων
φυσικα και οπως το βλεπει ο καθενας..δεν αντιλεγω...απλα για μενα..με 47χηνες το αμαξι επρεπε να ειναι φονιας...σε γκαζι, κρατημα, παιχνιδι... τι απο τα 3 ειναι??γκαζι..σε σχεση με ενα turbo..1.8 η 2.0λτ του γκρουπ vag (να σε προλαβω..και ας εχω audi ειμαι ο πρωτος που τους κραζω σε θεματα μονοδιαστατης οδικης συμπεριφορας και τιμονιου!!) η ενα 2.0λτ honda δεν παει βημα...απο παιχνιδι τωρα...νομιζεις οτι με 20 κιλα ροπης θα νιωσεις πισω κινηση και με 18αρες???επισης επειδη δεν ξερω, το αμαξι εχει μπλοκε???γιατι αν οχι θα ηταν απαραδεκτο...παντες χωρις μπλοκε απλα δεν υπαρχουν..και πιστεψε με απο παντες ξερω...αρα απο bmw θα επαιρνα...ειτε 135 (καινουργιο) και ενα μπλοκε, 335 (μεταχειρα) και ενα μπλοκε, μ3 46 (μεταχειρα)..

μην παρεξηγηθω..δεν σχολιαζω την επιλογη σου,οπως προειπα ειναι ενα πολυ καλο αμαξι..απλα λεω τι θα εκανα εγω με αυτα τα χρηματα...
Όπως το βλέπει κανείς και ο,τι ψάχνει. Για μερικούς δεν είναι το ΠΑΝ τα άλογα και οι επιδόσεις στο φουλ αλλά η αίσθηση και το πάτημα που δεν έχει κανένα Α3.

Επίσης γράφεις για τη πίσω κίνηση. Προφανώς και δεν το έχεις οδηγήσει για να δεις τι μπορεί να κάνει σε στροφοδιαδρομή με 18άρια και 255 πέλμα και ΧΩΡΙΣ μπλοκέ. Δεν είναι μόνο το αυτοκίνητο...είναι ο οδηγός. Το 335i και το 135i κάνει τη ζωή εύκολη λόγω ροπής, αλλά πάνω απ'όλα είναι ο οδηγός.

Για να σου δώσω ένα παράδειγμα...κοίτα τι μπορεί να κάνει κάποιος σε ένα 120i 170ΗΡ (αυτό είχα πριν) το οποίο μάλιστα είναι κατά 15 κιλά πιο βαρύ από το 320si και έχει περισσότερο βάρος στον πίσω άξονα από την Ε90 που λόγω μακρύτερου wheelbase "γυρίζει" ΠΟΛΥ πιο εύκολα από το hatch: & , τα drift είναι στο πρώτο).

Επειδή έχω οδηγήσει σχεδόν ο,τι Α3 υπάρχει (1.6, 1.8Τ, 1.8Τ-Q, 2.0Τ, 2.0Τ-Q με S-Tronic και χωρίς) σου ΤΟΝΙΖΩ ότι δεν είναι το ΠΑΝ τα άλογα και η αίσθηση των Audi γενικώς είναι ΑΘΛΙΑ κατά την άποψή μου και αποκομμένη από τον οδηγό...

Τέλος, δεν υπάρχουν μόνο τα Μ3 και τα 35άρια...υπάρχουν κι άλλα ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ επίσης αυτοκίνητα...

Υ.Γ. Η άποψή μου είναι ότι οτιδήποτε πάνω από 35.000 για Α3 (δηλαδή ένα Golf) είναι ΚΛΕΨΙΜΟ .-

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nikos120i : 07-11-09 στις 17:00
Απάντηση με παράθεση
  #46  
Παλιά 07-11-09, 17:07
Το avatar του χρήστη Dimzan
Dimzan Ο χρήστης Dimzan δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-11-2007
Μηνύματα: 1.719
Dimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of light
ο ηχος του θυμιζει πολυ vtec . Ωραιο ομολογουμενως. Και ευχαριστο οτι στροφαρει πανω απο 7000.

Στα χαμηλα ~3000σαλ λογω του οτι δεν εχει καποιο συστημα μεταβλητου χρονισμου πως παει?

Πιστευω κι εγω πως το μπλοκε ειναι απαραιτητο αξεσουαρ μιας και το αμαξι ηδη πλασαρεται ως σπορ.

Στο βιντεακι δεν μπορεσα να μετρησω 0-100. Ετσι για τα τυπικα δηλαδη. Φαινεται να τις γεμιζει πολυ ευκολα παντως.

Με καταναλωση ισχυουν οντως τα 15αρια?


σρυ για τις πολλες ερωτησεις
__________________
αλλαξα υπογραφη
Απάντηση με παράθεση
  #47  
Παλιά 07-11-09, 17:40
Το avatar του χρήστη Nikos120i
Nikos120i Ο χρήστης Nikos120i δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-05-2007
Μηνύματα: 1.157
Nikos120i has a spectacular aura aboutNikos120i has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dimzan Εμφάνιση μηνυμάτων
ο ηχος του θυμιζει πολυ vtec . Ωραιο ομολογουμενως. Και ευχαριστο οτι στροφαρει πανω απο 7000.
O ήχος όντως θυμίζει VTEC...έχει ένα ουρλιαχτό στις 7.000 κάπως μπάσο αλλά και μεταλλικό.

Παράθεση:
Στα χαμηλα ~3000σαλ λογω του οτι δεν εχει καποιο συστημα μεταβλητου χρονισμου πως παει?
Τραβάει, αλλά δε τραβάει όπως η 320i με τα 170. Είναι κάπως "κενό" αλλά δεν έχει σοβαρό θέμα...τις ξεπερνάει εύκολα και στις 3.000 στροφές αρχίζει και τραβάει ΑΙΣΘΗΤΑ. Μάλιστα το σασμάν έχει ΤΟΣΟ μα ΤΟΣΟ καλή κλιμάκωση που όπου κι αν αλλάξεις "πέφτεις" μέσα στο οφέλημο φάσμα στροφών.

Παράθεση:
Πιστευω κι εγω πως το μπλοκε ειναι απαραιτητο αξεσουαρ μιας και το αμαξι ηδη πλασαρεται ως σπορ.
Ναι...και το ψάχνω, αλλά ίσως πρώτα κάνω ένα re-flash να πάρει 10-15 άλογα...βοηθάει αρκετά η έλλειψη Valvetronic. Θα ήθελα μπλοκέ, αλλά δεν είναι ΤΟΣΟ μεγάλο θέμα πάντως για κίνηση στη πόλη, στη πίστα αλλάζουν τα πράγματα.

Παράθεση:
Στο βιντεακι δεν μπορεσα να μετρησω 0-100. Ετσι για τα τυπικα δηλαδη. Φαινεται να τις γεμιζει πολυ ευκολα παντως.
Το βίντεο είναι χάλια...απλά το τράβηξα για τον ήχο. Αν δεις έκανα χάλια εκκίνηση και δεν στρόφαρα στις 3.000Κ για να αφήσω συμπλέκτη να φύγω και τέλος δεν έκανα γρήγορη αλλαγή. Γενικώς δε πήγαινα για χρόνο, αλλά για ήχο.

Παράθεση:
Με καταναλωση ισχυουν οντως τα 15αρια?
Ναι...τώρα έχω 14.9λτ/100κμ βεβαίως το ψιλοσκίζω. Στο χαλαρό την είχα ρίξει στα 14.2λτ/100κμ. Στην Αττική πάντως σε νορμάλ ταχύτητες (140-150) είναι γύρω στο 9-10, στα 120 θα δεις και 8, απλά στη κίνηση καίει κάπως παραπάνω. Η ουσιαστική διαφορά με την 120i που είχα πριν είναι περίπου 3.5λτ/100κμ δηλαδή 5€ στα 100κμ με 100άρα που βάζω...σιγά τη διαφορά ...προσωπικά δε με απασχολεί, το γνώριζα από πριν και εν γνώση μου το πήρα. Προσφέρει άλλα πράγματα που αξίζουν ΠΟΛΥ παραπάνω από τα 5€ στα 100κμ.


Παράθεση:
σρυ για τις πολλες ερωτησεις
Σιγά...ρώτα Ο,ΤΙ θες, μετά χαράς θα σου απαντήσω!!!
Απάντηση με παράθεση
  #48  
Παλιά 07-11-09, 17:48
Το avatar του χρήστη Dimzan
Dimzan Ο χρήστης Dimzan δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-11-2007
Μηνύματα: 1.719
Dimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of light
Εμενα ο ενδοιασμος μου γι αυτο το αμαξι ειναι μονο η καταναλωση του μιας και το μπλοκε ειναι υποθεση 1000 το πολυ ευρω. Ιδια καταναλωση εχει και το rx8 που ειναι πιο γρηγορο στην ευθεια και με αρκετα καλο στησιμο.

Αλλα αφου το ηξερες απο πριν μαλλον ειναι πολυ συνειδητοποιημενη αγορα.

Για το καρμπον καπακι ολοι ξερουμε πως προκειται για μαρκετιστικο κολπο μιας και το ψευτοκαπακο σε ενα αμαξι ζυγιζει περιπου 2 κιλα. Δεν ειναι πχ καπο για να γλυτωσεις 10 κιλα.




Καλοριζικος κι απο μενα. Καλα στριψιματα
__________________
αλλαξα υπογραφη
Απάντηση με παράθεση
  #49  
Παλιά 07-11-09, 17:56
Το avatar του χρήστη john
john Ο χρήστης john δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-01-2008
Μηνύματα: 235
john is on a distinguished road
μονο μια ενσταση για τον νικο120.οι ζαντες του δεν ειναι ελαφριες.το αντιθετο,οπως ολες οι εργοστασιακες αλλωστε
__________________
πηγαινω αργα κ αριστερα. σιγουρα ειμαι καλος οδηγος
Απάντηση με παράθεση
  #50  
Παλιά 07-11-09, 17:58
Το avatar του χρήστη Nikos120i
Nikos120i Ο χρήστης Nikos120i δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-05-2007
Μηνύματα: 1.157
Nikos120i has a spectacular aura aboutNikos120i has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dimzan Εμφάνιση μηνυμάτων
Εμενα ο ενδοιασμος μου γι αυτο το αμαξι ειναι μονο η καταναλωση του μιας και το μπλοκε ειναι υποθεση 1000 το πολυ ευρω. Ιδια καταναλωση εχει και το rx8 που ειναι πιο γρηγορο στην ευθεια και με αρκετα καλο στησιμο.

Αλλα αφου το ηξερες απο πριν μαλλον ειναι πολυ συνειδητοποιημενη αγορα.

Για το καρμπον καπακι ολοι ξερουμε πως προκειται για μαρκετιστικο κολπο μιας και το ψευτοκαπακο σε ενα αμαξι ζυγιζει περιπου 2 κιλα. Δεν ειναι πχ καπο για να γλυτωσεις 10 κιλα.




Καλοριζικος κι απο μενα. Καλα στριψιματα
Το RX8 δεν έχει 15...έχει 17+. Καμία σχέση με το RX8 το οποίο μάλιστα έχει και χειρότερη καμπύλη ροπής καθώς είναι νεκρό κάτω από τις 4-5Κ στροφές που σε πιέζει να το στροφάρεις και να κάψεις παραπάνω.

Δεν είναι marketing trick, το ίδιο καπάκι έχει και το si του WTCC. Από εκεί ξεκινάει η ύπαρξή του και όχι το αντίστροφο. Αν δεν είχε ουσιαστική σημασία η ύπαρξή του δε θα υπήρχε εκεί σε κανένα από τα δύο γιατί το carbon είναι πανάκριβο υλικό και είναι αληθινό carbon, δεν είναι ψεύτικο. Δε θα έμπαιναν δηλαδή σε τέτοιο έξοδο απλά για εμφάνιση. Έχει πρακτική χρήση. Το καπάκι γλυτώνει περίπου 10 κιλά σύμφωνα με τη BMW και βοηθάει στο να κρατηθεί το κέντρο βάρους όσο το δυνατόν χαμηλά γίνεται και γιαυτό το μοτέρ είναι τοποθετημένο όσο πιο κάτω πάει.

Ευχαριστώ!

Btw...ένα άρθρο για το si. Ο "Nikos" είμαι εγώ και το si είναι το δικό μου: http://www.bmwblog.com/2009/10/28/bm...l-drivers-car/
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Tags
320si


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 09:50.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.