Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Τα Video μας

Τα Video μας Το forum αυτό φιλοξενεί links με video που εχουν δημιουργήσει τα μέλη μας!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 01-03-10, 02:07
Το avatar του χρήστη kloukakis
kloukakis Ο χρήστης kloukakis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 01-05-2009
Μηνύματα: 796
kloukakis has a spectacular aura aboutkloukakis has a spectacular aura about
Ακριβώς έτσι! Και εγώ στην αρχή νόμιζα ότι το μέρος είναι πανεύκολο, αλλά τελικά δεν είναι!

Το μόνο σίγουρο είναι πως στο μέρος αυτό μπορείς να θυσιάσεις ΜΟΝΟ το αμάξι σου και όχι κανέναν περαστικό που δεν φταίει σε τίποτα!

Παραδέχομαι ότι θέλει εμπειρία για να μπεις εκεί!!(αν και έχουν φύγει και έμπειροι....)

Ο κακούμα που είναι συμφοιτητής μου (και πριν λίγο τα καίγαμε σε κάτι ερημιές) είναι ΚΟΡΥΦΗ!! Αν δεν ήταν αυτός να μου δήξει τι μπορεί να κάνει ένα bmw με 130 άλογα ΧΩΡΙΣ μπλοκέ δεν θα τολμούσα ποτέ να μπω σε πίστα για ντρίφτ(την οποία την έβγαζε όλη με το πλάι ακόμα και την ευθεία, που μέχρι και τα "τέρατα" ίσιωναν)!!!

Κακούμα και Νικ = κορυφή
__________________
Όποιος βιάζεται... φτάνει πιο γρήγορα...
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 01-03-10, 14:42
Το avatar του χρήστη nik200
nik200 Ο χρήστης nik200 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-08-2009
Μηνύματα: 1.081
nik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kloukakis Εμφάνιση μηνυμάτων
Ακριβώς έτσι! Και εγώ στην αρχή νόμιζα ότι το μέρος είναι πανεύκολο, αλλά τελικά δεν είναι!

Το μόνο σίγουρο είναι πως στο μέρος αυτό μπορείς να θυσιάσεις ΜΟΝΟ το αμάξι σου και όχι κανέναν περαστικό που δεν φταίει σε τίποτα!

Παραδέχομαι ότι θέλει εμπειρία για να μπεις εκεί!!(αν και έχουν φύγει και έμπειροι....)

Ο κακούμα που είναι συμφοιτητής μου (και πριν λίγο τα καίγαμε σε κάτι ερημιές) είναι ΚΟΡΥΦΗ!! Αν δεν ήταν αυτός να μου δήξει τι μπορεί να κάνει ένα bmw με 130 άλογα ΧΩΡΙΣ μπλοκέ δεν θα τολμούσα ποτέ να μπω σε πίστα για ντρίφτ(την οποία την έβγαζε όλη με το πλάι ακόμα και την ευθεία, που μέχρι και τα "τέρατα" ίσιωναν)!!!

Κακούμα και Νικ = κορυφή
ο κωστας ηρθε και καταλαβε τι παιζει στο "βουνο"....και πραγματι εχουν θυσιαστει πολλα αμαξια....θα ηθελα καποια στιγμη να προσκαλεσω ολους εσας που σας ενδιαφερει πραγματικα το drift...να δειτε απο κοντα και οχι απο videakia....γιατι οπως και να το κανεις αλλο το live!!καθημερινα μαζευται κοσμος σε αυτο το σημειο τα βραδυα, κατα τις 10-11....τωρα που ανοιγει και ο καιρος.ενα δεν μπορω να υποσχεθω...οτι δεν θα κολλησετε....χαχααχ
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 02-03-10, 11:15
Το avatar του χρήστη nik200
nik200 Ο χρήστης nik200 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-08-2009
Μηνύματα: 1.081
nik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of light
καινουργια παραλαβη.....
ασκονα 400-καντετ κουπε-σταρλετ s2k

__________________
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 02-03-10, 11:58
Το avatar του χρήστη gsova
gsova Ο χρήστης gsova δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2008
Μηνύματα: 624
gsova has a spectacular aura aboutgsova has a spectacular aura about
ρε σείς είπαμε, κάνετε που κάνετε drift σε δημόσιο δρόμο, ο καντετάκιας πάει φούλ αντίθετο ρεύμα...
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 02-03-10, 12:15
Το avatar του χρήστη nik200
nik200 Ο χρήστης nik200 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-08-2009
Μηνύματα: 1.081
nik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από gsova Εμφάνιση μηνυμάτων
ρε σείς είπαμε, κάνετε που κάνετε drift σε δημόσιο δρόμο, ο καντετάκιας πάει φούλ αντίθετο ρεύμα...
εχεις δικιο...ευτυχως τους εκοψε να βαλουν ατομο πιο πριν στο κατεβα να σταματαει τους διερχομενους....αλλα δεν υπαρχει δικιολογια συμφωνω.....εγω δεν θα το εκανα ποτε μου...
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 08-03-10, 13:12
Το avatar του χρήστη nik200
nik200 Ο χρήστης nik200 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-08-2009
Μηνύματα: 1.081
nik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nik200 Εμφάνιση μηνυμάτων
καινουργια παραλαβη.....
ασκονα 400-καντετ κουπε-σταρλετ s2k

και λιγα στοιχεια για το σταρλετ και το καντετ....

starlet......f20c (μοτερ σασμαν διαφορικο)....240hp....σε 700kg...μπαρομενο...με οδηγο που εχει σαρωσει τα κυπελα στο d1 εδω και χρονια....

kadett coupe....καθως το αυτοκινητο κυκλοφορει στο δρομο δεν αναφερω κινητηρα και κωδικο.....192hp (και οποιος καταλαβε..καταλαβε!!!!) σε 800kg....μπαρομενο...με εναν αρκετα καλο οδηγο....
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 08-03-10, 13:22
Το avatar του χρήστη kloukakis
kloukakis Ο χρήστης kloukakis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 01-05-2009
Μηνύματα: 796
kloukakis has a spectacular aura aboutkloukakis has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nik200 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο τερμα της καταβασης οπου οσοι γνωριζουν βγαινουν με σχεδον κλειδωμενο τιμονι το αμαξι παει με σχεδον 80-90 χιλιομετρα και η στροφη εχει λιγο αναποδη κλιση...[/U]
Are you sure? Λίγο πολλά μου φάινονται ρε συ...

Δεν έχω δοκιμάσει αλλά με τόσα πάνω κάτω πρέπει να στρίβει κανείς οριακά, πόσο μαλλον να ντριφτάρει
__________________
Όποιος βιάζεται... φτάνει πιο γρήγορα...
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 08-03-10, 13:33
Το avatar του χρήστη fz21
fz21 Ο χρήστης fz21 δεν είναι συνδεδεμένος
turbo sucks....! ! !
 
Εγγραφή: 22-10-2007
Μηνύματα: 751
fz21 will become famous soon enoughfz21 will become famous soon enough
τρομερο ηχο το σταρλετ με το f20.....!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
Πωλούνται Πίσω φρένα απο Ε46 330...! :http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ad.php?t=27897
avatar:production and design originally by E36Rules!! ..........! ! !
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 08-03-10, 13:34
Το avatar του χρήστη kloukakis
kloukakis Ο χρήστης kloukakis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 01-05-2009
Μηνύματα: 796
kloukakis has a spectacular aura aboutkloukakis has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nik200 Εμφάνιση μηνυμάτων
καινουργια παραλαβη.....
ασκονα 400-καντετ κουπε-σταρλετ s2k

Καλά ο ήχος του S2000 είναι αλλού μπράβο στην honda για την μοτεράκλα! Το έχω οδηγήσει
και είναι σκέτη ανατριχήλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
Όποιος βιάζεται... φτάνει πιο γρήγορα...
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 08-03-10, 22:28
Το avatar του χρήστη nik200
nik200 Ο χρήστης nik200 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-08-2009
Μηνύματα: 1.081
nik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kloukakis Εμφάνιση μηνυμάτων
Are you sure? Λίγο πολλά μου φάινονται ρε συ...

Δεν έχω δοκιμάσει αλλά με τόσα πάνω κάτω πρέπει να στρίβει κανείς οριακά, πόσο μαλλον να ντριφτάρει
κοιτα αν σκεφτεις οτι εγω ειμαι κοφτες 3ης στο κατεβα, και φιλος με ε30 βλεπει καθε φορα 90 στο κοντερ?να ρωτησουμε τον kakuma...

ασχετο...
βρε τι σοι μπεμβεδακηδες ειστε?????????τον εξακυλινδρο δεν τον ακουσατε???????μονο το f20?????????????????????????
__________________
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 02:54.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.