Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά X > Σειρά X - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 27-03-10, 23:32
Το avatar του χρήστη kloukakis
kloukakis Ο χρήστης kloukakis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 01-05-2009
Μηνύματα: 796
kloukakis has a spectacular aura aboutkloukakis has a spectacular aura about
Ήταν μοντέλο 2005 3.7V6 και δεν υπερβάλω οτι το πληρωσαμε διπλό!! Φυσικά και αυτό χτύπησε κιβώτιο όπως και το 3.0 Χ5 της νονάς μου. Δεν είσαι ο μόνος φίλε μου.... είναι δυστυχώς μεγάλο το club.....
__________________
Όποιος βιάζεται... φτάνει πιο γρήγορα...
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 28-03-10, 08:29
Το avatar του χρήστη e30 1984
e30 1984 Ο χρήστης e30 1984 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-05-2009
Μηνύματα: 378
e30 1984 will become famous soon enough
αγορα ε30 1984 316 καινουργιο απο τοτε μεχρη σημερα μετα απο 26 χρονια το μονο που αλλαζαμε μπουζι και λαδια η μονη ζημια που εγινε ειναι αλλαγη ψυγειου λογο φθορας. Το 1991 αγορα καινουργιο ε36 325 το 1997 το πουλησαμε εκαιγε λαδια. ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΚΑΤΣΕΙ. Θελει υπομονη.
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 28-03-10, 14:05
Το avatar του χρήστη dimco
dimco Ο χρήστης dimco δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 13-02-2009
Μηνύματα: 38
dimco is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από zami Εμφάνιση μηνυμάτων
φίλε μου σε καταλαβαίνω απόλυτα...και τιποτε να μην στοιχισει,μονο και μόνο που τρεχεισ στα συνεργεια, φτανει ....
με το σασμάν τι επαθες?πως επιδιορθωθηκε και πόσο πηγε το μαλλί?????
πώς επιδιορθώθηκε?? με αλλαγή. το σασμαν το 2007 βγήκε 5.500€ αγορασμένο απο Γερμανία. για τα mercedes ξερω τρόπο που επιδιορθώνονται. το έκανε φίλος σε δικό του πριν 7 μήνες.
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 28-03-10, 14:22
Το avatar του χρήστη dimco
dimco Ο χρήστης dimco δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 13-02-2009
Μηνύματα: 38
dimco is on a distinguished road
υπομονή - υπομονή - υπομονή. καθε βδομάδα (σχεδόν) συνεργείο. η τσέπη μου άρχισε να πονάει (μην πω τιποτα άλλο). όπως ειπε και STR, όταν δουλεύουν καλά και πας μια βολτα το ΣΚ, ή βγαίνεις εθνική, τότε τα ξεχνάς όλα.
αφήστε που ετοιμάζομαι για service τώρα και οι τιμές αντι να πέσουν στα λάδια μπήκε και το 21%. θα αναθεωρήσω την άποψή μου για service καθε 10.000χλμ και θα παω στις 20.000. καημένο Χ5. έπεσες και συ σε οικονομική κρίση
Μην θίξω τώρα και το θέμα των συνεργείων. τόσο με απόδειξη, τόσο χωρις. Εμένα κανένας δεν ήρθε όμως στην δουλεία μου και του είπα οτι θα δουλέψω λιγότερο σήμερα γιατί μου κόβουνε απο τον μισθό μου καθε μήνα ένα ποσό (απο τα επιδόματα).
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 28-03-10, 14:50
Το avatar του χρήστη zami
zami Ο χρήστης zami δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-11-2009
Μηνύματα: 510
zami will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dimco Εμφάνιση μηνυμάτων
πώς επιδιορθώθηκε?? με αλλαγή. το σασμαν το 2007 βγήκε 5.500€ αγορασμένο απο Γερμανία. για τα mercedes ξερω τρόπο που επιδιορθώνονται. το έκανε φίλος σε δικό του πριν 7 μήνες.

αυτο φοβομουν οτι θα μου πεις....δεν φτιαχνονται ρε γμτ.να ευχομαι απλα να μην μου τυχει.....
__________________
once a BMWer,always a BMWer...
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 28-03-10, 14:53
Το avatar του χρήστη zami
zami Ο χρήστης zami δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-11-2009
Μηνύματα: 510
zami will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dimco Εμφάνιση μηνυμάτων
υπομονή - υπομονή - υπομονή. καθε βδομάδα (σχεδόν) συνεργείο. η τσέπη μου άρχισε να πονάει (μην πω τιποτα άλλο). όπως ειπε και STR, όταν δουλεύουν καλά και πας μια βολτα το ΣΚ, ή βγαίνεις εθνική, τότε τα ξεχνάς όλα.
αφήστε που ετοιμάζομαι για service τώρα και οι τιμές αντι να πέσουν στα λάδια μπήκε και το 21%. θα αναθεωρήσω την άποψή μου για service καθε 10.000χλμ και θα παω στις 20.000. καημένο Χ5. έπεσες και συ σε οικονομική κρίση
Μην θίξω τώρα και το θέμα των συνεργείων. τόσο με απόδειξη, τόσο χωρις. Εμένα κανένας δεν ήρθε όμως στην δουλεία μου και του είπα οτι θα δουλέψω λιγότερο σήμερα γιατί μου κόβουνε απο τον μισθό μου καθε μήνα ένα ποσό (απο τα επιδόματα).
ετσι ειναι...εγω παντως τα βρηκα με τον εαυτο μου.ειπα απο 1/4 θα δουλευω 30% λιγοτερο.και ας μου πει κανενας τιποτα.....
__________________
once a BMWer,always a BMWer...
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 28-03-10, 15:58
Το avatar του χρήστη oldcarskickass
oldcarskickass Ο χρήστης oldcarskickass δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 17-02-2006
Μηνύματα: 4.553
oldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από zami Εμφάνιση μηνυμάτων
ετσι ειναι...εγω παντως τα βρηκα με τον εαυτο μου.ειπα απο 1/4 θα δουλευω 30% λιγοτερο.και ας μου πει κανενας τιποτα.....
Ελπίζω μόνο όταν δε σας έκοβαν τα επιδόματα, που κακά τα ψέμματα μόνο στο δημόσιο υπάρχουν, να δούλευες 100%...






__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
το καθηκον μου εκανα μονο.
Out for all that I can get
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Σ αυτό το χώρο που είναι αδιαφιλονίκητα πλέον, ο χειρότερος του κόσμου και το γεγονός πως δεχόμαστε να ζούμε εδώ, σημαίνει αυτόματα πως στερούμεθα αξιοπρέπειας, όλα γίνονται αντίθετα από το σωστό. Αυτό όμως ανάγεται στη σφαίρα της φιλοοσφίας.
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 28-03-10, 23:45
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dimco Εμφάνιση μηνυμάτων
πώς επιδιορθώθηκε?? με αλλαγή. το σασμαν το 2007 βγήκε 5.500€ αγορασμένο απο Γερμανία. για τα mercedes ξερω τρόπο που επιδιορθώνονται. το έκανε φίλος σε δικό του πριν 7 μήνες.
Της GM δεν είναι το κιβώτιο???
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 29-03-10, 14:11
Το avatar του χρήστη dimco
dimco Ο χρήστης dimco δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 13-02-2009
Μηνύματα: 38
dimco is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από rapid_fast Εμφάνιση μηνυμάτων
Της GM δεν είναι το κιβώτιο???
δεν θέλω να σου πω ψέματα. δεν θυμάμαι. το παλιό το κράτησα πάντως στην αποθήκη. για ενθύμιο?
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 31-03-10, 19:58
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dimco Εμφάνιση μηνυμάτων
δεν θέλω να σου πω ψέματα. δεν θυμάμαι. το παλιό το κράτησα πάντως στην αποθήκη. για ενθύμιο?
Νομίζω οτι επισκευάζεται...
Μπορείς να στείλεις μια φώτο απο το κάτω μέρος να δώ αν έχει βίδα στο πίσω μέρος??
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 07:25.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.