Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 05-07-07, 21:38
Το avatar του χρήστη yiannis2002
yiannis2002 Ο χρήστης yiannis2002 δεν είναι συνδεδεμένος
I love scrap
 
Εγγραφή: 30-08-2006
Μηνύματα: 3.202
yiannis2002 is just really niceyiannis2002 is just really niceyiannis2002 is just really niceyiannis2002 is just really niceyiannis2002 is just really nice
Τα πιστόνια του heidegger...
καλλιτέχνης!
Σε επόμενο thread θα σας πώ μια ιστορία για ένα άλλο 2002 Λε Μανικό!
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpg heidegger.jpg (14,0 KB, 19 εμφανίσεις)
__________________
Παντελονίδειος Racing Team

Δεν μετριέται με άλογα η τρέλα.
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 06-07-07, 10:17
Το avatar του χρήστη TSAF
TSAF Ο χρήστης TSAF δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-06-2006
Μηνύματα: 2.019
TSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the rough
Exclamation

Αυτό είναι "μοτερουκλα", όχι πατέντες του στιλ s14 σε 2002. Καλά εγώ δεν πρέπει να λέω και πολλά γιατί αρχικά έτσι το είχα σκεφτεί για το δικό μου, αλλα άλλαξα αμέσως γνώμη μέτο που βρήκα το αμάξι λόγω τις κατάστασης του. Γιάννη πως θα γίνει να επικοινωνήσουμε με τον heidegger και να μας πει ποσα θέλει για ένα τέτοιο θαύμα
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpg bmw95.jpg (11,9 KB, 25 εμφανίσεις)
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 06-07-07, 10:31
Το avatar του χρήστη randombk
randombk Ο χρήστης randombk δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-05-2007
Μηνύματα: 834
randombk is on a distinguished road
Φιλε μου ασχολουμε πολυ με αυτα και οπως ξερεις το 917 ειναι κατι απιαστο για ολους και ολες τις εταιριες αυτοκινητων...
Γενικα η PORSCHE ειναι απιαστη απο ολους εκτος (MAYBACH) και ασε τους αλους να νομιζουν οτι φτιαχνουν αυτοκινητα...
Αν διαβασεις ιστορια - μηχανολογια - και τεχνολογια τις Porsche και ολων των αλλων εταιριων θα καταλαβεις το χαος που υπαρχει.Επεισης θα καταλαβεις τι PUSH MARKETING υπαρχει περι Αμερικανικων και Ιαπωνικων αυτοκινητων!

Αυτα τα ολιγα απο μενα...
Φιλικα παντα...



Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
Ευγε φιλε μου καλά κανεις και προσκυνάς το 917 longtail. Η porsche ήταν και θα είναι η μεγάλη μου αγάπη
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 06-07-07, 12:26
Το avatar του χρήστη TSAF
TSAF Ο χρήστης TSAF δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-06-2006
Μηνύματα: 2.019
TSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the rough
Καλά τα λες φιλε μου, είναι η porsche και όλα τα αλλα. Είμαι σίγουρος ότι ξέρεις τι λένε για τις porsche και τις ferrari στο le man "ITALIAN TOYS, GERMAN WAR MACHINES". Στα φοιτητικά μου χρονια, έτυχε να υπάρχει ένα 944 turbo ΣΕ στην ζωή μου. Μπορεί να μην ήτανε 911 αλλα πιστεψετο ήτανε φοβερό αυτοκίνητο. Αλλα όπως θα κατάλαβες έχω αρρώστια με τα κλασσικά και όσο αφορά το restoration αλλα και το "racestoration". Αυτή την στιγμή φτιάχνω ένα vw 1303S του 75 με μοτέρ 2.8 type4 από 914/4 και με διαφορα αλλα καλούδια oπως 901 zf 5 speed dogleg σασμάν, μπλόκε 75% powerhaus από αμερική, 6πίστωνα φρένα μπροστά από 993 turbo και 4 πίστωνα από 993 carrera 2 πίσω, και πολλά αλλα ακόμα. Έτσι τρέχανε τα vw στο cafer cup και τώρα στό youngtimer cup Γερμανιας (see attachement). Από Bmw γνωρίζω λίγα πράγματα σχετικα αλλα το παλευω. Για Porsche εαν θες κατι οτιδιποτε, βοηθεια σε κατι, let me know.
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpg titel99.jpg (178,3 KB, 13 εμφανίσεις)
Τύπος Αρχείου: jpg TsafMan.jpg (276,6 KB, 26 εμφανίσεις)
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 06-07-07, 12:29
Το avatar του χρήστη TSAF
TSAF Ο χρήστης TSAF δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-06-2006
Μηνύματα: 2.019
TSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the rough
Στο θέμα μας πάλι, κρίμα δεν είναι που δεν μπορείς να βρείς τέτοια πράγματα για μας πια.
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpg bmw101.jpg (14,8 KB, 29 εμφανίσεις)
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 06-07-07, 17:33
Το avatar του χρήστη yiannis2002
yiannis2002 Ο χρήστης yiannis2002 δεν είναι συνδεδεμένος
I love scrap
 
Εγγραφή: 30-08-2006
Μηνύματα: 3.202
yiannis2002 is just really niceyiannis2002 is just really niceyiannis2002 is just really niceyiannis2002 is just really niceyiannis2002 is just really nice
Υπάρχουν πράγματα, o Heidegger υφίσταται ακόμα στο Λιχνεστάιν, και φτιάχνει ότι του ζητήσεις!
Toν σκαραβαίο του Τσάφ τον έχω δεί, και έπαθα έρωτα κεραυνοβόλο, Δημήτρη βόλτα όταν τελειώσει...
__________________
Παντελονίδειος Racing Team

Δεν μετριέται με άλογα η τρέλα.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη yiannis2002 : 06-07-07 στις 17:58
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 19-03-08, 18:31
Το avatar του χρήστη ninos22
ninos22 Ο χρήστης ninos22 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-02-2006
Μηνύματα: 580
ninos22 is an unknown quantity at this point
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
Στο θέμα μας πάλι, κρίμα δεν είναι που δεν μπορείς να βρείς τέτοια πράγματα για μας πια.
Αχχ αχχχχ......που να εχουε εμεις τετοια πραγματα...Αραγε υπαρχει κανενας στην Ελλάδα με τετοιο μοτερ "κτηνος να τον προσκυνησω???
__________________
IMPOSSIBLE IS NOTHING.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 02:26.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.